Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Давай з'ясуємо стосунки!

Автор Повідомлення
Якими принципами керується людина, маючи таку історію на форумі?
Наділений певною романтичністю:
Nikolas Erfe пише:
філіжанка гарної кави, дощ за вікном, теплота вдома і якийсь гарний фільм-драма, книжка чи телепередача.

Виказує істине розуміння християнина:
Nikolas Erfe пише:
згадати про нашого Творця, скласти йому подяку і шукати його у повсякденному житті і речах які нас оточують

Має тонкий естетичний смак:
Nikolas Erfe пише:
Червоний -колір пристрасті, кохання, темпераменту і ... саме цей колір асоціюється в мене з життям... Синій ... колір волі, чистого неба, бездомних морів та океанів...

і почуття моди:
Nikolas Erfe пише:
... мода не тільки черговий сезон але й уміння одягатись... навіть якшо речі і старі...

І в той же самий час дозволяє собі висловлювання накшталт:
Nikolas Erfe пише:
... недалекоглядної, егоцентричної, пихатої особи якою ти на цьому форумі і являєшся...

Nikolas Erfe пише:
... "трохи" деградовані ... І взагалі ... не стройте з себе теологів-філософів...

Nikolas Erfe пише:
... викликав лише ... насмішку? Ти хоч сама зрозуміла шо написала???

Nikolas Erfe пише:
і не задавай дурних запитань...!

добавляючи при цьому:
Nikolas Erfe пише:
... я нікого я не збирався принижувати...

Чому він це робить?
Nikolas Erfe пише:
Якщо уважно переглянути мої пости то стане зрозумілим що я її (істину) відстоюю...

І ми вже бачимо якими методами:
Nikolas Erfe пише:
Дайте мені каменюку!!!

Nikolas Erfe пише:
... за себе і свої вчинки... будь обережним... може викликати різні шкідливі наслідки, серед яких і травми різного ступеня важкості.

Це просто:
Nikolas Erfe пише:
наводить... мурашки по тілу, може колись ... і сам ... тільки не в лісі чи парку а в самому центрі ...

Страшно?!

ТО ХТО Ж ТИ Є і ЯКИМИ ПРИНЦИПАМИ ЖИТТЯ КЕРУЄШСЯ?

І, на останок, знову дозволю собі ше цитату, шоб зняти невірно витлумачене навантаження:
Nikolas Erfe пише:
... Не потрібно одразу сприймати все на штики, як деякі роблять на цьому форумі...

Nikolas Erfe пише:
... Не хвилюйтесь і не сприймайте все так близько до серця.
Мда.... дослідження суперове....
Цитата:
Якими принципами керується людина, маючи таку історію на форумі?

Точно такими самими якими керується людина яка займається постійними провокаціями на тому самому форумі.
Стараюсь керуватися принципом у спілкуванні остаточне твердження залишати за співрозмовником не роблячи категоричних висновків.
Так. Я провокую на відверту бесіду. Це вже справа особиста, хто якими моральними рівнями реагує.
Цитата:

Так. Я провокую на відверту бесіду. Це вже справа особиста, хто якими моральними рівнями реагує.

Показуючи своє зарозуміння і зверхнє ставлення до людини.
ну ти як якіта маняк..... АВБ.... реально..... знаєш як буквачки одна за одною... вирізає...... і вставляє.. шоб когось домахати... дядя.... ти тіп... який не дає дупля в парфумах , в моді.... який вважає мене наркоманом і боїться відкрити своє лице...... шовініст і підвальний націоналіст.... тіпа мене мають постріляти за мої слова..... так шо... в тебе принципів.... маловато....... а Ніккі, дає дупля....... а ти Нє.... І річчі - стороння людина... це розуміє....
Респектос до всіх розумних і не фанатичних Людей на цьому форумі - Річчі, Ніккі, Морі, Пашик...... і всіх хто з нами
Браво!!! Браво AVB за таке "величезне" і "змістовне" дослідження. Я не буду придумувати 3 дня пост-відповідь (на відміну від декого) і буду набагато простішим і не таким далекоглядним.

З твого посту випливає що окрім згаданого мною твого опису ще й слід додати такий пункт як "маріонетка-збоченець" (вибачте вельмишановний професоре якщо не по словнику - пишу як знаю). Цей пост-псевдоаналіз пригадав мені часи оранжевої революції, коли було багато пісень з голосами політиків, в тому числі й обробок. В одній з них Янукович декламує що він буде красти, щоб голосували за Ющенка, що буде ще гірше і т. д. Це була проста маніпуляція його словами... Тому мушу признати що з тебе би вийшов непоганий Гліб Павловський або інша з тих паскуд-технологів.

Насправді ж ти мені нагадуєш собаку яка позначає своєю сечею територію, щоб ніхто не зайшов. Побачивши в мені співрозмовника який може теж оперувати різними термінологіями, розбирається у деяких (не у всіх на відміну від тебе) темах і може викликати інтерес у інших форумчан як цікавий співрозмовник ти одразу ж накидаєшся на мене як та собака чи шакал...

І на кінець скажу що мені шкода цей форум і його адміністратора який це все складав по кусочкам. Через таких як AVB люди тікають з цього форуму зацьковані в пошуках спілкування з нормальними співрозмовниками на інших форумах. А тут як бачите, крутяться одні і ті ж люди, і яких нажаль обмаль....

P.S. Кому цікаво той і побачить агресію в твоїх постах щодо інших "інакомислячих" і зрозуміє хто є хто насправді...
Ах яка тема перспективна була, я думав що одна з сторін стримається і не буде відповідати на провокацію. Помилявся. Шкода.

P.S.
Скажу лише, що не зовсім згідний с деякими твердженнями в пості Ніколаса Ерфе. Але то розмова зовсім для другої теми.
А може я і є маніяк!
Пацани розбираються Ша
А я взагалі... буду простий. і скажу шо в декому іграють дитячі амбіциї.... і Ніккі маладчага..... шо культурна відповідає..... я не в тємі з цими разборками... бо не при ділах..... А Брізіз.... маладчага вернув тєму.... Річчі, Ніккі має рацію..... я теж так думаю , і не тільки я....
А чим погано "різати дупля" і поводитись як дитина?
АВБ, кругом москалі, а ви в пісочниці піськами міряєтесь
А шо робити, коли я один, а їх "Чіччі, Кіккі , Пішші і всі хто з нами"?
а може пора припинити цю пусту ворожнечу?
Мудріший завжди поступається дураку Таке буває в житті, що відсутнє в людини почуття гумору Тому треба бути уважним і не забувати смайли розставляти в потрібних місцях В темі його(смайла) явно не вистачає Мені здається так виглядало би краще:"Давай з"ясуємо стосунки "

яка ворожнеча... тут одна і та сама відповідь.... на всі питання....."ВИННІ МОСКАЛІ!!!!".... як можна з такими обмеженими людьми говорити..... вони як Дон Кіхоти воюють з уявними ворогами...."Кругом Москалі" - чого артує ця фраза.... я втухаю.... Брізіз , може ти забагато куриш.. скоро ше танки побачиш
Гаразд............. Припиняю..................... . Припинив!

PS 2admin Будь-ласка, не закривай цю тему. Вона завжди час від часу буде актуальною, коли когось пере.... Пардон! Вже припинив!
"Мафія веде війну до повного знищення суперника....".... і правильно... треба відстоювати свої принципи і позиції... а про розумного.... який ступається... я скажу одне... шо просто коли... тебе бакланять, з тебе сміються, А ТИ З ЗАДЕРТОЮ ГОЛОВОЮ.... ХОДИШ І КАЖЕШ ОТ Я ТАКИЙ РОЗУМНИЙ... А ВИ ДУРАКИ І НА ДАЄШ ЗДАЧІ... це не по-чоловіче...
АВБ - ти СХАВАВ....!!!!!
"Марфа вуде ванну до певного зменшення сопраника....".... і прав сильно... торба відсосувала свині прищики і позадниці... а про прозорого.... який скупається... я смажу модне... шо класно скали... табу баклажан, з табу смітять, А ТИ В ЗАД ВПЕРТОЮ ГОЛОВОЮ.... ХОЧЕШ І НЕ КАЖЕШ ОТ Я ТАКИ РАЗ УТНУ... А ДЕ ДУДАРИКИ І НЕ ЇДЄШ З ДАЧІ... це не про Золочів...
АBS - ти СХOВАВ....?????
Ну шо тут скажеш. Хто ж ти після цього?!
я як і був так і залишився - пациком , а зато я знаю хто ти такий - ти Єфім Шифрім..... по перше ти повний Єфім.... тут даже коментувати нічьо не буду..... а по-друге.... ти Шифрім.... бо шифруєшся за ніком.....
А потретє - ТИ КЛОУН.... і вже такий старий і не смішний..... пишеш , сам лахаєш..... лана... міняй нік на Єфім Шифрім.....
Саніто, на форумі поважні люди обговорюють поважні теми
Читати треба уважніше, так сказать тщатєльнєє(наголос на останній склад) Доречі, шо у вас в ПТУ сьогодні вихідний? Не пишіть більше
Можете скористатись рецептом, який вже звучав:розбіг 100м, стіна бетонна
дядя....... мені пох усі твої поважні люди , за їх поважність говорять їхні пости, Васілій.... ти міняй нік на Васілій.... Поняв?!!
Саніто, Ві бальной? Санітари!!!!!!!!!
Тепер вже два попередження видавати:AVB за провокацію і початок того всього, і Sanito за то що успокоїтись не може.
да я..... бальной.... і не хочу лікуватися і бути таким здоровим, як ти Брізіз...
2 Річчі - я спокоєн... мене пре..... вони по-іншому не розуміють....
Ну шо, хлопці? Поговоримо, як мужики з мужиками?! Не приховуючи писків!
І не гоніть! То Я!!! самий хворий тут!
А я про Шіфріна нічого поганого не говорив
Кагділа, Фіма
Та усьо постарому. Москалі шось там собі "как"ают, а в нас ото ГЕЙ..... Ґей......... як його, ага ......... Ґейзери по усьому місту..............
о... перший нішятковий пост шо від АВ, шо від Крізіса... Фіма...... шо там... як ти?... я радий шо ти накінець.. ти показав свайо ліцо...
о... перший нішятковий пост шо від АВ, шо від Крізіса... Фіма...... шо там... як ти?... я радий шо ти накінець.. ти показав свайо ліцо...
Я тубі, шавко татарцька, не тіко "ліцо" а ше й яйцо дам понюхати!
І нема шо зо старого діда кєпкуати!
Санітар, віхаді драццо
Ага! Зйясуйки стосовуватє!
Хлопці, не сваріться і ніц не зясовуйте, "давайте жить дружно"
Але як тоді продовжити цю тему?
а треба? вважаю що хватить
Треба! Одна жива тема на форумі!
Саніта, ти хдє?
А він же не нарисувавсі! Ги-ги-ги!!!
Nikolas Erfe пише:
Браво!!! Браво AVB за таке "величезне" і ...

той тіп,Nikolas Erfe хлопака видно образований, або хтів би таким бути, видко шо ті фест мудрі слова читавісь і запам"ятавісь. Я тоже знаю файні слова тіпа ГЛАМУР, КРЕАТИВ, ЕПАТАЖ, навіть в словарі тлумачному подивисі їх значеніє. Але я такі слова пишу на форумі бо в життю їх не уживаю, бо щитаю то не ерудицією а галімими пантами якими пользується Nikolas Erfe, і правильно тут його підняли.
Массімо - за галімі панти..... відповісиш...... не базарь в пусту...!
2 фІМА І ВАСЯ - тіпи, так насправді веселіше... ви чуть розряджаєте вашу похмуру і нудну атмосферу на форумі... Перший праильний хід, АВБ і Брізіса.... Вітаю !

.. шось таки міняється....
.. афжеЖ'!
Саніто, розповім старий анікдот(адаптований до тепер):
Прийшов хлоп до колєги в клюп(нічний), посидів та й каже :"Скушно в вас. Ви би хоць реперів покликали реп почитати"А той йому таке:"Та були репери , посиділи троха, сказали скучно в вас і пішли"
Так і ту на форумі
ха-ха.... ти ше і дотепний..... о... про реперів... ніштяк.. значить мене знаєш?
Нє , не знаю. Читати вмію
Годі базікати! Давайте стосуйки сюда!!!
От вжеж старий упертий! Чого сюди заліз? Думаєш, якшо вставляти всюда свої п'ять копійок, то від того дуже весело?
AVB - ти шизофренік , сам з собою базариш?