Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Давай з'ясуємо стосунки!

Автор Повідомлення
Takada пише:
В мене комплекс меншовартості?! А, дозволь запитати, в чому він проявляється?

та по тому як ти зеленіти почав, прочитавши це ствердження.
і дівчини в тебе не було і не буде, бо ти не спроможний на інтимні стосунки, з огляду на недолік, з яким народився -- імпотенцію. Власне тому ти самостверджуєшся на золочівському форумі.

а шодо того хто боягуз -- так давай в сьогодні о 18.00 біля входу в Головну пошту, м. Рівне -- не з"явишся -- значить сцикун ти.

вагова категорія твоя хіба в жирному заді, який ти наїв перечитуючи форуми і в купі літератури, якою ти запхався, а користуватися інформацією не навчився, і думати не навчився, бо жодної твоєї думки в дописах не бачу -- одні посилання на джерела. Отож хто з нас тупіший теж не так однозначно визначити.
Бувай здоровий, дурню!

і ще про твій страх і К. М. свідчить хоча б те, що ти водиш з собою на зустрічі фотографів! -- можеш брати їх зі собою, якщо наважишся приїхати.
Стільки злості.. Мало того шо сам продинамив першу зустріч з Такадою і переганяв стрєлки на нього ж, так ше досі заткнутись не можеш.. Чмо ти, Калєф.. Імхо.
Цитата:
так давай в сьогодні о 18.00 біля входу в Головну пошту, м. Рівне -- не з"явишся -- значить сцикун ти.

Ти дибіл, бо на те, що я пропонував ти ж погодився.

Цитата:
що ти водиш з собою на зустрічі фотографів!

А звідки ти сволото знаєш хто робив цю фотографію?

Alexis, дякую, звичайно, але цей пес не гідний вашого часу. Не звертайте уваги.

P.S. Ти, spermatologos (з гр. пустослов), так і не відповів яка в тебе освіта.
Takada
1. Якби я проігнорував твоє запрошення на зустріч( як це зробив вчора ти – ти ж був на форумі і перечитував мій пост – благо є така штука, яка показує, хто де на форумі знаходиться…) або написав, що не можу прийти – ти б все одно цим скористався… -- так що суттєво нічого не змінилося. Хіба що ти б в ноги не змерз – але ж ноги не яйця, тим більше що тобі і ними дітей не робити, бо – див. вище.
2. З таким самим успіхом я міг би стверджувати, що я прийшов на місце зустрічі, а ти не з»явився… -- а той цирк з фотографуванням – ну це вже просто ідіотизм. – пред»яви, доречі, докази?
3. Останнє. Звідки я знаю, що ти придурок??? – немало вже таких зустрічав – твоя поведінка цілком передбачувана, а на оригінальність ти аж ніяк не тягнеш.
4. Нажаль, не маю надалі можливості частої присутності в інтернеті, тому можу відповідати з запізненнями.
5. Надумаєш приїхати – чекаю – до понеділка точно.

Alexis
якого хєра ти постійно носа пхаєш, куда тебе не просять? -1
fight,fight,fight,fight,fight,fight,fight,fight,fight,fight,fight,fight,fight,fight.....

З. І. соррі за оффтоп))))))) )))))))
kalef_f пише:
якого хєра ти постійно носа пхаєш, куда тебе не просять?
Тема відкрита для всіх. Ті, хто дійсно зацікавлений у вирішенні приватних питань, вирішують їх приватно, а не роблять цирки з наклепами, перекрученням слів і кармадрочерством. Твоя ціль, бачу, - тупо завалити опонента любим способом. Не уподобляйся базарній бабі, клоун. Виясняти стосунки і займатись клєвєтою - різні речі. В нормальних людей останнє сприймається досить негативно.
kalef_f пише:
-1
Це шо означає?

додано через 2 хвилини 58 секунд:

І відносно ваших довбаних зустрічей. Зустріч прийнято вважати домовленою, коли є підтвердження обидвох сторін. Якщо в когось не получається - зустріч переноситься (причини бувають різні). Ти вже показав шо твої слова нічого не варті, коли дав згоду і не прийшов. Більше того, коли від тебе попросили пояснень ти послав на пост з пнх. Це нормально? Зараз ти назначаєш ше зустріч (в Рівне - ржунімагу, во сусанін), а в той момент Такада був в дауні від мінусів. А тепер строїш з себе бетмена.. Про наклепи взагалі окрема розмова. Я зрозуміло пояснив чого ти чмо? Не тошни тут більше..
Alexis пише:
строїш з себе бетмена

Очевидно, що бетмена строїш з себе ти, бо з"являєшся на форумі виключно для того, щоб виставити плюси/мінуси... я не правий?
Alexis пише:
в Рівне - ржунімагу, во сусанін

розмовляти з людиною твого світогляду: (всі, хто пише на Золочів плюс, абязатєльно живуть в Золочеві або максимум в Пустомитах) -- невдячна і непотрібна справа, тому навіть і не пробую пояснити, який може бути спосіб життя в мене, скажімо (привів себе як приклад, щоб не утруждати твої мізки).
цитуючи тебе ж на твою адресу:
Alexis пише:
Не тошни тут більше..

тепер щодо наклепів. якщо Такада був в "дауні" на форумі маю на увазі -- по жізні думаю він в дауні з народження, то я канешно дико вибачаюсь, але як тоді зрозуміти а)це (маю на увазі дату і годину написання повідомлення » 10.12.2008 13:25 [*1]) і б)це (маю на увазі аналогічно) -- не виходіт!
такшо йди далеко!

але я думаю ви б з ним прекрасно спєлісь -- свою присутність на форумі він почав з попуску всіх і вся навколо(що робить, до речі не лише на цьому форумі). Селюк на другому курсі УКУ! Стиль спілкування досить не складний (при бажанні і ти можеш оволодіти) -- прочитав книжку, і давай цитатами завалювати... -- ти ж, очевидно, втік не далеко -- самі вумні?

якщо людина (Такада) - шось трохи від людини розумної він все ж таки має, друкувати бодай вміє... з усієї цієї перепалки (яка, до речі, вже і мені конкретно набридла) робить лише один висновок: мене бояться!. то мені відверто таку мавпу шкода!
А я то думаю шо хня ту сі творит, а то просто вони всі бетмани

додано через 2 хвилини 7 секунд:

kalef_f пише:
(що робить, до речі не лише на цьому форумі)

А де ше можна азнайоміца з творчіством етага талановитага афтара?
Васілій пише:

Тут Такада ще декільком людям пообіцяв їх знайти і «Порвати»!
Цитата:
P.S. Якби не виховання в цих християнських церквах в дусі максимально-можливого морально-етичного рівня, то я би вже давно тебе знайшов і навчив би що можна писати, а що ні, і, повір, з важкими для тебе наслідками...

http://www.bohoslov.org.ua/viewtopic.php?id=191
Цитата:
Та якби я тебе зустрів то так би зганьбив, що ти навернувся б за три секунди!

http://www.bohoslov.org.ua/viewtopic.php?id=191&p=2

Тут він заявляє, що раз до Бога звертається на «Ти», то мало хто з людей би мав удостоїтися честі Такадового «викання»
Цитата:
До Бога на "Ти", а до тебе на "Ви"? Ти що, здурів?
2)Є різні методи примусити людину думати над своїми дописами. Стараюсь використовувати доступні.
3) А це не відповідь на пряме питання, а новий вздор. І ще, спілкування з такими як ти, виконання ніяких елементарних правил не вимагає!

http://www.bohoslov.org.ua/viewtopic.php?id=191&p=2
а тут він відразу лиже дупу своєму викладачеві…
Цитата:
Воістину дуже складно знайти мінімальну похибку в Вашій статті. Немає про що говорити, треба читати і виконувати.

http://www.bohoslov.org.ua/viewtopic.php?id=192
Цитата:
Одне питання до вельмишановних учасників дискусії, якщо дозволите... Яка у вас освіта? Доктор Петро Гусак вже написав - усе зрозуміло, питань немає. А ви, хлопці, на якій підставі берете на себе право виступати на форумі з такими репліками?!

http://www.bohoslov.org.ua/viewtopic.php?id=155

ще одне, очевидно, непорозуміння – тепер Такада чомусь вирішив, що «викання» достоїн лише він сам, бо чомусь починає говорити про себе в множині!
Цитата:
Гностицизм, як християнське явище, на нашу думку, існувати не може. Знаємо, що гностичний світогляд(якщо можна так сказати) є дуже ,, спокусливий" для християн, однак в церкві він стає причиною різноманітних єресей(офіційно проголошених, або ж у душах людей), серед яких навіть маніхейський дуалізм займає, правдоподібно, не перше місце.

http://www.bohoslov.org.ua/viewtopic.php?id=193
Цитата:
Як повинні ми розуміти це?

Цитата:
Боїшся пантеїзму? Певно, ти добрий християнин, однак не можемо розуміти що хочеш обговорювати стосовно цієї проблеми.

Цитата:
Ми з вами погоджуємося, однак не бачимо проблеми для обговорення у вашій статті.

http://www.bohoslov.org.ua/viewtopic.php?id=198

Всі решта дописи Такади не варті ломаного гроша. Припускаю, що «всравшись» на форумі богословів, бо дундук і не здатен підтримувати достойної дискусії там, він переповз на золочівський форум, де, власне, за рахунок «золочів’ян» намагається самозатвердитися.
kalef_f пише:
а тут він відразу лиже дупу своєму викладачеві…
цитата:
Воістину дуже складно знайти мінімальну похибку в Вашій статті. Немає про що говорити, треба читати і виконувати.

Зачотно лизнув
1) Звідки такі брєдні, до чого тут звертання, які викладачі і які обіцянки порвати, що ви мелете?
2) Ну понаводили ви тут кілька більш менш "дивних" цитат, і що?
3) Якщо дискусії з іншими людьми (і псами теж) на інших форумах ятрять вам душу - питань нема, деякі з них я можу забрати(лишен ті, що вже не актуальні).
4) Інших методів, ніж цитати з богослова і то без контексту в вас немає, та й і тут воно вам мало допоможе бо моя освіта не вимагає від мене великої богословської компетенції, іншими словами: хто на що вчився , але в нас питання стоїть з самого початку по-іншому: хто що читав і бачив.
5) Перечитайте що виписували ті люди на богослові, яким я писав, скажімо так "різко", це важко порівняти навіть з тими брєдами, що ви тут видаєте.
6) Наш форум, на скільки я знаю, не обмежений тематикою, і як аудиторія, так і клімат тут зовсім інші, тому давати тут цитати і ще й проводити аналогії більш ніж по-дурному.

Цитата:
Припускаю, що «всравшись» на форумі богословів, бо дундук і не здатен підтримувати достойної дискусії там, він переповз на золочівський форум, де, власне, за рахунок «золочів’ян» намагається самозатвердитися.

І знову брешеш, я там продовжую успішно писати, нікуди не переповзав і самоствердитись потреби не маю.
До-речі, щойно у цьому дописі ти небезпосередньо, але чітко зробив золочів'ян тугими. за що зрозуміло, прийде час і відповіси.

Цитата:

Дасть Бог, опублікуєм.

Коротше кажучи, я вже вкотре в вас розчаровуюсь.
Takada пише:
Коротше кажучи, я вже вкотре в вас розчаровуюсь.

Піду, буду сі топив. А шо дєлать?
OGO_ZOL
Чого ж ти, друже, флудиш по темах своїм скиглінням? Маєш бубу в голові?
Викладай тоді вже тут, може підлічим
Блін, Адмін всі теми де пофлудити мона б було позакривав. І шо тапера робити на роботі? Невже знову прийдеться працювати?
Квєнтін, а ти чо такий рєзкій? Як понос
Шоп ти далі не напрягав свій мосх( ) скажу зразу-пнх. Я таких як ти , дєрскіх, ше в школі з рагатки стріляв.
Дальнєйшіє наше інтеліктуальне апщєніє счітаю нівазможним.
вася ти так і скажи що ти просто сцикун вася і всьо просто признайся і не пантуй такі як ти в мене в арміі коли я служив на параші день і ніч сиділи ти вася просто тупарилмй сцикун признайся всім і завали морду своюванючу урод!

додано через 3 хвилини 10 секунд:

щож ти васілій захлох? сциш???????? випердиш ти гамняний! а пантів було!!!!!!!! хоть вагонами бери в срався?
квентін пише:
щож ти васілій захлох? сциш????????

чошумиш? ту я. Ти вот щаз ругаїшся а патом тими руками хліб будиш брав
квентін пише:
в арміі коли я служив

шось мені підсказує жи був їфрейтором
Захаді в асю, пабалтаєм. Ато сьодня в дєушок пракзнік а ми ту сратись будем
До речі, зі святом вас, дорогі наші дєушкі
васьок а ти не спригуй з теми! тоже мені ! не відмазуйся вафлюга!!!!!!!! а хочеш сьогодні пряму по ібальнику получити? давай васьок! докажи шо ти не сцикуе!!!!!!11говори де и коли зустрінемось і ти точно 8 марта зустрінеш з фуфелями! я тобі гарантую щей з настроєм поганим будеш!!!!1 а васьок? слабо? фраєр
Кумедний ти, Квєнтін. Ти мене на слабо, синок, не бери. Я з таким як ти на їднім полі срати не сяду. Не то шо зустрічатись
Так шо якшо па дєлу є шо сказати-кажи. А нє, ну то прахаді мімо.
квентін пише:
васьок а ти не спригуй з теми!

Кстаті пра шо єта ми? Шо за тєма? Я тебе раздражаю в принципі, чи ти тіко за Рому вступивсі?
Га га ги..! Галава баліт, ай: ай.. всьо пропустив.. блінн.. Шо за дрочер тут під гопа косив? Енергійна, цілеспрямована ГОПота в роботі? Весь прікол від зясуйків портить, хамло невиховане. Модери, червоний кубік на шию - і за борт. Ай..
Alexis пише:
Шо за дрочер тут під гопа косив?

тю..! а я думав шото твій брат?
Підла твоя душонка, Калєф, не придумає нічого мудрішого ніж переходити на рідню в зясуйках?
Во хєрня настирна.. як ти тут виляєш своїм убогим юморком.. Появився тут раз в місяць, і то шоб в лужу пернути..
Є шо сказати по мені - прошу дуже. Нема - то ше почекай, може шось і накопаєш..
Деградація..
Alexis пише:
Деградація..

І не кажіт, панове. Навіть посраццо нормально нема з ким
kalef_f пише:
Надумаєш приїхати – чекаю – до понеділка точно

квентін пише:
хочеш сьогодні пряму по ібальнику получити? давай васьок! докажи шо ти не сцикуе

Згадались пари з конфліктології, коли людям нема шо сказати, то починаюить махати кулаками. Форум ж не для того створений шоб "стелки забивати".
а ти окружна комісія мусорський??? правельний ти наш! ви тут всі зі скуки здохнете! а хочеш поморді? звертайся! мені і сказати і дати тобі завжди знайдеться що!!!!!!!!!!
квентін пише:
ви тут всі зі скуки здохнете

Йой які ми веселі. Три повідомлення написали, під непонятним ніком шоб ніхто не впізнав, і радію як маленька дитина, хоча не сумніваюсь шо воно так і є. Важай а то мама побачить і в кутик поставить.
квентін пише:
дати тобі завжди знайдеться що!!!!!!!!!!

Апять ахтунги на хворумі Скажу прямо-ту тобі нічо не світи. Вроді пєдіків ту не було. Хоча..... Дєрзай, мо тобі й пощастить, і шпокне тебе хто. Із жаласті
да вася а ти підарас! самий такий який є!!!!1бархатний! тебе просто в зозулях скоро покормлять васьок! не парся! вафлєглот! ти ховаєшся? азначит сциш фраєрок Три повідомлення написали, під непонятним ніком шоб ніхто не впізнав, а отой тіпа під понятним ніком за тебе мазу тяне?! а я впевнений що ви двоє дрочили в дитинстві один на одного понятливі ви моі! оказається в золочеві все таки є підари! вася і отой під понятніим ніком!
Про що можна розмовляти з людиною, яка написала вже чотири повідомлення, і в кожному по помилці. Все що без помилок, так це матюки.
квентін пише:
оказається в золочеві все таки є підари

квентін пише:
дати тобі завжди знайдеться що

Виявляється шо є. Квентін, але я натурал, тому усі твої залицяння зводяться на нівець. Пиши на відповідних форумах: http://erogen.ru/forum50.html (вчись користуватись google) можливо і пощастить. Успіхів
квентін пише:
скоро покормлять

А чо в множині? Апять місити цілу зграю. Скушно. А мо ти сам? Хоць раз? Нє?
квентін пише:
ти ховаєшся?

Ну ти тожи скан паспорта не виклав. Пачпорт хоць знаєш шо таке?
ти блять культурній випердиш! гуглом я тебе сам можу навчити користуватись я бачу ти васін бригадир?! ви на певно разом глину місити? а? голубки?
квентін пише:
ти васін бригадир?! ви на певно разом глину місити?

Нє, я на стройці не працую але для тебе -найду гліномєса. Не можу дивитись як дитина сі мучит Ти просто не стісняйсо-кажи прямо жи хочиш шоп тобі помісили. скажи і побачиш як тобі полегшає Ну а ми тобі поможемо. як старші товариші. Але тіко порадою. ти вже не гнівайся. Я натуральний лєсбіян-дєушки ми сі подобают
вася яж говорив що ти підар!! так воно і є!!!!!!!!!!!! васьок не стидайся!!!!!! ти просто вася і тим всьо сказано!

додано через 3 хвилини 33 секунди:

і набудущеє! васьок ти я бачу натуральний блєтько!!!!!!! з якого села? а? вася? скажи не стидайся!
*****позіхаючи****** СКукотаааааааааа
Визовіт вже хто небуть санітарів бальному
квентін пише:
а ти окружна комісія мусорський???
voshkaniridze пише:
voshkaniridze

Шо за...
Камбат, ти чого так рєзко погони зняв? Ану постав на місце
Alexis пише:
Появився тут раз в місяць, і то шоб в лужу пернути..

шоза нездоровий інтєрєс?

Alexis пише:
може шось і накопаєш..

ашо під тебе копати -- ти і так як на ладоні -- п... р!
Alexis пише:
своїм убогим юморком..

знайшов в моїх постах смайли?
В тебе нездорові асоціації..
kalef_f пише:
знайшов в моїх постах смайли?
Ні. Ти сам як смайл. І нарваної агресії в постах забагато. Психіку підлічи.
Alexis пише:
І нарваної агресії в постах забагато. Психіку підлічи.

да ладно... шоти гониш?
Поясни ліпше, чому ти постійно ниєш, а коли перестаєш нити -- починаєш всіх повчати?
Тут ти гониш.
До ниття, при бажанні, можна віднести будь-який пост без мата. Тут і без мене є кому понити.
Те ж саме і з "повчати" - тут далеко не кожен думає шо пише (а пишуть деколи повний брєд з капєц яким умним видом). Любому це можна притикнути, в т. ч. і мені. Просто хтось більше, а хтось менше. В результаті получається неправдива інформація. Так шо в такому разі - мимо проходити чи матом крити?
Все відносно.
Alexis пише:
Так шо в такому разі - мимо проходити чи матом крити?

а..! тепер поняв -- ти добровільно взвалив собі на плечі тягар перевиховання...
Alexis пише:
В результаті получається неправдива інформація.

а це тобі інформаційний бюлетень, чи що? давай приклад дезінформації, яку ти своїми трудами виправив.
Який понятливий..
Поясни, приклад дай.. я тобі шо, бортовой журнал веду?
Вам, парніша, за консультаціями звертатись до спеціалістів, а я так, аматор..
Alexis пише:
а я так, аматор.

ти головне межі не переходь! на цьому і зупинись!
romaТи лишень не подумай що я на тебе наїжджаю, але твої почув від знайомого мента, а особливо як свідчить статистика вже за... ли. Ти можеш хоч раз навести конкретний приклад? Бо інакше для такої змістовної інформації існує зовсім інший сервіс http://spletni.ru/ зайди, може це саме те що тобі потрібно.
roma пише:
Якщо тобі збільшують податок в 10 раз(!!!)

рома! ти ї*censored*анутий. кому збільшили в 10 раз(чи планують). випий яду
якщо я по твоєму %censored%- то ти хто -%censored% %censored% баний

додано через 1 хвилину 38 секунд:

і провокатор, як каже Олег, який глушить сайт по вказівці влади і тиражує матюки на ньому- блядь така
poma пише:
якщо я по твоєму ї**нутий

я не тобі писав, шизоїд. ти вже в ніках своїх попутався, ольку
poma, не звертай увагу, чим більше Вася "скаче" то означае що його купила влада, а на рахунок страйку треба створити в Золочеві профспілку найманих робітників чи як там воно має називатися. Наші люди дуже інертні їм всерівно що в сосіда хата горить і як підняти їхню свідомість я не знаю? пропоную на Васю уваги не "звиртати" нахай щось там собі "пише", він ж дибіл муси писати.
ем..... ну тако.... Олег, то вже трохи ти недодумав.... мені здається, шо Васю точно ніхто не купував, бо, як я все думала, він найнезалежніша людина на форумі, яка пише тільке те, шо думає своїм мозком.

P.S. хоча деколи і занадто злобно
Олег пише:
то означае що його купила влада,

вже та влада сі поміняла пару раз-і весь час мене купляє. значи я таки шось вартую
Васілій пише:
вже та влада сі поміняла пару раз-і весь час мене купляє. значи я таки шось вартую

дібіли мало коштують а шизовреніки ще дешевші, фляшку пива без шуми хіба дадут.