Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Давай з'ясуємо стосунки!

Автор Повідомлення
Невже картинки так заваажають? Вони всі давним-давно лежать в кеші і не грузяться по 100 раз...
Може Васілій - нелюбить крякнутих Віндовсів?
massacra пише:
Може Васілій - нелюбить крякнутих Віндовсів? Laughing

ага-ага. Невже я подібний на ідіота купувати те, шо є задарма
Грузяцця-не грузяцця, не в тому річ. А в тому річ жи нефайно виглядає. Хіба може та свалка має для тебе якесь спеціяльне значення?
Васілій, ти крім обси... більше нічого невмієш? Ти скажи, що ще можеш робити?? Напевно пиячити і курити,. то певно все на що ти здатний?
Олег пише:
Напевно пиячити і курити

да... польот мислі
Васька,!!???? ти куриш????
Олег пише:
Напевно пиячити і курити,

Ольку, хочиш жиби м тебе навчив? Кинься, дорого

додано через 7 хвилин 23 секунди:

kalef_f пише:
Васька,!!???? ти куриш???? Shocked Mr. Green

Олег пише:
Хочуть бути крутими, або принаймі вважають що вони є такими Smile
-а я шо хужєє всіх?

додано через 1 хвилину 22 секунди:

Насправді не палю і не зустрічаюсь з дівчатами які палять. Принаймні стараюсь не зустрічатись
Васілій пише:
vaymut пише:
По-третє, символ нокії - НІЗАЩО!!!
А чо так?

От тобі адмін і дав відповідь:
admin пише:
Правила було затверджено до впровадження цих можливостей, тому пункт 2.8 актуальний лише для занадто переповнених графікою підписів.
vaymut пише:
От тобі адмін і дав відповідь:

Я не про то. Чим твому серцю дорогий цей підпис, шо прямо
vaymut пише:
символ нокії - НІЗАЩО!!!

Нє, ти саме про то писав, а зараз загнувся, от і вирішив перефразувати... Яка тобі різниця, чому? Я тобі відповідь дав (читай вище) на все інше я не зобов"язаний тобі відповідати! А для загалу напишу, хоча скажуть зараз, шо це реклама, тому наперед перепрошую модерів за ОФТОП - перевірена особисто торгова марка, яка завоювала в мене довіру і перевагу над іншими у співвідношені ціна/якість/надійність!
vaymut пише:
наперед перепрошую модерів за ОФТОП

В темі з"ясуйки-етапять!
vaymut пише:
перевірена особисто торгова марка, яка завоювала в мене довіру і перевагу над іншими у співвідношені ціна/якість/надійність!

Дєцкій сад, штани на лямках-ше си бляху повісь на шию з перевіреною торговою маркою, йопт!
- це мої апаратні засоби щоб мати можливість знаходитись тут...
а...
- повисить і викину... (Наразі воно мене ше радує... )
Мій комп видимо береже мене від нервотрьопки.... так як сама не люблю коли підписи на пів сторінки та ше й мерехтять постійно...
чомусь не бачу їх і всьо...)))
Pangea пише:
чомусь не бачу їх і всьо...)))

Я м для тебе сі старав-то ти і мого не бачиш?
Ти напевно любиш позамахувати мозги? просто так раді прикола? Чи від РДА працюєш ВАСЯ?
Звертаюсь до пана Васілія! Якщо Вам не сподобався коментар до +, або Вас не влаштувало те що я поставила +, немає проблем... забираю + назад. А також прошу вибачення, такого більше не станеться!
stella пише:
Якщо Вам не сподобався коментар до +

А де там коментар? Ладно, на перший рас пращяю

додано через 2 хвилини 57 секунд:

Олег пише:
просто так раді прикола?

Ольку, а де ти видів приколі. Я на повнім серьйозі.
Олег пише:
Чи від РДА працюєш ВАСЯ?

А шо таке РДА? Ти давай тут не умнічай-не всі такі вчоні як ти. Пеши па прастому

додано через 13 днів 4 години 53 хвилини 51 секунду:

Ай-я-яй, як негарно матюкатись. Попередження
Я в ауті, Мопс
Да, підтримую Васілія, да за таке БАН не отходя от каси...
А отого дуріка - xh@sud ващє забанити нафік назавше за суїцид
Попередження видане mops (07.04.2008 11:49, дійсне до: 10.04.2008 11:49)
Причина: Офтоп

ДАПАШЛІВИ(с)
Забанено
Бан видано mops (10.04.2008 18:09, дійсний до: завершено)
Причина: немає
Васілій пише:
ДАПАШЛІВИ(с) Mr. Green

приєднуюсь, але хочу конкретизувати.
Мопс йди в жопу.

або запхай собі туди фотоапарат -- може знімки цікавіші будуть. Бо ітак засрав цілий розділ халтурою.
Забанено
Бан видано mops (10.04.2008 18:10, дійсний до: завершено)
вав, я не зауважив шо то місячний бан ))))
Nitro пише:
Забанили найактивніших дописувачів

Так їм і треба! Злісні флудери і офффффтопщики
Злісні!!!
realCAT пише:
місячний бан ))))

Шкода. А був мало не головний дописувач.
Попередження
Попередження видане mops (16.04.2008 22:26, дійсне до: завершено)
Друга Акутальна тема.. З першого погляду одна з найрозкручуваніших тем нв форумі - тема про сварки. Чому всі спорять??? Не мождна про мир поговорити? Я ніби в тему говорю...
А шо про той мир говорити? Мир та й мир....

А Мопс залужено забанив... Чистої води хамство не варто виправдовувати
Може й заслужено. Що мені до того. Зараз ще всі посваримось, тема ж жертви вимагає.

додано через 1 хвилину 42 секунди:

А в тебе підпис - не мирний Ти дівчинка?
Мої вибачення щодо посту. Я справді не хотів когось зачепити. Сонячник то сонячник, все одно з льоту так не робиться.
Цитата:
Попередження видане mops (16.04.2008 22:26, дійсне до: 26.04.2008 22:26)

то тепер нова мода давати попередження і банити БЕЗ ПРИЧИН??
Форум перетворився в безпрєдєл просто. Як зі сторони деяких форумчан так і зі сторони начальства. Ех...
Він став стидобою після того як не привівся до пуття раніше.
Nitro пише:
то тепер нова мода давати попередження і банити БЕЗ ПРИЧИН??

Ні, просто пост, за який видане попередження, змінений користувачем. В оригіналі він був трохи інакший.
LalakaBoom пише:
А в тебе підпис - не мирний Ти дівчинка?

Дівчинка дівчинка...)))

Ну а підпис...
Ну не дуже вже і мирний, але сам говорить за себе.
А яка саме частина найбільш не мирна?
st.fergi пише:
не привівся до пуття

а пропозицій не було
LalakaBoom пише:
Зараз ще всі посваримось

Та не посваримось. А як посваримось то не всі.

Суто по темі. І по черзі

містер ІКС пише:
Навіщо Ви форум перетворюєте на збоченьства.

Форум на збоченства ми не перетворюємо. Тема яка? Культура сексуальних стосунків. Тема в відповідному розділі. Люди по темі розмовляють.. Як ви самі виразились ми живемо не в 60-ті роки ХХ-го століття і не в Радянському союзі, де, як виражались, "Секса нет". Тема не заборонена і цілком нормальна, а головне про цілком природню річ.

містер ІКС пише:
Ось тут модераторам і адмінам треба сказати своє слово, що та пані чи пан "pangea" пише

Пані Pangea нічого такого не пише чого писати не варто. Я відповіла на пост. перечитайте і спробуйте зрозуміти.

Далі... перш ніж нам тут претензії висувати і простити "те паскудство позалізати по своїх норах" нехай "мудрі" люди перечитають свої пости. Про 8 березня і, як мудрі люди виражаються, "бабів". Про то як коли вони женитися будуть і вільні місця-ліжка для любові... Чому мудрі люди висувають претензії на рахунок того що тут говорять про одну магію, а самі створюють тему про привиди?
Є багато розділів з різними темами. І не треба виділяти тільки ті які хочеться Вам. Хочете говорити про щось світле? Будь ласка. Вибираєте тему і пишете.

містер ІКС пише:
І ще хто виставляє мінуси в репутації. Я дивлюсь всі активні дописувачі у Вас мають мінус. От вам і демократія по-золочівськи. Позор!

Так! То є демократія!!!!!!!!!!!! Мінуси ставлять не просто так, а коли хтось вважає, що форумчанин, нехай і активний, його заслуговує.

І прошу трохи стриматись і подумати перш ніж називати когось залежними від комп'ютерів духовно бідними людьми і догадуватись що ж ці люди будуть робити на свята. Так як ви по-перше, нас не знаєте, а по-друге, самі не такі святенькі.

додано через 1 день 21 годину 34 хвилини 54 секунди:

Ну от тепер знов. В мене питання. СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ ПИШЕ З НІКУ "ОКЕЙ"???

додано через 5 хвилин 11 секунд:

Може хватить страдати ідіотизмом?!
Pangea пише:
Може хватить страдати ідіотизмом?!

Не тушуйся... якщо тут є ідіоти то вони тільки зрадіють таким словам - вони чекали віповідної реакції.
Але хлопці ж не такі! Вони напишуть щось гарне
Або позбудуться спілкування, якого зараз багато кому не вистачає.
""Модератори, забаньте нафіг тих (хоча мабуть того) урода і позакривайте теми!!!!""
Ото ніфіга собі? це про мене?

додано через 3 хвилини 33 секунди:

я в шоці. а чим то мої теми гірші тих, шо лишились в розділі знайомства?
Мопсе! Ти звичайно не зобов"язаний нічого нікому пояснювати. Просто може захочеш шось сказати-за порушення яких правил забанив Калєфа?
Виглядає на то жи ти його баниш бо він тобі просто нє нравіццо? Ніхарашо ето.
http://www.xakep.ru/magazine/xa/097/102/1.asp
Сходив по ссилці...
Мопс, а хіба там не про тебе пише?
Ну шо хлопці? привіт тіпа! Відсидів я як то кажут в бані від звонка до звонка і на свабоду з чистой совістю.
І вот не знаю тепер чи писати шось чи тихо сидіти, бо творицця тут справжня вакханалія-пишут тут всякі чорті шо, модери банят ні за х... й. зара во напишу пару слів а мене обізвут тролєм і забанят опять на місяць чи два. може пора вже якось адміну навести якийсь порядок. Чи то тепер так має бути, шо банят і навіть не кажут за шо?
Люди, цо сі дєє? чо всі мовчут?
Васілій пише:
Мопсе! Ти звичайно не зобов"язаний нічого нікому пояснювати. Просто може захочеш шось сказати.....

За твоєю ссилкою можна люборо розстріляти може шось таки скажеш, нє?
Якщо бан знято, значить це питання закрито. Обговорення продовжувати в приваті.
падлюка.
Забанено
Бан видано admin (23.05.2008 15:51, дійсний до: завершено)
Причина: До декого так і не доходить
ну і ... не надоїло ?
Ну, братва, з амністією!
Васька, а тебе ше й з реабілітацією!
kalef_f, Давно хтів тебе спитати, але чекав, шоб тебе розбанили, бо несправедливо задавати такі "наводящі" питання, коли тобі відповісти не можуть. Ну так от:
Ти не пробував запатентувати запропонований тобою метод "Ректофотографії" як свій винахід в патентному агенстві?
tymofiy
поки kalef_f знов в бані, можеш захопити мопса і бігом патентувати винахід, а можеш і сам, якщо справишся.
BOLT, питання до тебе:
Мене цікавить, чи ти сам вже пробував дану технологію, що інших заохочуєш? І який в тебе фотоапарат? Чи були в тебе якісь побічні ефекти?

Не хочеться вірити шо BOLT=kalef_f бо то би був позор!
Сірожа!!! не наривайся.
Болт, веди себе культурно!
Тре казати-Сєргєй, нє дєгзітє!!
Васька, дафайцє жиць дружНа
А я шо? Я завсігда
Ой хлопці.... ви як ті півні....