Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Давай з'ясуємо стосунки!

Автор Повідомлення
Хто тут!???
Я хочаби сам на себе наганяти можу. На відміну від цього:
Саніто пише:

Від: Саніто
До: AVB
Написане: четвер, 30 листопада 2006 15:34
Тема: Re: ICQ
Дивись!
Є конфлікт. У мене є притензії - до тебе, до Брізіса, да Мопса і До Ваймута. Я пропоную..... зустрітись і переговорити по-чоловіче.... я покажу свої притензії. Ви свої. Хай це буде в пятницю або в суботу. Береш Брізіса і Мопса... і говоримо. І вирішуєм конфлікт. Дасьте відповідь на деякі мої питання. Схочете поставити -мені.
Якщо такий варіант вам не підходить. У мене є план Б, а от з ним я ділитись не збираюсь. Ти думай. Бо тебе і Брізіса, ми ще не вицепили , але це питання часу. Короткого проміжку.
Мопс і Ваймут - вже відомі і з ними я переговорю в першу чергу.

Віднесися до моїх слів з уважністю.

Саніто

Від: Саніто
До: AVB
Написане: четвер, 30 листопада 2006 15:50
Тема: Re: ICQ
Я хочу зустрітись і поговорити... я не махач роблю.... якшо питання не вирішиться цивілізованим шляхом, то будем вирішувати його варварськими способами...... але я думаю шо всі ми розумні люди.... і вирішимо все саме так. Нормалье\но. Якщо ж ти не збереш Брізіса і Мопса.... то я сам вас усіх окремо позбираю... і тоді розмова.... буде вже точно не дуже культурна.
Маєш час до вечора думай.
П. с. Хто ТИ? Шо ти?.... ми не знайомі

Повний капець Ви як си хочите а я роблю ноги
Ой блін. То удар по яйцях. Саніто, друже, до чого це? Тиж мене сам просив не створювати ні-яких двіжів, казав що це дурне і нікому не потрібне. А сам що предлагаєш? Що то за двойні стандарти? Ти мене розчаровуєш...
Мені цікаво, шо з того буде. Не знаю, чим я так озлобив Саніто, але мені здається, шо кожен вправі вільно висловлювати свої думки. Якщо це комусь не подобаєть то є його проблеми. Якже інакше ми можем говорити про свободу слова?
Деякі мешканці того форуму ніяк не зрозуміють - своїми наїздами вони тільки наш рейтинг піднімають, а свій опускають. За сьогодні у нас на форумі 65 нових постів (і це ше не все). Головне прікол в чому? Ніяких наїздів на Молодіжний форум з нашого боку не було. Ми просто тихо і мирно робили свою справу. Але надмірні "панти" деяких членів ТОГО форуму привели до ситуації, яку зараз маємо. Хотів написати їм відкритого листа, але передумав: розумні люди погроз не пишуть (а розумні люди там теж є), а до дурнів просто не дойде.
Повністю з тобою згідний Мопс, як сказав Лев Силенко: "Образа - овоч дурних людей. Не споживай його."
А куда пропав Briziz? Так весело було.
Гг, так казав шо "ноги робить"звідси
Ну от! Шо ж, мені самому з собою стосуйки з'ясовувати?
А, ні! Я діда Юхима покличу...
і чим закінчились ваші"з"ясуйки"?
Рєзультати на ліце
А вийшло так, шо кому саме більше хтілось стосуйки з'яснювати, ні перший раз не прийшов (хоча це з його необізнаності), ні другий раз не спромігся. Хоча так вже наполягав на цьому. А я, старий дурень, повівся, час свій марнував. Та нічо. Хоч пива собі попив, з приємними людьми поспілкувався.
VIA: Я мала на увазі обмеження
10.03.07 22:44:29
mops: Деконструктивність: " То як ви робите що хочете то дайте і іншим так робити". Будь ласка, плюсики і мінусики в твоєму розпорядженні
10.03.07 22:43:48
VIA: Але є якісь людські рамки
10.03.07 22:42:30
mops: Плюси до репутації може ставити будь-який учасник форуму крім "гостя", навіть без коментарів. Є ще питання?
10.03.07 22:42:12
AVB: Але тільки на форумі!

2 АВБ - а ми в реалі взагалі то і не знайомі, тому звичайно на форумі
2 Мопс - то ти рахуєш шо твій коментар " мене попросили " класний? то не писав би вже нічого, як всі можуть робити те що хочуть то навіщо людей за їхні погляди на життя брати на вила?
2 ВІА - в кожної людини є свої рамки, тут взагалі на форумі закликали до насильства і вбивства, то то є нормальні рамки, а думка щодо особистого життя то є не людскі рамки, так?

додано через 2 хвилини 51 секунду:

VIA: Для цього існують відповідні форуми. А ви як думаєте?
10.03.07 22:50:10
VIA: Я вважаю, що наш форум просто не достойний тем про пропагування коханок, педерастів

2 ВІА - я не бачив щоб тут пропагували педарастів, і коханок. люди висловлювали свою думку. Я особисто не бачив посту, де закликали мене завести коханку, або тобі коханця

додано через 3 хвилини 47 секунд:

AVB: Я зовсім не проти таких тем, але лишень для того, щоб можна було показати справжні цінності і протиставити їм збоченість інших.

2 АВБ - звідки ти можеш знати що таке справжні цінності, може ти ніколи в житті не обманював, не грішив? Ти сам постійно, як і кожна людина плюєш на цінності, бо для кожної особистості є свої цінності, і якщо вони ніяк не впливають на загал, то чому вони мають бути поганими.

додано через 2 хвилини 19 секунд:

тож ви тут модератори, відразу видаляйте тему яка суперечить духу Вашого форуму, а то ви активно підтримуєте тему, а потім гоп - стоп, ця тема не варта Вашого форуму

додано через 4 хвилини 4 секунди:

Давайте уже навчимося поважати думки інших людей, навіть тоді коли ця думка суперечить особистій

додано через 1 хвилину 49 секунд:

2 ВІА - Давайте, ще будемо реєстрацію форумчан проводити по Золочівській реєстрації в паспорті

додано через 1 хвилину 24 секунди:

Я щось не розумію, як то може бути ваш, наш, твій мій форум. Зробіть сайт закритим, розішліть всім пароль, і сидіть
massimo пише:
то ти рахуєш шо твій коментар " мене попросили " класний? то не писав би вже нічого,

Ти мені радиш, що писати а що ні? Я правильно тебе зрозумів? То дякую за пораду, але можна я сам собі вибиратиму, що писати? Можна?
massimo пише:
навіщо людей за їхні погляди на життя брати на вила

У мене тільки граблі є, вила ще не купив
massimo пише:
тож ви тут модератори, відразу видаляйте тему яка суперечить духу Вашого форуму, а то ви активно підтримуєте тему, а потім гоп - стоп, ця тема не варта Вашого форуму

А де це я писав щось про дух? Не пам"ятаю... Може нагадаєш?
mops пише:
Ти мені радиш, що писати а що ні? Я правильно тебе зрозумів? То дякую за пораду, але можна я сам собі вибиратиму, що писати? Можна?

я тобі не раджу, я в тебе запитувався, там в кінці стоїть знак запитання
mops пише:
У мене тільки граблі є, вила ще не купив
- це дуже конструктивне висловлювання
mops пише:
А де це я писав щось про дух? Не пам"ятаю... Може нагадаєш?
- так ви тут всі один на перед одного розпираєтесь, що ВАШ форум засмічують
Тут просили приклади пропагування.....

st.fergi пише:
я б сама не проти мати таку коханку

ViVi пише:
А я шукаю коханця!
Ніхто не підкаже, де знайти?

free_soul пише:
оже змінити орієнтацію??? І друга не втрачу, і хлопця знайду....
VIA пише:
я б сама не проти мати таку коханку
кому вона це пропагує, це її особиста думка, може вона тебе в приваті закликала?

Аналогічно
VIA пише:
ViVi пише:А я шукаю коханця!

Ніхто не підкаже, де знайти?
- пропаганди тут і близько не має - особиста думка

ну і
VIA пише:
free_soul пише:оже змінити орієнтацію??? І друга не втрачу, і хлопця знайду....
- аналогічно, на мене то ніяк не повпливало!

додано через 1 хвилину 32 секунди:

Я розумію що пропаганда це приблизно так : народ!!!!!! давайте завтра накупимо квітів і о 10:00 будемо дарувати їх всіх прохожим дівчатам, хто так не буде роьити той лох!
massimo, чого ти так розпинаєшся? Дівчина сподобалась, то спілкуйся з нею на цікаві тобі теми в Женском Мірє, а з нами - на цікаві нам теми
та я зовсім не розпинаюся ,
Ну то чого ми через якусь бабу будем стосунки з'ясовувати?
massimo
Та ладно, massimo в дечому справді правий. Так що давайте не наїжджати один на одного а спробуєм зрозуміти позицію співрозмовника.
massimo пише:
Давайте уже навчимося поважати думки інших людей, навіть тоді коли ця думка суперечить особистій

Справді, давайте.
VIA пише:
через якусь бабу
та я не збираюся з"ясовувати стосунки, і чому це вона баба, вона молодша за тебе, а те що ти не розділяєш її поглядів ще не означає що треба когось обзивати, я поважаю думку кожної людини

додано через 5 хвилин 5 секунд:

Не поділяш поглядів на життя іншої людини то не траба її принижувати і ображати, вислови свою думку і все йди на іншу тему, а ображати людей дуже низько, а всіж нібито крім мене ходите до церкви

додано через 6 хвилин 41 секунду:

VIA пише:
massimo, чого ти так розпинаєшся? Дівчина сподобалась, то спілкуйся з нею на цікаві тобі теми в Женском Мірє, а з нами - на цікаві нам теми
зайшов, подивився цікавий форум, яка різниця де людина сидить, на якому форумі, на ньомуж не закликають до масових вбивств, чи повалення державного устрою.
Та ніхто нікого не ображає. Ми тут просто спілкуємось про моральні цінності і якраз засуджуєм гріховні приватні приклади такі
а чому вони гріховні? а для чого переходити на особистості? ти визнаєш, що з пропагантою то ти загнула? Це все я вже прочитав не бачу в цьому абсолютно нічого поганого

додано через 3 хвилини 4 секунди:

VIA пише:
якраз засуджуєм гріховні приватні приклади

то може вам варто обговорювати Дом - 2, там також грішники, але вони не будуть знати про це, а на рахунок засудження. Бог усім суддя! Не суди і не судимий будеш! це з Біблії, виж ходите всі в церкву, тиж тим самим зараз і нагрішила

додано через 4 хвилини 35 секунд:

вони на то і є
VIA пише:
приватні
щоб їх ніхто не рухав, вони ж нікому не заважають, чи тобі зле робиться як ти знаєш що хтось займається оральним та анальним сексом, чи може люди обговорюють техніку кунілінгусу, невже ти береш то так близько до серця, і воно мішає тобі жити?
Ніколи не дивилась подібних програм
massimo пише:
Дом - 2,
, Окна, Запрєтная....-копання в брудній білизні.
massimo пише:
виж ходите всі в церкву

Хто всі? Де я писала, що ходжу в церкву?
VIA пише:
копання в брудній білизні
а про те що ви говорите це не копання, а ті пости ферджі з іншого форуму це як зрозуміти
Особисто мені до лампочки хто... як... Я вела до того, що кожному форуму своє.

додано через 1 хвилину 47 секунд:

massimo пише:
це не копання
, а слідство, щоб взнати сутність людини.
VIA пише:
Особисто мені до лампочки хто... як... Я вела до того, що кожному форуму своє.
то добре що до лампочки, я ж в чаті пропонував закривати тему одразу після її створення, а не махати кулаками після 5 сторінок. А то що ти показала
VIA пише:
Женском Мірє
то є добре для Вашого форуму?
massimo, ти правий тему треба було одразу прикрити.
VIAну ще визнай, що про пропаганду ти перегнула, і йдем спати, (кожний до себе), щоб ти бува не подумала що я тебе провокую
massimo, нічого я не переганяла. То ти признайся, чого тебе так захвилював мій плюсик?
massimo пише:
перегнула

і
VIA пише:
переганяла
то трохи різні речі. ти НЕУВАЖНА , а на рахунок твого + я не маю нічого проти, я маю проти за мінус Ферджі, взагалі нічого особистого, я за справедливість і правду
massimo,
Ой біда, біда...
Добре шо така тема є.
Питання не в тому, які теми мають бути, і які заборонені на цьому форумі. Продовжуючи сказане мною тут, скажу більше, цей форум, якшо уважно придивитись, також не є тематичним, і піднімати питання про цензуру на відверті теми просто нема смислу.
Переважаюча більшість користувачів, так як і я - консерватори, тому реакція на такі речі адекватна. Так шо притісняти новачків, які зовсім не схожі на бувальців, мабуть негарно.
З другої сторони, багато з написаного цими ж новачками є гімном - читати такі відповіді важко, смислу небагато, а дехто взагалі чат на двох влаштовує собі. І взагалі, щезає бажання давати якісь відповіді в таких оброблених темах.
Пропозиція - зібратися всім по можливості в чаті для обговорення всого цього в певний час. Перепалками і поливанням бруду нічо не добємося. То для модератора пропозиція. Якщо всі не проти, хай модератор призначить час, шоб всі бачили, і все порішаєм.
Якшо вже ніяк не вдасться, то як варіант - введення тих самих груп. Але як то нормально організувати, шоб сама суть "Золочівського форуму" не загубилась, я собі не уявляю поки шо.
Я вже запропонував що робити тут.
Насамперед вдячна МАССІМО за розуміння. Значить так. VIA ходи сюди.

твою культуру ти вже всім показала в темі про привітання з 8 березням, де замість того, щоб елементарно подякувати за привітання і написати самій таке ж , ти до Олега звернулася з питанням чому тебе він особисто не привітав, не подумала ж ти, що він того не зробив тому, ЩО ТЕБЕ НЕ БУЛО ТОДІ на форумі, і що в темі можна було б самій щось хороше написати. Сказала, що засуджуєш мене і таких як я. А хто тобі дав право засуджувати мене за мої переконання і за мої думки? Ти мене засуджуєш за фразу мною сказану , у відповідь на твій жалісливий пост: як же жити без коханої і такої дорогої людини? Де я радила НОРМАЛЬНО ПРОДОВЖУВАТИ ЖИТИ? За те? Ти говориш, що я молодь не того вчу. А чого навчила ТИ САМА,"РЕТЕЛЬНА УКРАЇНКА"?? Копатися в приватному ЧУЖОМУ ЖИТТІ І ВИНОСИТИ ТО, НА ВСЕСТОРОННІЙ ОГЛЯД? То цьому має вчитися молодь форуму? Я не гідна бути на ВАШОМУ форумі? Ти сама недостойна на ньому бути, оскільки засуджуєш одне а робиш САМА не краще! Може я і сподобалася МАССІМО, а ти що, вже встигла приревнувати? Ти заварила ту кашу тому, що почулася вже не такою впевненою як раніше, ти побачила що я сильніша в тому плані, і що ти КОНКУРЕНТНОСЛАБКА проти мене, та і взагалі НЕКОНКУРЕНТНА. Тебе ж це зачіпило! Бо тобі ж зовсім не стало легше, після того що ти тут виставила! Так як мені нічого встидатися і я не приховую нічого як ти. І ще одне. Живеш собі щасливим життям-живи, але якщо твій чоловік тобі зрадить то ти прибіжиш саме сюди, і тоді буде нова тема. Всім дякую. Всі вільні.

додано через 10 хвилин 10 секунд:

А орієнтаціє форуму в цілому справді за останній тиждень прямує до нетрадиційної.

орієнтація форумі то означає ВЕСЬ ФОРУМ. Невже весь форум прямує міняти орієнтацію?

додано через 1 годину 14 хвилин 15 секунд:

VIA пише:
якраз засуджуєм гріховні приватні приклади такі

роззуй очі, святенниця!!! а то я бачу що ти зовсім не розрізняєш, ХТО і ПРО ЩО пише

додано через 13 хвилин 12 секунд:

а взагалі, ВАШ форум( гм... так його ВИ собі назвали))), дуже нагадує мені фільм "ТАЄМНИЧИЙ ЛІС", хто бачив той знає про що мова.
Я бачила цей фільм і не раз, тому досить добре розумію, про що ти говориш
st.fergi
Ну вже треба рішати шось.
st.fergi пише:
прямує міняти орієнтацію

Судити нікого нема смислу, бо правила форуму не заперечують поведінки присутніх. Але, якщо б глянути на стан форуму тиждень-другий тому, тут було трохи спокійніше. Ти ж розумна дівчинка, перш аніж виливати з друзями сюди все, шо ти хочеш, можна було б в'їхати в колектив трохи делікатніше. Тоді і відношення було б трохи інакше.
Одне з самих великих бажань твоїх, як і будь кого іншого, шоб всім подобатись. То ж не переч своїм бажанням, і всі без винятку тебе полюблять. . Так для початку.

додано через 24 хвилини 10 секунд:

st.fergi пише:
Всі вільні.

Всі і так вільні.
Кот да Винчи пише:
То ж не переч своїм бажанням, і всі без винятку тебе полюблять. Friends

Брєд,javascript:emoticon('')
Mr. Greenповний брєд Невже люди заходять на форум щоб їх, полюбили Причому незнайомі люди Кіт, ти вроді писав розумні пости. ти пожартував
Поспішиш - людей насмішиш.
То було сказано для повної противаги тому шо є. Кому ж хочеться, шоб його ненавиділи? Ті, шо саме більше репетують, тих і хвилює відношення інших до себе. Нарцисизм - то хороба, а для нормального спілкування симпатія необхідна.
До речі для мене Репутація - це в певному розумінні реакція небайдужих. Та з чого Васілій ти взяв, шо я пишу, шоб подобатись не знаю; всім не догодиш, і старатися не збираюсь, незадоволених вистарчає. І пост не до тебе був направлений, адресат мав інакше зрозуміти.
Кот да Винчи пише:
Одне з самих великих бажань твоїх

я не хочу щоб мене тут любили я хочу щоб поважали думку і щоб припинилися наїзди, бо ПЕРША Я НЕ ПОЧАЛА

додано через 1 хвилину 50 секунд:

VIA пише:
і якраз засуджуєм гріховні приватні приклади такі

додано через 38 секунд:

Кот да Винчи пише:
Судити нікого нема смислу

додано через 49 секунд:

Кот да Винчи
VIA, узгодьте то між собою і буде спокій.
А ніхто і не переживає, що не буде спокою....
AVBта ти ж сам переживаєш, до чого я тут докотила ТВІЙ форум
AVB
тобі має бути соромно, дівчатка вже помирилися, а ти дальше все не заспокоєшся і ситуацію накаляєш, ти ж ніби то старший тут від всіх, то мав би бути і розумніший, а то вчора промовчав вночі як я з ВІА і МУБА правду в світі шукали!!!!!
Я тихенько спостерігав і серце тішилось.....

додано через 3 хвилини 35 секунд:

Наразі - мовчу...(не підливаю, перегоріло)
AVB ти справжній Українець