Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Давай з'ясуємо стосунки!

Автор Повідомлення
admin пише:
lenhen пише:А де ж справедливість? Чому масімо червону вліпили, а АВБ нічого? За таку концептуальну заяву:

Добре, а тепер з іншого боку! Так, дитину, яка мене нині подальше послала, забанили. А вот АВБ, який так же зробив з Лільою, ніхто навіть попередження ніякого не видав. Чи вважається, що то всьо в нормі?
lenhen пише:
де СПРАВЕДЛИВІСТь

Надоїло це слово повторювати, її тут просто не існує
я теж так вважаю про бан AVB
А до речі ще, Адмін! Для чого ти зараз провокуєш Массімо на якісь дії?
admin пише:
довести те що написав

невже ти думаєш, шо це така ж мстива людина як і АВБ???
admin пише:
інакше для чого цей сайт і форум, якщо його так легко можна зупинити?
Махаєм, махаєм руками а ніхто нікого не хоче чути абсолютно Адмін, я не хочу думати шо ти теж провокатор як і АВБ...
за таке я би взагалі стер акаунт з форуму
Адмін!!! Я перепрошую. Але
admin пише:
AVB, ще один допис тут - і відпочивати від клавіатури будете разом з massimo! Evil or Very Mad
хто за бан AVB ?
Я

додано через 1 хвилину 34 секунди:

довгостоковий або довічний бан
AVB відпочиває.
на 10 днів... за таке...
Вже забанили, коротше, від того всього я в повному ауті
Де забарабанили? Шо забарабанили?! Шо, знову вуйна?
Я щиро надіюся і вірю в то, шо коли-небудь, АВБ віддадуться сторицею ті слова, які він на мене написав, і тоді він пригадає мене ще..... Час на суд ше прийде.
пане адмін, я думаю варто заблокувати ІР адресу AVB, тому, що він досить настирливий, і думаю таке можливо...
Нереально, ІР динамічне. Може ви в цій темі без мене розберетесь?
Дякую за увагу. Я взагалі постараюсь в цій темі не зявлятись.
АВБ і Массімо! Перед тим як писати всяку х... ю, уявіть собі жи вашу писанину прочитає , ну допустим ваша дитина, якка зная під яким ніком ви пишите на форумі. Шо, не стидно?
а я підтримаю адміна-на його місці за подібне
1post пише:
а на місці адміна і модератора я би дуже не індюшатився, бо люди тепер грамотні і як зупинити сайт знають всі, а хто не знає то дам ссилку

не пошкодував би часу і зусиль, жиби даний юзвір не зміг зареєструватись на даному форумі.
І авб, якщо не вибачиться перед дівчатами-також
1post пише:
я не збираюся ні писати тут щось взагалі, ні реєструватися під новим ніком.

Дєцкій сад, йомайо
Для чого ти тоді зараз туйка? Йди собі з миром, слабак
Васілій пише:
бо скотимся до рівня маладьожного і кємпи з вічними темами пра силу кахання і нічні паті

Особисто мене з тих 10 сторінок зла заїла ця фраза.
Ну як так можна писати? Це мінімум -1 до репутації, шкода шо мені ніколи не повертається рука нікому це зробити, бо хто я такий шоб когось попускати!
Особисто для мене молодіжний форум дав дуже багато, познайомився з багатьма цікавими і оригінальними людьми з якими і зараз часто зустрічаюся і маю про що поговорити, і повір їх рівень не найнижчий в Золочеві і навряд чи всі б вони написали подібне! хоча форуму вже більше як пів року нема.
А на цьому форумі з тих хто написав від 100 повідомлень знайомий тільки з Pangea, Кот да Винчи, Khrystik, Муся, Саніто і то тільки з Khrystik знайомий не завдяки молодіжному форуму. Всього 5 з 32-х , це ті люди з якими хоча б вітаюся і деколи можу перекинутися хоча б фразами типу " Як справи?". Решту знаю або з виду або по фотках або по ніках і аватарах. До чого веду - якшо знаєш людину в ріалі, не так просто її нагадити в душу як тут дуже багато зроблено прямим текстом і скритим, жодної організованої зустрічі в реалі де можна сказати думку прямим текстом і ПРЯМО В ОЧІ а не ПОЗА ОЧІ як є на форумі. була одна зустріч як мінімум але особисто взнав про неї вже після , хоча було бажання прийти і організуватися. Ви думаєте яка головна мета всіх форумів? По моєму спілкування і не тільки перед монітором.
На ЗЛ + знаходжуся досить давно і хотя дуже мало пишу в порівнянні з іншими але читаю регулярно і повірте тоже деколи переживаю, вчора мені цілий день не виходила з голови ситуація яка склалася.
Моя пропозиція - наступна. Купити права модератора в адміна, як би то дико не звучало. На всіх солідних форумах таке є. Суть - група людей скидається по пару гривнів, платить їх адміністратору, так би мовити купляє в нього частину інтелектуального і морального права на форум і висуває свою людину на модератора і потім адмін не буде мати фактичного права ту людину зняти бо то " мій форум, шо хочу те роблю і т п" а права модераторів обєднати, тобто виносити карти чи стирати шось можна тільки за взаємної згоди. Як можна наприклад обмежити права мопса двома розділами як хтось писав вище? Він на відміну від інших форумчан серед яких і я стабільно є на форумі довгий час і в часи занепаду і в часи розквіту і весь час виконував місію яка була покладена на нього, це просто неповага б була. З іншого боку зараз склалася така ситуація шо всі залежать від модератора і адміністратора. Треба так зробити щоб і вони залежали від активних форумчан які вкладають у форум душу. Ліля писала, що форум став її домом, так але ти не платиш квартплату ))).
подумайте як зробити правильно так щоб закрити цю тему раз і назавжди і не обливати брудом один одного тим більше в час таких солідних свят!!!
Morientes пише:
Ну як так можна писати?

Шо як-як? Букввами. я писав це не для того , щоб когось опустити, а для того, щоб проілюструвати до чого ми можем прийти . Теперішній стан справ на молодіжному тебе влаштовує? Хоча, думаю не варто це тут обговорювати

додано через 12 годин 16 хвилин 51 секунду:

Ну всьооооо, народ розслабився Нумо до бою!
не хочу флудити в темі, напишу тут, це не сварка, сядьте

Васілій пише:
з серьозними людьоми на роліках!?

я не сприймаю це як кольку чи образу, скажу лиш таке, серйозними я вважаю людей, які відповідають за свої слова.

Знаю, серйозність у багатьох асоціюється з т. с. дядьком у піджаку який сидить у кріслі і про шось думає, може у когось з рішучими вчинками у житті, для мене серйозність - це відповідати собі, тобто я сказав, я зробив. А те, що я катаюся на роліках... мені шкода, що ви* не бачите себе з моєї позиції, ви* думаєте, шо якшо я якось не стандартно поводжусь, то це вже "не серйозно", ех люди... не дивіться на інших, чого ж вони досягнули в житті?... організували свій бізнес..., дістали освіту..., навіть нехай і так, це є лише результат вашого* життя, так воно і мало бути... скажете* я для того старався, вклав певні зусилля, це добре, але якшо ви від цього отримали задоволення, інакше ви* просто проіснували, просто протринькали часточку свого життя... скажете* шо я якийсь ненормальний, може і так, але для вас*

* - люди які думають що я марную час і впадаю в дитинство

п. с. пишіть шо хочете відносно цього тексту, я далі не відписуватиму на цю тему для запобігання конфлікту
п. п. с. без обід
Панімаєш, Олько, ти троха засерьйозний як для свого віку. І мою цитату зрозумів, як мені здалось, неправильно. Нею я лише хотів сказати. що катання на роліках весела і захоплююча справа, тому кататись треба з такими ж легкими і веселими людьми, а не тягнути їх трактором
astrolik пише:
шо якшо я якось не стандартно поводжусь, то це вже "не серйозно", ех люди...

а шо ж такого нестандартного в катанні на роликах і санках? всі люди в душі діти і хочуть "гратися" я от сьодні піду на горку і буду кататись на поліетиленовому пкеті і буду довольний як слонь
Вася, цей текст скоріше за все не до тебе був писаний , а для тих, хто на мене витріщався(ється) коли я катаюсь (хоча навряд ті люди тут на форумі ), просто воно в мені вже накипіло

PEACE! NO PASARAN!
astrolik пише:
для тих, хто на мене витріщався(ється) коли я катаюсь (хоча навряд ті люди тут на форумі Laughing ), просто воно в мені вже накипіло Confused

та плюнь ти на них... (коли мимо пронесешся)
Тааак! Ну і на чому ми тут зупинилися?

Прошу в усіх вибачення за свою неприпустиму поведінку стосовно форумчан. Звиняйте, що вам довелось це читати. Зокрема прошу вибачення в st.fergi, що привселюдно висловив свої образливі думки стосовно неї. Цього дійсно не варто було робити. Вибачте.

От.
Андрейко, нашо туво слюні пускаєш-формальні вибачення нікому не потрібні. Варто вибачатись, якщо ти дійсно жалкуєш затим, що образив людину. З твого повідомлення видко жи тобі шкода лише за те шо не стримався
Знаєш AVB якби я був на твому місці, мені було б стидно приходити сюда з такими словами.
Бачу тобі не підвласні певні загальні людські риси
Ну, як с попросив пробачення, так і будеш пробачений
А взагалі, ніж писати таке шо-небуть, на відчіпну, ліпше б ніц не писав. Бо шось подібно на те, шо насправді, тобі аніграма не шкода за вдіяним . А таке твоє вибачення, лиш би було, нікому не потрібне
astrolik пише:
не підвласні певні загальні
Я цим пишаюся

lenhen пише:
аніграма не шкода за вдіяним
А от і ні. Чесно кажучи, шкодую дуже. Короче, так є, як і написав попередньо. Зовсім інша річ, якшо ти, lenhen, маєш на увазі чи змінилась моя особиста думка. Згідний. Але це моя справа. Для чого я маю її зрікатись? До такого висновку я прийшов вже давно, і подальший хід подій лише підтверджував його. Шкода, шо це йде врозріз з вашою загальною думкою. В мене на те свої причини значить .

А промовчати тихенько і ніяк не вибачитись - от це вже якраз і є відсутність загальних людських рис. Так собі мислю.
Жалкий, маленький ліцедєй, навіщо той дешевий спектакль з вибаченням від якого тягне поригати?
Ти для мене віртуально УЖЕ помер 20 січня.
Як плєшивий шакал, як смердюча гієна.
Якби ти тільки знав, як мені бридко зараз об тебе руки марати, ти собі того навіть не можеш уявити. Тому надалі я того не робитиму.
Пиши собі скільки влізе в тій Португалії, будь собі перед компом для самого себе і надалі великим АВБ, та ти залишишся непоміченим мною, твої слова то є ТИХЕНЬКИЙ монолог який є непочутий.
То останні мої слова тобі , тому що для мене тебе просто Н-Е І-С-Н-У-Є. Для тебе краще буде, якшо наші дороги не пересікатимуться в реалі, бо я ніколи не забуду того шо ти зробив.
AVB пише:
Я цим пишаюся Smile

Пишаєшся тим жи ти ідіото? Вибачатися за шкандаль в темі про з"ясуйки-таки треба мати гулю в голові.
AVB пише:
Я цим пишаюся

І чим же тут пишатись ? Тим що привселюдно образив жінку, та ще й нібито хизуєшся тим? То вже навіть і незнаю як назвати . Стидоба та позорище...
AVB пише:
До такого висновку я прийшов вже давно

Це тільки твій висновок! Най він собі і далі лишається при тобі, якшо то тобі так пасує, це вже нікого не хвилює. І так всі тут вже давно знають, хто і шо собою вартий...
lenhen пише:
Тим що привселюдно образив жінку
ні. Тим, що мислю не по-загальному, роблю свої особисті висновки, а не підтакую, дотримуюсь ідеї, прагну цілей.
А на форумі хіба не висловлюють свої особисті думки, враження, сподівання, прагнення? Нахолєри сюди писати від свого імені загальні поняття? Де логіка? Де справжні емоції?
Народна мудрість говорить, шо і один в полі - воїн. І таки бувають в житті ситуації, коли "я - вногу, а вони всі не вногу".
За те, що я привселюдно образив st.fergi, я попросив пробачення, визнав, що до цього не слід було доходити.
Але мені ніхто не заборонить висловлювати те, що я вважаю. І я буду це робити. На це і є форум. А от чи буде це хвилювати інших - це вже інше питання. Покищо, за весь час, шо я тут писав, ну шось ніяк не видно було, щоб ніхто ніяк не реагував на мою позицію. Навіть сама st.fergi зарікається не сприймати мене, а тут же висловлює якісь фантасмагорні припущення пор нашу майбутню зустріч в реалі, наголошуючи, що буде пам'ятати мене завжди.
Отже результат є. Найнепробивніші задіті.
Так шо мені нема чого вимушено підігрувати.
AVB пише:
Але мені ніхто не заборонить висловлювати те, що я вважаю. І я буду це робити. На це і є форум.

Ну то і висловлюй. нашо той цирк з вибаченнями? То шо ти зара туво пишеш показує жи ти просто слабка людина, яка таким чином стверджується в нашому зоопарку. але міру тре знати, бо свої ж загризут
Ладно, покищо не загризли

додано через 2 хвилини 46 секунд:

До цього списку : "Жалкий, маленький ... плєшивий ... смердючий" можна сміло добавити "слизький" А це аж ніяк не "слабкий".
ТА ВИРУЛЮЙТЕ ВЖЕ З ТОЇ ТЕМИ -- ШО ЗАКЛИНИЛО???
А що поганого в цій темі?
AVB пише:
А що поганого в цій темі? Shocked

в цій темі тре "сраццо", як каже один поважний форумчанин, а для скиглення можна інакшу придумати...
kalef_f, а сам ти тут шо робиш?
AVB пише:
kalef_f, а сам ти тут шо робиш?

Наскільки я зрозумів, тебе з гім... болота витягує... Ти можеш нарешті спинитись? Ти можеш зрозуміти, шо не правий? Тобі говори, а результату 0, як об стіну горохом...
AVB пише:
Отже результат є. Найнепробивніші задіті

Ага, так виходить шо ти спецом це затіяв ? От скажи, нашо воно тобі? Що ти таким чином збирався досягнути?
AVB пише:
А це аж ніяк не "слабкий"

А хіба не слабкість тобі, мужчині, брати за противника жінку?
Блін, ну йоли-пали! Ну до чого тут "противники"? Це шо, війна якась? Це- ФОРУМ! Я щиро поважаю право всіх без виключення форумчан на власну думку. Так. Вона може мені не подобатись, я можу бути не згідний. Та це не означає, шо я маю мовчати.

І ше про результат. Образа вийшла експромтом Нестримався.

А от для чого мені здалось розкривати завужений кругозір співрозмовника і деколи вказувати на некоректність, так просто і не поясниш. А треба?
AVB пише:
Це шо, війна якась?

Та на забаву шось мало подібне
AVB пише:
А от для чого мені здалось розкривати завужений кругозір співрозмовника і деколи вказувати на некоректність, так просто і не поясниш.

Андрій, а може в твого співрозмовника аналогічні прагнення на рахунок тебе?
AVB пише:
А треба?

Ладно, маєш рацію. Не буду таким нав'язливим і провокуючим.
Звернувся до адмістраціъ, тепер хтів би сі звернути до колєг Ваймута, Масакри і колєжанки Альонкі. Можи ви самі якось троха поприбираєтесь всебе на подвірях(читай:підписах). Ну шановні, шо за бардзо то нє здрово Крім того жи це не файно виглядає, ви таки порушуєте правила форуму. Надіюсь на розуміння. А як нє, то-сраццо будем
дякую за пораду)))) все для вас))))
Васілій пише:
хтів би сі звернути до колєг Ваймута

А ти не хочи, а звертайся...
Васілій пише:
Можи ви самі якось троха поприбираєтесь всебе на подвірях(читай:підписах). Ну шановні, шо за бардзо то нє здрово

По-перше, не вважаю картинку-лінк нашого сайту на інтернет-карті порушенням...
По-друге, все для тебе, лінійку прибрав...
По-третє, символ нокії - НІЗАЩО!!!
Васілій пише:
Крім того жи це не файно виглядає, ви таки порушуєте правила форуму

То подай на мене в суд...
а я то думав то мирний форум певно не з тої теми почав, тре виправити свою помилку, а ви доречі несваріться сильно
vaymut пише:
По-третє, символ нокії - НІЗАЩО!!!

А чо так? Реклама заборонена в підписі. Панове модератори! Аууууу! Робіт свою справу
vaymut пише:
То подай на мене в суд... Mr. Green

Та ше троха зачекаю-мо сам порозумнішаєш і прибереш. Або модератори поможут