Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Давай з'ясуємо стосунки!

Автор Повідомлення
та читала. те, шо можна вирішити кількома репліками, на три теми роздули.
lenhen, я, чесне слово, стараюсь писати зрозумілою простою і доступною мовою. Якшо в мене це дійсно не получається, звиняйте. Я писав про своє схилення на вашу (синю) сторону в цьому всьому.
astrolik пише:
прёт
так. і завжди стараюсь стримано висловити своє незадоволення. Ви мені поясніть, не грамотному і некультурному, я шо, маю як решта, якшо шось поперек, то просто прямим текстом посилати і обзивати наліво і направо? Тоді може я не буду так дивно виглядати тут на форумі? Може то це і називається "Будь простіше, і ..."? От так вивалити нагло всякий бруд, вивільнити, шо накипіло, а потім мопс просто тихенько (або по кольоровому ) повидаляє то всьо, і знову всі довольні, всі сміються, як нічого і не було.
Перепрошую, мене виховали не так. І якшо шось не так, я мовчати не буду. Таки натякатиму, де, на мою власну думку, яксь несправедливість.
Так, це образливо. Вибачайте.
пропоную ті репліки написати
astrolik пише:
Вась я вже починаю отих твоїх жучків з монітору руками зганяти Mr. Green

ООО! Руки зайняті, будуть.
AVB пише:
я шо, маю як решта, якшо шось поперек, то просто прямим текстом посилати і обзивати наліво і направо?

А хіба решта так і поводиться? Де? Ранішнього інциденту не враховую
AVB пише:
І якшо шось не так, я мовчати не буду.

Я також Тому і не мовчу
А взагалі таке буває після свят-тіпа депресняку. тому агресивність у всіх підвищилась Чим тобі мої жучки не до вподоби жи ти їх руками? Га
раніше я їм мишкою зганяв, не помагалало, тепер пробую рукою

п. с. жучки кльові, психотропні
Я теж
astrolik пише:
пропоную

Давайте не витрачатися на "підвищену агресивність", і не займатися "писаниною", а ПО-СПРАВЖНЬОМУ "писати життя на чистовик", шоб лишити по собі бодай щось добре і чисте для наших нащадків.
доречі
AVB пише:
"підвищена агресивність"

покращує імунітет і стійкість організму
такшо висновки робіть самі
astrolik пише:
жучки кльові, психотропні Smile

Ти їх їш?
намагаюся..., весь монітор олією облив, зараз піду піджарю
Васілій пише:
astrolik пише:
жучки кльові, психотропні Smile

Shocked Ти їх їш? Mr. Green

а заснути поможуть?
АБВ - ось ти знов плачешся а в іншій темі тупаєш ножками, як я вже писав ти є підла людина, яка постійне хоче щось проти когось сплести і обов"язково образити, але таких тут вже не залишилося для кого ти би міг виступати об"єктом наслідування і поваги.

І ше:

Не називай солов"їною мовою - ту незрозумілу, часто тобою придуманою говірку, яка ніяк не є українською мовою, а діалектом однієї людини.
Ну прям не може мене Андрій обійти стороною, не може не зачепити. Видно вже дуже любить мене, пише чомусь так як про діагноз якийсь)))))Всякі там ставлення самому собі репутацій, закопчення небес і глас народу, життя на чистовик і всяке таке інше.... Справді не даю я йому спокійно жити, і залишати для нащадків шось чисте Хоча
AVB пише:
кому шо подобається, то собі і уявляє.

тут ти правильно сказав, я повністю з тобою погоджуюся, тому і не звертаю уваги на ті гадості шо ти пишеш в мою сторону
AVB пише:
От так вивалити нагло всякий бруд, вивільнити, шо накипіло, а потім мопс просто тихенько (або по кольоровому ) повидаляє то всьо

ага, і тут ти теж правильно все сказав, Мопс вміє витирати хамство втіхаря і скоро, а гірчичники ліпити за офтоп то прям майстер
AVB пише:
Перепрошую, мене виховали не так. І якшо шось не так, я мовчати не буду
аналогічно Андрію, аналогічно, так шо не розслабляйся а взагалі двоє чоловік проти більшості.... якось дивакувато, тому шо я вже казала шо бути приходящим-уходящим легко, і тому не вникнути в суть справи а захищати друга то тим паче вам треба, так шо я вас прекрасно розумію любі дурузі
Слухай, Самизмо! Якшо я тобі не подобаюсь, то най тобі так і буде. Я не збираюсь шось робити, шоб тобі сподобатись, чи покращитись в очах, я взагалі не стараюсь цього робити ні для кого. Не моє це. А от постійний твій хворий інтерес до мене вже давно всім набрид. Це ти постійно створюєш провокації, а потім ховаєшся в кущі. Ти подивись як ти пишеш: кажеш, шо я ображаю, а сам називаєш мене падлюкою. Ти поводишся, як ображене дитя. Постійно бурчиш і всім не задоволений. Регулярно перекручуєш мій нік, шо нарешті вже мушу звернути тобі увагу. Дочепляєшся до кількості, складу і якості моїх постів. Приписуєш мені якесь псевдолідерство і містичне прагнення здобути якийсь авторитет. Може ти просто мені заздриш? Бо ти сам в житті є покинутою і обділеною людиною? А нема чому заздрити, це виссано з пальця. Я нічим не відрізняюсь від інших форумчан в якихось ієрархіях, пріоритетах і шаблях лідерства, про які ти постійно мені тикаєш. Навіть гірше, в мене купа своїх недоліків в спілкуванні на форумі. В мене безліч неприємних звичок стосовно оточуючих. Про шо ти постійно мені торочиш, яке лідерство? Я стараюсь, як можу. А ти або гадиш відкритим текстом, або мовчиш в кущах. Не подобається моя персона? Я тобі (і нікому) не нав'язуюсь. Це би було якесь жахливе збочення.
От зовсім інше питання, коли тебе зачіпають мої інтереси, прагнення, ідеали, культура, звичаї, здібності, можливості, становище... Якби не зачіпали, ти би не звертав уваги в мою сторону. Шо ти постійно від мене хочеш? Вибач, м'яко кажучи, я тобі не підходжу . Фу, збочення! Гидота!!!

massimo пише:
І ше:

Не називай солов"їною мовою - ту незрозумілу, часто тобою придуманою говірку, яка ніяк не є українською мовою, а діалектом однієї людини.

А за це - дякую

massimo, ти мудра освічена людина. Якшо ти відчуваєш в собі якісь невпевненості, облиш це. В тебе все вийде. Ти, по природі, успішна людина. Не розумію, чому обов'язково опускатись до таких низьких зривів? Якшо я тобі десь реально перейшов дорогу, ти просто конкретно скажи. Розберемся. Але для чого ті постійні наїзди?
Якшо я десь тебе образив, то це лише захисно-навчальна реакція. Вибачай. Я - теж людина. Живу відповідно до оточення.
люди вам ше не надоїло обси**ти один одного ???????????????

ми ж живемо один раз...
мені вас шкода, серйозно...
Олік, сонце, не ображайся але то самозахист з моєї сторони, то як імунітет уже, знаєш? Він уже одного разу виробився і тому на слідуючий раз не дає мене живою
я ніколи не ображаюся
... нікого виправляти не хочу, це просто моя думка
st.fergi пише:
не дає мене

а ти би тааак хотііілааа! "згин дороги, хтивий і зарозумілий"!

додано через 1 хвилину 21 секунду:

"захисник...", фас!
абв як завжди хочеш виглядати як інтелегентний інтелектуал! Нагадаю тобі що це ти створив цю тему і перший на форумі почав займатися образою людей, і про це не тільки я говорю, але і інші учасники форуму.
Я дякую Богу що я з тобою не знайомий в реалі, і прошу Бога щоб менше таких людей як ти зустрічалися на моєму життєвому шляху.
Для тебе забагато честі щоб я тобі про щось розказував чи пояснював, я висловлюю свою думку про те що ти підлий провокатор з коплексом AVB

AVB пише:
"захисник...", фас!
зато тебе абв ніхто крім ВІЇ на цьому форумі не захищав, що ховаєшся за спідницю дружини, чи ти може її попросив за тебе захиститися.

абв з"їж апельсинку, випий каву, посопляй хусточку, і слухай від Вії який ти розумний і дотепний а усі тут на форумі тобі не рівня
AVB пише:

АВБ, ну то вже взагалі не по джентельменськи
AVB пише:
"захисник...", фас!

Коротше, народ, а може хватить вже?
AVB пише:

АВБ, а чому зразу згинь??? Чи то просто тобі не по зубам хтиві й зарозумілі? Ти ж зараз спровокував конфлікт ого-го, але для чого? Для того, щоб часом модератор не розкинувся картками і шоб хтось часом не вилетів? Така твоя теперішня ціль?

додано через 1 хвилину 45 секунд:

Да і не згину я))))) я буду приходити до тебе в твоїх нічних кошмарах і страшити тебе по ночах)))))
А не хочете поговорити про моржів?... чи про весну?...
Про весну? О, так!!! Прекрасна пора роооку, проліски і весняні тюююльпааани
lenhen, мені дуже шкода. Та джентельменом я ніколи не був.
І те, з чого почалась ця тема - лише "підлі провокації"

Доречі, непревзойдьонна чистописка, не я її сюди створив тре спілкуватись уважніше, а не вигадувати собі небилиць. Ну правильно! Як якесь "приходящо-уходяще" чудо зальотне може знати правдиву історію форуму.

додано через 45 секунд:

Барсік! Спокійно!!!
AVB пише:
непревзойдьонна чистописка, не я її сюди створив

тема: Давай з'ясуємо стосунки!
автор: AVB
дата: 27.11.2006 12:13
Коментар: Якими принципами керується людина, маючи таку історію на форумі? ...

мда
АВБ, все вірно, приходи собі у своє задоволення як сам сказав. То як в тому анекдоті: сам собі подрочу-сам і кінчу. Онанізми вже захарили, АВБ, да і немає в мене костюма клоуна шоб клоуну підіграти, ні носика немає, ні конуса на голові з бамбончиком, ні широких різнокольорових штанів, які тільки створюють вид шо людина в тому костюмі велика, а насправді маленький жалкий чєлавєчєк :
Тебе це теж стосується.

Для запіздалоприбулих - історична довідка:

Пост AVB від 27.11.2006 12:13 "Якими принципами керується людина, маючи..." був створений в темі про принципи людини. Після "бурного джентельменського обговорення" модератор переніс перепалку в новостворену ним тему, в якій ми з вами зараз маємо щастя люб'язно спілкуватись . Ось так!
А ти, той, хто самомаксималізується, як завжди тихо сидиш в кущах і відмовчуєшся!

додано через 1 хвилину 57 секунд:

st.fergi, ти ше забула додати, шо в голові під тим конусом теж ніхулери!!!
AVB пише:
ти ше забула додати, шо в голові під тим конусом теж ніхулери

вірно, ти краще знаєш за мене шо в тебе в голові
AVB яка різниця хто і шо переносив, головне, що ти це писав, а також розмовляв зі своїм клоном, бо напевно від свого імені було стидно писати ідіотизми - чи ти може будеш заперечувавти що ти мав клона і з ним розмовляв в темах? З ВІЄЮ, твоєю дружиною також спілкувався в темах ніби ви не знайомі - це признаким двулічія.

абв - тобі потрібна допомога спеціалістів не затягуй
AVB пише:
lenhen, мені дуже шкода. Та джентельменом я ніколи не був

ОК, добре! Но блін, можеш хоч повестись як мужчина??? І не роздувати ще більше конфлікту?
Знаєте, ви один-одному ніц не докажете, мо краще залишитесь кожен при своїй думці? І нерви здоровіші будуть...
- Ну а цей знак показують тупі малалєтки, коли їм більше нема шо сказати ...
lenhen пише:
AVB пише: я шо, маю як решта, якшо шось поперек, то просто прямим текстом посилати і обзивати наліво і направо?

Кажись вже так і робиш. Мдя...
Перепрошую.

додано через 3 хвилини 10 секунд:

Але можна підпис не міняти? ну, можуть в мене бути свої взіки малолєтні...
І знов
А де ж справедливість? Чому масімо червону вліпили, а АВБ нічого? То тіпа жінок ображати на форумі дозволено, а от як розборки з АВБ вести, то зразу бан???
Тому що коли пишеш правду керівництву то за неї гноять, а коли повстаєш просто проти жінки на форумі то таке йде мимо вух і мимо очей.
А це згідно правил. Не можна відкрито ображати людину. На то і повинен слугувати розум, жиби знайти необхідне слівце, а не "падлюкати"
AVB пише:
Не можна відкрито ображати людину.

шо ти єхіднічаєш?? приємно бачити тобі, шо одну місію ти уже виконав??? хто слідуючий?? я, може Олег Астролік а може Лєна?
Слухай, st.fergi. А чого б тобі не стати адміном?!
Чому б тобі не закритися ??
А цей смайл не пряма образа? Ше й жінці!!! Мав би хоч каплю совісті
не
st.fergi пише:
приємно
, а зловтішно. Я ж коварний і підступний, як тут вірно мені навісили харектеристику.
st.fergi пише:
я, може Олег Астролік а може Лєна?

Всі троє, Ліль
Образа. Пряма. Звиняюсь.
Таке не пробачу ніколи в світі
Агооов, адмін, де СПРАВЕДЛИВІСТь??? Де бан??? Якшо масімо забанили, то баньте вже і АВБ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А хтось просить???
AVB пише:
а зловтішно. Я ж коварний і підступний

Макс такий правий!!!!
lenhen пише:
А де ж справедливість? Чому масімо червону вліпили, а АВБ нічого?
За таку концептуальну заяву:
http://forum.zl.lviv.ua/viewtopic.php?p=28575#28575
Знайомий як з AVB так із massimo, тому стосунки тут ні при чому. В даному випадку пропоную massimo довести те що написав, інакше для чого цей сайт і форум, якщо його так легко можна зупинити?
Справедливість в правилах
AVB, ще один допис тут - і відпочивати від клавіатури будете разом з massimo!
Адмін! АВБ вже досить дописів зробив шоб також отримати бан!