Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Давай з'ясуємо стосунки!

Автор Повідомлення
"lenhen, хочу по пунктах розібратись із звинуваченнями в мій бік, і перший пункт виходить дутий - для тебе виправдання є, а для мене нема!"
Діма, з твого боку я нічого толкового так і не прочитала. Ти думаєш, мені приємно це все тобі писати? Помиляєшся, страшно не приємно. Але все ж таки... Ти шось виверчуєшся, юлиш... Все що я тебе прошу, прибери офтоп з цих двох тем! І все!!! Хіба ж то так тяжко?
lenhen пише:
Все що я тебе прошу, прибери офтоп з цих двох тем
Та я всіма руками за! Тільки скажи спочатку шо там офотоп а шо ні?
Діма, а шо на конкурс виставлялось?
А в темі "пори року" теж тре пояснювати де офтоп, а де нє?
Наскільки я розумію, в Конкурсі офтопом вважаються ВСІ пости без фотографій. Список користувачів, які написали в цю тему пости без фоток я вже наводив. Однак в порушенні правил було звинувачено тільки мене. Чому?
mops пише:
Наскільки я розумію, в Конкурсі офтопом вважаються ВСІ пости без фотографій. Список користувачів, які написали в цю тему пости без фоток я вже наводив. Однак в порушенні правил було звинувачено тільки мене. Чому?

Знов юлиш? Тому що ти модер, тому що не то що інших не спинив, а ше й сам взявся за те ж! Не пасує!
lenhen пише:
Діма, якщо уважно читаєш, звинувачують тебе не тільки в тому!!! Це тільки краплинка в морі!!!

lenhen пише:
Діма, а шо на конкурс виставлялось?

А в темі "пори року" теж тре пояснювати де офтоп, а де нє?

додано через 2 хвилини 42 секунди:

mops пише:
Наскільки я розумію, в Конкурсі офтопом вважаються ВСІ пости без фотографій.

Значить видаляй(або перенеси)в відповідну тему
mops пише:
ВСІ пости без фотографій

Одним словом, по першому пункту звинувачення я роблю такі підсумки.
1. Або важаєм, в темі Конкурс пости без фоток (незалежно від змісту написаного в ньому) важаються офтопом і караєм наступних користувачів: lenhen, AVB, st.fergi, Васілій, massacra, mops

2. Або вважаєм, що такі пости не вважаються офтопом, оскільки містять коментарі до виставлених фотографій, пропозиції і побажання щодо розміщення фото та іншу користну інформацію. В такому випадку я вважатиму себе несправедливо ображеним з боку користувача st.fergi за репліку "По-перше, мене дістало то, шо в Лєнкіній темі "КОНКУРС" модератор, який вроді би виступає за правила сам їх порушує(ну да ладно, тіпа начальству можна??)"
Чекаю на ваші пропозиції по даному питанню, па-па.
"1. Або важаєм, в темі Конкурс пости без фоток (незалежно від змісту написаного в ньому) важаються офтопом і караєм наступних користувачів: lenhen, AVB, st.fergi, Васілій, massacra, mops"
Діма, шо ж ти так всьо роздуваєш?? Значить видаляй(або перенеси)в відповідну тему. І все!!! Всього-то навсього!!! І ніяк від тебе відповіді про "пори року" не доб'юся
Мені здається, що ти за ту тему конкурсу вхопився як за соломинку, щоб не бачити (і не відповідати)на більш серйозні питання і критику в твій бік від інших форумчан...

додано через 20 хвилин 43 секунди:

mops пише:
пропозиції і побажання щодо розміщення фото т

Блііін, ну ж на це є інша тема!!!
mops пише:
несправедливо ображеним

Це не образа, це-критика! На неї, як відомо, не ображаються. А якщо так... значить доля правди таки є... І по твоєму твій гірчичнєг їй був справедливий?

Увидел индеец на другом берегу реки бледнолицего и показал на него
пальцем. Тот в ответ поднял два пальца.
Индеец поднял над головой руки домиком - бледнолицый
показал рукой волнистую линию.
Пришел домой бледнолицый и рассказывает жене: "Я увидел индейца,
а он мне палец показывает, типа - я тебе глаз выколю. Ну, я ему
показываю: а я тебе - два. Он мне: я тебя с горы спущу, а я ему:
а я тебя в реке утоплю!"

Индеец своей жене рассказал эту историю по-другому:
"Увидел я бледнолицего и спрашиваю: тебя как зовут? -
он отвечает: козёл! Я уточняю: горный? - А он мне:
нет, водоплавающий!"
Народ я або чогось не розумію або якась єрунда тут відбувається.
Мопс пояснити, якого ... тема "пори року" опинилась в смітнику? Тебе ж ніби просили пару постів викинути?
lenhen пише:
Ти шось виверчуєшся, юлиш... Все що я тебе прошу, прибери офтоп з цих двох тем! І все!!! Хіба ж то так тяжко?

mops пише:
Мда, щодо тем. Нема шо написати потемі - і не треба. Тема без нових повідомлень швидко скочується вниз сторінки і з часом попадає в смітник. А офтопні пости тільки підтримують її на плаву. Ось таке роз"яснення, дуже просте

тоді поясни, як ті теми в смітник скочуються? -- до сих пір існують не викинені теми, в яких вже більше року ніхто не пише. -- чи може існує якась вірогідність, що хтось захоче розказати, де він "Новий рік 2007" зустрів?
або в тому ж фотофорумі є тема "Ваше фото" -- пів року жодного поста, а за весь час існування ні одного "Ваше фото"...
а прикладів таких море. Натомість ти витираєш свіжу тему, подібних якій нема?

чи то тіпа "Я обідєлась" -- шото я не пайму, Діма? Шо за "дєтскій сад" (цитата).
lenhen пише:
І ніяк від тебе відповіді про "пори року" не доб'юся

kalef_f пише:
тема "пори року" опинилась в смітнику

Це я мабуть відповіді нарешті дочекалась
kalef_f пише:
тоді поясни, як ті теми в смітник скочуються?

І чого нова, свіжа тема в смітнику? А от теми типу "дурнувате опитування" чи "Твій ангел" за 2006 рік живі-здорові??? Це по твому справедливо?
kalef_f пише:
чи то тіпа "Я обідєлась"

Скоріш за все
kalef_f пише:
"дєтскій сад"

Ага
A взагалі, мєлко і не достойно...
Мдааа, навіть і незнаю шо сказати. Всі прекрасно пояснюють модератору шо від нього хочуть а він продовжує і надалі "не розуміти і не чути" гласу народу. Напевно є причина, якої я незнаю.

От про цей твій офтоп, Мопс, в конкурсі слова свої назад не забиратиму. Тому що: ти як модератор мав би припинити той офтоп зразу же перенісши його в соотвєтствующу тєму-то є раз Або роздати гірчичники всім хто писав офтоп-два А то ж справді шо виходить-шо за один офтоп можна вхопити гірчичника а за інший ні? Давай тоді всім гірчичники за ОФТОП в конкурсі, а потім підеш глянеш в іншу тему і там знову буде ОФТОП то вліпи ше по одному та й буде по всьому, Дімка Закінчиться перебування на форумі постійних його відвідувачів і В ТЕБЕ БУДЕ ТАК МАЛО РОБОТИ.... А ВСЕ ПРАВИЛЬНО ТОБІ Ж ТАК ДОБРЕ, ТОМУ ШО ТИ НЕ ХОЧЕШ ЗАЧИЩАТИ ЯК ВИСЛОВИВСЯ ВИЩЕ ДЕВ"ЯНОСТО ПРОЦЕНТІВ ЛИШНІХ ФРАЗ То яка місія твоя на тому форумі окрім того, шо роздавати гірчичники за пустяки? Я бачу шо ніякої, тому шо форумчанин сам вказує як ти маєш себе вести, бо ти сам не робиш цього. Хамовиті фрази ти витираєш ніби їх і не було зовсім, а офтоп-гірчичник. Нє, то нормально? а може краще навпаки? А то виходить шо із-за офтопу можна вилетіти нафіг з форуму а із-за хамства витертого спокійно собі сидіти Де логіка твоя так звана? Оце і є твій так званий стиль модерування?
Будь людиною, Мопс, якшо адмін не робить того шо хоче народ, то хоч ти зроби
І ше одне. Вчора гірчичники не пропали в відповідній годині, чому?
ДІМА, МАЄ БУТИ ЯКИЙСЬ ПОРЯДОК НА ФОРУМІ А НЕ ФІГ ЗНА ШО

А взагалі, а взагалі мені дуже прикро шо народ старається достукатися до тебе а ти строїш ображеного з себе замість того, шоб шось виправити у своєму відношенні до народу, так як саме на тобі лежить і відповідальність за нього певна людська, нє? Діма, я не одна з тобою розмовляю. І не я одна чимось завжди недовольна. Якшо всі постійні недовольні то як ти думаєш , то про шось говорить? В мене таке враження шо форумчани тут з вітровими мєльніцами боряться

І ше одне. Певно найближчим часом я схлопотаю від тебе ше один гірчичник за пустяк а потім ше один(ну полюбила я їх після першого разу), то попрощаюся з вами наперед , бо ж можуть тупо забанити за мєлочі а я так і не встигну попрощатися з вами так шо єслі шо - нє памінайтє ліхам доброго чєлавєка по натурі
"Певно найближчим часом я схлопотаю від тебе ше один гірчичник за пустяк а потім ше один"

Хе-хе ... Ліль, ти нє адна, мене таке ж чекає . Судя по всєму, мопс в нас до того всього ше й мстітєльний , во мою ні в чому невинну тему викинув в смітник. Ше й думає, мабуть, шо зробив мені велику гадість. А гадість-то не мені, а форуму зробив! Менше нормальних тем-менше постів, людей. Так, бережи пристарілі теми далі, вони дуууже наш форум освіжають . З таким відношенням бажання створювати нові теми наніц пропало
Мєня тєрзают смутниє самнєнія: а може то ви спеціально тянете форум вниз? І от таким методом розганяєте людей?
Мета ресурсу є. (Її не може не є! ) Може вона не так добре видима, і не всі її можуть зразу розгледіти... Але може на те і є причина...
От взяти до прикладу людину - Боже твориво. Людина (людство) все життя б'ється (причому лише одиниці! а решта "проста жівьот") і ніяк не може самотужки второпати, для чого Бог його створив, яка в нього мета, функції, призначення. Але це ж не означає, що і Творець так само в невідомості стосовно скоєного .
А люди живуть собі, трудяться, веселяться, сумують, діляться порадами, досвідом, пліткують, обсирають один одного, додають самі собі репутацію, присвоюють собі за кількістю закопченого неба статуси, представляючи себе "гласом народу"... і починає вишукувати, звиняюсь, в дупі хвіранку. "чого, типу, світ створений так, а не сяк? чому зараз мокро і зимно, а не веселка? я би то всьо зробив по інакшому... Було би на багато ліпше..." І коли в зарозумілого і необузданого "творіння Божого" ніхулєри не виходить (ну звичайно ж, посадити мавпу за кермо вантажівки і пустити містом), вона починає біситися і нищити все і всіх на свому шляху, і невблаганно наближатися до своєї загибелі.

пИ. сИ. Хто не старається бодай шось зробити для свого міста, своєї землі, своєї історії, нащадків - нехай "проста жівьот", а кесареве ...

Короче, хірургом стає не той, кому в руки дістався скальпель, а хто отримав ДАР БОЖИЙ!

додано через 1 хвилину 5 секунд:

м-даа, як завше, два-три слова...
AVB як завжди твої слюні! Ти як завжди пробуєш створити конфлікт принижуючи когось чи ображаючи як це було не раз. Але подивися - твій час пройшов тут уже ніхто до тебе не прислухається і взагалі увагу не звертає, і не підняти тобі уже репутацію псевдомистецтвом, тупими віршиками і пісеньками, а також постами які не несуть ніякого змісту, про твоє спотворене почуття гумору я вже мовчу.

Всі добре пам"ятають як ти спровокував конфлікт з пацанами з ішого форуму а потім щей повів себе як мале дитя з поздоровленням, але ти цього б ніколи не зробив як би не знав що втічеш в найбіднішу європейську країну, інакше ти б регулярно получав би тягла, а так віртуально можна писати шо хочеш.

AVB ти страшна падлюка, я готовий відповідати за кожне написане мною слово.

AVB ти тут на форумі ніхто, так собі - турист, шкода що у свої роки ти поводишся як дитя, я вже бачу як ти біжиш лизнути Мопсу щоб він мені жовтяка вліпив чи забанив.
massimo пише:
і взагалі увагу не звертає

То точно.
Навіть скупих два-три слівця не накине (^пост вгорі^)
AVB пише:
Мета ресурсу є.

мета може і є, але от тематика яка ? (якшо діло робиться значить мета вже є, чи не так, типу масло масляне...)

AVB пише:
Може вона не так добре видима, і не всі її можуть зразу розгледіти...

не так добре видима??? мета - це вітер для парусника

AVB пише:
От взяти до прикладу людину - Боже твориво. Людина (людство) все життя б'ється (причому лише одиниці! а решта "проста жівьот") і ніяк не може самотужки второпати, для чого Бог його створив, яка в нього мета, функції, призначення. Але це ж не означає, що і Творець так само в невідомості стосовно скоєного .

зараз заплачу, ну так зворушливо сказано, напевне про віртуальний світ (форум) і ...

AVB пише:
(ну звичайно ж, посадити мавпу за кермо вантажівки і пустити містом)

досвід чи так балачки ?

AVB пише:
м-даа, як завше, два-три слова...

AVB пише:
ДАР БОЖИЙ!

astrolik пише:
досвід чи

та дееее! так, балачки.

додано через 47 секунд:

а на ображених - воду ляют.

додано через 22 секунди:

і до чого тут вітер?
Знаючи єхидну натуру, знаючи як вона себе веде чи ПОведе, знаючи чим дихає та людина, можна бути мудрішою за неї, і не піддаватися на чергові провокації Можна продовжувати перепалки багато раз, можна плюватися безкінечно..... а можна просто ігнорувати, бо не хочеться лежати з тою людиною в одній 6палаті

А взагалі, театр шикарнєйший, але тільки для одного актора, який є сам для себе і актором і слухачем
Можна. І навіть треба!

додано через 30 секунд:

Блін! то якась хороба, ті три слова...
AVB пише:
Можна. І навіть треба!

4и, ... 4и слова 1й клас
Гріх сміятись з горя ближнього по каші.

додано через 21 секунду:

О, вже сім!
геометрична прогресія

додано через 42 секунди:

а в мене тільки два
Може то ше пивка сьорбнути..
"З'явай давуємо стосуйки!"
AVB пише:
А шо так наСрій впав?

а нема на кого той наСрій піднімати
Співчуваю. Чесно.
Діма, а може таки нарешті скажеш, куда і за шо ти викинув мою тему "пори року"??? Чи то в тебе мстя такая, через то шо не змовчала? То де ж тоди "свобода слова" і т. п ? З нетерпінням жду твого пояснення
st.fergi пише:
2 Якшо почався масовий офтоп то не простіше тему взяти і закрити
Простіше тему взяти і закрити на фіг, чим впорядкувати
А де там був саме
mops пише:
масовий офтоп

В мому розумінні це 2-3 сторінки беззмістовної писанини
Було тяжко 4 пости нє в тєму видалити? Ну то давай, при таких розкладах, видаляй нафік всі теми на форумі Шоб вже по справедливості Чого ж тільки одну мою тему видалив?

додано через 2 хвилини 55 секунд:

Діма, ти не справедливий, намість того щоб вернути тему на місце, вигадуєш тут хто зна шо, лиш би не визнавати себе не правим
Ну тепер знаєм шо масовий офтоп то є
lenhen пише:
4 пости

додано через 6 хвилин 44 секунди:

Дім, а ти хоч бачиш шо в пункті №2 ми говорили не про масовий офтоп у всіх темах а конкретно про 2 теми з майже однойменними назвами? До чого тут ті пори року?
st.fergi пише:
Якшо почався масовий офтоп то не простіше тему взяти і закрити, тому що форумчани писали шо подібне уже існує? Для чого ти її тримаєш навіть зараз?

mops пише:
двох нових (здогадуюсь яких - “вaшa досконалa дівчина ... якoю вoнa має бyти?” і “вaш досконалий xлопець ... яким він має бyти?”).
st.fergi пише:
Ну тепер знаєм шо масовий офтоп то є lenhen пише:4 пости

Я ж кажу, хай нафік всі теми удалає. По справедливості, так по справедливості
st.fergi пише:
Дім, а ти хоч бачиш шо в пункті №2 ми говорили не про масовий офтоп у всіх темах а конкретно про 2 теми з майже однойменними назвами? До чого тут ті пори року?

А він просто вирвав ту фразу, яка йому була вигідна, з цілого речення і приставив сюда(ну, треба ж якось оправдатись)Не скаже ж він прямо
kalef_f пише:
"Я обідєлась"

Діма, відповідь твоя не кудишня!2!
Якщо не вернеш тему на місце, нових більше не створюватиму, з таким твоїм відношенням
нема вже "пори року" в смітнику!!!

додано через 5 хвилин 54 секунди:

і взагалі, Діма, шо ти клоуна з себе робиш?

mops пише:
lenhen пише:

за шо ж ти мені жовтяка там вліпив, якщо не знаєш, де офтоп був???
kalef_f пише:

mops пише:
lenhen пише:

за шо ж ти мені жовтяка там вліпив, якщо не знаєш, де офтоп був???

а то що ж таке????? навіть незнаю як правильно називається така дія
Мопс, здавайся! Викручуватись більше нема куда!!!
Горпинцю, ти знову тут? чого до порад не прислуховуєшся?
lenhen пише:
Tiльки поки-що раджу писати тобі краще в інших темах, а то тут Васілій пише:Тут кров по стінах, зуби по асфальту....

Вважай, а то своїм великозмістовним постом ризикуєш нарватись на двох злих тьоть
lenhen пише:
двох злих тьо

Тьоті, да ладно вам! Ви чо насіли на Діму? Він жеж сказав-всі питання вирішує адмін. Не в піку нікому, але пам"ятаю написав якось про низький рівень обговорення на форумі, то чуть не з"їли мене, доказуючи жи всьо путьом. Прислухались би, підтримали б мене тоді-вже до тепер може би шось і помінялось.
Перестаньте розкидуватись фразами типу "піду-небуду ніц писати"."врагі" тіко того і чекають, жи ми "підем". Скажу про себе-я НІКУДА НЕ ПІДУ! І спокою недам нікому
Васілій пише:
я НІКУДА НЕ ПІДУ! І спокою недам нікому

Ото називається настрашив їжака.....
Ми тут всі моральні мазохісти... ти нам кучу удовольствія приносиш...

А без сварок, скандалів і т. д навіть не цікаво жити....
Тьоті. Не будьте злими. Це урок. можливо жосткуватий. Але з нього тре зробити висновки. Флуд треба самому старатись присікати. І не тільки це. По тих темах з фотками. Дійсно, там плутаються привила з потребами. Я, наприклад, більше схиляюсь до того, шо додаткова інформація і зауваження там є цілком доречними і правила повинні поступитись. Але коли вже втрачається самоконтроль, то вже зле.

зараз массімо знову буде писати, шо абв "слюнявить" і то нікого не хвилює. І бризкати отрутою, обзиваючи через якісь власні низькі упередження, приписуючи мені якісь-там містичні лідерства і фіктивні прагнення репутацій. Шож, з пісні ложки дьогтю не викинеш. кому шо подобається, то собі і уявляє.
AVB пише:
Але коли вже втрачається самоконтроль

когото прёт ...
AVB пише:
обзиваючи через якісь власні низькі упередження

... и не по децки колбасит ...
AVB пише:
Тьоті. Не будьте злими

Дядя, давай ти нам не будеш вказувати, якими нам бути, а якими нє, га?
AVB пише:
Це урок

Ага... так-так, я зрозуміла... Виходить, на форумі вимагати справедливості( СПРАВЕДЛИВОСТІ!!! Тобі відомо таке слово? )ніззя Це вже називається
AVB пише:
Це урок

Який вчить мовчати і радуватись на то всьо? Ууууууууу, нєдаждьотєсь
AVB пише:
Я, наприклад, більше схиляюсь до того,

Та шо б мопс не написав(ги, навіть шо земля квадратна)ти б схилявся в його сторону, ти думаєш, комусь це тут не зрозуміло?
AVB пише:
Але коли вже втрачається самоконтроль, то вже зле

Це тебе вже стосується
lenhen пише:
ти думаєш, комусь це тут не зрозуміло?

Чесно кажучи, ні
Мубця, по іншому написати ти і не змогла б
Ну прям німагу Мені тут, знаєш, троха видніше.

Є купа способів провести час і підняти адреналін, при цьому не псуючи настрій іншим. А то аж заходити бридко, через ту вашу писанину.
Pangea пише:
А без сварок, скандалів і т. д навіть не цікаво жити....

мда... Це, мабуть, єдина справжня причина ваших "з'ясуйок", іншої не бачу.
MUBa пише:
Є купа способів провести час і підняти адреналін, при цьому не псуючи настрій іншим.

Золотце, тобі зіпсували настрій? Тада прахаді мімо-є купа других тем
MUBa пише:
причина ваших "з'ясуйок", іншої не бачу.

Ех, дєцтво-щаслива пора:нічєво нє віжу, нічєво нє знаю, нічево ні-ка-му нє ска-жу
MUBa пише:
Мені тут, знаєш, троха видніше.

А я і не спорю Кожен зі своєї сторони бачить саме
MUBa пише:
видніше

MUBa пише:
А то аж заходити бридко, через ту вашу писанину

Саме в цю тему? Ну знаєш, придумала її не я І просто так, на рівному місті, цей конфлікт не виник б
MUBa пише:
Це, мабуть, єдина справжня причина ваших "з'ясуйок", іншої не бачу.

Мубця, почитай просто уважніше
Вась я вже починаю отих твоїх жучків з монітору руками зганяти