Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Давай з'ясуємо стосунки!

Автор Повідомлення
massimo пише:
от наприклад Васілій у нас главний крітік

Шо? Вже й на мою "должносць"конкурс хочити об"явити? Я живий не здамся!
massimo пише:
Лєнхен головний постачальник задоволення з Голандії

та невже? а я й не знала
Васілій пише:
Вже й на мою "должносць"конкурс хочити об"явити

брось, не багато охочих знайдеться, та й ти останнім часом форму тіряєш
А де ж наші "віновнікі торжества"???
vaymut пише:
А де ж наші "віновнікі торжества"??? Laughing

сплють
massacra пише:
сплють

с плюють точніше
І скажу! В мене взагалі очі широкі сталисі, коли дочитав до місця, де VIA запідозрили в причетності до Гарпуни.
А от перед тим, прочитавши переше повідомлення даної Гарпуни, я зразу десь на 95 відсотків був впевнений, що це... Хіба не ти,
Ви собі гоните...

додано через 2 хвилини 18 секунд:

Може то далеко *не в тєму*, але хтось мені пояснить чого я маю бути схожа чи не схожа на Віа?
Gorpuna пише:
Може то далеко *не в тєму*, але хтось мені пояснить чого я маю бути схожа чи не схожа на Віа?

не дивуйся, таке часом у нас буває.....
Gorpuna пише:
Ви собі гоните... dntknw

не переймайся -- втягнешся
Gorpuna
ти просто пишеш як віа, роби більше помилок, вживай суржик, будуй неправильно речення і не будеш на неї подібна.

але якщо будеш робити забагато помилок то будеш подібна на Олега
Шось я не ясно виразився. Хтів сказати, жи Горпуна це не VIA стопудово! А хто така Горпуна, маю здогадку. на 95 %
AVB пише:
Хіба не ти,

я себе дуже незручно почуваю
AVB пише:
А хто така Горпуна, маю здогадку. на 95 %

давай AVB
калісь
то роди вже, AVB
AVB пише:
А хто така Горпуна, маю здогадку. на 95 %

не люблю натяків
Зараз скажу...
Gorpuna, скажи чесно, ти не У-лех?

З. Ы. без обід
Г О Р П И Н А , будь ласка, AVB

додано через 1 хвилину 18 секунд:

Я ГОРПИНА!!!!!!!!!!!!
Всьо, викладаю...
AVB пише:
Хтів сказати, жи Горпуна це не VIA стопудово!
ти вже казав що ВІа і не дружина твоя
ну народ ви любите людей штурмити
massimo пише:
AVB пише:
Хтів сказати, жи Горпуна це не VIA стопудово!
ти вже казав що ВІа і не дружина твоя Mr. Green

відрікався?
ДЕ???

додано через 2 хвилини 9 секунд:

Ось Горпуна
в чаті AVB в чаті, є свідєтєлі
Ну, раз є свідетелі..., може й так. А Горпуна, це не VIA! Хіба би вона не на роботу, і в інет-кахве пішла...

додано через 1 хвилину 12 секунд:

А на якій сторіночці в чаті?
AVB а де вона поночах робить?
люде, перебирайтесь у чат, ато зараз у кожного по жовтяку буда і в примітці-підставі буде 5 чарівних букв: ОФТОП
Всім надобраніч, ви дуже цікавий нарід, але пора спати- на роботу рано вставати
P.S. Якшо комусь в напряг моя грамотність, то шо поробиш...
massimo, не сподобався мені твій натяк. Жарти я люблю, але це - необдумано і надмірно.
шо саме?
AVB не тупи, я не натякав я запитував
ой, звиняйте , не туда написала...
про роботу...
Відповідаю...
Protector пише:
в Вас сьогодні якась 5-ниця 13! Вам не подобається написані ноти? дякуйте шо МОДЕРАТОР не процеССор на 555відер і йому долампочки шо він керує такими як він. Ви там хочете виписувати пі... дюлєй за шо? за то шо ми люди? світ створювався не за (мінус)7 днів. я не Захищаю нікого і не Проти когось але всі Ваші... в мене то сьо + Хай Живе Жива Риба

... написано в повному уматі )))))))))))

З. І. пост новорічний сендром?

ну шо я можу тобі, Чоловіче, на то все сказати...
якшо тебе все влаштовує то мовчи, якшо не влаштовує то вискажися.
А щодо того посту.
Я написала свої возмущєнія по даній ситуації, якщо хтось їх підтримав , значить я не одна. Маєш шось до розмови, давай поговорим, тільки висловись по-людськи, а то так і неясно чим ти недовольний і шо ти хочеш взагалі.
massimo пише:
в чаті AVB в чаті, є свідєтєлі

А покажіть ше мені.
Добрий вечір. Я уважно прочитав ваші пости

Ну що ж, давайте по пунктам

1.Цитата “По-перше, мене дістало то, шо в Лєнкіній темі "КОНКУРС" модератор, який вроді би виступає за правила сам їх порушує(ну да ладно, тіпа начальству можна??)”. Прошу вказати де саме я порушив правила? Два поста стосовно способу розміщеня фотографій. Тоді виходить що в даній темі всі пости без фотографій вважаються офтопом. Боюсь в такому випадку доведеться ставити жовту картку не тільки собі а ще й декому. Ось список тих хто написав туди пости без фото: lenhen, astrolik, massimo, AVB, st.fergi, Васілій, stella, massacra, Pangea, tymofiy, mops, Khrystik.

2. Далі громадськісь форуму загалом і st.fergi зокрема висловила незадоволення щодо невидалення старих тем і двох нових (здогадуюсь яких - “вaшa досконалa дівчина ... якoю вoнa має бyти?” і “вaш досконалий xлопець ... яким він має бyти?”). Що ж, з часом ці дві теми могли б стати чудовою заміною попередніх тем щодо досконалості хлопців і дівчат, а старі теми можна було б видалити у смітник, так як ви і хочете. Нажаль цього не сталось, бо відразу почався масовий офтоп у згаданих темах.

3. Раніше офтопні пости видалялись, як це вірно підмітила st.fergi, тому що системи жовтих і червоних карток ще не існувало на форумі. Після введення цієї системи видаляння поста призводило до непорозуміння – у юзера висить жовта картка, а за що саме – невідомо. Тому тепер в переважній більшості випадків офтопні пости зберігаються. Прошу також взяти до уваги те, що система жовтих і червоних карток чи не єдиний метод впливу модератора на користувачів – система репутації введена для користувачів і мені заборонено понижати кому-небуть репутацію.

Я розумію що мій стиль модерування багато в кого викликає незадоволення, але за час своєї діяльності в ролі модератора форуму я зрозумів, що яке б рішення не прийняв – всеодно хтось залишиться незадоволений, тому стараюсь діяти незалежно від особи юзера і не зважати на образи з боку користувачів, хоча коли читаєш в свій бік заклики типу “Бий поганців старим тапком!!!!” чи “адмініСрація” зберегти самовладання досить важко.
Питання щодо другого модератора – не в моїй компетенції, його буде вирішкувати адмін.

Щодо моєї присутності на форумі – протягом дня я неодноразово переглядаю пости, але рішення щодо видачі карток приймаю аж увечері: по-перше, це дозволяє самим користувачам виправити хід обговорення в певній темі від фотопу до обговорення власне по темі і позбавляє мене необхідності видавати попередження, по-друге, дозволяє уникнути несправедливої видачі картки внаслідок власної неуважності (як це було нещодавно з Pangea).

Хочу вам всім подякувати за небайдужість, сподіваюсь разом ми зможемо вирішити усі непорозуміння.
1 Тоді як виходить, за один офтоп ставиться жовта а за інший не ставиться?
2 Якшо почався масовий офтоп то не простіше тему взяти і закрити, тому що форумчани писали шо подібне уже існує? Для чого ти її тримаєш навіть зараз?
3 Наскільки мені пам"ять моя не зраджує, одного разу був тупо просто витертий пост АВБ, на який Массімо йому відповідав, тоді суть постів урвалася. Тоді жовті уже існували бо його кажись уже мав якось АВБ. Соррі не пам"ятаю в якій темі, тому не буду брехати.

А щодо вечірніх карточок... Останній раз офтопи були написані буквально 3-5 хв перед видачею жовтяка, і то, частина стосувалась теми.
mops пише:
внаслідок власної неуважності
от над тим тобі треба попрацювати, якшо справедливість на форумі є - то вона має бути справедливістю для всіх, чого і бажаю в найближчому майбутньому. Дякую шо відписав.

додано через 10 хвилин 33 секунди:

ПИСИ. Да і до чого тут:
mops пише:
всеодно хтось залишиться незадоволений,
якшо незадоволені усі? Тобі не здається шо то якраз випадок не одиночного вопіющого в пустині?
mops пише:
Я уважно прочитав ваші пости

З твоїх відповідей зрозумів жи ти читаєш букви, доречі як багато хто на форумі. Камради просто не задоволені тим, що адміністрація(і Мопс в тому числі)не займається тим, чим би мала займатись. А саме-докладати максимум зусиль до того, щоб підвищувати рівень тем і обговорення. Невже адміністрації байдуже як виглядає наш форум? Форуму скоро 2 роки, а в нас на першому місці розділ"Все про все" ТО Є ПРОСТО КАПЕЦЬ! Не повинна адміністрація йти па повідку у відвідувачів, вона повинна тягнути їх за собою. Пора вже виростати з коротких штанців і ставати серьйозним інформаційним ресурсом нашого міста.
mops пише:
Я розумію що мій стиль модерування багато в кого викликає незадоволення,

Незадоволення викликає те , що стилю немає ніякого-складається враження жи тобі просто ПОФІГ, на те що відбувається на форумі.
Карочє, тре працювати і йти вперед. А якщо нє, то нафіга тоді то всьо?

додано через 4 хвилини 27 секунд:

Офтоп, офтоп-який може бути офтоп в темах за жизнь? В життю майже всьо офтоп.
Нашому форуму катастрофічно бракує серйозності і якогось ціленапрямлення, тут постійно ведуться суперечки, а не дискусії по певнмх темах, і це є причиною неохоти заходити на нього ще раз (власні дослідження).

Думаю потрібна якась одна глобальна тема для форуму, як маяк куди іти, шось типу форум-інформатиків, мистецький форум, і т. п. (тут тре шось придумати) мені здається саме через це він і є такий розсіяний

А на рахунок контролю, то його майже не відчувається

Думаю можна було б провести в вигляді експеременту таку річ: шляхом голосування визначити людей, які будуть пильнувати "чистоту" певних тем, тим самим полегшуючи роботу модера
astrolik пише:
Думаю можна було б провести в вигляді експеременту таку річ: шляхом голосування визначити людей, які будуть пильнувати "чистоту" певних тем, тим самим полегшуючи роботу модера

думаю, що це єдина можливість досягти реальних змін, бо пропозиція типу "не подобається тема - не пишіть" навіть при її дотриманні далеко не кожного зупиняє перед створенням непотрібних тем.
Не будем міняти модератора? -- не треба.
Але дайте троха прав тим, хто тут спілкується.
"Прошу вказати де саме я порушив правила? Два поста стосовно способу розміщеня фотографій"

Діма, навіть для тих два пости є відповідна тема:http://forum.zl.lviv.ua/topic993.html !!!

"Боюсь в такому випадку доведеться ставити жовту картку не тільки собі а ще й декому. Ось список тих хто написав туди пости без фото: lenhen..."

А ти дивився що саме я там писала? То тіпа так виходить, що я ще й мовчати і радуватись мала за ваш офтоп??? І взагалі... ти ж сам подав приклад, я перша не починала І як дуже хоч-став, мені все одно

І ще:можна поцікавитись, чому ти ще досі не витер з цих двох тем "пори року" і "конкурс" офтоп? Чи ти вважаєш, що там написане щось дуже цікаве і цінне, яке б хотілося і другим відвідувачам почитати?

Ну по-перше, lenhen, твій перший пост в цій темі теж без фотографії. Так шо користуючись логікою st.fergi це вже офтоп. Ну то шо, давати всім жовтяки чи як? Чи як це виходить - модератор написав пост без фото - це вже порушення ним правил, а користувач написав пост без фото - не порушення. Так виходть, чи що?
Мда, щодо тем. Нема шо написати потемі - і не треба. Тема без нових повідомлень швидко скочується вниз сторінки і з часом попадає в смітник. А офтопні пости тільки підтримують її на плаву. Ось таке роз"яснення, дуже просте.
mops пише:
Ну по-перше, lenhen, твій перший пост в цій темі теж без фотографі

lenhen пише:
І взагалі... ти ж сам подав приклад, я перша не починала І як дуже хоч-став, мені все одно

Мій пост був після твого...
mops пише:
модератор написав пост без фото - це вже порушення ним правил

ти не один пост там написав
mops пише:
а користувач написав пост без фото - не порушення

Діма, ти ж наш приклад!!! То тіпа зустрічне напрошується, тобі можна, а нам нє???
mops пише:
Так виходть, чи що?

додано через 1 хвилину 48 секунд:

lenhen пише:
І ще:можна поцікавитись, чому ти ще досі не витер з цих двох тем "пори року" і "конкурс" офтоп? Чи ти вважаєш, що там написане щось дуже цікаве і цінне, яке б хотілося і другим відвідувачам почитати?
насправді не все так погано. так дійсно за Мопсом раніше замічалася необ"єктивність щодо форумчан, і несправедливість - пригадалось постійне вигородження абв з різних спровокованих тим же авб конфліктів. Як пам"ятають старожили, що раніше абв рахував себе таким собі лідером бо мав найбільшу кількість постів - хоча більшість з них складаються з 2-3 слів і як правило пусті іне в тему. Також я розумію що він знайомий з Мопсом і Олегом - наслідки цього думаю пояснювати не треба.
Давай з початку.
Тут мене звинуватили в тому що я офтоплю в темі Конкурс. В цій темі у мене два пости без фото, отже кожен хто має там більше ніж один пост без фоток - порушник. Рахуєм пости без фоток. Опа, самий перший пост - і без фотки! Чий бачиш? От і виходь - список тих хто має там два і більше поста без фотки: lenhen, AVB, st.fergi, Васілій, massacra, mops. Одначе претенізії висуваються тільки мені. Несправедливо.

lenhen пише:
І ще:можна поцікавитись, чому ти ще досі не витер з цих двох тем "пори року" і "конкурс" офтоп?

Поступила пропозиція засмічені теми просто викидити у смітник. І що, послухаюсь я цієї поради і викину Конкурс? Негарно якось... Не послухаюсь і не викину? Тут ціла революція визріла через те, що невидалені кілька засмічених тем.

Як бачиш, суцільна незрозумілість. А крайній, як завжди, mops і "адмініСрація"?
І як в такій ситуації діяти? Доводиться вирішувати самому - карати чи милувати, стирати чи залишати, бо наразі пропозиції користувачів суперечать одна одній.
mops пише:
Тут мене звинуватили в тому що я офтоплю в темі Конкурс

Діма, якщо уважно читаєш, звинувачують тебе не тільки в тому!!! Це тільки краплинка в морі!!!
mops пише:
Опа, самий перший пост - і без фотки! Чий бачиш?

По твому, перший пост мав бути відразу фотка? Тему ж треба було якось розпочати і заохотити людей. Але якшо вважаєш шо то порушення-давай жовту, та й по всьому
mops пише:
Поступила пропозиція засмічені теми просто викидити у смітник. І що, послухаюсь я цієї поради і викину Конкурс?

Діма, це взагалі вже з твого боку шо-нібуть!!! А хіба не можна просто з цих тем флуд викинути? І все!!! А ти тут вже цілі демагогії якісь розвів!!!

додано через 1 хвилину 23 секунди:

mops пише:
І як в такій ситуації діяти? Доводиться вирішувати самому

От тому форуму потрібні два(!!!) модератора

додано через 10 хвилин 1 секунду:

mops пише:
революція визріла через те, що невидалені кілька засмічених тем.

Діма, не тільки того і думаю ти сам це прекрасно знаєш
lenhen, хочу по пунктах розібратись із звинуваченнями в мій бік, і перший пункт виходить дутий - для тебе виправдання є, а для мене нема! І кому тепер скаржитись на несправедливість?

Іще раз. Одні пропонують стирати пости - інші пропонують стирати тема. Я дію за значно простішою схемою - просто даю гірчичник. Якщо отримувач попередження не спам"ятається і продрвжуватиме далі - отримує другий гірчичник а, отже, бан. От і все.
Звичайно я розумію, що отримувати гірчичник і три дні красуватись з ним - неприємно. Мені теж неприємно його ставити. Але підчищати пости в 99% випадків я не збираюсь. Виключенням будуть тільки відверто хамські пости. Решта ж будуть красуватись в темах. Так що роль користувачів значно збільшується - тепер ви самі дбатимете за чистоту тем, пишучи в них. Я ж тільки відзначатиму тих, хто про це не дбає.