Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Давай з'ясуємо стосунки!

Автор Повідомлення
а ти мозгами пошаруди...
Кумедний ти! Ладно. до завтра!
завтра може бути пізно
astrolik пише:
Васілій пише:
Ну так, так. Віртуальна дружба, віртуальна любов... Безалкогольне пиво, фалоімітатор... Гумова жінка....

йомайо, я в шоці, блін.
astrolik пише:
завтра може бути пізно Mr. Green

Ну завтра вже І шо?

додано через 19 годин 32 хвилини 26 секунд:

Ольку, ну ти де пропавісь? Обіцяв шось цікаве і спригнув Ніхарашо

додано через 1 день 7 годин 5 хвилин 4 секунди:

astrolik пише:
а ти мозгами пошаруди...

Шарудю, шарудю..... Ти хдє? Балабол однака...

додано через 8 днів 20 годин 40 хвилин 52 секунди:

Нітро пише:
Цитата:
Банити треба Вас дядьку, давно треба....

За что? Цікаво просто
А за то шо ти мені мінус до репутації поставив... Забанити нафіг...)))

А взагалі не треба.... то не поможе.... тре ремнем по попі!!!
Pangea пише:
А за то шо ти мені мінус до репутації поставив...

Я жи па дєлу
Несправедливо...(((
Цитата:
дітьо ти Вася, дітьо боягузливе...

Таварісч, ти ведеш себе як істєріческая дєвушка. Можи краще попробуєш мене ігнорувати? В протівнам случає мені придьоцца надавать вам па лєтсу! Віртуально , звичайно
хочеш, шоб тебе
Васілій пише:
ігнорувати

без питань
Шановні колеги-форумчани!
Можливо хтось з вас подумає чого це я полізла в стосунки... Може хтось подумає шо я люблю разборки або шось в тому роді, може хтось тупо зігнорує той пост і все ж я його пишу.
По-перше, мене дістало то, шо в Лєнкіній темі "КОНКУРС" модератор, який вроді би виступає за правила сам їх порушує(ну да ладно, тіпа начальству можна??), по-друге, існує тема , де можна обговорити розмір фото і самі фото, нашо то розписувати в самому конкурсі? Не вистачає місця на сервісі? Смердять, Мопс, дві теми , які мало того шо бояни, та ще й невикинуті в смітник. Приглянувшись добре, можна побачити і не одну таку тему, взагалі-то.
Деколи мало робити вигляд, шо ти прислухаєшся до думки і бажань форумчан, треба зробити те, шо просять люди. Замість того, щоб просто-напросто СТЕРТИ пости непотрібні як ти вважаєш,( пам"ятаєш-а раніше в тебе таке частенько практикувалося,)ти розкидаєшся гірчичниками. Мені від того ні холодно ні жарко, да і освіжає він(якшо брати до уваги саме мій жовтий)мою аватарку і додає кольорів яскравих моєму підпису, просто де є та справедливість, га? По-моєму, то не вперше таке прєнєбрєженіє у тебе. І по-моєму, пора модератора міняти.
Хтось скаже-надоїло-двері відкриті. АЛЕ Я НІКУДИ САМА НЕ ЗБИРАЮСЯ ІТИ.
Я хочу висловитися і я висловлюся тут, НА ФОРУМІ, ЯКИЙ СТАВ МЕНІ ЯК МІЙ ДІМ, І Я ХОЧУ ЗАХИЩАТИ СВІЙ ДІМ І ВСІХ , ХТО В НЬОМУ ЖИВЕ, ВИ ДУМАЄТЕ Я ТОГО НЕ РОБИТИМУ??? ВИ ДУМАЄТЕ, Я БУДУ МОВЧАТИ? Можливо хтось перегляне пост з ухмилкою зараз, а хтось закривши сторінку-забуде про нього. АЛЕ МЕНІ НАДОЇЛИ ТІ ЗАСТОЇ НА ФОРУМІ, НАДОЇЛО, ШО ДЕХТО ПРОСТО МОВЧИТЬ В ТРЯПОЧКУ, БО БОЇТЬСЯ ШО ВХОПИТЬ ЖОВТЯКА ЧИ ШЕ ТАМ ШОСЬ, АБО ПРОСТО МОВЧИТЬ БО ЙОГО НЕ ХВИЛЮЄ ДОЛЯ ФОРУМУ -АЛЕ Ж ВІН ЖЕ ЖИВЕ ТАКОЖ НА ЦЬОМУ ФОРУМІ!!!! НАДОЇЛО ОЧІКУВАННЯ ЗМІН, НАДОЇЛО ТЕ, ШО КОЛИ ФОРУМЧАНИН ФОРУМОМ ЯКОСЬ ВОРУШИТЬ, ЯКОСЬ ВЕСЕЛИТЬ-ЙОГО ПРИСІКАЮТЬ ТУТ ЖЕ. НАДОЇЛО ТЕ, ЩО НІХТО НІЧОГО НЕ ХОЧЕ РОБИТИ ДЛЯ ВІДЖИВЛЕННЯ І ПОКРАЩЕННЯ ЙОГО!!!! Я вважаю, шо я маю повне право так говорити. Прошу наполегливо Мопса, як модератора, переглянути свою поведінку і зробити висновки
Цілком справедливо.
На мою думку потрібно ввести жосткішу політику по відношені до створення тем і постів записаних на них.
І багато тем взагалі варто безповоротно стерти.
А при створенні тем не в тому розділі можна просто заборонити створення тем для певного користувача на певний термін.
Підтримую Лілю.
st.fergi пише:
ВИ ДУМАЄТЕ, Я БУДУ МОВЧАТИ?

аналогічно
ПРИЄДНУЮСЬ

додано через 38 хвилин 49 секунд:

а можливо для тем, щось на кшалт репутації створити?
БРАВО ЛІЛЯ!!!
підтримую
P.S.A Lілін гірчишник, так як і Oліка, поставлені несправедливо. потрібно було теми викинути, і якщо вже і банити кого, то того, що їх створив
ПИ. СИ. І мона було б поставити Лєну модератором у темі "Конкурс!!!"
Mіш, в темах модераторів не ставлять .A на рахунок конкурсу, точніше офтопу в ньому:to як, то тіпа всьо нормал, шо люди, які захочуть подивитись на фотки, намість того вічні розборки читатимуть?Nе серйозно
I ше, за тему "пори року".Mабуть я її створила для калєфа з васьою ?Tочніше для їхніх перепалок ?A флуд той так і не прибрали, хоч я і повідомляла модератору. шо за неповага?
А теми типу "ЯК?", "Чи?", "Як думаєте?", "Хто?", "Куда?" і інші в тому дусі створені wap87 не займають місця? Їх хтось читає?

Правила форуму "Золочів Плюс".
1. Учасник форуму зобов'язаний:
Цитата:
1.2. Чітко формулювати тему майбутньої дискусії чи зміст своєї відповіді в рамках теми. З назви теми повинна складатися загальна уява про зміст повідомлення.

Правило не працює, або періодично глючить...

2. Учаснику форуму заборонено:
Цитата:
2.3. Створювати теми, які своїм змістом дублюють або схожі на вже існуючі.
2.10 Писати теми, що не відповідають рубриці форуму, а також повідомлення, що не відповідають темі. Теми або відповіді, назва яких не відповідає суті або темі, будуть видалятись без попереджень.

Не відчувається робота правила... Тем 682 шт... Попробуй перечитати назви всіх тем - вже і писати перехочеться... Потрібна кнопка "Пошук"...

5. Додатково:
Цитата:
Дані правила можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення користувачів.

А тут взагалі можна козі баян пришити...
massacra пише:
Потрібна кнопка "Пошук"

за це я тоже говорив
я тут недавно .... і незнаю як поводився модератор раніше...... але прчитавши інформацію підтримую думку st.fergi
Повністю згідний з Лільою! Модераторство нікудишнє, а адмін практично не реагує на побажання форумчан щодо вдосконалення форуму, гірчичники видаються направо і на ліво за всяку фігню, а за серйозні порушення нічорта... Теми-трембіти (як хтось казав БОЯНИ), потрібно до смітника негайно викидати, а не чекати, щоб вони самі туди скотились...
Народ! Нашо та піна? і адміну і мопсу на то всьо пофіг-тому їх наша писанина не хвилює. тому мусим рятуватись самі, бо скотимся до рівня маладьожного і кємпи з вічними темами пра силу кахання і нічні паті
Шо пропонуєш, Васілій.?
Шоб шось поміняти буквально на форумі потрібні елементарні повноваження, наприклад можливість знищити зайве. Цього ми не зможемо зробити тому шо немаєм прав таких.
kalef_f пише:
Шо пропонуєш, Васілій.?

Нічо. Не звертати уваги і робити свою справу. Людині якій пофіг не можливо нічого довести. Отже припиняємо флудити в темі і починаємо з"я суйки стосовувати
st.fergi пише:
потрібні елементарні повноваження, наприклад можливість знищити зайве

потрібно два модератори, один-той шо є, другий-"від народу".JA-за Lілю
Я пропоную Астроліка, людину яка розуміється на програмуванні і дружить з компом краще за мене, а також в інеті живе І вообще просто харошего чєлавєчка.
kalef_f пише:
а можливо для тем, щось на кшталт репутації створити?

стесняюсь спросить
скажімо набирає тема -10 і автоматом в смітник, а?
а я взагалі пропоную Астроліка, Лілю, і Лєну))))) вот так вот..... так як ви всі троє дуже смишльонні люди)))))) най буде аж цілих три таких файних модератора!
kalef_f пише:
стесняюсь спросить Embarassed
скажімо набирає тема -10 і автоматом в смітник, а?

Правільна стісняєшся. Для пропозицій є відповідна тема. А тут , Сєрьога, тре сраццо
Падьом, війдєм? нє?
Мушу вас розстроїти, але нового модератора не буде бо або вони з Містером Х родичі або кулєги, st.fergi модератором бути не може, нічого особистого але женшчіна імпульсивна а модератор має бути виваженим.

як на мене то на кожний розділ має бути модератор, Мопсу можна лишити "золочівщину" і "Україну і світ"
а так думаю astrolik був би нормальний модератор, і взагалі раз в нас Містер Х такий демократ і борець за свободу то пропоную провести відкрите голосування за модератора

додано через 1 хвилину 14 секунд:

а самий незаангажований форумчанин як на мене то massacra
massimo пише:
провести відкрите голосування за модератора

ну то давайте тіки ше б адмінь звернув увагу на наше голосування... та й взагалі на наші потреби
lenhen то треба пряміком до Містера ІКС
с флєшкою?
Kстаті, більшої кількості ніків, так як у містера X, на форумі мабуть більше ні в кого немає.A чи не пора їх вже поудаляти?
Містер Х... то теж У-лех?

додано через 1 хвилину 4 секунди:

многолікій аднака... може раздваєніє лічнасті?

є велииика підозра...
Не розумію. шо тут відбувається, але нашо так Мопса морально потрошити? Всім привіт ;)

додано через 3 хвилини 52 секунди:

в нас темно-синя революція? :lol:
шоб шось зрозуміти шо відбувається, треба жити на форумі а не приходити час від часу а потім задавати подібні запитання.
та я так... я не в курсі, бо тіко недавно прийшла...
якшо я грубо відповіла то соррі( бачите, люди, я ше і грубою можу бути ) просто довго пояснювати ті всі тонкощі

додано через 3 хвилини 46 секунд:

Мєня тєрзают смутниє самнєнія: Горпина ти часом не Віа?(інший нік взяла)
постукала, а мене випихають?
Ласкаво прошу на форумGorpuna, молодієш на очах
а чого молодію?
не звертай уваги, йди в теми шось напиши
Gorpuna пише:

Tа ніхто тебе не випихає Dаруй, нині всі трохи знервовані просто дуже ти вже подібна на одну нашу форумчанку, та й насторожило те, що перший твій пост саме в цій темі
та сказали, шо ви тут схвильовано про шось сперечаєтесь, я й запитала. Я не подібна ні на кого
Gorpuna пише:

Дєушка, ти дивилась в яку тему ти зайшла? Тут кров по стінах, зуби по асфальту....
якщо тебе так легко випхати-думаю ти в нашому зоопарку не приживешся
Gorpuna пише:
Я не подібна ні на кого

OK, значить
st.fergi пише:
Ласкаво просимо на форум

Tiльки поки-що раджу писати тобі краще в інших темах, а то тут
Васілій пише:
Тут кров по стінах, зуби по асфальту....

от наприклад Васілій у нас главний крітік, а Лєнхен головний постачальник задоволення з Голандії, а от Ферджі женшчіна з репутацією ого-го

додано через 2 хвилини:

о счас абв почне говорити - та де, то не віа то ви сі змилили