Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Давай з'ясуємо стосунки!

Автор Повідомлення
Shok, що ж ти за людина така? Крім того як обложити іншу людину брудним матом більше нічого і не можеш? Мені просто смішно
Ось і ти, Саніто, показав своє "істинноє лицо". Як кажуть "У кого чего болит, тот про то и говорит"
тобі цікаво х то я???? можна зустрітися і почірікати це я шок..... тоді будеш знати хто я........ шок
Наблюдав за розвитком цієї теми з самого початку. Ще до того як наступила розв"язка, знав як то все закінчиться. Навіть знав шо в кінці напише модератор

Я звичайно не підтримую мат-перемат в постах Саніто чи Шока і їхню гарячу реакцію на все це. Але тут є одна загвоздка. Треба віддати належне мопсу і АВБ за таку прекрасну зіграну п"єсу. Хлопаки, ви просто супер. Так підловили двох пациків на удочку. Один спровокував( н-ий раз), і одразу відійшов в сторонку. А другий тільки чекав нагоду щоб роздати попередження і бани. Причому, роздавав, знов ж таки, односторонньо, обійшовши стороною, месідж АВБ, який все це почав і який як мінімум мав би бути одразу стертий. А після бану пішли короні і ожидаємі фрази товариша модера: "А чого? Хай усі побачать що то за люди. Може їм соромно стане..." "Ось і ти, Саніто, показав своє "істинноє лицо". І це слова модератора, який завжди, без питань видаляє, любі натяки на флуд чи мат в постах. А тут стільки мату і флуду. А нє, треба народу показати, які ті пацики невиховані як вони не вміють спілкуватись і які ми "білі і пушисті"

Як результат, АВБ знову ж таки вийшов сухим з води, а "правильний"
мопс йому в тому поміг(хлопаки ви, як, через Асю чи приватні повідомлення обговорювали це?). Народ, на сторонні, нічого не запідозрив, а Шок і Саніто вийшли козлами-отпущенія, тільки за того що не захотіли промовчати на явну провокацію.

В Інеті не перший рік, не раз вже бачив такі "фільми" коли опускаються нелюбимі користувачі, правда тут трохи прямолінійно це виглядало

P.S.
Товариш модер, я впевнений, що ви знаєте свою роботу і знаєте, як її краще робити. Але можна я вам дам маленьку пораду на майбутнє? Після того як ви баните людей, не пішіть нічого в їх сторону. А то трошки, еее трусливо виглядає, говороти в сторону людини, яка не може вам відповісти, тому що ви її забанили
Ладно, тема все одно уже давно не про футбол, тож напишу кілька слів.
1. Річард, ти не правий, коли писав
Цитата:
Так підловили двох пациків на удочку. Один спровокував( н-ий раз), і одразу відійшов в сторонку. А другий тільки чекав нагоду щоб роздати
Усі повідомлення є збережені і якщо ти думаєш, що можеш перекручувати факти то ти дуже помиляєшся. Конфлікти в цій темі перший спровокував Lonsdee, потім з ходу піключились Саніто і Shock. Я особисто на надаю якихось переваг жодній стороні, але факти говорять самі за себе.
Дякую за твою пораду, буду мати на увазі. Від себе дам тобі теж пораду. Погодься, не гарно, будучи далеко від України, з"ясовувати стосунки із місцевим людьми, підсилаючи до них на розборки третіх осіб, а відповідальність за ці дії спихати на форум. Чи ти вважаєш це дуже "не трусливим"? Так що коли у тебе знов виникнуть якісь непорозуміння із паном W. то дуже прошу тебе - вирішуй їх САМ.
Ги, тільки що побачив твій месідж. Поки ше аккаунт не видалено відповім...
Цитата:
Погодься, не гарно, будучи далеко від України, з"ясовувати стосунки із місцевим людьми, підсилаючи до них на розборки третіх осіб, а відповідальність за ці дії спихати на форум. Чи ти вважаєш це дуже "не трусливим"? Так що коли у тебе знов виникнуть якісь непорозуміння із паном W. то дуже прошу тебе - вирішуй їх САМ.

Ні-яких разборок не було і бути не могло. Підійшли поговорили, розійшлись. Чекаєм літа. Тебе якийсь пан погано проінформував, а ти одразу сплєтні разводиш, нє харашо. То по перше
По-друге, я до цього форуму має таке саме відношення як і 95% користувачів. Вчора був, сьогодні вже нема. Тому не переживай, якщо хтось дістане то що йому причитається, відповідальність за ці дії впаде тільки на мене, а не на пана Олега чи Мопса чи навіть форум(цікава логіка, шось погане зроблю, і прикриюсь всіма користувачами форуму, най відповідають за свого користувача)
Цитата:
Конфлікти в цій темі перший спровокував Lonsdee

Да-да, він їх спровокував. Цікаво в якому пості? Його останній пост там залишився, а пост АВБ який це все почав в цій темі
мопс чомуж ти витер мій пост а не відповів......
Тут хоч тиждень пройде без сварок?

Richard - перебор. Тут немає поділу користувачів на "правильні" і "неправильні". І якщо так вже це виглядає збоку, це ще не означає що так і є. І бан не завадить повторній реєстрації...

mops - ніхто нічого ніде не спихав. Знову ж таки не переходимо на особистості...

Я нечасто буваю на форумі, щоб за всім цим слідкувати. Тому політика форуму така: є правила, є модератор, який за цим слідкує. Якщо в постах нецензурні вислови, особисті образи і інше, вказане в правилах, приймаються відповідні міри. Просто, і з мінімальною к-стю пояснень.

Відносно провокацій і т. д. - увага звертається лише на яскраво виражені провокації. Тому що до провокативних постів можна віднести при бажанні багато чого. Як і не віднести...

Ви можете грати на межі тактовності, але не переступайте її.
Попередження
Попередження видане admin (29.03.2007 21:15, дійсне до: завершено)
Причина: Попередній пост написаний не просто так. Читайте правила.
Мопс а за які то порушення правил ти мені дав жовту???..... хочу знати..... понял да!!!!
пане адмін поясніть за шо жовта......... чи може я знов на когось тиск чинив, чи когось образив, чи знову починається чистка незгідних як це не смішно
Пояснення внизу під Вашим постом.
Додатково: http://forum.zl.lviv.ua/viewtopic.php?p=702#702
Richard в багатьох випадках твоєї позиції не розділяв, але на рахунок АВБ не можу з тобою не погодитися, і навіть вже писав про це.
Якшо Richard в багатьох випадках не розділяв позиції adminу, тобто був не згідний з правилами форуму, то, залишивши цей форум, він поступив цілком логічно. І на рахунок AVB. massimo, невже ти вважаєш, що я зі своєю виключною дипломатичною тактовністю змусив Richardа зробити свій вибір в сторону того, що йому більш до вподоби?
AVB все що я про тебе думаю, я вже написав раніше, твої пости стараюся ігнорувати, вступати з тобою в якісь дискусії чи обговорення рахую марною тратою часу.
massimo, було би просто прекрасно, якби кожен форумчанин старався так робити. А натомість, починають вбачати в собі особисто якісь недоліки чи неповноцінності, і виливати на мене свою ненависть через це. Я за мирне спілкування і висловлення своєї позиції без подальшого обсир.... ня. А хто не може стримати своїх емоцій і переходить межу дозволеності, буде діставати, як казав максімус, підсрачників від адміністрації.
От перечитала правила і звернула увагу на цей пункт
Цитата:
2.2. Створювати явно провокаційні теми і повідомлення.

Скажем так... Не тільки Саніто і Лонсдейл писали такі пости. В AVB їх також не мало в темі. Тому більш розсудливо було б видати і йому жовту карточку.

Цитата:
було би просто прекрасно, якби кожен форумчанин старався так робити

От і не треба провокувати, щоб вони не вступали в "дискусію". Не цікавить тема футболу от і не треба туди лізти.
Цитата:
Я за мирне спілкування і висловлення своєї позиції без подальшого обсир.... ня. А хто не може стримати своїх емоцій і переходить межу дозволеності, буде діставати, як казав максімус, підсрачників від адміністрації.

Не не всім же бути такими ж стриманними. І в вас відчуття міри нема.
Радуюсь шо ми не в реалі...
А я не казав, що мене не цікавить тема футболу. Я маю свою думку про це і, думаю, можу висловити її. Звичайно ж в культурному і дипломатичному стилі.
Pangea пише:
І в вас відчуття міри нема.
так точно. Я цим зовсім не пишаюсь, але деколи помагає.
Слухайте, хлопці і дівчата. Давайте вже перестанемо доказувати один одному, хто мудріший, бо таким чином на форумі залишиться лише одна особа-адмін.
"Едо Мінь та армія клонів" - драма чи комедія?
Неправда. Ще залишиться клони. Їх тут також вистарчає! Дехто зовсім охляє квартетом клонів керувати...
Жарт, звичайно(я не про драму, про свій сарказм). Дійсно, закінчуймо дряпатися і створюймо нові добрі теми і відповіді на них.
Я окрім діда більше нікого тут не маю.
Васілій і Брізіс - НЕ МОЇ.
Я думаю, що наявність клонів, то ще не є так страшно. СТРАШНО коли з цими клонами починають розмовляти. Ось два приклади, як АВБ розмовляє сам з собою
http://forum.zl.lviv.ua/viewtopic.php?p=3437&highlight=#3437 другий і третій пост і http://forum.zl.lviv.ua/viewtopic.php?p=3420&highlight=#3420 два останніх пости на сторінці
Цитата:
Васілій і Брізіс - НЕ МОЇ

Не його точно
а значит твої
Shock пише:
а значит твої

Ну мої, і шо
Так, давайте далі признаватися, хто ще має клонів? Я, наприклад, тільки я, хоч і близнюки. Хто наступний? Котику, тепер ти?
VIA пише:
давайте далі признаватися, хто ще має клонів

Шановні, якіє клоуни? Я один -Вася Брізіса підступно вбито
Ой, то тепер клони ввійшли в моду? Щось я відстала від життя... Треба би було і собі завести
навіщо клони?????? я одна така в своєму роді і клонів не хочу
Я теж не розумію для чого.
I - single & integer... H-m-m... I - INT!
VIA пише:
Цитата:
Котику, тепер ти?

Спочатку слово іншим...
-Попрошу Вас не звинувчувати Кота да Вінчі в клонованні?
-В клону Вані дісно нема потреби, а тут треба з'ясунки обговорювати, розвели розмови мирні, вже й серце тішитися не має з чого.
-Шановні, я би вибрав краще клоуна, ніж клона. Слідкуйте за моїми постами...

... тепер і я:
Не маю клонів, мені просто нецікаво. Який смисл створювати ще когось? Хиба шо, щоб когось інкогніто зачіпати. Мені інкогніто не потрібно. Мир вам.
Васілій пише:
VIA пише:
Васілій, шо ти маєш на увазі, кажучи про низкий рівень обговорення?

А Вам здається щовін достойний?(собі не брешіть)

Васілій, ти справді думай, що пишеш, бо знову будеш жалітися, що тебе не розуміють. І знову прийдеться нік міняти. Таке враження, що ти такий, як деякі тут до тебе (коли хочуть піти але не просто, а щоб помітили), то: створюють якусь бучу, а потім голосно гримають дверима, типу: я файний, а ви всі тут нездалі. Проблеми нема. Тобі не подобається, то йди туди, де тобі краще і не гадь тут своїм тупим флудом. Не ображай людей, які душу вкладають у цей форум.
VIA пише:
Васілій, ти справді думай, що пишеш

Я дуже добре завжди думаю перед тим як щось написати Це можна помітити за кількістю моїх постів
VIA пише:
бо знову будеш жалітися, що тебе не розуміють

Цікаво коли і де я жалівся, що мене не розуміють Посилання, будь ласка.
VIA пише:
Не ображай людей, які душу вкладають у цей форум

Чи не себе Ви , шановна, маєте на увазі? Йти я нікуди не збираюсь, не дочекаєтесь Якби мені була потрібна увага, то, повір, я би знайшов спосіб
VIA пише:
не гадь тут своїм тупим флудом

А дамі не пасують такі висловлювання
Ну і чого гриземся? Причини не бачу.
Васілій пише:
VIA пише:

Цікаво коли і де я жалівся, що мене не розуміють Mr. Green Посилання, будь ласка.

Я чекаю
VIA пише:
Васілій, шо ти маєш на увазі, кажучи про низкий рівень обговорення?

А Ви почитайте тут:http://forum.zl.lviv.ua/topic665.html
AVB, а ти почитав тут?
Васілій це не науково - пізнавальний форум. Тут люди пишуть свої думки, а не наукові тезиси
massimo пише:
Тут люди пишуть свої думки

Свої думки тре писати в щоденнику
Васілій то і пиши, якого ти тоді тут пишеш?, чи ти тут пишеш чужі думки, бо на власну Бозя шось недодала?
Васілій пише:
Свої думки тре писати в щоденнику
, Така гарна порада, просто супер. А ти в депутати не пробував болотуватися? Чи вік ще не дозволяє, ще нема права голосу?
VIA, "тут" я почитав. І всеодно причини шкандалю не бачу.
Васілій пише:
VIA пише:

Цікаво коли і де я жалівся, що мене не розуміють Mr. Green Посилання, будь ласка.

ВІА, Я чекаю
Максимку, хочеш сраццо? Небаісь, салдат рєбьонка нє абідіт
а шо мені з тобою
Васілій пише:
сраццо
, на відміну від тебе я пишу свої думки
massimo пише:
бо на власну Бозя шось недодала?

Слухай, тіко шо замітив-ми с тобою днів на форумі 142. А плостів в тебе в 4 рази більше, а репутація в 11разів краща. Таки да, ти прав: тре кінчати з тим читанням(книжок) і більше писати. Мо яку репутацію зароблю

додано через 2 хвилини 57 секунд:

massimo пише:
на відміну від тебе я пишу свої думки

Зцилу в студію(напершоджерело) інакше ти таке ж тріпло, як і пані ВІА
massimo пише:
Васілій то і пиши, якого ти тоді тут пишеш?, чи ти тут пишеш чужі думки, бо на власну Бозя шось недодала
не побачив заперечення цим словам

додано через 2 хвилини 53 секунди:

Васілій пише:
тре кінчати з тим читанням(книжок)
якщо б ти уважно читав тему про репутацю, то б ти там побачив що я не придаю ніякого значення репутації
Васілій пише:
тре кінчати з тим читанням(книжок)
важно не скільки ти читаєш а що, зайди в тему : хто що читає, прочитай її, сам щось напиши
ну то шо, хто там хоче з, ясувати стосунки
Васілій
Перш за все не ображай ВІА, помилилась, з ким не буває і зовсім вона не "тріпло". І взагалі не гарно так дівчат обзивати!
Васілій пише:
тре кінчати з тим читанням(книжок) і більше писати. Мо яку репутацію зароблю

А чому не можна робити і одне і друге? Ти вважає шо ми тут книжок не читаємо?
І взагалі, пропоную закривати цю дискусію, бо ні до чого доброго вона не приведе. Нехай кожен залишається при своїй думці.
Васілій пише:
massimo пише:
на відміну від тебе я пишу свої думки

Зцилу в студію(напершоджерело) інакше ти таке ж тріпло, як і пані ВІА Mr. Green

додано через 2 хвилини 53 секунди:

lenhen пише:
ВІА, помилилась, з ким не буває

Тре просто сказати:"ПРАСТІ, Вася! Я більше так не буду"Я насправді добрий
Васілій ти шо сліпий
massimo пише:
massimo пише:Васілій то і пиши, якого ти тоді тут пишеш?, чи ти тут пишеш чужі думки, бо на власну Бозя шось недодала не побачив заперечення цим словам
яка собака видалила мої коментарі?

додано через 1 хвилину 37 секунд:

wap87 пише:
яка собака видалила мої коментарі?
о, все є, все нормально, сорі