Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Давай з'ясуємо стосунки!

Автор Повідомлення
Олеся в тебе лише 6 постiв з них я прочитав лише 2...
i вже НЕНАВИДЖУ тебе.
Сцуко.

Posted from a Nokia mobile phone
Ой, шо за вирази. Я чекаю, поки мопсик до неї добереться.
Не можу пояснити, але зачепило...
А взагалi то я за пiс.

Маячте пообщапщаємся!
m@xxximus пише:
Олеся
хто то така я все пропустив, ех

додано через 11 годин 20 хвилин 6 секунд:

AVB ти мене злиш своїми тупими, незмістовними, провокаційними постами, ні в одній темі ти не написав нічого конкретного, ти ЛУЗЕР. Вирішив перечитати всі твої пости, зміг осилити тількі дві сторінки, ну не можу я маячню НЕВДАХИ читати, часом мені здається що тобі 12 років.
В тебе є молодший брат з Африки чи нє, якшо є то передавай йому привєт !
massimo, вибачай вже шо я такий на світ вродився. Я знаю шо багатьом в горлі кісткою стою. Але повір, шо навмисне тупо образити ні тебе ні будь-кого іншого я не замишляв. В моїх планах розбудити в "сонних душах світлі пориви", зачепивши за болючі нерозв'язані внутрішні суперечності.
Вибачай мені, якшо я тебе злю. Звичайно, я міг би прикритися банальними правилами форуму типу "читай і пиши шо подобається і не злить". Але це получається якесь відокремлення від суспільства в окремі групи, шо вже означає певну недоповненість, незавершеність в формуванні загальної ідеї чи думки. Це хибний шлях. Стукати треба в усі двері і в усі серця, а вони всі мають різні підходи і "ключики". Але єдине, шо усіх об'єднує, це радість побути простим і відкритим, нехай навіть віртуально. Такщо зовсім не дивно, що ти помітив, що я часом поводжусь, як 12-літня дитина. Це не зле, це добре, і злитись на мене через це не варто а шукати в собі певні зачіпки, шо так турбують.
Бла-бла-бла... І на завершення хочу порадувати усіх своїх "шанувальників", оскільки я є НЕВДАХА І ЛУЗЕР, то збираюсь вчинити адекватно такому свому статусу.... Але покищо я ше побуду з вами, "шановне паньство".
AVB пише:
massimo, вибачай вже шо я такий на світ вродився. Я знаю шо багатьом в горлі кісткою стою
не роби собі цим честі
AVB пише:
В моїх планах розбудити в "сонних душах світлі пориви", зачепивши за болючі нерозв'язані внутрішні суперечності.
за тими словами ховається незадоволена життям людина, з численними комплексами неповноцінності, невпевна в собі особа.
моя тобі порада: зайди на форум під новим ніком і почни все спочатку
massimo, чого ти до мудрих людей чіпляєшся? Таке враження, що це
massimo пише:
незадоволена життям людина

ти написав про себе.
massimo пише:
зайди на форум під новим ніком і почни все спочатку

... але поради. Та навіть і якщо, себе, як кажуть, не перескочиш.

Чому така агресія?

Звичайно, деякі особистості радіють із різних на це причин бути в центрі уваги, в даному випадку - бути "лицем" цього форуму, але ми ж їм не шкодуєм, чи не так?
VIA а ти візьми і перечитай усі його пости!

додано через 2 хвилини 59 секунд:

VIA пише:
ти написав про себе.
ти читай мої пости, найди хоч в одному натяк на твої слова, проте ти точно не задоволена, і зуби жовті, і ніс задовгий, і груди хочеш збільшити
AVB пише:
НЕВДАХА І ЛУЗЕР

З таким висновком категорично не погоджуюсь
massimo пише:
проте ти точно не задоволена, і зуби жовті, і ніс задовгий, і груди хочеш збільшити

Навіщо переходити на особистості? Не ображай дівчат!
та її взагалі не чіпав, я з АВБ спілкуюся, нехай АВБ за свої слова сам відповідає, а то він сам визнав, що він кашу заварив, а потім кколи ВІА з МУБою розрулювали ситуацію він тихенько відсидівся, не гарно ховатися і прикриватися за спинами дівчат!
Слухай, massimo, ше одне криве слово про AVB .
VIA

додано через 3 хвилини 34 секунди:

VIA
AVB я думаю що вам знову потрібно про це поговорити і знову сплести якусь інтригу, але добре ВІА подумай перед тим, бо в кінці АВБ знов відморозиться.
massimo, ти сьогодні шось не в гуморі, до всіх чіпляєшся (напевно, коврики треба тріпати ....). Ми тобі прощаєм сьогодні, но завтра приходь веселий (сходи з сім'єю в кіно, розслабся)
VIAхоч сьогодні мені скажи, що то ти все: "МИ засуджуємо", "МИ прощаємо"........
ВІА, хто МИ? Ти і ще хтось(то вкажи хто), чи то ти так про себе сама(МИ)замість(Я)?
Будьмо уважні.
Муха В Далі:Дивився одну передачу про китайців()
От, і там якийсь дядько поставив три шклянки рису в воду, і кожен день до окремої шклянки шось базікав, а саме:
До першої вітався.
Другу проклинав.
Третю взагалі ігнорував.
За два тижні рис в першій баньці проріс, в другій почорнів, а в третій загнив.
З всякими цікавими людьми вартує спілкуватися одним з тих способів, і я так роблю. Якщо співрозмовник спокійний і цікавий - і я себе так поводжу, якщо цікавий і наглий - будуть йому і з моєї сторони шпильки, якщо ж глупий - бути йому рисом в третій шклянці, так шо вибирай.
Да, тяжелая штука... Заговорённый рис.
И часто у тебя такие фокусы с тремя стаканами?
А рис в пачках? Должен разочаровать:
Сакэ из него не выйдет, как не приветствуй, проклинай или игнорируй...
Хочу висловитись. Мене саме більше дістає, коли приходить якийсь вуйко на форум і почиає цитувати попередніх дописувачів і обгорювати, що це не так сказано, нє, шоб самому спочатку висловити свою думку з приводу заданої теми, а вже потім вступати в дискусію.
Шановні учасники форуму. Потрібна ваша допомога. Є на цьому форумі wap87 який образився на Золочівських дівчат за те що вони йому не дали, давайте допоможемо якось і морально підтримаємо цього хлопця, бо в нього появився коплекс неповноцінності і як захист він ображає дівчат
Давайте ми просто йому пояснимо, шо як він такий крутий і не любить західнячок, то хай улітучується з форуму, бо нас тут багато.
Нє, ну не треба так строго
Альонка пише:
хай улітучується
він нормальний пацан, просто йому не попадались хороші дівчата.
Я не спорю шо він нормальний. Але так категорично відноситися зразу до всіх.... ізвіняйте
а він не нормальний, віН ДУРІК САМОВПЕВНЕНИЙ, як на мене він півник малий, який тільки що трошки обпірився і вискочив з курятника.
Цитата:
А наїхати на всіх дівчат бо бачити вона не дала самому ох... нному парню з Адєсси і новоспеченому Янкі то примітивно і низько.

Примітивний твій пост який ти із свого пальця висосав щоб підлаштуватись під "волну" форуму. Мінус тобі за Янкі. Надіюсь він не сильно пошкодить твому правильному іміджу НЕ НАВДАХИ і НЕ ЛУЗЕРА

Де-яким людям судячи з усього явно не хватає сексу в реальному житті. Замість того щоб ним займатись, вони про нього в кожному пості згадують
на форумі. Ще й другим приписують свій сексуальний голод. Не судіть всіх по собі
Richard пише:
цитата:А наїхати на всіх дівчат бо бачити вона не дала самому ох... нному парню з Адєсси і новоспеченому Янкі то примітивно і низько.

Примітивний твій пост який ти із свого пальця висосав щоб підлаштуватись під "волну" форуму. Мінус тобі за Янкі. Надіюсь він не сильно пошкодить твому правильному іміджу НЕ НАВДАХИ і НЕ ЛУЗЕРА

Ну чого так зразу? Може Массімо робить висновок читавши Фройда. Він стверджував, що злість і таке інше в людях спричинене їхнім незадоволенням своїм сексуальним життям
Richard пише:
Де-яким людям судячи з усього явно не хватає сексу в реальному житті. Замість того щоб ним займатись, вони про нього в кожному пості згадують

ніяк не бачу в тому браку сексу в реальному житті.
Цитата:
Він стверджував, що злість і таке інше в людях спричинене їхнім незадоволенням своїм сексуальним життям

Якщо він читав Фройда, тоді напевно ти права. Судячи з його агресивних постів в цій темі(де-кілька сторінок назад)і в темі wapa, в нього дійсно якась незадоволеність...
А можливо просто треба навчитися уважніше читати других людей, перед тим як писати свої сексуальні домисли і цепляти їх до мессіджів других людей? Мова про "давання" чи не "давання" взагалі не йшла в моєму пості, як і про секс в загальному. Наоборот, говорив зовсім про друге. Але пан массімо с подачі фергі(яка ше в перших постах теми, звела суть розмови на секс) приписав мені "лєвий" базар і в кінці, явно на публіку написав "Дівчата з Західної України найкращі!" Суть не в тому що я не погоджуюсь с таким твердженням, просто зі сторони то виглядало як дешеве набивання своєї репутації серед обіжених мас(що нормально) i опусканням других( що нeнормально)

m@xxximus
Процитувати твій пост не можу. Мєтла мопса працює без вихідних. Але я його прочитав. І ось, що я тобі скажу. Я дуже спокійний і добрий чувак, ті хто мене знають, можуть то підтвердити. Я взагалі-то ніколи не взриваюсь без вагомих причин, і стараюсь втихомирити любий конфлікт. Але коли мені хтось зверхньо притикає "новоспечений Янкі" в такому контексті, тоді зі словам в відповідь я не постою. Шкода тебе розчаровувати, але краще взнати про нрави людини в віртуалі, чим в реалі. Peace.
Янкі, а чого ти злишся???? Дивися, судячи з твого посту більше половини золочів"янок дурочки, значить якщо взяти АВБ, Максімуса і мене, так як ми вроді одружені, то виходить, що у когось з нас жінка дурочка, я думаю що з твоїми висновками мало хто згодиться. От ти сидиш там з янкі а на золочів тільки женеш що одні кабаки, а ти приїдь, відкрий громадську організацію по організації дозвілля молоді та її просвітництва. А то так виходить, шо ти тіпа з тої провінції чухнув за океан, і сидиш з високої дзвіниці плюєш. І взагалі який зв"язок між вищими матеріями і кабаками, я наприклад люблю в кабаку про вищі матерії поговорити. Аналогічно тобі можна сказати, що мені більше імігрантів попадалося дураків ніж нормальних, а всі америкоси тупі придурки, і баби їхні дури!
Нє, всеж таки як класно, шо є така тема. Можна виговорити таке, шо в іншому місці звучало би як страшенна образа. А тут - нє! Тут - це ПРИКОЛИ!
Та пис, пис. Я також за ПИС
А що я там написав що мене пiдмели???
Як раз ця тема i мае бути вседозволена! Хто за? По тiпа \"безпредел\" в iнакших форумах.

Так! СТОП!!! Який ше ПИС???? Тут треба з'ясуйки!
Цитата:
Дивися, судячи з твого посту більше половини золочів"янок дурочки, значить якщо взяти АВБ, Максімуса і мене, так як ми вроді одружені, то виходить, що у когось з нас жінка дурочка, я думаю що з твоїми висновками мало хто згодиться.

Виходячи з твоєї логіки, де-які Золочів"янки з якими я не знайомий дурочки.
Я говорив тільки про тих які мені попадались. А якщо в мене таке щастя, і мені попадався малий процент дурних, а у вас всіх розумні і красиві жінки? Може хватить приписувати мені свої ідіотскі домисли і узагальнення? Ще й жінок форумчан сюда вліпив. Треба було ше згадати МУБУ, ВІА, Оксану, других форумчанок і жінку пану Олега, щоб знов дешево на публіку зіграти і приписати мені свої лєві слова.

Цитата:
От ти сидиш там з янкі а на золочів тільки женеш що одні кабаки, а ти приїдь, відкрий громадську організацію по організації дозвілля молоді та її просвітництва. А то так виходить, шо ти тіпа з тої провінції чухнув за океан, і сидиш з високої дзвіниці плюєш.

Чуєш, ти, великий філософ. Я по кабаках в 15-16-17 років не зависав. А почав ходити тільки коли появились свої гроші, а до то часу я вже побачив світ і знав, як заробляються гроші. Кожен має свій розум і хай думає за себе. Я вже в 16 років думав за себе, і в барах на гроші батьків не жив, хоча грошей в кишенях завжди хватало. Якщо наша Золочівська молодь, немає іскорки розуміння і дає постійний прибуток барам, то є їхня проблема і проблема їх батьків. Точно не моя.

Цитата:
Аналогічно тобі можна сказати, що мені більше імігрантів попадалося дураків ніж нормальних, а всі америкоси тупі придурки, і баби їхні дури!

Хм і що дальше?
містер Richard я дуже радий за тебе що ти
Richard пише:
вже в 16 років думав за себе, і в барах на гроші батьків не жив, хоча грошей в кишенях завжди хватало
і мені зовсім не потрібно
Richard пише:
дешево на публіку зіграти
, я писав, пишу і буду писати те що думаю, і не думаю як на то відреагує публіка. Так я
Richard пише:
великий філософ
. А там, де ти ходиш і говориш про високі матерії і з ким? Цікаво просто.
Я дуже радий що с третього разу пан массімо вивчив мій нік. Ще я дуже радий, що пану массімо, не треба дешево на публіку грати, можe тоді він перестане писати свої припущення і узагальнення при цьому змінюючи смисл постів других людей і підстроюватись під обіжені маси, щоб показати себе Благородним Воїном усіх часів і народів, захисником правди і кохання від не існуючих гнобителів.

Цитата:
А там, де ти ходиш і говориш про високі матерії і з ким? Цікаво просто.

Да нічого особливого. Тусуюсь серед всіx дурних Америкосів і серед їхніх баб дур. Вот вчора Біллі Гейтс звонив, казав що завдяки своїй ідіотскій Вісті зарабить пару сотень мільйoнів в новому році. Сьогодні Уорен Баффет імєйл скинув, хотів про свою дибільну інвестицію поговорити, яка має принести його ше один більйон $. А так кожен тусуюсь с тими чокнутими Пейджом і Бріном, тими ідотами що створили саму дурну пошукову систему Гугл. Вот так і живу, серед дураків і дур. Американізуюсь
Richard пише:
с подачі фергі

мдаа, з подачі Фергі Максімус темку створив , з подачі Фергі, Массімо захищає кохання і добро, з подачі Фергі [quote="Richard"]суть розмови на секс
все Фергі.... а Фергі не тільки про секс сказала тоді, а ще і про спілкування взагалі-то, і на сам секс нічого не зводила

так що Richard, за мадемуазель спасибі, але краще мадам

додано через 3 хвилини 54 секунди:

а за захист західних дівчат вдячна хлопцям дуже, так як тільки ті, що живуть ТУТ, знають які ми є.

додано через 2 години 13 хвилин 22 секунди:

P.S а з чого взагалі такі висновки, що пан массімо щось з себе показує?(дальше по тексту)
чому ти не подумаєш про те, що пан массімо, можливо і дійсно ні під кого не підстроюється а пише ТАК ЯК ДУМАЄ НАСПРАВДІ?
Richard пише:
Вот вчора Біллі Гейтс звонив, казав що завдяки своїй ідіотскій Вісті зарабить пару сотень мільйoнів в новому році. Сьогодні Уорен Баффет імєйл скинув, хотів про свою дибільну інвестицію поговорити, яка має принести його ше один більйон $. А так кожен тусуюсь с тими чокнутими Пейджом і Бріном, тими ідотами що створили саму дурну пошукову систему Гугл. Вот так і живу, серед дураків і дур. Американізуюсь
хіба ці фрази не показують як препідносиш себе ти? чому ти вказуєш на нього що він з себе шось строїть а тут же сам відповідаєш тим же??
Мадемуазель st.fergi, розслабтесь. То фсьо по приколу.
Тут неправих нема! Кожен показує свою віртуальну сутність.
Але, щоправда, є одне АЛЕ. Це те, що не підлягає сумніву, обговоренню чи зміні. Здогадайтесь що.
AVB мерсі, ти мені сьогодні відкрив Америку, що все по приколу тобі за мармазель теж реверанс
Цитата:
хіба ці фрази не показують як препідносиш себе ти? чому ти вказуєш на нього що він з себе шось строїть а тут же сам відповідаєш тим же??

Мадам фергі, ви настільки розвинуті в розмові про секс і так слабо ознайомлені зі словом сарказм, на ще одне тупе узагальнення пана массімо. Здивований. Чесно
Richard
чудово знаю що таке сарказм, і чудово бачила як це було написано тобою. неважливо з сарказмом чи без, ти зробив те саме що і він. можеш тут не оправдовуватися. чесно.
Цитата:
чудово знаю що таке сарказм, і чудово бачила як це було написано тобою. неважливо з сарказмом чи без, ти зробив те саме що і він. можеш тут не оправдовуватися. чесно.

Звичайно що не важливо з сарказмом чи без, так само і про шутки "неважливо чи то була шутка, чи ні, ти сказав то, значить сказав" Логіка залізна, протів такої не попреш
Гей, вiвце-... чого розбазiкались... Хтось кричав рiаsе!... а?
А ви вже на особисте переходите
mаssimо знаю в реалi, хоч i не довго...
Не думаю що вiн пiд когось пiдстроюеться...

m@xxximus пише:
Не думаю що вiн пiд когось пiдстроюеться...

я і пробую пояснити це
Richard пише:
Американізуюсь
я дуже радий за тебе містер Янкі
Slon bzdiv пише:
Я поперхнувся....... і хочу скакати ...... тошно дише LSD впав на м'яч, нє.... шорти стелиш..... капшо ригаєш на чобіт..... про кашу замажу, а ти тлумок..... Фу! больно ху(.) гіганстський курить...... Сам ти Тарас педрос....... ти єдиний хто, дає в дупу ху(.) гіганського так, як свиня!!!! В попу уколааааааа!!!!!Bond shop cool&fun!!!!!

То шо? така манера хуліганити???

Може тепер закликати Педросяна? Чи Ржавнєцкого???
АВБ - пішов в жопу!
ти коли не маєш аргументів весь час так робиш... тому що придумати щось розумніше..... розуму не вистачає.
Мрію про зустріч в реальності з тобою!
AVB пише:
Slon bzdiv пише:
Я поперхнувся....... і хочу скакати ...... тошно дише LSD впав на м'яч, нє.... шорти стелиш..... капшо ригаєш на чобіт..... про кашу замажу, а ти тлумок..... Фу! больно ху(.) гіганстський курить...... Сам ти Тарас педрос....... ти єдиний хто, дає в дупу ху(.) гіганського так, як свиня!!!! В попу уколааааааа!!!!!Bond shop cool&fun!!!!!

То шо? така манера хуліганити???

Може тепер закликати Педросяна? Чи Ржавнєцкого???

чесно кажучи мені не зручно писати тобі таке... тобі 31 рік а розуму менше ніж в мене в садіку.... порада назбирай баночок і піди постав під березами там сік скоро буде хоть якась користь з тебе буде... в тебе мабуть і друзів нема бо хто хоче дружити з домашнім песиком хіба такіж як іти

P.S. Мопс не подумай витеррти цей пост бо він виражає мою думку і те про що я думаю якшо ти не погоджуєшся то напиши відповідь а не будь простим біленьким коректором який нічого не думає а просто витирає.........
Хлопці! ви чого хуліганите? Чи ви не хлопці?