Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Система попереджень і репутація

Автор Повідомлення
Система попереджень і репутація
Мені здається з часом форум буде робитись що раз більший. Більше народу, більше "флейму" і різних разборок. Система попереджень при цьому повинна помогти, щоб деякі юзері не дозволяли собі лишнього. Рейтинг репутації користувача як альтернатива, правда не сама краща.
Все це може бути під аватаром користувача в виді зірочок, чи просто карточок як на футбольному полі.
Ідея слушна, та не для всіх. Можливо декому буде подобатись отримувати додаткові зірочки чи карточки .
Більш схиляюсь (хоча і з дуже кривим писком) до старого доброго банення. Інакше толку не буде. Така вже наша ментальність. Дозволив собі вислабитись на люди - в "каталажку"! Другий раз - вирізати по самі я.. пардон, під корінь до курчої ляґи з позбавленням прописки і конфіскацією повідомлень з гаватарами!
А тоді, під новим ЧИСТИМ ім'ям і совістю - вперед! висловлювати свої думки в такий спосіб, шоб не принижувати і не провокувати різномислячих.....
Тепер в комісії є така можливість. І карточки, як на футбольному полі, і лічильник замість зірочок у вигляді репутації.

Детальніше:

Попередження виставляється комісією або адміністрацією. Т. з. жовта карточка, яка через певний період знімається автоматично. Але якщо за цей період буде 5 таких карточок, вони перетворюються на одну але червону. Це означає - бан. Теж на період або назавжди. При цьому вказується причина покарання, хоча це теж необов"язково.

А репутація... Хм, певний стимул, напевно, писати дУмаючи. Хоча заради відстоювання своєї точки зору не кожен буде зупинятися перед ймовірним мінусом. А це вже плюс!
Коментувати зміну репутації необовязково, але бажано. Ставте репутацію лише тоді, коли справді вважаєте що це заслужено.

ps: Щоб ставити комусь репутацію, потрібно мати статус як мінімум житель міста. Думаю, не потрібно пояснювати чому...
От блін , хотів підвищити адміну репутацію, а в нього її нема
Дякую за нововведення, по -моєму буде трохи веселіше!
Серйозно і розумно. Мені сподобалось.
AVB пише:
Більш схиляюсь (хоча і з дуже кривим писком) до старого доброго банення. Інакше толку не буде. Така вже наша ментальність. Дозволив собі вислабитись на люди - в "каталажку"! Другий раз - вирізати по самі я.. пардон, під корінь до курчої ляґи з позбавленням прописки і конфіскацією повідомлень з гаватарами!
А тоді, під новим ЧИСТИМ ім'ям і совістю - вперед! висловлювати

Згоден, ідея "Репутації" не зовсім доцільна. Якщо вже проводити оцінювання то конкретного поста користувача.
kvartyrant пише:
Якщо вже проводити оцінювання то конкретного поста користувача

Взагалі-то так і є. Змінювати репутацію просто так може лише адміністрація або комісія в межах своїх повноважень.

Ще одне: Щоб повторно оцінити одного і того ж користувача, потрібно оцінити когось іншого. Тобто два рази підряд когось одного оцінювати заборонено. Інтервал між оцінюванням - 5 хв.
Цитата:
Наші найповажніші жителі: mops, AVB, vaymut, MUBa, Khrystik, Кот да Винчи, massimo, st.fergi

А де ж VIA і lenhen

додано через 1 хвилину 4 секунди:

admin, по яких критеріях ти вибирав найповажніших жителів? Прошу їх викласти ТУТ!
По репутації
В списку найповажніших жителів автоматично відображаються користувачі, які мають 5 найвищих балів репутації.

Це був пробний показ. З огляду на можливу деяку упередженість у відношені до тих користувачів, які є в списку і тих, кого там немає - список вимкнено.
Зрештою, це просто форум, а не перегони..
admin пише:
Зрештою, це просто форум, а не перегони..

Ніхто і не ганявся, просто була якась цікава новинка на форумі, було бажання заробити черговий плюсик до репутації за гарний пост чи тему, admin, ти ж все одно тут виступаєш в ролі рефері, яка тобі різниця, чи список найповажніших є, чи його нема, тобі пофіґ, а нам приємно. ВЕРНИ НАЗАД СПИСОК НАЙПОВАЖНІШИХ ЖИТЕЛІВ!!!
я повністю згідний з адміном, адже часто густо на цьому форумі репутація ставилася і знімалася безпідставно і не об"єктивно.
massimo, ти далі про мій плюсик?
vaymut пише:
ВЕРНИ НАЗАД СПИСОК НАЙПОВАЖНІШИХ ЖИТЕЛІВ!!!

П і д т р и м у ю! ! !
та при чому твій + , я ж про форум в цілому. Не хочу конкретно когось називати, щоб нікого не образити, але таких випадків на форумі тьма, і через це мені однаково в кого яка репутація, в мене є особиста думка про кожного з дописувачів на яку загальна репутація не впливає ніяк
massimo пише:
в мене є особиста думка про кожного з дописувачів на яку загальна репутація не впливає ніяк

І в мене є своя думка про кожного дописувача, і у всіх також так само, але чому ж серед простих дискусій не можуть бути ще й розваги? Я вважаю, що репутація - це свого роду розвага, я ніколи не звертав уваги на свою репутацію чи на когось іншого, і для мене це не дуже важливо, але знаєш, як говорять: "Дрібниця, але приємно"
vaymut ти всеж погоджуєшся з тим, що тобі було приємно бути серед найповажніших
vaymut пише:
я ніколи не звертав уваги на свою репутацію

не вірю
Звичайно, шо мені приємно, але трагедії я б не робив, якщо б мав, наприклад, лише 1 +. А відборюю статус для того, що не лише я серед найповажніших, а й багато інших форумчан, які справді вартують відзнаки. І от, коли випадкові гості форуму будуть заходити сюди, бачитимуть, що у нас навіть є відзнаки за змістовні пости на форумі.
vaymut пише:
є відзнаки за змістовні пости на форумі.

І шо змістовного в більшості відзначених постів(тай в не відзначених також) Хочите бавитись в "статуси, репутації"-бавтесь, але не смішіть народ, обговорюючи хто поважніший, хто най
А взагалі соромно за рівень всіх без винятку Золочівських форумів
Васілій пише:
А взагалі соромно за рівень всіх без винятку Золочівських форумів

Васілій, не подобається, не підтримуй, тебе ніхто не заставляє, для того, щоб не повторюватись:
vaymut пише:
відборюю статус для того, що не лише я серед найповажніших, а й багато інших форумчан, які справді вартують відзнаки

Аргументуй, за шо тобі соромно?
vaymut пише:
бачитимуть, що у нас навіть є відзнаки за змістовні пости на форумі
є навіть відзнаки за змістовні пости, а в основному .........
vaymut пише:
vaymut пише:
відборюю статус для того, що не лише я серед найповажніших, а й багато інших форумчан, які справді вартують відзнаки

І за це також
vaymut пише:
І от, коли випадкові гості форуму будуть заходити сюди, бачитимуть, що у нас навіть є відзнаки за змістовні пости на форумі.

вИПАДКОВІ ГОСТІ В ПЕРШУ ЧЕРГУ БАЧАТЬ низький рівень обговорення, а не те що ти написав. А ще "каряву" українську мову
Васілій, шо ти маєш на увазі, кажучи про низкий рівень обговорення?
Васілій а що ваша мудрість робить на форумі де такий
Васілій пише:
низький рівень обговорення

Не думаю, що з твоєї сторони враз і оцінити розумові здібності як низькі, якщо маєш якісь притензії до когось конкретно то в тему стосунків, а всіх за одним гребінцем дуже не гарно.

Васілій пише:
каряву" українську

Я маю дуже великий сумнів, що в реалі ти розмовляєш літературною мовою, тай пости твої такою мовою не вирізняються, та і сам нік "Васілій" чого вартий
Репутація - це добре на тих форумах, де питають порад. Тоді відразу орієнтуєшся в ситуації. А тут в кожного свої балачки...
massimo пише:
Васілій а що ваша мудрість робить на форумі де такий

"Родіну нє вибірают, сінок"(с)
massimo пише:
притензії

Це просто помилка чи як? Це про "каряву" мову.
massimo пише:
Не думаю, що з твоєї сторони враз і оцінити розумові здібності як низькі

Я не оцінював розумові здібності, а загальний рівень постів Пос кільки я теж тут деколи пишу, то й себе мав на увазі
І чому ти думаєш що я не можу оцінити
VIA пише:
Васілій, шо ти маєш на увазі, кажучи про низкий рівень обговорення?

А Вам здається щовін достойний?(собі не брешіть)
Васілій пише:
"Родіну нє вибірают, сінок"(с)

Це не "родина" Васілій , а всього-навсього форум, так що можеш сміло міняти, думаю на тебе тут ніхто не образиться
Васілій пише:
Це просто помилка чи як? Це про "каряву" мову.

Мудрагеле, а це?
Васілій пише:
Пос кільки

Васілій пише:
А Вам здається щовін достойний?(собі не брешіть)

Що тут сказати? А як в твоєму розумінні має виглядати "достойний" форум?
lenhen пише:
Мудрагеле, а це?Wink

Лена, читаемо уважнiше:"Я не оцінював розумові здібності, а загальний рівень постів Mr. Green Пос кільки я теж тут деколи пишу, то й себе мав на увазі Mr. Green "цЕ Я ПИСАВ
Васілій пише:
"цЕ Я ПИСАВ

Та бачу що ти . Чим тобі наш рівень постів не довподоби? Форум і є для того, щоб в ньому спілкуватись, радитись, і як вже відомо "кого що болить, той про то і говорить". Якщо тобі наш форум так не подобається, то навіщо пишеш(навіть де-коли )-читаєш? І якщо наші теми вже такі "не розумні", то давай, сміливо створюй свою "розумну" тему, ми будем тільки "за"!
І ще, ти так і не відповів на питання
lenhen пише:
А як в твоєму розумінні має виглядати "достойний" форум?

"Просвіти" нас будь-ласка
lenhen пише:
Та бачу що ти Wink. Чим тобі наш рівень постів не довподоби?

Ще раз повторюю(для тих хто в танку):
Васілій пише:
то й себе мав на увазі

Я не хочу нiкого образити, не хочу нiкого нi в чому переконувати. Просто в мене така думка.I те що вона комусь не подобаеться ще не означае що вона не вiрна
Як на мою думку, самий адекватний дописувач-Квартирант.I яка в нього репутацiя?
Ага , квартирант крім політики нічим не цікавиться
Morientes пише:
квартирант крім політики нічим не цікавиться

Це ще нічого не означає, мені напиклад на цьому форумі також найбіль цікавими є теми політики, то чому я щоб заробити якусь там репутацію чи ще щось повинен робити те що мене взагалі не цікавить.
При встановленні репутації я отримала таке повідомлення:"Потрібно поставити репутацію не менш ніж 1 різних користувачів, щоб було можливо два раза поменяти репутацію одному і тому ж користувачу" Прошу пояснення.
Ну, помилочка невеличка, буває... А кому це ти надумала репутацію змінювати?
Хтіла-м здачу віддати.
Васілій пише:
А Вам здається щовін достойний?

lenhen пише:
А як в твоєму розумінні має виглядати "достойний" форум?_________________

Шкода , на моє питання Васілій так і не відповів , хоч мені було дуж-же цікаво...
Лена, нема потреби обговорювати мoi пости Якщо Вас все влаштовуе-то нема про шо говорити. Щоб я не сказав, це Вас не переконае
Якщо хочете приклад, читайте тут: http://forum.zl.lviv.ua/topic665.html
Васілій
Ну так не годиться, форум для того і існує, щоб обмінюватись думками. Твоя думка мене зацікавила, тому й питаю Ладно вже, лишаю в спокої ті таємничі "достойні" форуми
Васілій пише:
Щоб я не сказав, це Вас не переконае

Я не в "танку" і прекрасно все розумію і бачу. І тут ти все ж таки не правий...
Якщо бачите i розумiете, тодi Ви просто знущаетесь надiмною
Васілій пише:
Якщо бачите i розумiете, тодi Ви просто знущаетесь надiмною

Ні, не знущаюсь Просто хотілось щоб ти мене переконав

додано через 4 хвилини 4 секунди:

Все, хватить флудити, а то обговорюєм вже зовсім не тему...
+ + - = ?
Тему для офтопу ви дійсно вибрали небезпечну...
Високу репутацію мають ті люди, в яких розширений круг інтересів.
Якщо квартирант був асом в темі про політику, (а до речі це дуже спірна тема в якій простіше знайти противника аніж оплічника), то йому певно що необов'язково кидатися в тему про секс, аби заробити пару плюсів. А політично підкованих постерів поки на форумі не так і багато, хто ж йому репутацію підніме.
Я б більше хвилювався за відповіді в темах, які були створені мною, ніж за окремі оператори +-...
демократія?
Принципи репутації матеріалізовано.
Аудиторія переходить в режим самомодерування:
При досягненні певного загального мінімуму мінусів в репутації (-13) користувач не зможе писати повідомлень і створювати нових тем (але логін, чат, приват при цьому залишаються робочі).

ps: Для можливості зміни репутації потрібен статус "житель міста" і позитивне значення самої репутації. Свій коментар можна змінювати. Також введено анонімність зміни репутації. При бажанні можете підписатись в коментарях.
скоро всі
admin пише:
не зможе писати повідомлень і створювати нових тем (але логін, чат, приват при цьому залишаються робочі).
admin пише:
Також введено анонімність зміни репутації.

Ага, тепер лишилось ввести анонімність при написанні постів
Як на мене-бєспєрдєл повний Для цього є модер
tymofiy пише:
скоро всі admin пише:не зможе писати повідомлень і створювати нових тем (але логін, чат, приват при цьому залишаються робочі).

що й потребувалося довести...
admin пише:
Також введено анонімність зміни репутації.

Какая гадасть ета ваша анонімна рипутація.