Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Твій ангел

Автор Повідомлення
Твій ангел
ТВІЙ АНГЕЛ
Привіт! Сьогодні під своєю подушкою ти знайдеш лист, у якому прочитаєш, що у тебе є Ангел. Це – я! Авжеж, я вже знаю, як и відреагуєш на це повідомлення, я знаю кожен твій жест, кожну твою найпотаємнішу думку, навіть ту, що може раптово промайнути в твоїй голові... Я знаю, що спочатку ти обуришся: хто так безглуздо кепкує з тебе?! Потім – почнеш сумніватися, бо хто зна, що може трапитись у ніч перед днем твого народження? А тоді.... Тоді ти почнеш шукати зустрічі зі мною, з своїм ангелом, будь що...

... Я добре, ні, я чудово памятаю нашу першу зустріч з тобою. Я того дня був страшенно злий і розчарованний, бо нічого не склалось: я натхнено працював , намагаючись помирити тих двох, але вони вирішили назавжди розійтись, і нічого не сприцювало, хоч як я старався. Але вони не винні! Звідки вона могла знати, що він не зраджував їй, хоча я свідок, що він не зраджував, нехай хотів, але не вийшло! Вона не хотіла більше нічого слухати, а він втомився пояснювати... Краще, ні, не краще – простіше, було розійтись, і вони так і зробили.. Я мовчки плюнув і пішов собі геть! А тоді побачив тебе....
Ти була дитятком, маленьким і беззахисним. Я навіть спершу сумнівався, чи вартує спинятись коло тебе, чи не зарано ще? А тобі побачив твої очі і.... такий розумний, але сумний погляд. І те, що ти хочеш, але ніяк не можеш позбутися життя, і... Словом, я зупинився і вперше вжитті незнав, що мені робити?! А тоді ти підняла голову вгору, неначе побачила мене, і почала плакати...
Відтоді я поряд з тобою! Життя – також! Минуло вже рівно три роки, і час від часу ти дякуєш собі та мені, але ти ж не знаєш хто я, тому просто піднімаєш обличчя до неба і дякуєш за те, що того дня ти повернулась, бо зрозуміла, що мусиш вчинити саме так. І пробачила те, що так болісно тебе зачепило, змирилась з ним і продовжила жити далі, пристосовуватись до нових умов.
Я не знаю, що змінить, та чи змінить щось, коли ти знатимеш, що у тебе є я – ТВІЙ АНГЕЛ. Але я дуже хочу, щоб ти це знала... І, можливо, ми навіть колись зустрінемось, бо знаєш, Ангели насправді вміють розмовляти....