Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Еміграція

чи могли б ви поїхати
та поїхав би,як би... 48%   15
не витримаю дурної влади і втікну 25%   8
Це складне питання 3%   1
Напевно, що ні 19%   6
ні 3%   1
Всього голосів: 31
Автор Повідомлення
Олег, ти більше слухай людські балачки, і обов'язково вір кожному слову, а ще краще приїдь сюда, поробуй пожити, а потім йди нафорум і пиши свої роздуми...
massacra пише:
йди нафорум і пиши свої роздуми

Для того я пишу свої щоб послухати ваші.
VIA пише:
Ти Ленкен послухай, Вонпа не з розповідей знає! А своїми очима бачить.
Еге-ж
VIA пише:
Коли бачуть собі подібних, то відвертаються, ніби не впізнають своїх

100% правда. І чесно кажучи, чужі люди скоріш поможуть, чим свої...
Риба шукає де глибше а людина де ліпше, народна мудрість. Як перегорнути сторінки історії то Українці завжди кудись імігрували, за совєтів, за польщі, за австрії, за царя, при всіх владах українцям зле, а особливо на заході Укр., ще ніхто ніколи їм тут недогодив. Хоча я сам з західної Укр. і батьки також, але менталітету більшості западенців не переношу. Про що тільки кажуть народні прислів"я, Моя хата з краю я нічо не знаю; в мене корова здохла то най і в сусіда здохне. Я сумніваюся, що в багатьох народів світу є аналогічні приказки.
Олег пише:
як з багатої Української землі
мені цікаво, чим багата земля на західній україні?
Олег пише:
намахати один одного
скажу трохи інше - використати, але так живе весь світ
massimo пише:
мені цікаво, чим багата земля на західній україні?

Не поняв, а чорнозем то що не богатство.
Олег, відкрий карту, і покажи мені де в Львівській області є чорнозем
massimo, я бичив португальську "землю", в лапках, бо за моїми мірками це плодючим грунтом назвати не можна. І площі тих земель від загальної території як кіт наплакав (да Вінчі, це не про тебе ) А мірки мої беруть початок в наших рідних землях. Я так собі часом уявляю, що би сталось якби в нас працювали закони як5 в Португалії, стосовно сільського господарства. ЖАХ!!! Тут би все було завалене продуктами 3-метровим шаром і то би було найгіршою бідою України!

Тому, гадаю, люди емігрують ще й через те, щоб хоч трохи подивитись в реалі на таку "біду"
AVB не можна визначати рівень багатства порівнюючи з окремо взятою країною, порівняно з сахарськими пісками то у нас взагалі земля огого , є загально визнані норми. От краще би Олег написав, що Львіввидобувгаз накачали на території західної Укр. газу більше в 2.5 рази більше, ніж спожили усі споживачі в Лбвівській оласті
massimo пише:
більше в 2.5 рази більше, ніж спожили
Що, серйозно? Це напевне за всі роки видобутку.
AVB не знаєш не говори, справді так, через те, що у Львівській області немає промислового виробництва
massimo, я тобі вірю. А говорити буду. І не говорив я, а питав, бо це справді цікаво.
Ну і якщо ці показники, здавалось би й справді звучать парадоксально, то зробити тут ніц ми не в змозі, бо Львівська область не є ВІЛЬНОЮ ЕКОНОМІЧНОЮ ЗОНОЮ. Ділитись тре, шоб всім порівну...
AVB ти не питав, ти єхіднічав мало хто знає, але за часів помаранчевої революції проводилися розрахунки по питанню того, що станеться розкол укр, і на базі Львівської, Сан Францизько(ів - франк) , Тернопільської, Волиньської утворити нову державу. Так от я чесно признаюся що я не бачив всіх розрахунків, але того що я бачив мені було достатньо, щоб зрозуміти, що Львівська обл. є самодостатньою
Я никогда не покину Украину, она у меня одна и я не собираюсь менять свою мать, я здесь делаю только добро, создаю блага и тружусь, а все кто хочет валить от сюда валите я помогу купить билет. Роднее милее у меня нету на свете страны. Кто надеется на политиков теряет время, присоединяйтесь, ми разом побудуемо свою країну.
Timofei пише:
свою мать

Правду кажеш. Чого кудись бігти державу треба піднімати. тільки грошей не вистарчить тобі всім білети купляти легше патронів накупити.
Підпис такий жовтосиній а мова червона, а чого так?
Timofei пише:
Роднее милее у меня нету на свете страны
. Ти про яку говориш?
Свою матір особисто я не міняю, і не проміняю ніколи в житті і я завжди пам"ятаю звідки моє коріння. Україну люблю, бо я тут народилася-це природньо. Моя рідна країна поводить себе як мачуха а не як матір, вона мене родила і все , а інша країна (чужа)годує."Не та матір яка родила" каже народна мудрість, і я повністю погоджуюся.
Я незнаю, як я особисто можу побудувати Україну. Бути щирою патріоткою і мудохатися самій і мудохати сина, відказуючи в необхідному? Звиняйте, я насамперед мати і я дбаю про свою дитину і про її інтереси. Все життя Україну будували мої і ваші предки, пройшло багато років уже і все одно при владі нелюди.
Моя дитина і ваші діти вже і негайно хочуть їсти, я думаю моя думка зрозуміла.
Цитата:
а інша країна (чужа)годує

Коли то нас годували інші країни? то що самі заробили то і маєм. А хто на допомогу чиюсь надіється так і буде до згину чекати. власні діти важливіші і нікому крім власної країни ми не потрібні.
Ті хто їздили хай напишуть яке рівноправя за кордоном між корінними жителями і нашим людом, твердо стояти людина мож тільки на рілній землі
От не має одна людина червоного ферарі, і не буде мати. А щасливо життя проживе,. бо буде старатися щоб його купити а якщо не купить то діти собі куплять. Думати про майбутнє на рідній землі значить за своїх дітей дбати. Так і в Україні, не маємо ми того що інші держави, але ж старатися треба.
А то що ти st.fergi не знаєш як побудувати то справа інша. Ти вже будуєш, бо українця виховуєш.
Годує-означає дає заробити, бо моя земля не дає такої змоги. На нічию допомогу я не надіюся а надіюся сама на себе. Кажеш що тільки власній країні ми потрібні? Самій землі-так, але не владі.
Думати про майбутнє дітей на своїй землі аж ніяк не означає дбати про їхнє майбутнє.
Та й не бачу я ніяких старань, на протязі своїх 24 років одні обіцянки...
Хто хоче заробити той і заробляє при будь-яких умовах. Ну а про слабих духом і лінивців має держава піклуватися, тут вже дійсно дпомоги нема чекати. Про владу і говорити нетреба якась користь все таки є а без влади бардак повний буде. то хай вже хоч яка є.
Про майбутнє дітей з матірю сперечатись нема смислу, то вже роби шо хочеш аби краще було. Хоча як вже народився тут то нашо вигадувати.
То все риторика. В гостях добре а вдома краще.
Natan пише:
на допомогу чиюсь надіється

Хто це цікаво в нас такий залишився, що ше може так думати? Люди, які видирають зі свого серця Батьківщину аж ніяк не можуть бути якимись
Natan пише:
слабих духом і лінивців
Навпаки, це самі чесні зароблені гроші середнім класом, не змахіновані абсурдними фінансовими законами нашої влади.
Natan пише:
Про владу і говорити нетреба якась користь все таки є а без влади бардак повний буде. то хай вже хоч яка є.

Цікаво, що б ти говорив будучи білорусом і під командою і законами тої влади, яка там є... Як би тебе бацька в людських правах обмежувати став...
Це не влада - це зграйка бандитів, які дорвалися до корита... І живуть за твій рахунок...
А ті що виїжджають, то не на курорт, як багато хто думає, а справді працювати... Тоді цінуєш гроші... Життя одне і його треба гідно прожити... Читай пости на початку...
lenhen пише:
а я б хотіла просто подорожувати світом, а старість доживати в своєму рідному Золочеві

дуже гарно сказано, в мене такі ж думки

додано через 2 хвилини 12 секунд:

massacra пише:
Ідеальний, як на мене, варіант це постійно проживати за кордоном і мати можливість періодично їздити додому. Хоча б на Різдво, Паску бути з родиною.

це справді, як на мене також, ідеальний варіант

додано через 25 хвилин 42 секунди:

Natan пише:
заробляє при будь-яких умовах

я і заробляю при любих умовах. Але в мене кращий заробіток був ТАМ, повір, то навіть не до порівняння з теперішнім
Natan пише:
Хоча як вже народився тут то нашо вигадувати.

ніхто нічого не вигадує, то є цілком нормальне людське бажання не гнити тут без роботи(для жінки) і не отримувати 90 грн на місяць на дитину
massacra пише:
ті що виїжджають, то не на курорт

massacra пише:
Життя одне і його треба гідно прожити...

абсолютно згідна, коли я приїхала додому я уже мала змогу твердо стояти на ногах, я не переживала що я маю копійки рахувати щоб назбирати на молоко ті нещасні 2 грн 50 коп і всі свої питання ТУТ я вирішувала уже в "мгновение ока", любий папірчик за пару хвилин, і давання номера мобільного , мол,"звоніть в любу хвилину" а до наших людей простих як відносяться ТУТ, хочеш сказати краще чим ТАМ? Не сміши
Natan пише:
В гостях добре а вдома краще

Natan, а що для тебе дім?
Я можу описати дім по різному. Якщо, наприклад, конкретно я, то це родинне коло, його тепло увечері після довгого робочого дня ПОЗА домом, це маленька спаленька, де спиш - проводиш несвідомо час між довгими робочими буднями ПОЗА домом. Дім - це рідна смачна вода і продукти, які є усюди в світі, хоча не такі смачні, як вдома. Це кавалок того Народного Слова і монотонне бубоніння старих пердунів про політику на 12 ЛТБ. Це, коли в порожньому магазині вичікуєш поки та продавщиця зверне на тебе увагу, невитримуючи просиш продати хліба і чуєш рявкання "Не бачите? Я ГРОШІ РАХУЮ!!!", і таки отримуєш окрім незагорнутого хліба, поданого руками без рукавичок, ше й заряд "позитивної" енергії лишень через те, що продавщиця
Natan пише:
заробляє при будь-яких умовах

От тому і треба роз'яснювати добре, що ліпше заробляти на роботі і відпочивати вдома, а не мудохатись вдома і не знати, що таке життя.
Емігрант живе Україною в серці, тому його увесь рік гріє думка про три-чотири тижні відпустки вдома. Нехай навіть він там з усією своєю сім'єю, йому необхідно хоч зрідка подихати нашим повітрям, повимазувати мешта і поламати каблуки на наших дорогах, з посмішкою вислухати гарчання зашураної продавщиці і попаритись в "мікрохвильовці" під причитання пенсіонерів про подорожчання газу.
"ЕМИГРАНТ УВИДЕЛ МИР...."(С)
Мій дім там де моя сім"я.
Однозначно.
Палатку, закордон, село я рахуватиму своїм домом якщо ми з сім"єю будемо разом.
st.fergi пише:
Мій дім там де моя сім"я

А ше як моя одна подруга-емігрантка сказала:"мій дім там, де попі тепліше". Не патріотично... але правдиво
Natan пише:
нікому крім власної країни ми не потрібні
В чому це виражається? ... ... ... О то ж бо й воно.

І не треба плутати відчуття дому з почуттям національної гідності. Будучи на заробітках в московщині, я розмовляв з місцевими УКРАЇНСЬКОЮ.
Можна любити Україну і бути Українцем далеко в світі, а можна сидіти тут і і називати себе "украінєц"

додано через 7 годин 13 хвилин 45 секунд:

lenhen, патріотизм тут ні до чого.
Вікіпедія пише:
Патріот - той, хто любить свою Батьківщину, відданий своєму народові, готовий заради них на жертви і подвиги.
Так що якраз трудові емігранти є самими найсправжніми патріотами, бо йдуть на велику жертву заради своїх рідних.
AVB, хто там не був і не пробував заробляти, тому не зрозуміти...
Так то воно так. Але ж і треба трохи вчити необізнаних. Ато вони вже патрони збирают
AVB
Вдячна за пояснення, але я добре знаю, що це слово означає
AVB пише:
Так що якраз трудові емігранти є самими найсправжніми патріотами

Троха не так(говорю про свою подругу), вона тепер повноправна громадянка Голандії і сім'я її тут. А в Україну... вона навідується тільки де-коли, так як каже, що їй нема там що робити...
Ну, якщо у неї нема прагнення ПРОСТО ТУПО ПОБУВАТИ там, де вона народилась і виросла, то вже інше. Таке теж буває. Але це лише виняток, який підтверджує загальну картину.
Цитата:
це самі чесні зароблені гроші середнім класом

Так, ці заробітки не оподатковуються.
Цитата:
середнім класом

Оптимістична думка! Якраз середній клас України кладе асфальт в іспанців і підмиває італійських пристарілих!
Цитата:
абсурдними фінансовими законами нашої влади.

Запропонуй інші, я підтримаю які б вони не були
Цитата:
будучи білорусом

Я УКРАЇНЕЦЬ.
Цитата:
Життя одне і його треба гідно прожити

Гідно для мене - то значит відстоювати свої права тут.
Цитата:
Ідеальний, як на мене, варіант це постійно проживати за кордоном і мати можливість періодично їздити додому.

Є в мене знайомий який каже що йому до одного місця влада, Україна і все решта вже його задовбало. Це при тому що в нього нема дітей і сімї. І нічого він не добився тут і не добється за кордоном. А чого...
Цитата:
в мене кращий заробіток був ТАМ

Заробіток. А крім заробітку у всіх заробітчан є ще серце яке тужитьь за домівкою. і не справа в тому де твоя сімя йдеться про землю на якій ти народився, і наякій твоя робота буде в сто раз приємніша і благородніша! (відкинемо зараз оцінку тої роботи. Йдеться ж про національну гідність, всього навсього)
Цитата:
наших людей простих

судячи по Ваших висловах, Ви всі люди непрості сильні і ціленапрямлені, і готові до кінця йти до того, що для вас важливе. от тільки залишилось для кожного вирішити що для нього першорядне а що може трохи почекати.
Цитата:
Natan, а що для тебе дім?

Це для мене ліжко - моє з моєю жінкою королівство, куди ніхто не може пхатися і закони там встановлюють тільки двоє. А все за його межами то приємна суєта і повсякдені проблеми які я вирішую з задоволенням і не ховаюся від них.
Цитата:
От тому і треба роз'яснювати добре, що ліпше заробляти на роботі і відпочивати вдома, а не мудохатись вдома і не знати, що таке життя.

знати що таке життя можна і без "мудохання". Що кому взагалі то
Цитата:
Палатку, закордон, село я рахуватиму своїм домом якщо ми з сім"єю будемо разом.

Так палатка, закордон чи село? Дім один все життя, і єство людини і є тим домом. Можна бути далеко, але говорити про тепло в задниці то трохи інакше. А про це говорять всі .
Цитата:
В чому це виражається? ... ... ... О то ж бо й воно.

шість смайлів а смислу ніякого.
Цитата:
Будучи на заробітках в московщині, я розмовляв з місцевими УКРАЇНСЬКОЮ.

Могли побити добре що ти ще то пишеш. А я думаю що краще говорити в себе українською а ТАМ по їхньому. Бо це повага до своєї держави в першому випадку і до чужої в другому
Цитата:
AVB, хто там не був і не пробував заробляти, тому не зрозуміти

краще таки не пробувати заробляти а дійсно заробляти якщо вже взявся за такий відчайдушний крок. А зрозуміти.. і я б поїхав, і говорив б я то ж саме що говорю зараз. просто мені тут добре, і я тут заробляю і тут думаю за майбутнє.
Цитата:
Ато вони вже патрони збирают

То метафорично сказано. кожен ає право на життя і роботу для себе і сімї і ще для чогось. а колись на старості буде згадати для чого і для кого він жив і робив.
Цитата:
А в Україну... вона навідується тільки де-коли, так як каже, що їй нема там що робити

Без слів
Цитата:
Написане: 03.07.2007 00:14

А то вже просто слова аби щось сказати.
Natan пише:
серце яке тужитьь за домівкою.

моє серце з моєю сім"єю, ти розумієш що саме я маю на увазі? Мій дім буде БУДЬ-ДЕ , де ми з сім"єю будемо,
Natan пише:
Дім один все життя, і єство людини і є тим домом

якщо твій дім в Золочеві, ти приріс тут корнями просто і не хочеш нікуди їхати то твоя особиста справа і мені до того немає діла, АЛЕ, під лежачий камінь вода не тече. Як ти ставишся до тих людей, які із Заходу одружилися на партнерах із Сходу і переїхали туди жити на Схід? Тоже вважатимеш їх позбавлених гідності?

Natan пише:
Це для мене ліжко

моє з чоловіком таке королівство може стояти БУДЬ-ДЕ
Natan пише:
Дім один все життя, і єство людини і є тим домом

все вірно, моє сімейне єство і є моїм домом ОДНИМ І НА ВСЕ ЖИТТЯ, а не якийсь будиночок побудований моїми предками і в якому обов"язково маю бути я.
"Я не хочу бути героєм України, не цінує героїв моя країна"(с) ТАРТАК
st.fergi пише:
Заходу одружилися на партнерах із Сходу і переїхали туди жити на Схід

З якого заходу на який схід? Можна поконкретніше

А щодо гідності то не про окремі випадки йдеться а про масовий виїзд людей за кордон. поїхав собі один то й добре біди с того не буде. а якщо десятками тисяч виїзжають то з них більшість думають що зароблять побільше і повернуться і щасливо жити -поживати будуть. А повертаються з грошима ті хто міг би і тут заробити, а решта так і скніють, шукаючи щастя а повернутися вже нема як.

Цитата:
якщо твій дім в Золочеві, ти приріс тут корнями просто і не хочеш нікуди їхати

чому ж. я їжджу досить. Люди їздять вдень по всьому світі а вечером повертаються до рідного дому. Подивись хоча б у вікно і тобі все стане зрозуміло.
Слухай,Natan, доводжу до твого відома( так як ти , я бачу, не зрозумів) що люди виїжджають за кордон не з хорошого життя.
Їдуть за тим, чого їм не дає рідна країна. Якщо людина не може заробити тут нормальні гроші на проживання своє і своєї сім"ї, то як вона має відноситися до своєї країни, яка не дає їй тої можливості? І дальше нахвалювати "своє болото"(образно)? Бити себе в груди і казати :я маю національну гідність і я нікуди звідси не виїду бо такий як Натан скаже, що гідності немає коли виїжджаєш? Відказувати своїм рідним у необхідному і ходити на всякі мітинги протесту ? Подивившись у те твоє вікно, вони бачать що світ не такий малий і яке в ньому життя інших людей. Побачивши, що десь люди живуть краще, людина яка жила препаскудно тут ( показуючи таким чином яка в неї гідність, по твоїх словах ), відповідно захоче того кращого життя, принаймі попахає ТАМ, і повернеться сюди впевненою хоч трохи, але повір, побачивши як живуть ТАМ і як живуть ТУТ, та людина зробить певні висновки. От скажи мені, ти зможеш ТУТ заробити на той твій дім? Навіть люди які заробляють ТУТ, вони працюють в тих, хто заробив ТАМ. ТАМ люди гроші заробляють, а ТУТ гроші крадуть.
Natan пише:
З якого заходу на який схід? Можна поконкретніше

неважливо, хоч із Зах. Європи до Східної, або з Заходу України до Східної.
Natan пише:
А повертаються з грошима ті хто міг би і тут заробити,

Natan пише:
більшість думають що зароблять побільше і повернуться і щасливо жити -поживати будуть

от вони і повертаються панами і живуть собі добре, вложуючи свої кровно зароблені гроші у якусь справу ТУТ.
Natan пише:
решта так і скніють, шукаючи щастя а повернутися вже нема як.
кажеш, скніють? не думаю, знаю багато людей, які залишилися ТАМ, бо їм ТАМ подобається.
Natan пише:
Люди їздять вдень по всьому світі а вечером повертаються до рідного дому
правильно, повертаються туди, де чекає сім"я, а чекати сім"я може будь-де.
Не треба менв пояснювати з якого життя люди виїжджають звідси.
Все до того ведеться, що можна поїхати, вирішити свої тимчасові проблеми і спокійно повернутися, а не чкурнути зі словами "на фіг мені то все здалося". А потім все одно в те образно по твоєму кажучи болото повернутися і мовчки сидіти в куточку, бо сказати вже нічого буде.

Цитата:
як вона має відноситися до своєї країни, яка не дає їй тої можливості

Плюнути на ту країну, послати її під три чорти і виїхати в Ельдорадо. Рекомендую.

Поставили кріселко в кімнаті і поклали на нього канцелярську кнопку
зайшов англічанин присів, піднявся, взяв кнопку в кишеню в пішов далі.
зайшов росіянин присів, вилаявся матом копнув стілець і пішов собі
Зайшов українець присів, вирячив очі сидить і думає- "а може так і треба?"
Взагаліто може так і треба.

Цитата:
Я не хочу бути героєм України

Досить бути героєм для себе самого.
Natan, ти напевне забагато дивився "документальних" кучмівських фільмів типу "Дорогами українців". Якщо ні, то ідеї в тебе ІДЕНТИЧНІ! Можеш і надалі дивитись довкола, як в тій януковицькій рекламі про центр зайнятості, через свої рожеві окуляри і заробляти свої "гідні" грошІ!

Игорь Тальков - Солнце уходит на Запад

Она уедет в США,
Он уедет в Бонн,
Я попрощаюсь с ними молча
Навсегда...

Все бегут на Запад -
Выездной сезон.
И даже солнце
Каждый день
Спешит туда.

Стирает каждый
Новый день
В старой книжке записной
Моих друзей Московских
Адреса.

И в Новый Год
Не смеётся телефон
В компании ночной.
А в трубке слышу я
Чужие голоса.

Она сломалась в США,
Из Бонна он исчез.
Я это знал
Прощаясь с ними
Навсегда...

У эмигрантов грустная судьба,
А тот, кто останется здесь
Увидит как солнце встаёт
И рождается новый век
Кто выдержит здесь
Тот поймёт,
Что он Человек.

Солнце уходит на Запад
И убегают за ним
Те, кто не знают
Что всё в этой жизни
Имеет исток.
Солнце уходит на Запад,
Но чтобы снова родиться
Спешит на Восток.
На Восток.
Natan пише:
Ті хто їздили хай напишуть яке рівноправя за кордоном між корінними жителями і нашим людом, твердо стояти людина мож тільки на рілній землі

З рівноправвям дуже добре. Погано лише коли іммігранти хочуть набити гаманця і бігти назад. І тільки тому, що в таких нема часу ні на мову, ні на пізнання нового середовища.

А для мене ліпше ніж тут, де сідає сонце нема. І справа не в Україні, а в вас - тих хто там живе. І в нас, тих хто там вже не живе. Ми просто різні люди.

Ностальгія - це не сум за Батьківщиною, а за часом. Цього не повернеш. Ті, хто їздив на батьківщину через ностальгію це знають.

Natan пише:
нікому крім власної країни ми не потрібні.
Неправда! Якраз Україні я і не була потрібна. Загубила закордоном паспорт український, так щоб новий отримати консульство таких вимог наставило, що легше було б кусок г... з"їсти. І я вирішила раз я Україні не потрібна, подаю заяву на зміну громадянства.
Natan пише:
нікому крім власної країни ми не потрібні.

я б засумнівався. зараз в країні відбувається таке, що ... потрібні ми їй тільки на період виборів і фсе.
Ні, троха не так. Країні ми потрібні, бо ж що таке країна без народу? А от нашій розпрекрасній владі ми потрібні тількu
Nephilim пише:
на період виборів і фсе
lenhen пише:
А от нашій розпрекрасній владі ми потрібні тількu
Nephilim пише:
на період виборів і фсе

а то значить шо не потрібні взагалі, я солідарна з тобою,lenhen.
st.fergi пише:
а то значить шо не потрібні

Згадай коли останній раз держава про тебе згадала, не рахуючи виборів
Nephilim пише:
Згадай коли останній раз держава про тебе згадала, не рахуючи виборів

а ніколи
st.fergi пише:
а ніколи

і я про теж саме
Так і я ж про те
Ot i ja na emigraciji Pravda ne nadovgo. Emigracija z vyboru, misce - Polsh4a, meta - nav4annja. Vge vstyglo pokovbasyty za domom. Ale zovsim ne pojavljajetsja vid4uttja, sho v nas girshe. Ri4, jaka vidrazu kydajetsja v o4i, ce problemy, jaki hvyljujut polakiv. Na parah 4ytaly pro zalegnist ludyny vid tehniky, vid internetu, vid mobilnogo. Sho ce vbyvaje bezposerednij kontakt mig ludmy, sho ljudy pogodgujutsja na plastmasovi po4uttja zamist spravgnih. Sho ljudy sami pomalenko peretvorjujutsja na robotiv i navit ne pomi4ajut, sho z nymy shos ne tak. I ja podumala- jak dobre, sho ja ne znaju, sho to take. Koly ja bula svidkom obgovorennja cyh problem, meni bulo trohy smishno - jak ce, dobrovilno pogodytys na take gyttja? Ta nje, to jakraz ne gyttja, a jakes isnuvannja, zbo4ene. Meni ti probljemy 4ugi, ja ne vid4uvaju cjogo na sobi. I dobre! Nehaj v nas ne vse ok, ne vse v nas je, ale jakraz zavdjaky tomu my gyvem.
MUBa пише:
plastmasovi po4uttja zamist spravgnih

муба то в смислі інетівські?
Відкрию страшну таємницю- крім червоного закордонного паспорта у кишені ще лежить синій - громадянин іншої держави. З цим папірцем можу хоч в Італію, хоч в Канаду щодня. Однак, я його ховаю в далекі ящички аби тільки не втратити громадянство України. Я не уявляю своє життя десь там на чужій землі. Адже тут все таке рідне, своє. Тут пройшло твоє дитинство, твої друзі, перше кохання і т. п. Одного разу забув про ці речі і поїхав. Через місяць повернувся - думав збожеволію від суму. Так що краще власний дім облаштовувати, а ніж чужий.
І я за рідне. Хто без роду, без племені той не вартує на тверду землю під ногами.