Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Парфуми

Автор Повідомлення
Парфуми
Який ваш улюблений запах парфумів? Надаєте ви перевагу дешевому дезодоранту за кілька гривень чи оригінальному запаху?
Boss by Hugo Boss. Дуже ніжний, чоловічий і теплий запах, трошки солодковаті, для чоловіків віком 25 і старше.

Le Male by Jean Paul Gaultier. Дуже стійкий і дуже солодкий запах, майже жіночій, що по суті не дивно, Жан Поль голубий і його стиль парфумів надзвичайно екстремальний для справжніх чоловіків, але мало хто дивиться на його орієнтацію коли купляє його парфуми, Le Male це классика яка не вмирає, як композиції Моцарта чи Бетховена;)

Romance by Ralph Lauren. Більш молодіжий запах, з моїх всіх парфумів користувався ними найменше. Чому? Запах доволі різкий і свіжий-не сама улюблена моя комбінація.

Chrome by Azzaro. Ніжний, свіжий і сексуальний(то мені дехто казав) запах. Більш підходить для літа чим зимніх пор року....

L'Eau d'Issey Pour Homme by Issey Miyake. Свіжий, теплий і мягкий запах. На думку багатьох знайомих самі кращі мої парфуми, можливо вони дійсно найкращі враховуючи поєднання запаху і стійкості. Але якшо чесно то не самі любимі ;)

Emporio He by Giorgio Armani. Чесно кажучи не найкращі парфуми від Армані, але самі гірші в моїй колекції. Теплий, солодкий і чоловічий запах. Непогане поєднання як на мене. Не дуже стійкі.

L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme by Issey Miyake. Самі любимі. Свіжий запах лісу, нових відкритів і впевненості. На жаль не такі стійкі як перші парфуми Іззі, але сам запах надзвичайно багатий.

Були ще в мене Very Sexy and Very Sexy-2 by Victoria Secret. Ціна така сама як на парфуми які я описав зверху, запах тоже досить
не поганий але... Вікторія крута в жіночому одягу і різних аксесуарах, а вот чоловічі парфуми... мене вони не вставляли, хотя де-яким жінкам подобались... користавався ними переважно коли йшов в спорт-зал... не поважаю я тих нових кутурье які одразу свої парфуми виробляють ідентичні до багатьох існуючих.

P.S.
Були в мене парфуми і від Nina Ricci;) Але довго ними користуватись не прийшлось. Десь в літаку в сумці розлялися мені. Запах непоганий, але надзвичайно міцний, як адеколон.
Ну, не знаю. Скажімо, я ніколи не заглиблювався у море світу парфумів. Та й взагалі вважаю, шо для чоловіка ця тема троха не актуальна, як і кольори, і таке інше. Хоча це залежить, за кого він себе має .
З іншого боку я не є шалений ворог штучних запахів (хоча переконаний, шо немає кращого за аромат чистого жіночого тіла!).
Не люблю різких парфумів. Не люблю дешевих. При виборі між "стильним фірмовим дорогим" запахом і "з китайського магазину" надаю перевагу тому, котрий подобається більше, не звертаючи увагу на його ціну чи престиж. От і уся меция з тонкими матеріями!
Boss by Hugo Boss - зараз ним користуюсь, не самий кращий запах

Chrome by Azzaro - недавно закінчився, шо можу сказати - дійсно БОМБА

Іmage Cerutti - на любителя

Very Valentino - Valentino - найкращий запах як на мене (100мл вистачило більше ніж на рік)
О! Нагадав, так в мене не Нінна Річчі була. В мене був якраз Image Cerutti by Nino Cerruti був. Дійсно парфуми на любителя.

Тільки що згадав була ща в мене классика від Крістіана Діора. Фаренхейт. Непогані. Але мені не дуже сподобались, хоча друзі і багато знайомих дуже хвалять їх.
зараз найкі фо мен..... в мене... хотів брати Синій ЛА кост..... але мамка подзонила... і сказала шо хапнула мені через когось там Найкі... нормальний аромат...... але ла костіки сині або сірі я собі таки хапну...)))))
10 грн. Червона зоря
10 авенюшка непогана!!!
Я полюбляю користуватися наборами, шоб від однієї фірми. Ато ніколи не можна передбачити наслідків при суміщенні різної хімії.
Я полюбляю користуватися наборами, шоб від однієї фірми. Ато ніколи не можна передбачити наслідків при суміщенні різної хімії.

... шота можна додати.....????? хороший смак і повне розуміння ситуації......
HUGO BOSS - soul, ну дуже файне
І я тоже так собі мислю! Нашо брати до пєска невідомі речі, бо HUYIOGO v BISA знає, шо то за хулєра!
Слухай, ДІДУ!!! Нема чого тут свої бзіки показувати. Не бачиш? Тут серйозні дорослі дядьки про парфуми і кольори базаром труться.
Афтар тєми-М***Г!!!!!!!!!!
Ахтунги на форумі!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ше ні на одному форумі не бачив жиби хлопи?? терли про парфуми!!!!!!!!!!
Фуб*я!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гидота!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ше відкрийте тему хто яким милом я*ця миє!
На привеликий жаль я запахів майже не відчуваю
Васілій пише:
Ше відкрийте тему хто яким милом я*ця миє!

Васілій, нашо тобі того... РУХ за чисті яйця!
astrolik пише:
На привеликий жаль я запахів майже не відчуваю
стикався з такою проблемкою, гайморит, батінька... Лікується

користуюсь класикою
старий добрий ACQUA DI GIO
новий добрий BVLGARI aqva
Я мав дві операції на носовій перетинці, видаляли хрящ, рівняли ... от і результат ...
гарний запах чоловічий-АРМАНІ МАНІЯ, або ЛАКОСТА червона))))
авжеш АРМАНІ , вних всі запахи найкращі,
Dior Midnight Poison.
Просто божественний запах
на даний момент СЕРДЖІО ТАЧЧІНІ"ДОННА"
В мене на телефоні така програмка є... визначає які парфуми тобі підходять..
Муська а ну визнач які підходять мені
Літл анкетка:
1. Ім! я

2. Їжа:
а) шоколад і тістечка
б) Фастфуд
в) Риба
г) Фрукти
д)М"ясо
е)Суші/Сашимі
ж)Гостра їжа

3. Напої:
а)Алкоголь
б)Коктейлі
в)Фруктові соки
г)Легкі напої або кава
д)Спортивні напої
е)Чай
ж)Вода

4. Музика:
а)Класика
б)Танц. музика
в)Джаз
г)Латино/сальса
д)Поп
е)Ритм&Блюз
ж)Рок-н-рол

5. Колір:
а)Синій
б)Зелений
в)Жовтогорячий
г)Рожевий
д)фіолетовий
е)Червоний
ж)Жовтий

6. Мода:
а)шкіряний одяг
б)жіноча сукня з квітковими мотивами
в)жакет і оксамитові штанці
г)спідниця та бісерний топ
д)шовкова блуза та шерстяна шаль
е)костюми та светри
ж)футболка та джинси

7. Хобі:
а)Аеробіка, справи з вагами
б)вишивання хрестиком
в)танці
г) гольф
д)Зимові види спорту
е)Плавання, віндсерфінг
ж)Йога, медитація

8. Погода:
а)Безхмарний свіжий день
б)День після дощу
в)Хмарний день після дощу
г)Прохолодна осінь
д)Палюче літо
е)Тепла весна
ж)Коли йде сніг

9. Відпустка:
а)Пляж
б)Мандрівки закордон
в)Гарячі джерела
г)Острови
д)Озеро
е)Гори
ж)Передмістя

10. Час використання парфумів
а)Після роботи
б)Завжди
в) удома
г) увечері
д) З початку дня
е) лише по визначних подіях
ж) вихідні

Зазначай тільки ті відповіді що є у варіантах...
1. Лілька
2. м"ясо-д
3. фруктові соки-в
4. танцювальна-б
5. червоний-е
6. футболка та джинси-ж
7. вишивання хрестиком
8. безхмарний свіжий день-а
9. мандрівки закордон-б
10. завжди-б

Звабливий солоткий аромат - для тих, хто упивається життям сповна.
Солодкі пахощі дарують ванільно-шоколадний подих із карамельними і медовими переливами. Цей аромат полонить своїм оксамитовим дотиком. )))))))
вау!
так красиво розказано
дякую
Нема за що)))
а я так люблю цитрусові, ледь солодкаві і живі аромати словами не передати...
Муся пише:
ванільно-шоколадний подих із карамельними і медовими переливами

І я, і я таке люблю
Лєнкіна ми багато в чому подібні
А я це тож помітила
На парфумерному ринку з’явилися тисячі ароматів, що не мають відповідників у природі, складаються нові й нові ароматичні композиції. У парфумерній культурі ХХІ століття на вибір аромату впливають уже не так тенденції моди, як особисті смаки і стилі. Сучасні парфуми покликані підкреслити індивідуальність, передати неповторний шарм, стати своєрідним відображенням характеру і настрою людини, що їх використовує, дзеркалом її душі.
Парфуми, як пісня, складаютьсяз окремих нот, поєднання яких називають акордом. Верхня нота визначає перше враження від зустрічі з новим ароматом і, якщо продовжити музичну аналогію, є чимось на зразок увертюри. На неї покладають важливі завдання – зацікавити, захопити, зачарувати. Найчастіше для цього використовують свіжі цитрусові чи імбирні аромати. Середня нота більш інтенсивна, вона триває кілька годин і, як правило, складається з квіткових, терпких чи пряних компонентів. Нижня нота є базовою, це „фінал” запашної опери, заснований на тривких запахах (деревні смоли, пачулі, ваніль, „тваринні” аромати). Якщо парфуми від першої до останньої ноти зберігають привабливість, вони є зразком гармонійності. Але основою для ідеального акорду завжди є ідеально чисте тіло позбавлене мінімального натяку на піт чи шось інше
А не простіше було б написати свою думку і просто кинути лінк на вищенаписане а не просто взяти і передерти слова з якогось сайту?
Не. 25%-моя власна робота
Ну то я замітила...)))
Где можно купить оригинальную парфюмерию. И не опасно ли покупать через интернет?
Часто покупаю парфюмерию на сайте http://ua.strawberrynet.com/main.aspx

приходит все красиво и хорошо упакованное. цены суперовые - +/- как в дути фри. Качество - в разы лучше парфюмов Брокардовских - более стойкие - оригинал все-таки. Брала Гарлен, Кензо, Арманд Баси - все полностью оправдало все ожидания. Можете в нете о сайте отзывы почитать - многие там покупают и проблем не возникает.