Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як застерегтись від простуди?

Автор Повідомлення
Як застерегтись від простуди?
Як застерігтись від простуди?
о... це тема актуальна.. а то я тут в шарфику сиджу... з термометром в зубах і пю гарячий чай. А пораду дам одну.. вдягатись тепліше, і про імунітет не забувати (правильне харчування, вітамінки, закалювання)... а ше є в аптеці капельки "інтерферон", для профілактики... то я тепер вже мудра... коли з дому вийти не можу... і погано себе почуваю.... а наморк мене взагалі вбиває
Esperanza пише:
о... це тема актуальна.. а то я тут в шарфику сиджу... з термометром в зубах і пю гарячий чай. А пораду дам одну.. вдягатись тепліше, і про імунітет не забувати (правильне харчування, вітамінки, закалювання)... а ше є в аптеці капельки "інтерферон", для профілактики... то я тепер вже мудра... коли з дому вийти не можу... і погано себе почуваю.... а наморк мене взагалі вбиває
горілочки попробуй
не пю....
В принципі потрібно помочити ноги в гарячі воді, можна 100 грам. гарно пропотіти цілу ніч. Ще потрібно вияснити причину застуди? Якщо винувата мода , тоді зробити висновки.
Сижу зараз як мішком прибитий - ніс закладений, вуха теж (ніби купався півдня), враження ніби температура і т. д. - звичайні признаки при простуді. Міряю температуру - 36.7, здивований, через деякий час жінка каже шо чула шо є якийсь новий вид безтемпературного грипу. Ви чули таке?
Вже й не пам'ятаю, скільки років тому останній раз хворів, шоб і температура, і горло, і ніс... Знаю, шо коли горло починає боліти, а температури нема, то можна полоскати содою шо пів години. Ну, якшо є висока чутливість горла до содового сушіння, можна після кожного разу якийсь сироп дитячий (скажімо Бісептол). А на температуру при хворобі я взагалі уваги не звертаю, ну хіба шо коли під 40 тримається більше дня, тоді парацетамол жував. Помагало !
А взагалі, пам'ятаю, як колись давно хоробу в корні придушив без жодних медикаментів. Прийшов з інституту, пізньоосінній холод на дворі, хляпа, моросиння з вітром. за деякий час чую - горло починає, ніс, в спині віддає, морозить. Я за градусник - вже за 37. Довго не думаючи, конспекти - в сторону, одяг також (лише сподні лишив), вікна-двері на балкон розкрив, легка тібетська музика, в чашах тліє полин, чебрець і м'ята, в кімнату входить стихія холодного вітру. 20 хвилин суміші ушу, йоги і мисленної боротьби з хоробою кладуть край злісним починанням нікчемного віруса!
А ви пробували збивати температуру силою волі?
Взагаліто не мав температури протягом років 5 і класно скажу вам!!
Взагаліто все залежить від імунітету людини , в одного він слабший в другого сильніший , тому його потрібно утримувати на належному рівні , я більше схиляюсь до народних методів:лимон, обліпіха, сухофрукти і також різні настоянки.
От останнє мені подобається найбільше!
Але якшо серйозно, то дуже помагає в підтримці здоров'я споріднення з природніми стихіями. Хочу цим сказати, шо не треба боятися протягів, непритомніти від спеки, бридитись земляно-грязьових робіт і цуратись водних процедур. Не подумайте, шо я закликаю прямувати якимось східними філософіями. Просто треба сприймати світ таким як він є і любити усі прояви його стихій.
саме ліпше лікарство то є грілка на ціле тіло, яка ше після гріття принесе водички попити
Однозначно!
2Lenhen Дівчат це теж стосується . Але можна піти в Інтермарше чи Керефур чи ше якийсь місцевий Лідл. Взяти пляшину французько-італійської горілки з назвою на "...AYA" або "...OFF", шо в нас по 9.80 була. І ше 200гр. баночку меду, шо з дозатором (мені найбільше подобалось). То фсьо розмішати. Запросити ше 2-3 наших "однодумці" і під "Мені ворожка ворожила..." до вечора ти вже й забудеш пам'ятати про свій грип. (звичайно, якшо хтось час від часу буде добігати на перезаправку)
дякую за пораду, певно треба скористуватись нею. Таблетки шось вже не помагають...
А від насморку є гарні таблеточки, "Мілістан сінус". Я два тижні мучилась, а тут за два дні пройшло, тепер вже вилізла після довгої простуди.. тішусь... як дурний милом
Палка з двома кінцями.
Таблетки не діють, якщо організм засмічений. Тому, поки не хворієш, треба старатись не засмічувати себе неекологічними продуктами чи то іншими "Прикольними трикутниками ". Але якшо слідкувати за тим, шо їсиш, організм підвищує свій імунітет, і тоді не хворієш! Так шо випробовувати, чи допомагають таблетки вже не випадає. Замкнуте коло якесь!
Найкращий варіант взагалі не хворіти, але якщо це вже сталося, то самі кращі ліки від застуди це 300 грам перцовки і в постіль під 3 ковдри, переспатися і все буде в нормі
як це класно-бути здоровим! в мене нарешті насмарк пройшов!!!
ВІТАЮ!!!
сміх-сміхом, але два тижні нормально дихати не могла(а в ночі то взагалі здуріти можна було)а тут купила якись "Sinex" від насмарку і -як рукою зняло
так я ж не сміюся
"Химия, химия, стала Ленген синяя...". А я не люблю таблетками та іншою хімією лікуватись, хіба вже коли температура 38-39, то п"ю жарознижуючі препарати. А так ніби і не дуже хворію, тьху тьху тьху
Мопсику, в тебе може троха і є дар до віршування, але тут ти малість не правий:хімію теж не дуже полюбляю, але вживаю вже тіко тоді, коли не можу більше терпіти!
Є дуже хороший студентський метод лікування простудних захворювань - гарячий чай з пивом. Навіть якщо не вилікує, то принаймі розвеселить
нууу, про теке чудо як чай з пивом ше не чула, але цікаво чи він дуже противний?
спочатку трошки може бути, але вже після першої кружки хочиш ше та ще й друзям поливаєш
ну, то вже коли знов буду хворіти, то спробую
lenhen пише:
але цікаво чи він дуже противний?

Страшенно! В цьому і є весь секрет - мікроби не витримують цього запаху і вмирають!
а я... витримаю?
витримаєш, всетаки люди живуть довше ніж мікроби у них. Надія вмирає останньою.
так, і справді-будем надіятись, шо перевіряти дію чаю+пиво на мені прийдется ше не скоро...
Не обов"язково чай і пиво разом... можна окремо... і без чаю... Питво має бути гаряче, або більш менш тепле... але воно так в голову б"є шо то кошмар... ходиш така як під наркозом... і жарко стає... Два дні поп"єш і абсолютно здорова... Взагалі я чула шо те пиво треба пити з розтопленім в нім маслом і медом, але того ж ніякий шлунок не витримає
Pangea пише:
. Взагалі я чула шо те пиво треба пити з розтопленім в нім маслом і медом,

фе-е, яка гидота, так після того лікування, ще й шлунок треба буде лікувати
Та шлунок не треба буде... він в процесі лікування горла самоочиститься
а, ну хіба шо так
А хтось пробував лікувати нежить закапуючи цибулевий сік в ніс? Цікаво, чи це правда. Бо я таке в одній дитячій книжці вичитав.
Pangea пише:
загалі я чула шо те пиво треба пити з розтопленім в нім маслом і медом, але того ж ніякий шлунок не витримає

Пам'ятається, цієї зими ми купили в "шкарпетці" банку меду, пішли до "вулика" і попросили забодяжити нам гаряче пиво з медом.
Бармен отримала , але зробила. Клас! "Полікувались" на славу...
wap87 пише:
Як застерігтись від простуди?