Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Дружба між чоловіком і жінкою

Автор Повідомлення
Дружба між чоловіком і жінкою
Як ви вважаєте, чи може існувати дружба між чоловіком і жінкою...?
Цікаве питання. Я думаю так: чисто теоретично - так, може. Ну а на практиці рано чи пізно дружба або переросте у щось більше, або просто заглохне.
Я думаю що може, навіть якщо та дружба переросте в щось більше.
Звичайно шо не може. Якась із сторін хоче чогось більшого, і якщо з часом не дістає бажаного забиває болт на таку "дружбу"...
Якщо чоловік імпотен то не забє
Народ! Думаєм перед тим як пишем "Дружба переросте у щось більше" У що більше? Чи ви може натякаєте, на кохання(секс)
Звичайно шо є але скажу шо зближення може зіпсувати цю дружбу!!!
Я таке бачив тільки у кіно. Наприклад, Скалі і Малдер.
Та в життю то лише ілюзія.
Ні.. я вірю в таку дружбу.. але з часом вона втрачає свій "смак" із-за інтимних бажань чоловіка....
А я вірю просто жінка багато чого собі брати за дійсне, а впринципі як хто розуміє цю дружбу. Можна інтим і дружбу об"єднювати. То ще також залежить від моральних принципів чоловіка і жінки.
Може й так. Як, скажімо, Рет Батлер мав собі приятельку, яка поєднувала для нього і інтим і дружбу.
Цитата:
Можна інтим і дружбу об"єднювати.

Цікаво шо то за дружба тоді? Шось на подобі цього?

Друг:Алло, прівєт! Що робиш?
Подружка:Да нічого, ходила по-магазинах. Хотіла собі нові мешти купити. Але той мій олух мало мені передав с тої Португалії, треба його краще знов в Москву послати!
Друг: Да ти ж вродє минулого тижня купляла собі мешти?
Подружка: Ну і що. Вот моя Дуся-сусідка і мешти собі купляє і Ейвони замовляє...
Друг: Понятно... Слухай я хотів би с тобою сьогодні побачитись... ти як на то?
Подружка: Знов твій дельфін проголодався?
Друг: Ну да... а ти як догадалась?
Подружка: Так ти до мене тільки і дзвониш коли хочеш...
Друг: Так шо прийдеш?
Подружка: Ну a ти як думаєш? Я тоже ХОЧУ!!!:D

І дружили вони довго і щасливо. Тhe End.
Напевно треба бути 100-відсотковим святим чи взагалі ангелом, шоб дружити з жінкою і більше НІЦ!
або гоміком
Richard вау..... ти де таке нарив?
Esperanza пише:
Richard вау..... ти де таке нарив?

Чесно? В себе в голові
Але на мою думку дружба і інтим - речі, які не поєднюються, щось одне
От така от дружба ...!!!!!
Esperanza пише:
Але на мою думку дружба і інтим - речі, які не поєднюються, щось одне
Ти просто в таке не віриш і все, можна поєднати і дружбу і інтим, при умові якщо одне або інше не буде нав"язуватися між друзями.
А я взагалі подекуди схиляюсь до думки, шо дружба навіть між Ч-Ч або Ж-Ж є якогось роду збочення.
(Не закидуйте мене гнилими помідорами )
Дружба - любов без сексу.
Дружба може бути тільки між чоловіками. Пояснюю для тих хто має тілько 19 років і ше не видів життя.
Дружба між жінками буває, але но тілько сі з"явит хлоп якого вони обидві захочут, всьо капєц. І ше між жінками частіше буває секс ніж між чоловіками. Вони про то не говорят, не признаютці навіт собі але то є факт. Всьо де секс дружбі капєц. По тій же причині дружба між хлопом і жінкою може бути тілько тимчасово.
Нє сагласєн з прєдидущим араторам
І нічо не "нє сагласен"! Там де двоє дружать, там секси не має бути, бо то вже голубцівство якесь виходить!
Ахтунг!? Фіма, Читай назву теми
Та правильно пише. Уявіть собі два хлопи дружаться, дружаться. І ніяк жоден собі сам ради не дає. Тут і дружбі - КІНЕЦЬ в тому самому сенсі.
А на старого не варто ображатися, шо не до теми. Адже і він окрім кулі в голові має ше й рацію. Не даремно ж хтось сказав, шо і серед двох мужиків буває хтось мама, хтось тато....
Тут я бачу тема їде в інакшу сторону???? Я мав наувазі між Жінкою і Чоловіком. Я таки думаю що якщо не нав"язувати якісь певні стосунки то дружба може бути.
Обговорювати можлива дружба між чоловіком і жінкою чи ні це м"яко кажучи ТУПО Про те, чи часто вона зустрічається ще можна поговорити. Я особисто знаю "дружащих" чоловіків і жінок, причому на протязі багатьох років І у багатьох найдуться знайомі в яких є такий досвід. Так що давайте трохи змінимо напрямок:а що заважає такій дружбі? Хотілося би почути тих в кого така дружба була або є!
Чи обов'язково вважається, шо друзі (Ч-Ж) мають бути приблизно одного віку? В мене така думка, шо чим більша вікова різниця, тим менше в таких відносинах дружнього аспекту.
АВБ, я думаю, що якраз навпаки. І особливо коли старша жінка
AVB пише:
В мене така думка, шо чим більша вікова різниця, тим менше в таких відносинах дружнього аспекту.

Мені також здається, що тут має бути усе навпаки, і не важливо хто старший...
Переважно такі стосунки між Чі Ж переростають в почуття яке називається кохання.
Дружба..., хочу сказати, що дружба між чоловікою і жінкою дуже проблемна, АЛЕ все такі існує.!
Ну першим, що може зруйнувати таку дружбу, ще наступна фаза у відносинах, хочу в даному випадку важко вважати її наступною, ну - це кохання!
Але з іншої сторони, виникає протилежна проблема, ця ж дружба може зруйнувати кохання, тобто наприклад дівчина закохалась в хлопця, але ненаважується йому в цьому признатись, щоб зберегти дружбу. Отак.
Але загалом така дружба - це реальність. На мою думку.. вона надійніша навіть ніж дружба між дівчатами.
Cypress_girl пише:
На мою думку.. вона надійніша навіть ніж дружба між дівчатами.

Погоджуюсь на віс 100%! Я б воліла мати одного хорошого друга - хлопця, аніж 10 подружок - дівчат!
І я такої ж думки.
Cypress_girl пише:
вона надійніша навіть ніж дружба між дівчатами.

Це вам так з першого погляду здається. Ніякої дружби між протилежними статями не існує. В хлопців одне в голові .... . Якби ви знали як вони вихваляються один перед одним своїми подвигами. Я була спостерігачем: 5 хвилин тому він був такий уважний і лагідний з нею. Тільки-но вона відійшла, а до нього підійшли друзі, його немов-би підмінили......."та я, а вона..................." І який з нього друг?!
VIA пише:
5 хвилин тому він був такий уважний і лагідний з нею. Тільки-но вона відійшла, а до нього підійшли друзі, його немов-би підмінили......."та я, а вона..................." І який з нього друг?!

Може це і банально, але знову ж таки - НЕ ВСІ ОДИНАКОВІ!!!
Погоджуюсь, "таких" хлопців багато, але ж є і нормальні... так, їх мало, але ж вони таки ще не всі вимерли...
Khrystik пише:
Може це і банально, але знову ж таки - НЕ ВСІ ОДИНАКОВІ

От і я про те ж, не всі однакові, один хлопець міг вихвалятись, а інший навпаки не змінюватиме поведінку ні в присутності дівчини, ні в присутності друзів... ну це немов брат, але не то... ну ви розумієте, хто знаєте..
Розумію... я щаслива людина... маю такого "братика"
Мені навіть страшно подумати, що б на ту тему сказав Фройд...
А мені не страшно, я б його не слухала, він для мене авторитет... та й ми не про це!
Дружба така існує і крапка.
а як нащод гнилих огірків
Ser'oga! Ту ше їдна сторінолька захуваласі! Читай уважніше! і менше флуду. Ту про дружбу Ч-Ж йдеться.
Краще вискажи свою думку, якшо її маєш. А нє, то спитай інших. Шось в тому роді.
Esperanza пише:
Ні.. я вірю в таку дружбу.. але з часом вона втрачає свій "смак" із-за інтимних бажань чоловіка....

Бувають і інші причини...
Cypress_girl пише:
Але загалом така дружба - це реальність. На мою думку.. вона надійніша навіть ніж дружба між дівчатами.

Khrystik пише:
Я б воліла мати одного хорошого друга - хлопця, аніж 10 подружок - дівчат!

Не буває дружби між МіЖ, а тим паче між жінками. Не хочу нікого образити ( не дай Бог ), але в 15 чи 16 років важко судити і тверезо оцінювати якісь відносини так як життєвий досвід невеликий і порівнювати проводити якісь аналогії немає з чим. Я колись хотів мати 25 років, а тепер хочу 16, але з тими знаннями і досвідом, що зараз.

додано через 4 хвилини 26 секунд:

Esperanza пише:

Ага, от ті злі чоловіки, все хочуть щось від білих і пухнастих , можна подумати, що ви білі і пухнасті от так вже нічого від чоловіків не хочете.
massimo пише:
Не буває дружби між МіЖ, а тим паче між жінками. Не хочу нікого образити ( не дай Бог ), але в 15 чи 16 років важко судити і тверезо оцінювати якісь відносини так як життєвий досвід невеликий і порівнювати проводити якісь аналогії немає з чим. Я колись хотів мати 25 років, а тепер хочу 16, але з тими знаннями і досвідом, що зараз.

От буду я мати ваших 26 років, от тоді може й заговорю по-іншому, а зараз, даруйте, я думаю саме так.
Khrystik пише:
massimo пише:Не буває дружби між МіЖ, а тим паче між жінками. Не хочу нікого образити ( не дай Бог ), але в 15 чи 16 років важко судити і тверезо оцінювати якісь відносини так як життєвий досвід невеликий і порівнювати проводити якісь аналогії немає з чим. Я колись хотів мати 25 років, а тепер хочу 16, але з тими знаннями і досвідом, що зараз.

От буду я мати ваших 26 років, от тоді може й заговорю по-іншому, а зараз, даруйте, я думаю саме так. _________________Дівчина схожа на ангела, але коли їй обламують крила - доводиться літати на мітлі!!!

Я думаю що старших деколи потрібно послухати!!!
Khrystik пише:
От буду я мати ваших 26 років, от тоді може й заговорю по-іншому, а зараз, даруйте, я думаю саме так.

Як мені було 16 я б так само відповів би.
Олег пише:
Я думаю що старших деколи потрібно послухати!!!

Тобто??? Ви вважаєте, що мені тут варто вдавати з себе дуже дорослу дівчинку??? Те, як думаю зараз, так і пишу!!! Я ж нікому не дорікаю, що в нього, наприклад, застарілі погляди на деякі речі!
Так! Тут пишемо ХТО ШО ДУМАЄ ТАК ЯК ВІН ЗНАЄ І МОЖЕ з приводу дружби Ч-Ж. А шо кому робити і куда піти в темі "З'ясуйки стосуйок".
Створіть таку тему!!!