Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Дружба між чоловіком і жінкою

Автор Повідомлення
Муся
та є вже така тема...
Khrystik пише:
застарілі погляди на деякі речі

давай створемо таку тему, я буду писати свої погляди, ати будеш дивитися чи вони застарілі чи ні. Або будеш сама писати про виявлення застарілих поглядів. Я не хочу мати застарілих поглядів, хочу бути МОЛОДИМ
ну і чому все так серйозно сприймати? Я ж написала - "наприклад"!
Khrystik

а я на повному серйозі, хочу бути МОЛОДИМ мені завжди було цікаво чим живе молодь в 15 - 17 років, бо то для мене був дуже прикольний вік, але я тоді ще того не розумів
Є у мене знайомий, то йому навіть попри його звірячі(нормальні) бажання дивом вдається дружити щонайменше з 5ма дівчатами. На жаль, а може й на краще, мені таке не вдається. Як на мене, то в більшості випадків справжня дружба(ЧЖ) - це марна трата часу, адже якщо ти по життю не один, то нашо тобі того? І не знайдеться нормального партнера, який спокійно б на таке дивився. А якщо один, то ризикуєш в один чудовий день стати "моїм милим сивим другом"...
Дружба найчастіше закінчується ххх! Якщо хоть один з двох неможе мозги настроїти на дружбу!
Nitro пише:
Ні.. я вірю в таку дружбу.. але з часом вона втрачає свій "смак" із-за інтимних бажань чоловіка....

або із-за інтимних бажань жінки
Не знаю як для кого закінчується дружба між дівченою і хлопцем а для мене завжди класно!
Регіон: Золочів
Вік: 18 років
Освіта: Середня
Стать: Чоловіча
Додаткова інформація про мене:
П. І. Б: Шпирук Віктор Богданович
Дата народження: 30 січня 1989 р.
Місто народження: м. Золочів
Адреса: вул. Львівська 50/кв1
Тел: 4-41-41
Спеціальність: Комп’ютерне забезпечення.
Власні якості: Пунктуальність, Комунікабельність, Акуратність.
Хоббі: Футбол, баскетбол, настільний теніс,
Легка атлетика, проводити час з друзями, малювати в фотошопі, їздити за кермом, читати цікаві книжки історія, література, Мова, і деколи політика.
Вечером люблю пити: каву зелений чай, францюзький чай
Вітьок, розслабся. Тут на роботу не берут-резюме ні дочого
Вась, то для того щоб жінка знала з ким дружитиме і до кого ходитиме на францюзький чай
Vitia пише:
францюзький чай

Ага-ага, тожи хтів сі спитати шо то таке?
та це я так але скажу що люблю пити і пю
Vitia пише:
скажу що люблю пити і пю

Vitia, тобі СЮДИ
Я дуже люблю спорт і пити каву
ТА\а хто э спорт не любить. Жаль мене на змаганнях заломали може б ы шось з того вийшло, але то 4 роки тому було ще
Vitia пише:
Освіта: Середня

М. А. Л. А. Д. Є. Ц.!! Асіліл мноха букафф!!

додано через 3 хвилини 42 секунди:

А якшо по темі, то така дружба між Ч і Ж може бути запросто... і навіть з сеґсом... і просто дружба...

P.S. Десь я вже таку темку бачив....
massacra пише:
P.S. Десь я вже таку темку бачив....

В створеній тобою уже пізніше темці на молодіжному форумі?
А про який молодіжний форум ви говорите?
Esperanza пише:
Як ви вважаєте, чи може існувати дружба між чоловіком і жінкою...?

йа, натюрліх!
Никто не становится другом женщины, если может быть ее любовником.
(О. Бальзак)
lenhen пише:
О. Бальзак(HONORE)

lenhen пише:
lenhen пише:
(О. Бальзак)

а як шодо питання хоче/не хоче, чи то тільки женскійй привілєгій
На мою думку(можу і помилятись, звичайно-ж , і навіть хотіла б помилятись)мужчина ніколи не буде дружити з жінкою, якщо вона його не цікавить як жінка
Як раз писав мій знайомий:"ну ж не будe дружити з якоюсь кікіморою тільки через те, що в неї високі погляди на мистецтво...."
lenhen пише:
(О. Бальзак)

О. - то напевно Олег? Так?
lenhen пише:
На мою думку(можу і помилятись, звичайно-ж , і навіть хотіла б помилятись)мужчина ніколи не буде дружити з жінкою, якщо вона його не цікавить як жінка

Як раз писав мій знайомий:"ну ж не будe дружити з якоюсь кікіморою тільки через те, що в неї високі погляди на мистецтво...."

lenhen, цілком з тобою згідна, що мужчина не дружитиме з жінкою просто так. На мою думку, дружба між Ч і Ж неможлива за своєю природою, а якщо й існує - то це самообман когось з таких друзів (або самоконтроль ). Переконалася вже на власному досвіді, що рано чи пізно всі "друзі"-чоловіки намагаються завести дружбу в дещо інше русло і час від часу їх доводиться спам'ятовувати.
З жінками мабуть така ж ситуація - дружать або з тим, хто подобається, або ж з "корисними" в певному плані чоловіками. "Корисність" може бути навіть не усвідомленою...

P.S. Наразі у мене така думка стосовно цього питання...
О. Бальзак пише:

(О. Бальзак)

lenhen пише:

Так хто ж правий
Всі праві...
Але різниця в тому на скільки вони одне одному подобаються..
Якшо не достатньо - значить будуть друзі
Якшо недостатньньо - то будуть ніхто
Ну не скажи... та й я не про обох... якшо жінці чоловік не достатньо подобається то будуть друзі......
..... поки йому не надоїсть
Ржунімагу, для друзів питання "подобається/не подобається" не актуальне.
Дуже б хотів, щоб моя половина була мені другом (час майбутній).
tymofiy пише:
для друзів питання "подобається/не подобається" не актуальне.

то скоріш за все тільки для друзів мужчини-мужчини(нормальної орієнтації)
massacra пише:
А якшо по темі, то така дружба між Ч і Ж може бути запросто... і навіть з сеґсом... Smile і просто дружба...

Дружба з сексом??? Може я щось неправильно зрозумів? Чи це жарт, Михайло?
Не знаю, як хто, але не хтів би належати до настільки дружбообильної компанії!
І таке буває.
kalef_f пише:
Дружба з сексом???

ну то певно йдеться про.... тіпа справжня(чергова) дружня допомога своєму другові(подружці) в певному інтимному нужденстві а потім з гордістю пити водку разом і битися в груди кажучи: ти мій справжній друг і ти мене уважаєш
Я думаю що дружба між чоловіком і жінкою можлива, та коли у цій дружбі присутній секс, це вже не дружба, а щось інше…
Та з рештою, в кожної людини своє поняття слова - дружба...
st.fergi пише:
ну то певно йдеться про.... тіпа справжня(чергова) дружня допомога своєму другові(подружці) в певному інтимному нужденстві а потім з гордістю пити водку разом і битися в груди кажучи: ти мій справжній друг і ти мене уважаєш

це погляд кожного з свої колокольні...
В этой жизни все возможно, а так же и дружба между противоположными полами. Да, эта дружба может перерости в романтические отношения, а может и нет.
massacra пише:
то така дружба між Ч і Ж може бути запросто... і навіть з сеґсом...

колокольні шось подібні надіюся шо ми часом не в одній колокольні сидимо