Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Vista

Автор Повідомлення
Vista
Хтось в золочеві має вісту збірки 5600 або новішу?
НАПЕВНЕ ЩО НЕМА
Так хочеться поставити фінальну вісту, а качати 2600 мб -
Vista - мрія автомобіліста
wap87 пише:
Vista - мрія автомобіліста

Шо ???
Vista - це віза в Італію, Іспанію, Португалію...
Vista - Це нова ОС від дяді Білла
все ясно
!!! УРА !!!
Скачав MS WIN VISTA RTM 6000 FINAL.
Всі говорили, що потрібен дуже сильний комп, але це брехня.
На Pen4 3GHz/1024/RadeonX700 літає, майже як ХР.
На Atlon 2600@1900/512/Radeon9600 при АЕРО тормозить, але коли відключити, то теж літає.
Єдина проблема - ДРАЙВЕРА!. До Асус А7N8X-E нема драйвера, і відповідно нема ЗВУКУ!
Попробуй при обновленні драйвера пошук в інтернеті. У мене звук та вебкамера встали нормально. Правда драйвера ще доволі сирі.
Хтось міг би записати на DVD MS Windows Wista & MS Office 2007 ? Бо качати з інтернету дуже довго і не виплачується !!!
WinVISTA можу закинути, а офіс 07 незнаю де качати. найшов на якомусь warez'ному сайті, але той архів важив 2,4ГБ. Це і був справжній офіс, чи це лохотрон? Хіба може він бути такий великий? Я думаю, він має бути 400-600мб.
Якщо хтось знає де качати, дайте ссилки
http://locate.in.ua/cgi-bin/ftplocate/flsearch.pl?all=1&query=office+2007&sizemin=&sizemax=&sizeunit=m
тут є... незнаю чи він справжній чи лохотрон, але вже у багатьох місцях знаходив такого самого розміру образи...
Напевно він так і важить. Буду потихенько качати по ночам.
Nitro пише:
Хтось міг би записати на DVD MS Windows Wista & MS Office 2007 ? Бо качати з інтернету дуже довго і не виплачується
Можу записати.
grinrom пише:
Можу записати.

Давай якось зв’яжемось... Мій icq 265061904
І як вам віста люди?

sony vaio 1700 Hz / 1000 Mb RAM / 100 Gb HDD /

Що порадите?

Цитата:
sony vaio 1700 Hz / 1000 Mb RAM / 100 Gb HDD /

Що порадите?

Пораджу сидіти на Хр.
Ярослав

я всеж таки попробую

пробквав ставити на Пеньтіум М 1700 МГц 1 ГБ 128МБ Х700, то шось заглючило, може інсталяха була крива чи запорота...