Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Улюблений колір?

Автор Повідомлення
Улюблений колір?
Кажуть улюблені кольори людини можуть розповісти багато про неї. Кольорами лікують депресії та психічні розлади. Мода завжди диктує нов, модні барви.
З ними в нас пов'язані певні спогади та асоціації...
Який Ваш улюблений колір? Чому?
Улюблений колір - ЗЕЛЕНИЙ , тому що він приємний для ока і заспокоює, тому що це колір життя (у природі), тому що в футболках такого кольору грають Львівські "Карпати"
Неулюблений -червоний.
а я люблю червоний:підносить настрій, надає впевненості, пасує. Не люблю фіолетового
Моїми улюбленими кольорами є: чорний - класика, просто люблю його і все! Інколи настільки захоплююсь ним що міг би (якби не наші українські стереотипи) одягти усе чорне йдучи на весілля, д/р чи то хрестини.
Червоний -колір пристрасті, кохання, темпераменту і на відміну від Morientesа саме цей колір асоціюється в мене з життям.
Люблю темночервоні стіни у кімнаті, червоні футболки (в мене їх повно) і смачний червоний борщ
Синій (і всі його відтінки) - це для мене колір волі, чистого неба, бездомних морів та океанів та "голубої" крові інтелегенції, якої зараз так не хватає в Україні - як в політичному житті так і в суспільному.
А мені колір залежно від настрою подобається. Зараз - чорний. Але як тільки вдягнусь так, як мені хочеться, то всі питатись починають "Хто вмер?", це напевно найогидніший стереотип українців. А ще я хочу ЧОРНЕ плаття на випускний.. але прийдеться відмовити, бо вже можу уявити, як на мене будуть дивитись
Esperanza пише:
Але як тільки вдягнусь так, як мені хочеться, то всі питатись починають "Хто вмер?", це напевно найогидніший стереотип українців

Те ж саме!!! Хочеться але через дурні стереотипи колеться...
а я деколи на питання хто вмер відповідаю ТРУП...
та ладно тобі, ось у мене на випускному було чорне плаття, і нічо. Навіть казали що саме гарніше в школі(модель придумала сама)
А я був раз на весіллі, на першому причасті (племінниці) і різних інших міроприємствах у чорному костюмі та чорній сорочці (футболці)
Вірите нема поганого кольро, тому шо всі вони по свому класні і прікольні але тре просто вміти вміло їх комбінувати тоді все буде класно мої улублені чорний, білий... та всі мабуть!!!
Я не люблю припасовувати себе під якісь стереотипи залежні від кольоротональної пропорції в одязі, побутових речах, побілці тощо. Звичайно, якшо дуже тим перейматись, то можна дійсно і хворіти і лікуватись колірозалежністю. Мої коліровподобання не зупиняються на якихось сталих схемах. Я стараюсь пристосовуватися до загальних стандартів оперуючи дещо ширшими поняттями, ніж "стильний", "улюблений", "прикольний".
PS. В даний момент подобається сірий з біло-чорними штрихами і сиво-блакитними вкрапленнями.
я люблю коли тих кольорів є багато на комусь, але файно як є якась троха гармонія
ось

тут поєднані всі кольори
Супер!!!
Самий любимий чорний... Переважає в моєму гардеробі... І мені абсолютно все одно хто шо думає про нього...
Далі дуже люблю червоний...
На третьому місці білий і синій
Чорний колір приховує недостакти фігури, "схуджує" людину, також треба дивитися по обставинам, мені подобається "гранатовий" колір і полоска на тканинах. На літо може бути темно сірий, щоб пилюки не було видно. Більше подобаються так звані практичні кольора сірий, чорний, гранатовий, кремовий, темно зелений і також білий.
СИНІЙ-улюблений! Чого? Навіть не знаю. Просто подобається. Практично всі лахи цього кольору. Не подобається рожевий.
Я страшенно люблю зелений!!! Майже усіх відтінків але певне най-найбільше - брудний зелений!
Люблю червоний і рижий, а також чорний атлас і вишневий
st.fergi, яскравим особистостям, яскраві кольори!
st.fergi пише:
вишневий

І я люблю. Особливо темно-вишневий
І я люблю рудий
AVB пише:
І я люблю рудий

та шо ти не кажеш
а я полюбила чорний.... тільки не знаю чого
А я фіолетовий всіх відтінків
мені може подобатися тільки бузковий світленький такийосновні я назвала уже які люблю
Я люблю синій... всіх відтінків аж до ніжно блакитного...
Часом люблю всі кольори, часом ніц не люблю.
в Японії є урок "любування природою" де учні крім всього вивчають відтінки кольорів, середній японський учень знає до 250 відтінків кольорів, я попробував і сходу зміг назвати не більше 30, а у вас як з цим?
47 - максимум..... якшо от так підряд...... а якшо подумати то може й більше
А мені фіолетово, скільки там в кого кольорів. Я шо, японець? шоб стільки кольорів знати?
Не будь китайцем. Заходь на Золочів+!
ЯСКРАВО ЖОВТИЙ ВЛІТКУ І ЧЕРВОНИЙ ВЗИМКУ.
Я чомусь люблю фіолетовий (будь-який - світло- чи темно-), але просто як колір, певні речі такого кольору, а в одязі його не полюбляю. Останнім часом помічаю, що починає також подобатися руденький. К чему бы это?
А так вроді всі кольори нормальні - просто залежить де і коли і що... В одязі ношу всякі, але помітила що частіше полюбляю вдягати чорне і воно мені пасує. Також інтуїтивно вдягаю чорне, коли нікого не хочу бачити і маю гидотний настрій.
я не можу зрозуміти точно який мені подобається колір , бо мої смаки часто міняються на цей час мені подобається червоний , бо він такий яскравий теплий...
Раніш любила голубий та його відтінки, білий. Червоний - тільки в обмежений кількості (невеличка одна річ). Тепер дуже подобається фіолетовий, але не світлий, а щоб був насичей, щоб мав глибину.
З чорним кольором особливі стосунки, схоже як:
Stealth пише:
інтуїтивно вдягаю чорне, коли нікого не хочу бачити і маю гидотний настрій.

додано через 2 хвилини 53 секунди:

Раніш любила голубий та його відтінки, білий. Червоний - тільки в обмежений кількості (невеличка одна річ). Тепер дуже подобається фіолетовий, але не світлий, а щоб був насичей, щоб мав глибину.
З чорним кольором особливі стосунки, схоже як:
Stealth пише:
інтуїтивно вдягаю чорне, коли нікого не хочу бачити і маю гидотний настрій.