Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Кабельне телебачення

Автор Повідомлення
Кабельне телебачення
Планується побудова мережі кабельного телебачення у вашому місті.
Для цього потрібно знати думку мешканців, щоб зробити висновки маркетингового дослідження. Чи мали б ви бажання користуватися послугами кабельного телебачення (20-22 канали з перспективою розширення)?
Якщо є питання по цій темі, звертайтеся.
Багато хто пробува робити...... але нічого нема і зараз... коли ви плануєте запустити чи це просто так????
Ну, на Ентузах вже ДРУГЕ кабельне. 20-22 каналів нема, але 15-16 плюс завади польських каналів, шо заодно сідають на кабель і подекуди показує ліпше за основний зміст, то теж не погано. Особливо шо сплачувати за місяць необхідно лишень 2 грн.!!! При перспективі розширення до 25 каналів (польські плюс науково-пізнавальні УКРАЇНСЬКОЮ мовою) згіден платити 3-4 грн, і не більше! А якшо ви, хлопці, зробите так шо моє старе кабельне за 2 грн/міс пропаде, а натомість я змушений буду платити в районі 20 грн/міс за ваш 40-канальний мотлох на 'собачьєм нарєчіі', то ВИ ДУЖЕ ПОМИЛЯЄТЕСЬ!!!
Як альтернатива, можете пустити паралельно свій кабель.
А заки я тут живу, то... Одним словом, подумайте добре. Бо знаєте, вітри на Ентузах потужні, кабелі часто рвуться, а ше блискавки влучають.....
Shock
Даний проект планується на весну.
Звичайно, це не так просто, як дехто думає. Простіше кинути пару антен і транслювати кілька каналів. Але тут необхідні ліцензія і дозволи. Тай стартовий капітал. У нас є бажання, але все ще залежатиме від влади і розвитку мережі після запущення в дію.

Вартість підключення становитиме 30 грн. Абонплата 15 грн/міс.

Взагалі мережа планується до 30-35 каналів, в залежності від кількості абонентів. Для того щоб було можливим таке збільшення потрібно підключити хоча б 1000 абонентів, тоді мережа отримає перспективу розвитку.
Канали в першу чергу будуть ті, що вже є, щоб у абонента відпала потреба в кімнатних та загальних антенах. Решта будуть канали супутникового телебачення україномовного та російського походження. Наприклад ентер фільм, ентер, НТВ мир, РТР планета, євроспорт, українські канали новин 24 та оне нюс.
Якщо набереться 1000 абонентів, тоді ми зможим отримати право на трансляцію наукових каналів Діскавері чанел та Анімал планет.

AVB
Якщо у вас єфірна антена з підсилювачем, і вона сприймає згадані вами канали, тоді ваше право вибирати що дивитися. Якщо ви не уявляєте що таке кабельне телебачення, то знайте, воно вам не може ніяк зашкодити, оскільки воно є автономним і на ефір не впливає. Всі частотні сигнали, які мають зовсім інший частотний спектр йдуть тільки по кабелю. Ваша альтернатива і погрози зайві, оскільки кабельне телебачення не займається обрізанням старих кабелів, а прокладає свої.
Ну от, що я і казав!
Kable_tv пише:
ентер фільм, ентер, НТВ мир, РТР планета, євроспорт.

Це незаконне нав'язування населенню телепростору, переповненого (значно більше ніж 25%) чужомовним змістом. При тому, що сусідом Львівщини є Польща і свої канали досі не відповідають нормам закону про мову.
Можете не відповідати, вже зрозуміло завдяки чиєму правлінню і за чиє сприяння, у тихому УКРАЇНСЬКОМУ провінційному містечку буде проводитись планова і холоднокровна русифікація населення!
Ну от, що я і казав!

Kable_tv пише:
ентер фільм, ентер, НТВ мир, РТР планета, євроспорт.

Це незаконне нав'язування населенню телепростору, переповненого (значно більше ніж 25%) чужомовним змістом. При тому, що сусідом Львівщини є Польща і свої канали досі не відповідають нормам закону про мову.
Можете не відповідати, вже зрозуміло завдяки чиєму правлінню і за чиє сприяння, у тихому УКРАЇНСЬКОМУ провінційному містечку буде проводитись планова і холоднокровна русифікація населення!

Ми не маєм відношення ні до якого правління. Ми просто хочем розпочати власну справу. А те що ефір переповнений чужомовним змістом мені самому не довподоби. Мене вже теж замучили ті москалі. Я ваш сусід і проживаю у Тернополі і все прекрасно розумію.
Незаконно ми нічого починати не збираємося. Для цього є нацрада, яка видає ліцензії.
Взагаліто нам все одно які канали транслювати. Головне щоб були абоненти і вчасно платили.
Ті канали я взяв зі списку кабельних операторів нашого міста.
А взагаліто, давайте не будем воювати, а краще підкажіть мені які у вас дивляться польські україномовні канали, і взагалі які канали ви б хотіли бачити. Для нас головне щоб люди підключалися, щоб мали зацікавленість. По можливості ми би зробили безперервну трансляцію таких каналів, звичайно, якщо б вдалося укласти угоду на розкодування безпосередньо з кожним з каналів.
І якщо ви глянете сюди http://www.volia-lviv.com/?id=42 то побачите що транслюють у вашому обласному центрі, який ближчий до польщі. Там практично тіж 25 % канали.
Заповнити пакет одними польськими каналами ми не взмозі, оскільки багато рамок ставить Нацрада.
Гаразд. Ось список каналів, за які я згоден платити ваших 15 грн/міс (при умові відмінної якості сигналу 99.5% часу):
1 1+1
2 24
3 Новий
4 ICTV
5 TET
6 СТБ
7 НТА
8 5
9 УТ 1
10 НТН
11 М1
12 12-й Львів
13 ТРК Україна
14 Інтер
15 Мегаспорт
16 Тоніс
17 TVP 1
18 TVP 2
19 Polsat
20 Рада
21 News One
22 Discovery (декілька! освітніх каналів)
23 National Geografic
24 RTL
25 7-й канал укр.
26 OTV - укр. музичн.
27 Enter - укр. музичн.
28 K1 - укр.
29 K2 - укр.
30 Animal Planet
ше можна Disney і мультики
ну і декілька світових новин

От вам і є 30-35 каналів без усякого там лівого збочення.
Подужаєте?
Чи плянується підключення приватних будінкив далеко від багатоповерових масивів? Якшо ви думаєте запуститись там, де вже є кабельне, а там де ніколи не показувало, так і не буде показувати, то в цьому проекті для нашого міста мало сенсу.
Я розумію, шо немає Україна свого кабельно-сателітарного оператора, як у країнах Европи, та всеж таки необхідно намагатися покривати такі райони, а не сісти на готове, де усе вкупі і зашибати.
По 15гр не наберете навіть 1000 абонентів По 5 ше може, і то не факт. На антену досить впевнено приймається 15 каналів. І ті не передивишся! Тут десь є тема про трамвай в Золочеві:зробити можна ахто буде їздити
Кабель_тв, Ви напевно не зрозуміли :АВБ проти того , щоб його кабельне за 2гр Ви замінили на своє за15-20
Як я вже нагадував, на початок планується 20-22 канали. Більшість з написаних каналів будуть. Всі зразу не вийде помістити в пакет. Це зумовлено тим, що на кожен канал потрібне відповідне обладнання і угода з ним. Звичайно я не проти. Ми ще плануємо провести опитування серед мешканців квартирних будинків (саме з таких будинків буде починатися мережа). Тоді і визначимо, які канали будуть ретранслюватися.
Пакет діскавері ми б дали отразу, але вони вимагають 1000 абонентів, оскільки плата за розкодування проводиться за кожного абонента.
Щодо приватних будинків: планується, але мережа будується поступово. Як павутина. Тому потрібно буде чекати.
Якби у вашому місті вже було кабельне, як ви пишете, ми б нічого не планували. Я так зрозумів кабельне у вас - це загальна ефірна антена з підсилювачем, яка розкинута по квартирам чи будинкам.
Суть кабельного телебачення, а точніше його перевага в тому, що воно повинно давати основні програми, тобто ті що вже є + супутникові. А щодо сенсу цього проекту, скажу наступне: ми досліджували інші міста, в яких подібна чисельність населення і в яких вже є кабельні оператори. В одному з міст 3000 абонентів, в іншому 1100. Це в тернопільській області.
briziz зрозумійте, ми не збираємося нікому нічого заміняти, кожен сам вибирає те, що хоче мати. Як виявилося АВБ хоче платити за те, що йому підійде. І так має робити кожен.
2 kable_tv
Накидаю пару можливих районів:
1. Доміки (район Гайдамацької). П"ятиповерхівки на краю міста, доре видно з траси Львів-Тернопіль. Перешкод для встановлення антен нема.
2. Інтузи (вулиця Б. Хмельницького і прилеглі території ). Дві дев"ятиповерхівки (на два під"їзди - юр. адреса Львівська 14, на 3- вул. Польня), п"ять пятиповерхівок (вул. Хмельницького) плюс прилеглий приватний сектор і п"ятиповерхівка на Польній 32. Антену можна встановити на одній з дев"ятиповерхівок.
3. Посьолок (вул. Львівська, Промислова) і Шляхи. Перспективні старо- і новобудови біля Василянської церкви
4. В центрі на Січових Стрільцях - район між спорткомплексом, старим кладовищем і вулицями Стрільців і Шашкевича. Будуються нові багатоповерхові будинки.
5. Перспективні райони - Заріччя. Компактна приватна забудова за річкою. Центр - вул. Шашкевича і прилеглі.
mops пише:
2 kable_tv
Накидаю пару можливих районів:
1. Доміки (район Гайдамацької). П"ятиповерхівки на краю міста, доре видно з траси Львів-Тернопіль. Перешкод для встановлення антен нема.
2. Інтузи (вулиця Б. Хмельницького і прилеглі території ). Дві дев"ятиповерхівки (на два під"їзди - юр. адреса Львівська 14, на 3- вул. Польня), п"ять пятиповерхівок (вул. Хмельницького) плюс прилеглий приватний сектор і п"ятиповерхівка на Польній 32. Антену можна встановити на одній з дев"ятиповерхівок.
3. Посьолок (вул. Львівська, Промислова) і Шляхи. Перспективні старо- і новобудови біля Василянської церкви
4. В центрі на Січових Стрільцях - район між спорткомплексом, старим кладовищем і вулицями Стрільців і Шашкевича. Будуються нові багатоповерхові будинки.
5. Перспективні райони - Заріччя. Компактна приватна забудова за річкою. Центр - вул. Шашкевича і прилеглі.

Велике спасибі за поради. Мені дуже приємно що хтось допомагає.
Ми побували у вашому місті. Кількість багатоповерхівок нас влаштували. Доречі містечко у вас гарне. Чому б його трохи не модернізувати.
Взагаліто ще багато таких містечок, в яких немає кабельного телебачення. У нас на приміті Золочів потім Зборів. Взагаліто у вашій області є села, у яких є КТБ, правда там каналів не багато, але все ж таки це прогрес. Може скоро і інтернет буде у селах.
Ще раз спасибі. Бажаю успіхів.
Не думаю, що Ви наберете хоч 100 клієнтів по 15-20 гривень на місяць. В нас вже практично усі мають кабельне або/і власний супутниковий термінал. Ще 2-5 гривень при умові бездоганної якості та безкоштовного підключення може би й щось вийшло, але 15 гривень - то закруто для нашого міста.
andry пише:
Не думаю, що Ви наберете хоч 100 клієнтів по 15-20 гривень на місяць. В нас вже практично усі мають кабельне або/і власний супутниковий термінал. Ще 2-5 гривень при умові бездоганної якості та безкоштовного підключення може би й щось вийшло, але 15 гривень - то закруто для нашого міста.

Я теж не думаю. Ми просто проведем опитування і будем знати скільки людей захоче. А вгадувати деколи невигідно.
А за 2-5 гривень такий бізнес окупиться через років 10.
Не всі такі вже й бідні і не все у нас в житті так погано.
Для загального поняття: кабельне телебачення не полягає у встановленні антен на кожному будинку. Всі антени і обладнання розташовані в одному місці (не подумайте погано ). Це місце має назву Головна Станція. Від ГС йдуть магістральні кабелі в різні частини міста. Від магістралі йде суб магістраль і розводки на кожен будинок, відповідно підїзд і квартири через щитки. Це така собі павутина.
В майбутньому це дає можливість давати інтернет по кабельних мережах.
Дякую за увагу.
mops
Чи володієте ви інормацією щодо кількості 5 поверхових будинків у місті. Також скільки у них підїздів, або квартир. Можливо ви знаєте як дістати план розташування будинків. Чи ви не володієте даною інформацією?
Карти прийнятних маштабів має відділ містобудування (архітектура), але вони секретні і застарілі. Точної кількості п"ятиповерхівок не знаю, а приблизно їх є десь близько трьох десятків. Типові проекти: шестипід"їздний будинок (100 квартир) і трьохпід"їздний (50 квартир). Я не враховував будинки центру - це 3- і 4-поверхові польські будівлі.
За карти знаю, що секретні. Можливо їх зможуть дати тоді, коли ми отримаєм дозвіл на побудову мережі. Ще кажуть що карти мають газові служби і укртелеком. Хоч вони старі, але вони б знадобилися для нанесення магістралей, тобото карти кабельної мережі.
За наступну інформацію вдячний. Видно що ви працюєте у відповідних організаціях.
Та шо ви вар'ята бавитесь? Йдете в міську раду, чи до архітектора, чи до землевпорядника, і за чиколяду маєте детальну плян-мапу, зрештою вона там висить просто на стіні в кабінеті (мапа звісно). Фотіком - щолк, через пісюк, і на друкарку!
AVB пише:
Та шо ви вар'ята бавитесь? Йдете в міську раду, чи до архітектора, чи до землевпорядника, і за чиколяду маєте детальну плян-мапу, зрештою вона там висить просто на стіні в кабінеті (мапа звісно). Фотіком - щолк, через пісюк, і на друкарку!

Дякую за пораду. Виходить що карти секретні тільки до першої чоколяди. Якби дістати вдалось зробити таким чином, то з мене пиво. А взагаліто зробиться полюбе, бо без того важко. Но певно іншими способами.
Щось я в Йосипівни ніяких карт не бачив. А в Барчука справді карти є. Тільки він хабарів не бере - чесний. Але домовитись можна
Дякую АВБ. Напевно ти впевнений що так можливо зробити, так і попробуєм.

Велике всім спасибі за ваші коментарі. Було цікаво поспілкуватися. Я дізнався дещо для мене корисне.
Але тепер потрібно робити реальні справи а не просто балакати. Тому прошу адміна закрити дану тему, оскільки я залишаю даний форум.
До нових зустрічей у м. Золочеві.
Всіх вам благ.
Ну от! Шкода!... А так фсьо файно зачиналось!...

А мапу зо стіни вона швидко зняла певно, шоб не так просто!
Але, по суті вона добра жінка, домовитись можна!
коли буде кабельне на Львівській 39 ато обіцяли на пасху 2009р вже 2010р. і ще не пахне
Місцеві кабельщики мають доступ до Львівської 39 через нашу оптичну магістраль. Думаю, що можливість підключитися там є.
Цікаво , що в переліку каналів кабельного телебачення відсутні Спорт-1,
Спорт-2, НТВ-Футбол. Адже саме ці канали транслюють найбільш цікаві
футбольні матчі Європи і світу, а особливо матчі Англійської прем"єр-ліги. Якби були подібні канали в пакеті , то я згоден платити навіть більше, ніж 15 грн.
Думаю, що мене підтримає багато шанувальників футболу.
roma пише:
Цікаво , що в переліку каналів кабельного телебачення відсутні Спорт-1,
Спорт-2, НТВ-Футбол. Адже саме ці канали транслюють найбільш цікаві
футбольні матчі Європи і світу, а особливо матчі Англійської прем"єр-ліги. Якби були подібні канали в пакеті , то я згоден платити навіть більше, ніж 15 грн.
Думаю, що мене підтримає багато шанувальників футболу.

Нажаль наші кабельники ледве вибили ліцензію на показ каналів з "вмістимого" пакету Viasat. А тут зазіхання на дві потужні компанії "Поверхность+" (олень в рекламі за 29 грн), та НТВ+ (Росія). Ніби Воля Бродбенд має з ними контракти на трансляції, щодо останньої компанії НТВ+ не впевнений. Хоча контент відносно спорту там один з найпотужніших. Ото був час, коли цей пакет йшов на халяву на тарілці, скільки років тому вже не згадаю, років 10 тому.