Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Найкраща вулиця Золочева

Автор Повідомлення
Найкраща вулиця Золочева
Яка найкраща вулиця в Золочеві? Де найкраще живеться? Де нема куп сміття на асфальті і болота під ногами? Не вечорами не шляються п"яні?
Мені подобається Літописця Нестора, дуже затишна вулиця.
Вишнева вже досить довго у більш-менш приємному стані (асфальтне покриття).
такої шось на жаль не знаю... хотіла назвати свою вулицю, але згадала які-і-і там болота(майже круглий рік)... але сміття ніби не було.
На Вишневій дійсно файно живеться, на асфальті куп сміття нема, болота під ногами - теж (якшо йти не під плотом, а по дорозі). А п"яні де тільки не шляються?
А крім того: весною - все біленьке, бо вишні цвітуть, літом - пахне яблуками від початку до кінця, восени - то взагалі чудо - все жовте-жовте, а зимою з гірки навіть на санках кататися можна! А якшо є бажання заробити пару синяків на дупці, то можна і без санок... Краса!
Агов, мешканці іших вулиць і районів! Невже у вас гірші вулиці?
Ну, Ентузи поасфальтили. Але це не означає шо усе доведено до пуття. Але то, шо прорубали додаткові каналізаційні стоки в існуючий колектор, то вже велие діло.
AVB пише:
Ну, Ентузи поасфальтили

Дякуючи євреям. Самі ми би то ше не скоро зробили.
Найкраща вулиця, це вулиця І Труша. Дорога перерита водоканалом, болота не висихають навіть влітку, гейзери через кожні 100 метрів, бідні закохані як йдуть милуватись місячним сяйвом на озеро то тільки дивом не ломають собі ноги. Тут вже не до романтики, зате як приходять на озеро то там ілюмінація як на Бродвеї, хоча від бару "Юнікс" до озера не горить жоден ліхтар. Це найкраща екстрім вулиця.
У мене пропозиція - влаштувати в Комсомольському парку єврейське кладовище! Питання з дорогою вирішиться моментально!
mops, 50 балів! Виникає питання, де взяти мертвих євреїв . Ти пропонуєш влаштувати в Золочеві то, шо я подумав...? Це був би дуже ганебний і антигуманний вчинок. З іншого боку США миттєво би орґанізували військову операцію "Рука допомоги" при підтримці Ізраїлю по викоріненню антисемітських настроїв в Золочеві, і тоді, по завершенні, ми би стали ше одним американським штатом!
ОТО БУВ БИ КЛАС!!!!!!! Vicheva Square, Trusha Street, Shashkevycha Avenue,..... Нашим вулицям точно би була вигода.
А нам?! Я не хочу опинитися у секретній американській в'язниці для полонених .
добре, що є цей форум. Я люблю сидіти в чатх, але там все якось не реально, а тут про нса про наше місто. Це класно!!!
lilabella пише:
Найкраща вулиця, це вулиця І Труша. Дорога перерита водоканалом, болота не висихають навіть влітку, гейзери через кожні 100 метрів, бідні закохані як йдуть милуватись місячним сяйвом на озеро то тільки дивом не ломають собі ноги. Тут вже не до романтики, зате як приходять на озеро то там ілюмінація як на Бродвеї, хоча від бару "Юнікс" до озера не горить жоден ліхтар. Це найкраща екстрім вулиця.

Сусідко, по твому що, краще жити на Бандери , Тернопільській, Львівській, Бродівській чи Сівчових Стрільців де машини гонять до 3 ранку і не дають заснути? Нее , як на мене Труша прикольна вулиця з непоганою природою, а якість асфальтного покриття то ше не є основний показник вулиці, краще б взагалі була польова дорога , шоб тут ніхто не їздив і була класна природа (вона і так класна в районі озера). Так шо категорично не згоден з твоєю думкою, соррі
сусіде, місто тому і є місто бо в місті цивілізація. а з такими поглядами краще на хуторі жити....
Вороняки.
Думаю, до літа ця тема не є актуальна, бо на усіх вулицях робиться одне і те ж - болото і сміття. Вееее!
Всеодно, на Вишневій його менше.
А на моїй вулиці болота аж забагато(особливо зараз)... але... все-одно вона для мене найкраща... бо рідна
ТО: lenhen
Я тебе так розумію, в мене зараз на вулиці хоч байдарку, чи невеличкий моторний човен бери і пливи, але це ж моя рідна вулиця, до того ж у суху пору року тут досить таки затишно
Вулиця прогулянок.
Добре прогулятися по Шашкевича. Довга вулиця мало не через все місто, по дорозі мало не всіх зустріти можна. Правда далі до кінця вона дедалі занедбаніша.
а мені подобається центр, може і шумно може і брудно, проте все під рукою, а до гіршого звикаєш, з часом