Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що зробила наша влада для населення після виборів?

Автор Повідомлення
Що зробила наша влада для населення після виборів? В яких галузях проявилися ці перебудови найбільше?
На деяких бланках з'явилися поля для дублювання російською мовою.
Не розумію! Як можна змушувати штучно знижувати ціни на продухти харчування?! Це ж сама занедбана в нас галузь промисловості.
А потім крім того, шо заявили, шо завдяки їм впали ціни на пальне, , додасться ше й подешевшання продуктів!!! .
(рука сама собою тягнеться до снайперки!)
Наша влада нічого не зробила для своїх виборців. Скоріш за все всі її зусилля були сконцентровані на свої приватні інтереси. Все що робиться владою в місте це поділ ще не приватизованої нерухомості, відведення землі, приватизація підприємств і хабарництво. На цю тему можна багато говорити, але яки ви бачили те, що бачив і чув я "з середини" то очі на лоба вилізають. Ті що клалясь у вірності народу стоять у пеших рядах біля корита. а пройшли у владу лише за вдяки фінансуванню виборчої кампаніїї тієї чи іншої партії.
Я думаю що після нового року буде зміна нашої районної влади.
Ага, ремонт з побілкою будівлі адміністрації!
Олег пише:
Я думаю що після нового року буде зміна нашої районної влади.

Ага... Владу в руки візьме Золочівська районна організація "Партії Регіонів" Ось тоді заживемо!
Як вони можуть тут взяти владу в руки, коли їх тут не обрали люди?
Думаю що найблищим часом суттєвих змін у житті і благополуччі золочів'ян не передбачається. влада це люди яких ми обираємо. альтернативи теперішній владі покищо не бачу. І хоб не прийшов до влади, чи то регіонал чи нашоукраїнець немає значення. Якщо воно свинота то вчинки його свинські. Наші діячі обіцяли людяк золоті гори, а справитись з сміттям у місті не можуть. І взагалі у мене склалось таке враження, що зараз містом керують більше бізнесмени, та керівники великих організацій. а мерія лише підстосовується під них. Яскравим прикладом цього можна вважати плакат з рекламою торгівельного центру Надія, який поставили на перехресті. А про те, що діється на ринку говорити навіть смішно.
.. Сумна правда. Влада - це ми ж самі, представники нашого ж суспільства (холєра б його взяла).
А от зовсім інакше питання шо ми можемо зробити для нашої "коханої" влади. Оскільки само наше суспільство дуже пасивне, то тут без сторонньої допомоги пуцера з автоматом не обійтися !
Бачили б ви, як ця наша "влада" сьогодні "У Тараса" гульбанила... Одразу видно, на що ідуть наші податки...
Може фотки зробив? То представ. , це цікаво.
Хотів зробити, нажаль не вдалося!
Наступного разу дай знати - в мене інфрачервона .....
Можна буде в фотоґалереї підрозділ виділити "Гульбан на вищому рівні"
Ідея з фотками дуже цікава. Це вже щось реальне. Фотографуєш їх своїм мобільником і відсилаєш на сайт в розділ видатні фотографії. А ще краще факсом у районну раду або у газету Експрес, Пост Поступу або Якусь іншу з відповідними коментарями.
Є ідея як заставити нашу владу бути уважною до своїх вчинків. Крок перший: поки ми не організовані - ми ніхто і ніщо. Організуємось -станемо реальною силою. Крок другий коорденація між собою. (створюємо розсилку на Гуглі де висвітлюємо новини за принципом знає один - знають усі) Крок третий у владі є різні конкуруючі сторони, а це означає якщо інформацію про одну сторону скидати іншій вони почнуть активніше між собою конкурувати і це стане джерелом прогресу. Наступні дії: спостереження, прогнозування і тиск. Давити ми, на жаль, можемо лише тільки через створення відповідної суспільної думки. Суспільна думка це їхнє майбутнє.
Цитата:
Ідея з фотками дуже цікава. Це вже щось реальне. Фотографуєш їх своїм мобільником і відсилаєш на сайт в розділ видатні фотографії. А ще краще факсом у районну раду або у газету Експрес, Пост Поступу або Якусь іншу з відповідними коментарями.

Ой ладно, вам... вони що не люди? Якщо малолєтки кожен тиждень сидять по-кабаках і тратять бабки на бухло яких вони не заробили, то чому хтось з влади не може собі посидіти в барі? Вродє не монахи...
А можна і фотки 'малолєток' відправляти їхнім батькам на роботу.
Мова не йде про те, що сидіти в барі не можна. Мова де про поведінку людини, яка каже одне а робить інше. Навіщо було кричати на виборах про малолеток в барі, а потім, коли до влади дорвався, бухати після 24:00. Хіба закони не однакові для всіх.
Пропоную спитати п. Зубара по тел. дом (803265) ******, роб 4-23-76, 4-23-42. моб.***********, то э реальні дії!!!
Олег пише:
моб.***********, то э реальні дії!!!
... то э реальне втручання в особисте життя людини. Для вирішення питань, пов"язаних з виконанням робочих обов"язків, робочого телефона цілком достатньо.
Цитата:
Мова де про поведінку людини, яка каже одне а робить інше. Навіщо було кричати на виборах про малолеток в барі, а потім, коли до влади дорвався, бухати після 24:00. Хіба закони не однакові для всіх.

Перечитай свій месідж. В ньому відповідь. Він казав про "малолєток", а не про себе самого. Тим більше він бухає після робочого дня. Причому не бушує і не створює "разборок по-панятіях", а сидить в свому кабінеті чи в Тарасі. В чому проблема? Він ж не винуватий що в багатьох Золочів"ян життя не склалось як вони того хотіли.
Власне, є резон. Я не особливо то і вникав у передвиборні обіцяйки і взагалі хто там був і шо обіцяв. Просто зараз такий політичний період, шо нема жодної істотної різниці за кого віддавати свій голос. А ображатись, шо моє життя не покращилось, а, скажімо, Зубара покращилось, то не серйозно.
Але фотки з гульбаном всеодно треба показувати. Просто шоб хоч який мінімальний стимул був, якшо вже іншого нічого не можна вдіяти.
Richard пише:
Перечитай свій месідж. В ньому відповідь. Він казав про "малолєток", а не про себе самого. Тим більше він бухає після робочого дня. Причому не бушує і не створює "разборок по-панятіях", а сидить в свому кабінеті чи в Тарасі. В чому проблема? Він ж не винуватий що в багатьох Золочів"ян життя не склалось як вони того хотіли.

Все правильно. Наскільки мені відомо в "Тараса" святкували день народження одного з чиновників. Святкували без зайвої помпи в післяробочий час. Де тут порушення? І при чому тут податки?
Впорядквання робти кабаків я підтримую повністю. Ще б до цього додати партрулювання міліції в вечірній і нічний час .
А от це залізно підтримую! Я би й сам в нічний патруль добровільцем пішов. Дайте мені фудзею й пачку солі!
Наша міліція і так патрулює у вечірній час місто. проте, я щось не дуже бачу користі в цьому "патрулюванні". Якби воно дійсно було таке як треба, то інша справа.
Доречі хто читав інтерв'ю у Народному слові з нашим мером. Щось мені нагадало радянську або передвиборчу пропоганду. Скажу більше, трошки давніше була стаття про упорядкування золочівського ринку. Там наш мер обіцяв усім бажаючим місця на ринку. Проте, забув сказати скільки вони коштують. Скоро, а точніше 5 грудня буде сесія районної ради, заходьте, буде цікаво.
noname пише:
Наша міліція і так патрулює у вечірній час місто. проте, я щось не дуже бачу користі в цьому "патрулюванні". Якби воно дійсно було таке як треба, то інша справа.

Шановний noname!
Складається таке враження, що Ви живете на Місяці а не в Золочеві!
Якщо і побачиш в місті міліцейський патруль то і то тільки ГАЇшний . І то хлопці "стрижуть бабки " Проте, від їх чергування п'яних водій не меншає.

noname пише:

Доречі хто читав інтерв'ю у Народному слові з нашим мером. Щось мені нагадало радянську або передвиборчу пропоганду. Скажу більше, трошки давніше була стаття про упорядкування золочівського ринку. Там наш мер обіцяв усім бажаючим місця на ринку. Проте, забув сказати скільки вони коштують. Скоро, а точніше 5 грудня буде сесія районної ради, заходьте, буде цікаво.

І що там в інтерв'ю з мером Вас так вразило. Певні неточності в викладенні законів , трактування їх на свій лад (мається на увазі відлючення від центрального опалення) мали місце і все. Зрештою сам мер без команди нічого не вартий. І говорити слід не про мера а команду мерії яка на жаль не є фаховою . Крім цього не слід забувати, що політику мерії формує багато в чому комунальна служба (ЖЕК, водоканал, Теплокомуненерго, той же ринок) А це люди далеко не Зубара а швидше його попередника Тимківа, які на всіх можливих постах підставляють мера -приклад тарифів чи робота по вивозу сміття тому підтвердження. Я абсолютно не виправдовую і не захищаю мера - він знав на що йде і зобов'язаний був сформувати відповідну команду людей, яким довіряє і які є фахівцями. Він цього не зробив.
Але заради справедливості мушу визнати , що так як йому його "помічники " підставляють підніжки я і так дивуюсь як він тримається.
Сім гострих питань, сім чесних відповідей. Part 1.Газета Народне слово №55 від 24 листопада 2006 р. На першій сторінці великими літерами заголовок інтерв’ю з нашим мером Зубаром В. В. Бесіда у невимушених робочих умовах. Гостра дискусія. Наскільки гострими були запитання і наскільки відвертими відповіді? Наскільки неупередженою і незалежною є наша місцева газета? Багато запитань виникає після обдумування змісту цієї статті. Поділюсь деякими з них. Справді дуже гострим є питання відєднання жителів нашого міста від центрального опалення. Але вислухавши аргументи нашого мера не можу з ним погодитись. Хоча б тому, що у своїх передвиборчих промовах (за якими я пильно слідкував) він не одноразово наголошував, що будуватиме громадянське суспільство у нашому місті з усіма його демократичними нормами. Демократичне суспільство, на мою думку, завжди надає перевагу індивідуальним інтересам громадян створюючи усім рівні можливості для вибору. Це тільки при комуністах було «Що добре для колективу – то добре для кожного зокрема» Кожен житель нашого міста повинен мати право самостійно обирати який вид опаленя йому підходить. Приймаючи рішення відмовити у дозволі відєднання від центрального опалення наш мер позбавляє цього права наших земляків. Прикриваючись інтересами громади, а на справді МКП «Золочівтеплоенерго», він ставить їх у пряму залежність від цього природного монополіста.
Чому ж жителі нашого міста так хочуть відєднатись? Справа у простих логічних міркуваннях.. Якщо людина немає кулі в голові, то розуміє, що ціна газу для комунального підприємства на багато вища ніж для приватників. Це перший мінус. Другий полягає у коефіцієнті корисної дії нових приватних котлів та старих котелень. Котельні значно програють нагріваючи нашу атмосферу. Врахуємо втрати тепла в процесі транспортування, старі батареї радянського типу. Висновки стають очевидними навіть без розрахунків. Порадившись з цього приводу з багатьма золочівськими підприємцями і жителями висновок один: будучи нездатною вирішити питання опалення міських комунальних підприємств, шкіл, поліклінік, і т. д. наша міська влада перекидає свої проблеми на кошельки золочів’ян.
А що роблять золочів’яни? А ми не здаємось! Ми боремось за свій добробут. Багато жителів міста вже відєднались без жодних дозволів і лиш після цього оформляють необхідні документи. Інші подають в суд і через суд отримують дозволи. Особисто для мене є дикістю, що людині потрібен дозвіл на то, щоб вона у своїй власній квартирі могла мати комфортні умови. Проаналізувавши ряд фактів я прийшов до висновку що «війну» за дозволи наш мер жителям міста програв і стрімко відступає. Підтвердженням цього можна вважати статтю у цій же газеті на ст. 4. у якій детально розповідається як відєднатись від центрального опалення. Щодо статті у газеті, то на мою думку вона нагадує темник. Відповіді наведені у ній звучать як оправдання у яких немає конструктивих пропозицій вирішення проблем. Чекаю ваших відгуків. Далі буде.
29.11.2006 на п’ятому каналі об 18:25 наш міністер Ніколаенко, який прийшов до влади по лінії соціалістів давав дуже цікаве інтерв’ю. Коли зайшла мова про заробітну плату вихователів наш міністер сказав: «За моїми даними заробітня плата педагогів постійно підвищується. Наприклад, у грудні зарплата вихователя спеціаліста, а це практично без освіти, становитеме 582 гривні». А тепер коментар того, хто знає ситуацію з середини. Кваліфікаційний рівень «Спеціаліст» отримує молодий чоловік чи дівчина у віці 22 роки після закінчення інституту чи університету (за освіту це міністер не вважає). Цій людині слід створити сім’ю, дбати про дружину та дитину. А що може молодий спеціаліст з такою «високою» зарплатою. Вирахуємо податок: 582*0,18 (18% зарплати: 13 податок на доходи, 2% – пенсійний, 2% – соцстрах, 1% – профспілкові) = 104,76 грн. Таким чином наш молодий спеціаліст отримає на руки 477,24 грн. Для порівняння, середня заробітна плата сторожа без освіти у приватні структурі м. Львова становить 500-800 грн. Здобуваймо вищу освіту панове!? Як багато зробила наша влада для нас після виборів! Робіть висновки самі.
2 noname
От власне це і нервує. Наш мер ніфіга сам не керує, це ним керують та ще й класно його підставляють. Подивіться на цю "святу трійцю" - Зубар, Золотник, Фенчак. Досить поспостерігати на них на будь-якому урочистому заході, коли вони є разом, щоб зрозуміти, хто є лідером. А лідером в цій групі є Золотник. Він і керує наши "мером" направо і наліво. А Зубар ведеться... Ну то шо, потрібен нам такий "маріонетковий" голова?
Завтра, 7 грудня, день місцевого самоврядування. В міській та районній радах заплановані п"янки. Є бажаючі пофотографувати?
Сім гострих запитань, сім чесних відповідей. 2
Як і обіцяв публікую другу частину своїх роздумів відносно пубілкації у Народному слові з вище наведеною назвою. Ця частина, мабуть. Буде зайвим підтвердженням того. Що я не лише стараюсь критикувати нашого мера і міську владу, а й того , що моя критикає об’єктивною. Безумовно журналісту набагато легше готувати матеріал оскільки він повинен бути нейтральним до позиції яку висловлює наша влада. В подібних ситуаціях, не хочу образити кореспондента нашої газети, представники преси нагадуютьмені роботу фксу (прийняв повідомлення, розрукував і чистий). Меніж трошки важче, оскільки не лише констатую факти, але й як житель міста висловлюю свою позицію.
Відносно другої частини матеріалів, то мушу визнати, що дійсно наш мер каже діло. Проблема сміття у нашому місті досить гостра. І, безумовно, рано, чи пізно, доведеться діяти радикально. Вирішення цієї проблеми розпочалося ще при панові Тимківу І. Р. Тоді міска влада різними методами заставила більшість мешканців нашого міста підписати договори про вивіз сміття. Безумовно методи були не дуже. Наприклад недавали довідок поки не купиш книжки у жеку і не оплатиш вивіз сміття. Справа хоч і хороша, але вийшло як у Макіявеллі – мета оправдовує методи. Перший крок був зроблений, але дуже скоро знайшлись слабкі сторони. Як каже наш мер люди стали путати види сміття і біля смітників з’явились «гори» будівельного і господарського сміття. Справитись з таким навантаженням наш ЖЕК не зміг і тоді вирішили забрати смітники. На жаль і це не допомогло. В багатьох місцях там де були смітники гори залишились. У деяких місцях, як на приклад біля Золочівського професійного ліцею (колишнє ПТУ-10) смітника забрали по далі від очей розмістивши біля стадіону. Під час виборчої кампанії пан Зубар обіцяв, що їх там не буде, але ставши мером мабуть забув. Відносно навединих аргументів приємно чути, що у мерії є хоч якісь конкретні плани. Та й в принципі, ЖЕК це горішок по зубам і меру і міські раді. До сказаного хотілобся додати лише одне. Оскільки у багатьох країнах вивіз сміття є прибутковим бізнесом, то чому б не спробувати створити альтернативу ЖЕКу. Якесь мале приватне підприємство. Кажуть конкуренція сприяє прогресу і на руку споживачам.
Щодо молодиків і тут схвалюю. Ситуація з порядком у місті вечером не є дивною. Це закономірне явище у багатьох містах Західної України. Батьки за кордоном гроші заробляють, а дітки пропивають. Хоч не вірю, що солдати на вулицях змінять ситуацію докорінно. Питати треба з тих, хто роблячи брудний бізнес продає діткам алкоголь, сигарети, наркотики.
Відносно ремонту доріг то хочу висловити своє ФЕ. Оскільки все ж велика кількість золочівських доріг нагадує танкові колії. Як послухаєш таксистів – вуха в’януть. Ямочний ремонт дає мало що. Думаю проблема має системний характер і справитись з нею за 5 місяців просто не можливо. А починати слід, на мою думку з генерального планування ремонту доріг міста. А то покладуть новий асвальт, а через тиждень розриють бо труби течуть і вода фонтаном бє.
Як підсумок хотілобся сказати: «Дорога наша владо, (дорога бо дорого коштує) не словом а ділом. Говорити з трибуни – одне, а проблеми вирішувати – зовсім інше. Все у ваших руках: наш добробут і ваше майбутнє. Особисто меру хочу побажати наснаги, щоб не було «мучительно больно» за віддані за нього голоси виборців. Гадаю після закінчення Малої академії управління персоналом у Вас є усі необхідні знання для того щоб зробити наше життя комфортнішим.
mops
може і 2, але ти прочитав. Значить мета досягнута !
мені теж цікаво, щож вона зробила, НІЧОГО
Щодо асфальту, то дійсно - ПЕРЕВАЖНА більшість пошкоджень викликана розриванням асфальту працівниками водоканалу ну і зв"язківцями Щодо останніх: прокладали кабель по Шевченка, то весь тротуар навпроти Тараса роздовбали гади ! [/img]
А в результаті ні води... ні звязку... ні асфальту...
mops пише:
Щодо асфальту, то дійсно - ПЕРЕВАЖНА більшість пошкоджень викликана розриванням асфальту працівниками водоканалу ну і зв"язківцями Щодо останніх: прокладали кабель по Шевченка, то весь тротуар навпроти Тараса роздовбали гади ! [/img]

Все це результат того, що в місті немає жодного Стратегічного плану його розвитку. Не просто написаних на папері пунктиків роботи а продуманого, аналітично розрахованого , і реального плану дій.
Чи не надто агресивними ми стали. Відносно гульбану - в неробочий час хай гуляють - це їх наблизить до народу. Гірше, коли в робочий час.
Бити владу треба за погані речі, а за хороші - дякувати. Тоді ми її собі виховаємо.
Наприклад, за 30 років в Золочеві дороги - найкращі. Хлопці добре попрацювали. До людей в білому домі відносяться ліпше - то факт. Не дерибанять. Інвестиції пішли. З рішеннями затягують, тарифи і податки піднімають - то зле, треба захищатися і взувати по ділу, а не в космос.
Вперше і може востаннє прийшли хлопці не за гроші, а заслужено.
Наскільки ми знаєм вже прийшла нова влада в районі, Золотника залишили при владі, Окрепкого посадили в РДА замість Фенчака, тобто вчителі знову залишилися при владі, які нічого не зробили перед тим, що чекати від теперішніх вчителів в законі?
Наша "Влада" сама кончєна в Львівській області, і нєфіг тут писати, тільки в крісло - зразу гребти бабло, поки є звідки, і ніхєра кращого НЕ БУДЕ!!! Тільки повстання людей може це змінити!!! І не пишіть всякої х-ні!
Олег пише:

Як казав в свій час , президент США Джон Кеннеді "Не говори, що держава зробила для тебе. Спершу запитай, що ти зробив для держави."
AVB пише:
А можна і фотки 'малолєток' відправляти їхнім батькам на роботу.

Можна і навіть дуже правильно. Питання лише в тому куди відправляти? Адже більшість батьків тих малолєток, які сидять у барах знаходятьсяпоза межею України. Хоча б все таки Цікаво. Наприклад" Площа Сан-Бабіла № , Мілан, Італія. " На ім"я власника звичайно. Може і тим італійцям буде цікаво знати, чим займаються діти працівників , які у них працюють.
kvartyrant пише:
Складається таке враження, що Ви живете на Місяці а не в Золочеві!
Якщо і побачиш в місті міліцейський патруль то і то тільки ГАЇшний . І то хлопці "стрижуть бабки " Проте, від їх чергування п'яних водій не меншає.

Дійсно, ніби повернулися з зоряних мандрів!
Narik пише:
Наша "Влада" сама кончєна в Львівській області, і нєфіг тут писати, тільки в крісло - зразу гребти бабло, поки є звідки, і ніхєра кращого НЕ БУДЕ!!! Тільки повстання людей може це змінити!!! І не пишіть всякої х-ні!

"Чуєш сурми заграли, час розплати настав"? Не нове, це вже проходили, хоч залишилося актуальним до сьогоднішнього часу.
Igor пише:
Чи не надто агресивними ми стали. Відносно гульбану - в неробочий час хай гуляють - це їх наблизить до народу.

Що ж всі дружно підемо в бар , будемо наближатися до народу.
Як кажуть американці, ніщо так не зближує людей, як сплетні з обмовлянням один одного, і спільне застілля.
Олег пише:

А що, в нас ідуть у владу задля того, щоб щось добре робити для насеення? Якщо населення настільки, даруйте, тупе, що ведеться на примітивно-одноманітну пропаганду по зомбоящику, і щоразу, по-черзі голосує за одне і те саме г-но, але в різних обгортках, то хто йому доктор? Поки не буде розуміння, що зміни будуть ТІЛЬКИ у випадку, якщо до влади прийдуть нормальні, не заплямовані корупцією люди, очікувати чогось позитивного від цієї комуністичної братії може лише той самий люмпенізований лохторат (т. з. "біомаса" (C) ). Люстрація може нас спасти, причім ПОВНА люстрація, у всіх, без виключення органах влади. Ті люди, які зараз крутяться у владі та біля неї, інакше працювати просто НЕ вміють, НЕ хочуть, НЕ можуть і НЕ будуть. Мало того, вони зроблять усе для того, щоб у сучасній СИСТЕМІ влади взагалі нічого не змінилося.
Так що, за що боролися, на те і напоролися. Хтіли - їжте.
Вітаємо нове керівництво району, голову державної адміністрації. Після виборів це тільки сталося зараз. Чекаємо змін Як би це не банально і нереально не звучало, але ми народ який вірить усім і завжди в більшості випадків.
При нові владі, Зараз об"ясню: не подалік від мого мешкання на вул. Шевченко-дольна пан Степан Білоніжко ще 10років назад збудував гараж прямо по середині дороги біля самого озера. Було рішення суду знести гараж ала ж нашим громадянам суд не указ, гараж стоїть і сьогодні. Вже люди говорять Що наша нова влада дала йому дозвіл на приватизацію гаража: то деж справедливість....
PS. А гараж в першу чергу мішає пожежникам бо якщо недай бог у когось вище на вулиці дуде пожежа то пожежники не зможуть під"їхати щоб закачати воду у спецавто....
Висновки робіть самі!!!
Міхалич пише:
Вже люди говорять Що наша нова влада дала йому дозвіл на приватизацію гаража: то деж справедливість....

Спали гараж і все буде в порядку, я так бачу що наша наша влада провокує нарід до самосудів інакше питання будуть застрявати в судах і на довго!
Олег пише:
Спали гараж і все буде в порядку

От хтось той гараж спалит, а тебе посядять за підмовляння до злочину.
Пожежники воду мають брати з гідрантів, які, по ідеї, повинні бути встановлені по вулиці приблизно кожних 150 метрів, а не з озера - який сором!
AVB пише:
а не з озера - який сором!

який сором? шо ти несеш у випадку якоїсь катастрофи -до сраки твої гідранти
В принципі правий! Золочів виглядає справді як після страшної катастрофи. Куда там до гідрантів!
а во такво аби ляпнути шо небуть