Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що зробила наша влада для населення після виборів?

Автор Повідомлення
Ще гірше в Золочеві як за Зубара, з якого всі реготали. Вулиці не чищені взагалі. Жах. Навіть під самою міською радою одна баба зламала руку. До чого дожили. Сантехніка не найдеш. Друть три шкури всі. Бардак повний. І дерева ріжуть, ну це повний піпец. Кого ми вибрали? Чи за нас вибрали? Такого бардаку як тої зими в місті давно не було. По центру пройдіться. Яма на ямі, якісь шмати тирчать на патиках. Влади нема. То точно. Зате біля замку в мороз якісь люди накривають кіоски. Гроші для того того є. А прибрати вулиці від снігу, посипати піском чи сіллю - грошей нема. Ой не можу, зараз заматюкаюся...... Суки, одним словом, як це мя'гко сказати....
poma
а що ти хотів це регіони "покращення життя вже сьогодні"
poma пише:
Навіть під самою міською радою одна баба зламала руку.

коли це трапилось?
poma пише:
І дерева ріжуть, ну це повний піпец.

по вашому, краще вже хай дерава падають на голови перехожим?
poma пише:
. Зате біля замку в мороз якісь люди накривають кіоски. Гроші для того того є

а що це міські гроші?
poma пише:
А прибрати вулиці від снігу, посипати піском чи сіллю - грошей нема.

чим прибирати?
kvartyrant пише:
а що це міські гроші

З якої сторони подивитись.
poma пише:
А прибрати вулиці від снігу, посипати піском чи сіллю - грошей нема

Та вроді бачив оголошення по місту і в НС писали, шо шукають людей для прибирання міста. 100 грн./день платять, і житло надають.
vovik пише:
100 грн./день платять, і житло надають.

в нас нарід гордий-не буде на окупантів працював. шей за такі копійки

додано через 1 хвилину 36 секунд:

vovik пише:
З якої сторони подивитись.

та хоть з якої дивись. маєш дані шо будують за бюджетні гроші? ну то покажи хоть тут, я вже не говорю про прокуратуру
я маю на увазі хто будує, і де він взяв ті кошти, як йому досталась та земельна ділянка і т. д. конечно шо я человек малєнький і большой політікі не понімаю, ето моя субєктивна думка.
ну і хто будує? і де взяв кошти?

додано через 2 хвилини 11 секунд:

єдине шо погано-шо будують опять кабак-магазин. а хотілось шоп все ж таки в якесь виробництво вкладались
vovik пише:
Та вроді бачив оголошення по місту і в НС писали, шо шукають людей для прибирання міста. 100 грн./день платять, і житло надають.

власне мене теж те оголошення зацікавило.... але, я так розумію, це стосувалось прибирання міста в плані прикрашення різного роду гірляндами, тощо... хоча не впевнений... тре буде позвонити на той номер..
vovik пише:

05.01.2011 12:15
з якої сторони подивитись.

з якої не дивись - все одно не міські

Васілій пише:
єдине шо погано-шо будують опять кабак-магазин. а хотілось шоп все ж таки в якесь виробництво вкладались

погоджуюсь... хоча з іншого боку будує там таки наш "Золочівбуд" ... а будуть там продаватись, якщо вірити тому що каже замовник, сувеніри наших місцевих майстрів...