Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Презентація книжки Золочівщина

Автор Повідомлення
Презентація книжки Золочівщина
Наперед прошу вибачення, що запізненням...
Отже:
в суботу 11.11.06 о 15.00 в Золочівському замку відбудеться презентація другого видання книжки "Золочівщина".
В програмі виступ суперового колективу "Пори року"
Вхід вільний.
Організатори сердечно запрошують
ну-ну, подивимось.
Подивилися?
На жаль, ні. І шо там?
Було досить цікаво, особливо приємно було послухати "Пори року".
Серед промовців, що виступали, був і п. Золотник. Досить непогано говорив, а от Володимир Володимирович протягом усієї презентації мовчав як партизан . Подробиці читайте в "Народному слові " - був Дідула і Тухватшин поміж людей з фотіком бігав
Шановні, переглядав сьогодні цю книжечку, ви знаєте, досить цікава. Видно куди потрачені спонсорські кошти. До речі, хто не знає вилучені з продажу книжки кошти будуть витрачені на лікування хворої на лейкемію дитини.
Від себе додам - книжка коштує 150 гривень, але вона варта такої ціни!
Дійсно вартує, а якщо у вас ще й книжка рідний край, то це взагалі супер, ці дві книжечки неначе доповнюють одна одну.
цікаво було-б на них подивитися, вони вже є у продажі?
Ви знаєте, соромно казати, але давно не забігав в книгарню, а тому не можу сказати, чи є вони у продажі, знаю лише, шо мають появитись.
Права на реалізацію книжки в Золочеві має голова нашої "Просвіти" пані Юськевич. Мопс вже написав, що коштує вона 150 гирини, а на презентації її можна було придбати всього за сотню.
Така книга може слугувати відмінним додатком до місцевого шкільного курсу. Чи шось зроблено чи плянується зробити аби принаймні шкільні бібліотеки отримали примірники за умов полегшення розрахунку зі сторони відділу освіти?
Шкільні бібліотеки книжки отримали як подарунок. І районна теж. На презентації книжки уві Львові один пан говорив про те, щоб зробити адаптований варіант для школярів, але він зеленого поняття про книжку взагалі не мав (як і відношення до її видання), тому про щось таке говорити як мінімум зарано.
150 грн.?!?!?!?!? Виявляється не тількі газ подорожчав, видавництво тоже на місці не стоїть.
В мене одне питання, кому ця книжка сьогодні потрібна при наших реаліях життя? Самому видавництву чи якійсь державні установі? Я тільки "ЗА" такі речі, але мені здається що то все робиться в пустоту...
Richard пише:
150 грн.?!?!?!?!? Виявляється не тількі газ подорожчав, видавництво тоже на місці не стоїть.
В мене одне питання, кому ця книжка сьогодні потрібна при наших реаліях життя? Самому видавництву чи якійсь державні установі? Я тільки "ЗА" такі речі, але мені здається що то все робиться в пустоту...

Як я вже казав, вилучені з продажу книжки кошти будуть витрачені на лікування хворої на лейкемію дитини. Чи потрібно це, мені здається, шо вданому випадку, з такою метою, можна і всі 300 грн. видати за неї. (це моя особиста думка)
Взагаліто, справа дійсно славна!
Хотів би знати, через шо довелось пройти, шоб видати цю книгу?
А чи справді кошти підуть туди куди слід?????..... хто знає????
Невже книгу спеціально видавали щоб полікувати дитину за гроші від продажі? Чи ідея с благодійністю появилась після видання книги? Який процент піде на лікування дитини?
1. Де можна придбати цю книгу?
2. Кого не влаштовує ціна (ідея, обкладинка і т. д.), завжди знайде до чого придертись.
3. Давно мрію зробити фотоальбом Золочева - відмінний від стандартних і усім вже набридлих фотографій.
4. Дай Бог щоб з дитиною все було гаразд (здається я знаю про кого йде мова)
А мене цікавить її вага(хочу щоб мені сюда її передали)
Книга важить 3 кг
А шо? В Голандію бусіки не їздять, так як в Італію, Іспанію і Португалію? Це ж набагато дешевше, швидше і надійніше ніж передавати книжку поштою.
Та їздить, але тільки один, раз в місяць.
Дуже шкода, шо не існує єдиного українського координованого видавничого концерну, що розв'язав би питання з інформаційно-публіцистичним забезпеченням українців по всьому світу. А так усі подекуди об'єднуються у відокремлені спілки, громади, асоціації, мають свої невеличкі ґазети в ліпшому випадку. А в більшості це засилля чужоземної літератури і преси.
Та шо там дивуватись пресі, коли на телебаченні досі можна побачити ті кучмівські міфи про те, як нашим тяжко живеться за кордоном, а ше більше бісить ґрандіозна вигадка про так звану 'Торгівлю людьми'....
Та я відхиляюся... Я про недержавну орґанізацію, шо допомогла би видавати такі книжки і розповсюджувати їх серед українців усього світу.
тут є газти і журнали... правда російські... і дуже дорогі. Була в місцевій бібліотеці, але крім книжки"Комунізм", не знайшла нічого. Казали що Булгаков був, але хтось забрав
От я про це і кажу! У Італії, Ісп... коротше, у всій циганщині така картина. А знаєте скільки малотиражним і дорогим самвидавом було випущено нашими еміґрантами своїх книжок і збірок? І де це усе є? Світ не побачив цього, рівносильно, як і цю книжку. А дуже шкода!
Вага - 3 кг. На лікування дитини має піти десь 3 тисячі грн (піде, 100%). А купити можна в нашій золочівській "Просвіті". В книгарнях навіть не питайте - не буде!!!
Сьогодні випала нагода полистати цю книжку. Бук, скажу я вам, капітальний! Ну дуже фундаментальне видання!
Напишіть будьласка де саме в Просвіті можна придбати книгу! Дуже треба