Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Заправка картріджа

Автор Повідомлення
Заправка картріджа
Хто знає, де в Золочеві краще заправляти картріджі до струйних друкарок? До прикладу, у Львові за 15 рн. картрідж чистять, промивають, заправляють (досить якісним тонером, хоча і не ориґінальним) і тестують. Увесь цей сервіс триває 15-20 хв. Коли вже нарешті основи Европейського обслуговування клієнта докотяться і до нашого міста?
А своїми руцями не пробував?
Після двох заправок, готовий вже й сам на тому заробляти...
Звичайно, вдячний за пораду. А де взяти інструкцію по даній операції?
Картрідж від якого принтера? В будь-якому випадку все просто.
Розкажи. Це Lexmark. Картрідж чорнобілий 17.
Відвідайте, наприклад, цей сайт
http://print-profi.ru/lprint/inst/lexmark.htm
АВБ тіки не стріляйте-там всьо па-русскє. Чорнило в комп"ютерних магазинах, я по-моєму навіть в Золочеві бачив:біля першої школи
Ну, тепер усе зрозуміло з заправкою, дякую!
А стріляти на чужій території - прерогатива терористів (хоча деколи так хочеться )
Ну ось!
Руки в чорнилі!
Стіл в чорнилі!
Картрідж вчорнилі!
Навіть клава в чорнилі!
Задоволення на рилі!
ЗАПРАВИВ!!!
С А М !!!
В Одесі можна
А де в Золочеві Одеса?
AVB пише:
ЗАПРАВИВ!!!

С А М !!!

Ну бачиш,! Можеш як захочеш!!!
Дякую! Вже шось не дуже хочеться з тим бруднитися. Але шо поробиш? Якшо цивілізація не йде до тебе, то сам собі її влаштовуєш!
ЯК НЕХОЧЕШ ЩЕ ГІРШЕ НІЖ НЕ МОЖЕШ
Менi би вашi проблеми...
АVВ, ми в тебе вiрим, ще 2-3 рази,i крiм \"задоволення на рилi\" ...
Може i бажаючим будеш заправляти.
А таки на кольорових картрiджах мабуть цiкавiше вчитись, принаймi ВЕСЕЛIШЕ-ЦЕ ТОЧНО.

Posted from a Nokia mobile phone
AVB пише:
у Львові за 15 рн

А я в ЦСО заправила за 24 грн. 17 LEX.
m@xxximus пише:
ми в тебе вiрим

Вельми дякую за довіру! . Та скорше всього я заробляти на хліб буду більш змістовними і перевіреними способами.
А кольоровий вже понесу в сервіс. Не хочу мати на писку веселку!
Я не мав наувазi заробiток, а так, на пиво...
I хiба веселка на ... обличччi це не весело? веселiше за звичайнi чорнi клякси

Posted from a Nokia mobile phone
AVB пише:
А кольоровий вже понесу в сервіс.

Тільки не в ЦСО. Бо обдеруть, як липку.
Не сказав би шо в ЦСО прям так і обдирають. Заправляв там свій лазерний. Може і дорожче ніж в Львові, зате проблем у роботі немає взагалі, картридж як новий(кольоровий до того ж)
Я теж в ЦСО сьогодні принтер на ремонт віддала.. надіюсь вони виправдають мої сподівання.
vj.Aver пише:
Не сказав би шо в ЦСО прям так і обдирають.
У Львові я заправляла за 15 гр., в ІНФОСЕРВІСі за 10 грн., а в ЦСО за 24 грн. Різницю видно? Чи не дуже?
VIA пише:
У Львові я заправляла за 15 гр., в ІНФОСЕРВІСі за 10 грн., а в ЦСО за 24 грн. Різницю видно? Чи не дуже?

Хм... а якість як? В ціні різниця є...
В ЦСО заправляють хорошими чорнилами, Вони не так псують картріджі, вже тривалий час заправляю. Дешево не завжди цікаво.
Хлопці! за шо ви говорите? Які "ліпші" чорнила тут можуть бути??? Їх в ЛІПШОМУ випадку два типи: Середній замінник і паскудний замінник!
А картріджі як би не "рятували", вони все одно не довговічні . Я якби мав "виробничу" потребу в друці, то неодмінно придбав би безкартріджеву друкарку - купа баночок збоку, але воно того варте!
Проблема: тре заправити лазерний, чорнобілий картрідж - йти в ЦСО? Скільки то вартує і стільки часу заправляють, може ше хто знає де то можна заправити в Золочеві, а то самому певно невийде.
я свій вже 3-4 рази сам заправляю, обходиться тільки вартість порошку - 15грн/100г а так заправка десь 50-60 грн

додано через 2 хвилини 49 секунд:

но дєло чорноє
В дома струйний (купую оригінальні кртриджі і з заправкою не бавлюсь), а на роботі лазерний - заправляю в ЦСО постійно, оскільки фірма платить, часу займає - 30-40 хв., а вартість - 60 грн. Впадло самому з тим возитись...
ясно, дякую за швидку відповіть, а то завтра вже тре заправити полюбому, а сам якось іншим разом попробую, може якраз получиться
Якщо руки ростуть з задниці, ще й голова як декоративний елемент , дійсно, за все потрібно платити