Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Культура сексуальних стосунків

Автор Повідомлення
Культура сексуальних стосунків
Стосункі в такому плані між чоловіком і жінкою?
Шо, Олег? Ніхто не пише? Усі в тому пляні безкультурні?
Гадаю, просто, зачеплено шось святе, необговорне. Адже це основа основ людського існування. Альфа і Омеґа в життєвому циклі. Закон і Статут цивілізації.
А я наприклад просто незнаю, що писати, через те що тема неправильно(ИМХО) сформульована. Поясніть , що розуміється під "культурою" тоді і поговоримо
Які стосунки Ви вважаєте аморальними? Чи стосунки між Ж-Ж, або Ч-Ч є для Вас чимось недопустимим в сексі?
Ая-яй!!! Аж зашарівся дядько, як пішла тема "про ЭТО"
Нє, Олег! Я всеодно не догнав теми.
В такому понятті, як секс, можуть брати участь усі: Ч-Ж, Ж-Ж, Ч-Ч, Ч-, Ж-, Ч-Ж-Ч, Ж-Ч-Ж, ...... і тд. і тп. і культура в таких відносинах буде визначатися рівнем, хто на шо здатний, кому шо подобається.
Якшо говорити про аморальність самого типу стосунків, то, наприклад, я не визнаю жодного, окрім Ч-Ж.
В свою чергу культура сексуальних стосунків між чоловіком і жінкою для мене зводиться до простих істин. Дати партнерові і собі те, чого обидва хочуть. Ввічливість, взаємність, відкритість, віддача. Якшо коротко.
чесно кажучи теж не зрозуміла питання
Немає там ніякої культури! Є дикий, животний - секс! Або романтичний і прекрасний! Звірі в зоопарк!!!!!!!!!!!!!!!!
[BS]Incognito пише:
Немає там ніякої культури! Є дикий, животний - секс! Або романтичний і прекрасний! Звірі в зоопарк!!!!!!!!!!!!!!!!

самі відносини між мужчиною і жінкою(неважливо чи вони дикі чи романтичні)є прекрасні)))
st.fergi пише:
самі відносини між мужчиною і жінкою(неважливо чи вони дикі чи романтичні)є прекрасні)))

Якщо Ви так думаєте Ви щаслива людина.

додано через 1 хвилину 45 секунд:

[BS]Incognito пише:
Немає там ніякої культури! Є дикий, животний - секс! Або романтичний і прекрасний! Звірі в зоопарк!!!!!!!!!!!!!!!!_________________

Кожен ті стосунки робить такими, якими він хоче їх бачити.
олеже, а ви самі що про то думаєте?
Культуру сексуальних стосунків це повний хаос між двома людьми!
Я думаю що культура сексуальних спосунків має базуватися на такому принципі: старатися як найбільше задовільнити свого партнера, а не шукати вигоди для себе.

додано через 1 хвилину 35 секунд:

Я бачу що на форум тоже прийшла Весна!!
Олег, якщо ваша партнерша(припустимо)запропонувала вам у ваше з нею ліжко іншу дівчину(даючи вам так звану ВИГОДУ, так як я думаю, що рідко який б мужчина від того відмовився)ну але ж ви вигоди не шукаєте))))а вона вам сама у руки лізе))))ваша думка з цього приводу?
Олег пише:
таратися як найбільше задовільнити свого партнера, а не шукати вигоди для себе.

Тут про таке не було сказано! Я на таке не піду.
олег, ви самі сказали що треба старатися якнайбільше задовільнити свого партнера)))))то чому ж не підете задовільняти бажання жінки?)))
Я би заторчав з двома і навіть більше нараз!
st.fergi пише:
кщо ваша партнерша(припустимо)запропонувала вам у ваше з нею ліжко іншу дівчину(даючи вам так звану ВИГОДУ, так як я думаю, що рідко який б мужчина від того відмовився)ну але ж ви вигоди не шукаєте))))а вона вам сама у руки лізе))))ваша думка з цього приводу?

Я за!!!!

додано через 1 хвилину 49 секунд:

Олег пише:
Я на таке не піду.

Думаю, що ти тут лукавиш, ні один нормальник мужик не відмовиться від сексу з двома гарними дівчатами , хіба має якісь комплекси
В такому разі я ствердно погоджуюсь з тим, що я - НЕНОРМАЛЬНИЙ! Якби мені моя жінка таке запропонувала, я би розбирався з нею, а потім і з собою, бо таке може трапитись лише з вини обох партнерів!

І ше. Я дуже пишаюсь тим, що я такий ненормальний.
Думаю ті хто проти, то просто вони тверезо розуміють, що в їхньому житті нажаль такого не буде ніколи. Або їхні жінки перечитують форум, і щоб здатися святими чоловіками кажуть що не хочуть, а от моя дружина постійно читає форум, і я сверджую, що не відмовився б від сексу з двома дівчатами.
massimo, дуже влучно сказав! За єдиним винятком: не
massimo пише:
нажаль
а на превелике щастя!
Їкшо вже мова за тварин... то чим гірше бути: оленем чи спати з двома оленихами?
AVB пише:
бо таке може трапитись лише з вини обох партнерів!

а при чому тут ВИНА ПАРТНЕРІВ? якщо жінка запропонувала відкрито, то які тут можуть разборки? і ще одне.AVB, ти так роздумуєш, тому що НАРАЗІ твоя жінка такого тобі не запропонувала????

додано через 1 хвилину 54 секунди:

Efim Shyfrim пише:
Їкшо вже мова за тварин... то чим гірше бути: оленем чи спати з двома оленихами?

а ти поміняй свої тварин на КОТИКА І КИЦЬОК)))))диви, і зміст цікавіший і гарніший))))

додано через 2 хвилини 22 секунди:

я вважаю, що якщо двоє партнерів згідні на різноманітності-то в тому немає нічого ні постидного, ні пошлого, ні зрадницького.
>st.fеrgi

Posted from a Nokia mobile phone
Дійсно! Шо ж тут
st.fergi пише:
постидного,... пошлого,... зрадницького
То все природньо, коли худоба виганяється! От якби то люди так чинили, то вже інше питання.
AVB пише:
От якби то люди так чинили
, от скажи мені будь-ласка, що ж такого поганого роблять двоє людей, які хочуть різноманітного життя?
Можи ти в свому житті до того ше не дійшла (можливо і не дійдеш ), але двом людям, між якими палає кохання, абсолютно наср... и на якесь там стороннє різноманіття! Вони в своїх стосунках є завершеним одним цілим!
А ти думай!
AVB
то є ТІЛЬКИ ТВОЯ особиста думка)
Ну, твою "думку" ти вже виклала у всіх деталях. Не тут...
AVB пише:
Можи ти в свому житті до того ше не дійшла (можливо і не дійдеш ), але двом людям, між якими палає кохання, абсолютно наср... и на якесь там стороннє різноманіття! Вони в своїх стосунках є завершеним одним цілим!

А ти думай!
Ну щастя в твоєму сімейному житті, але це гарні слова, а життя як нам всім відомо не таке гарне як ці слова. Людина собі живе як хоче, і нікому від того гірше чи краще не стає, а ти живеш як ти хочеш, то в чому така страшна проблема, ось колись подружжя спало на різних ліжках і то рахувалося добре, а як разом то погано. Подумай.
Бачиш, massimo, навіть з тобою наведеного прикладу зміни відбуваються на краще.
Чоловік і жінка створені один для одного. А решта їм у допомогу, а не поміж них. Але збочення було у всі часи.
AVB пише:
зміни відбуваються на краще

то або я тебе не розумію, або як. Я що заперечував що жінка не створена для чоловіка
AVB пише:
А решта їм у допомогу, а не поміж них
а то до чого, то тільки парі вирішувати як їм жити а не постороннім людям, хто думає не так нехай дивиться ДОМ -2.
AVB пише:
Ну, твою "думку" ти вже виклала у всіх деталях. Не тут...

ми з тобою взагалі-то не ДЕСЬ а саме тут.
От саме ТУТ я тебе і питаю твоєї думки:
Наприклад, чоловік хоче, жінка зараз не хоче. Невже ти не проти того, щоб жінка погодилась відпустити на цей час чоловіка до коханки (нехай вже по-твому гарної і доглянутої) ??? На твою думку, це висока культура сексуальних стосунків?

Я далі стверджую, що це низьке збочення!
AVB пише:
жінка зараз не хоче

сонце, та зрозуміло, що і в жінки є періоди, коли вона просто навіть нездатна займатися сексом менструація, вагітність вкінці-кінців(для прикладу), але якщо чоловік і жінка МІЖ СОБОЮ САМІ УЗГОДИЛИ (без таких лєвих як ми з тобою)ХТО З НИХ І ЩО ХОЧЕ-то я ніколи в житті не осуджу таких людей то є ЇХНЄ МОРАЛЬНЕ ПРАВО для тебеAVBце збочення та ще і низьке, для когось-різносторонній інтерес, і САМЕ ВОНИ ОБОЄ ВИЗНАЧАЮТЬ ЯКА У НИХ КУЛЬТУРА

додано через 6 хвилин 16 секунд:

мій висновок культури сексуальних відносин завжди був такий: ЯКЩО НІХТО З ПАРИ НЕМАЄ НІЧОГО ПРОТИ ЧОГОСЬ(БАЖАНЬ, ЗВИЧАЙНИХ ЗАПРОПОНУВАНЬ)-ТО ВСЕ В ПОРЯДКУ І ЯКЩО ТАКА ПАРА ДІЙШЛА ДО ТАКОГО ВИСНОВКУ БЕЗ ТАЄМНИХ ЗРАД, ТУПИХ РОЗДУМІВ ЯК БИ ТО ЧУХНУТИ НА СТОРОНУ ЩОБ ПАРТНЕР НЕ ДІЗНАВСЯ А ДІЙШЛА ВМІННЯМ ВСЕ ВГОЛОС МІЖ СОБОЮ САМИМИ ВИРІШУВАТИ - ТО Я ПОВАЖАЮ ТАКУ ПАРУ. ОДНОЗНАЧНО.
Запитання було конкретно до тебе і зовсім не про періоди коли можна і коли не можна відсилати чоловіка до коханки!

В ЇХНЮ ОСОБИСТУ культуру ніхто не втручається, я повністю тебе підтримую в цьому.
AVB пише:
Запитання було конкретно до тебе і

ВІДПОВІДЬ МОЯ НИЖЧЕ.

додано через 1 хвилину 13 секунд:

P.S- Я ХОЧУ ЗАВЖДИ СЕКСУ(ти мене і через це заплюєш?

додано через 6 хвилин 38 секунд:

і я впевнена що мій чоловік через простий тупо секс не захоче когось на стороні, але якщо він мені скаже, мол, давай щось може придумаємо-я його ще більше буду поважати хоча б за те, що він нічого втіхаря не робить, от де моя культура сексуальних стосунків. в моїй сім"ї право голосу є всім. і ніяких скритностей немає.
Гаразд, ти будеш його поважати. Але ти не відповіла, як ти ПОСТУПИШ.
я вже досить багато написала, і в частності про те, як би я поступила)))моя думка не є прихованою як в деяких
І в мене тоже така думка: можу писати всьо і про все, шо зроблю, краще казати прямо чим морозитися а думати про те як шось оце таке зробити!
Я дивлюся у Вас в Золочеві самі сексуально озабочені форумчани. Панове сексом треба займатися, а не філософствувати, а Ви як думаєте, небайдужі
А не в нас, не в Золочеві, тоже всі сексуально озабочені. Тільки кожному своє... В когось збочення в тому щоб пофілософствувати, а в когось в тому, щоб, наприклад, одяг противоположної статі одягнути і танцювати потім, чи в тому щоб бути садо-мазохістом, чи щоб мінятись партнерами чи ще щось...

І краще вже то визнати ніж десь там, тайком, займатись всяким...)))
Ну це ... ВООБЩЕ? Куди я потрапив. Навіщо Ви форум перетворюєте на збоченьства. Ось тут модераторам і адмінам треба сказати своє слово, що та пані чи пан "pangea" пише. Жуть, мені навіть страшно спати буде"садо-мазохістом, чи щоб мінятись партнерами чи ще щось... ". Де Ви того в Золочеві набрались, що пропагуєте серед молоді міста. Хто за Вами стоїть, чиї гроші та бабло???
Це що секс -форум Золочева. Чого тільки всі про секс пишуть, ніби з цепі зірвались, що про політику Вам не цікаво говорити чи про владу в місті чи в державі. Шо секс вам миліше, в що Ви перетворили форум нашого сайту. Куди дивляться ті, хто вас породив ?
Окей пише:
що про політику Вам не цікаво говорити чи про владу в місті чи в державі.

не цікаво
розділів на форумі безліч, тем - ще більше. Кожен форумчанин має можливість обирати ту, яка йому більш до душі. Ніхто нікого не заставляє заходити в розділ "Знайомства". Не подобається - оминайте, які проблеми??? Якщо більшість користувачів обирає цей розділ для дописувань - це суто їхня справа.
Давайте не будемо строїти з себе безневинних овечок!!! Шо природньо то не гріх. І думаю, в тому нема нічого поганого, що розмови про секс людям приносять більше задоволення ніж розмови про політику.
З ТРЬОМА ТЕЖ НЕПОГАНО БИ БУЛО

додано через 2 хвилини 52 секунди:

ПРАВИЛЬНО ЦЕНЗУРІ НІ ХВАТЕ НАМ МОЛОДИМ РОТА ЗАКРИВАТИ А ПОЛІТИКА ХАЙ ЙДЕ В ОДНЕ МІСЦЕ ТУТ У НАС ЩЕ ПОКА ВІЛЬНА КРАЇНА
В НАШЕЙ СТРАНЕ СЕКСА НЕТ!!!!
Інтюлюгентам, до 18 та релігійним фанатикам ЧИТАТИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Проте раз задав в Google слово "секс", і .......
За часів моєї молодості то не так називали, але робили майже так само, лишень от Чорнобиль трохи генофон підпсував, слабенькі якісь тепер стали, то голова болить, то ще якась біда...
... а то було раз ідем ввечером бригадою комбайнерів (це коли в Казахстан відправляли цілину освоювати), а тут 4 доярки на сіновалі допивають пузирь після зміни, і до нас "ребята, пошалить не желаэте?, а то нашей подруги муж сбежал с проводницей, нужно утешить баришню". ... світало, і то Стьопку з Люськи було важко зняти. Хіба то секс був? Пародії на HUSTLERtv показють (накормлять хлопа віагрою та ще й курву валютну дадуть, а най попробує після літра самогоняри Светку буфетчицу оформити, в неї ж 150 кг живої ваги!!! )
А раз було таке: рулю на автопілоті на хату від Зоськи, пізно вже будо, а може рано, а тут дивлюсь сусідське дівчисько років 13-14, а її якийсь гімняр припер до стіни і штуркає жинилом, думав що насилує, а ні виявляється то любов її перша (а потім, 2,3...25-та,... любов, одні машини під вікнами сигналять, та ганд*ни розкидані). Дівка виросла, жинилась на якомусь комерсанті з Києва і тепер buisness_woman, а як була курвою, так і зосталась такою, пробував, нічого особливого. Культура сексуальних стосунків - Є.
Хоча раніше отих, що про "голубую луну поют" було менше, і то по потребі на зоні, а то що тепер воми по містах з дудками паради влаштовують, то жиди дітей зомбують, щоб привикали, що це нормально. Ото вже не культура, а геноцид нормальних. А для тих хто цікавиться культурою сексуальних відносин, в неті є бездіч книжок про історію сексу в світовій історії, особливо не для слабонервних розділи про Калігулу та сатанінські оргії Середньовіччя. Так що порівнюючи з цим, те про що ми говорим "цветочки"...