Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто знає Дзвінку?

Автор Повідомлення
Хто знає Дзвінку?
Є така розкішна книжка про взаємовідносини сучасної молоді, написана Любком Дерешем - Поклоніння Ящірці. Події розвиваються в Західному місті Мідні буки. Головним героєм є Михасько, Гладкий Хіппі та Дзвінка.. ну і ще купка покидьків. Так ось, описана в цій книженції історія надто попахує реальністю. Обіцяю винагороду будь-кому хто знає щось про Дзвінку... про дівчину, яка стала прототипом героїні оповідання.
Якшо б таку книжечку прочитав, то може б і поміг, а так, вибач, не уявляю, про шо йде мова...
а де цю книжечку можна дістати?
Я знайшов!
http://www.lib.proza.com.ua/author/16/
НІФІГАСОБІ!
Ніколи би не подумав, шо наша рідна українська література може бути такою НАШОЮ і такою РІДНОЮ! Твір просто прекрасний! Як почав читати, то не міг зупинитись до самого кінця. Нажаль, не маю жодного поняття про походження прототипів і імовірний населений пункт (історія дійсно дуже схожа на взяту з реальності). Та й навіщо їх шукати? Вони серед нас! Я, наприклад, поступав схоже у своїй бунтівній молодості. Коли перепадало від усякої рагульської наволочі - тихо, без шуму і свідків, ПОМСТА!!! Раджу усім борцям за НАШЕ УКРАЇНСЬКЕ поступати так само, поки останій покидьок не сконає...
прочитала!!! творик-супер!!!
AVB пише:
Та й навіщо їх шукати? Вони серед нас!

Фішка в тому, що я хочу бачити саме Дзвінку. Ну такий поклик в мене...
Шо, закадрити хочеш? Вона ніби з Міськом Сербом
Хе, а він часом не родич того Крвавіча, шо нам Шашкевича зробив?
AVB пише:
Шо, закадрити хочеш? Вона ніби з Міськом Сербом
Та ні, мені б просто їх побачити та поспілкуватися...
Та нє. Думаю, Malin просто хоче взяти пару уроків фехтування лопатою
дівчисько-молодець!!!
Не сказала би, що книжка викликала в мене багато позитивних емоцій. Враження сильне, але якесь воно... похмуре, чи шо? Пару днів в маленькому трансі була.
ще цьго-ж автора прочитала твір"Культ" також досить цікавий, раджу прочитати
lenhen пише:
ще цьго-ж автора прочитала твір"Культ" також досить цікавий, раджу прочитати

Якщо на те вже пішло, то раджу прочитати "Архе" того ж Дереше..
Дереш-супер!!!
lenhen пише:
Дереш-супер!!!

Мм, концептуальна заява... Що тут скажеш - хлопець він молодий і голова у нього варить як треба
цікаво що-ж то за містечко таке Мідні Буки?
Явно не Золочів, хоч я спочатку подумав, шо то Вороняки. Може Ужгород? Чи може краще не ламати собі голови, а запитати у самого Любка?
а мені дуже подібне до Золочева, і гори є, а тих що живуть "па панятіях" хоч греблю гати
В тому і привабливість "Поклоніння..." - події твору близькі нам і по часу, і по духу.
А мені фсьо цікаво: перейшов той нарік через складку в просторі шо в підвалі Червоного бурделю чи ні? І шо то за глюки його чіпали?
а хто його зна... то питання вже до пана Любка
В мене таке враження, шо твір писало декілька чоловік, або, принаймні, ідеї не одного автора. В інакшому випадку Дереш є просто вундеркінд, якшо в одному творі використовує такі критично різні літературні напрями.
як би там не було, але уява в автора велицьозна... від твору "Культ" я взагалі в шоці
в мене є реальна атвєтка на питання Маліни..... я працював в Києвському журнальчіку і у нас в шштаті була дівчинка , яку звали Дзвінка..... вона з Донецька.... але говорить лише українською, преться по тому молодому наркоману Дерешу(комусь треба довести, що він наркоман???).... але книжечки.... нічьо такі читав усе окрім Архе... але років 2, 5 назад.. переріс я всіх цих Андруховичів з Дерешами..... але класні часи..... були.... так контакти Дзвінки ше потрібні...????
яка там уява... Єшки нармальні він хаває... знаю....
Не думаю, шо свій профіль припасовується на будь-якого неформала світу. Не усі ж хворіють коксом і ніґами.
я не хаваю кокс, дядя... шо ти собі видумав.... ніггерами хворію....? ну не всім ж бути занудними патріотами..... і ше... я ніби вже не неформал.. денді- да , но не нєфар....
Доречі, про книжку. Хтось помітив, шо головні герої, котрих хоча і було названо неформалами, в тексті сприймались як звичайні нормальні підлітки, на противагу тим "денді"-збоченцям, за якими лопата плаче?
Тому що це книжка. А в житті буває по-різному...
люди!!! де можна знайти/скачати Dереша"Aрхе"?
Якраз зараз готується до виходу нова книга

Malin пише:
Обіцяю винагороду будь-кому хто знає щось про Дзвінку... про дівчину, яка стала прототипом героїні оповідання

Звертайся в інтерпол!
INTERPOL - http://www.interpol.int/default.asp

Search criteria: Dzvinka

*No documents matching your query were found.*

ПРИВІТ!!!!!!!!!!! Я ТЕЖ НЕДАВНО ПРОЧИТАЛА ЛЮБКА ДЕРЕША."ПОКЛОНІННЯ ЯЩІРЦІ"-щось зовсім нове відкрило в моій душі... те що треба поважати всіх(окрім таких як федя!!!!!)навіть тих кого вважаемо "не форматом"
я Дереша перечитала вздовж і впоперек.... чекаю, мо шось нове напише...
Щасливі, маєте час читати
А поважати треба всіх без виключення, особливо тепер в Уркаїні.
ТА-ТА