Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Найтяжчий гріх

Автор Повідомлення
звичайно шо інквізиція:на вогнищі інквізиції згоріло 34 658 людей, один Торквемада спалив 10 220 жертв... статистика вражаюча...
ОГО!
А звідки такі точні цифри?
ну не знаю на скільки точні, їх могло бути і більше, а к-ть жертв підраховував бувший секретар трибуналу -Льоренте
Я думаю, шо першоджерелом такого звіту є сама церква. Мусіли ж вони відчитатись за виконану "просвітницьку" роботу на страшному суді, от і хронікували все підряд.
І шо, покаялись?
сумніваюсь... справжнє звірство...
Люди, шо ви паритесь? Життя не таке вже довге. Я думаю ТАМ нам все розтлумачать швидко і зрозуміло.
Думка від себе: будь який - найтяжчий
якщо є в людини совість(така як має бути), тобто докори сумління якісь, то та ж совість вибере для самої людини найтяжчий гріх.
Найтяжчий гріх - це не вірити в Бога.
ViVi пише:
Найтяжчий гріх - це не вірити в Бога
а де то є сказано???
massimo, це записано в серці віруючого...
якщо записано у серці віруючого, то має бути записано звідкись
massimo пише:
З голою жінкою важко сперечатися

Ось і не сперечайся!
Сам же знаєш, що я права.
ViVi, а ти гола?
гола жінка!
AVB пише:
це записано в серці віруючого...
ну тоді для мене найтяжчий гріх то є брехня, і коли людина говорить на тему в якій немає поняття
mops пише:
А ще дуже смішить сповідь в церкві - цілий рік грішив, а тут бац! і знов чистий. Виходиш з церкви і знаєш, що нічого не зміниш у своєму житті, будеш грішити аж до смерті. Цікаво, а раптом усі ці сповіді на тому світі будуть не дійсні, що тоді?

Та. Баня якась получається.
А хто тобі сказав, що вони будуть дійсні?
ViVi пише:
Найтяжчий гріх - це не вірити в Бога

такий собі брєдок... негри на річці Конго також вірять...
В прихід зеленого крокодила. І шо то ім дає?
tymofiy пише:
І шо то ім дає?

Може людям просто необхідно в щось "вище" , світле, вірити? Ми це називаємо Бог, хтось Аллах і т. п. Яке повинно бути безмежно добре, всепрощаюче, яке в тяжку хвилину допоможе, не відвернеться. Вважаю, що людина без віри-не людина...
lenhen пише:
Може людям просто необхідно в щось "вище" , світле, вірити?

Золоті слова. З часом все більше в цьому переконуюсь.
А чи є гріхом "єресь"?
віруючий має знати.)
Та я для себе зенаю, просто вашої думки питаю.
Чому? Бо мислю так. Як би не було єретиків, то праведники би не мали навіть пергаменту на чому написати свої одкровення. Бо саме прагнення до розуміння істин призводить до відкриттів, а тільки консерватор називає це єрессю, оскільки боїться втратити свої позиції.
AVB пише:
Бо саме прагнення до розуміння істин призводить до відкриттів

Хто не задає запитань, той не навчиться розуміти. Хто не навчиться розуміти, той не знатиме. Яка йому користь з навчання?
Істина народжується в суперечці.
Один з найтяжчих - байдужість.

tymofiy
Хто не хоче знати, той і не задаватиме запитань.

Кот да Винчи пише:
Істина народжується в суперечці.
tymofiy, ти задав саме нерозв'язне питання, яке зводиться до того, В ЧОМУ СЕНС ЖИТТЯ. Не думаю, що людині дано знати для чого їй навчатись.
Моя думка, що найтяжчим гріхом є ЗНЕВІРА , вірити хоть в щось, але потрібно. Коли немає віри, немає сенсу життя!!!!
AVB
тиць тобі... Я нічого не задавав. Я висловив свою думку.
Святий Дух вказує нам на гріх. Якщо визнаємо свій неправильний вчинок - отримуємо прощення по Божій благодаті в Ісусі Христі.
Якщо ж вперто противимося Духу Святому, не визнаючи гріха - чинимо нерозумно, бо майбутня доля нерозкаяних грішників - вічна друга смерть в озері вогняному.
Luther, а хіба не можливо визнавати гріх і каятися без Духа Святого?
А хоча б одному з тих людей шо зараз обговорюють ту тему стукнула в голову розумна думка піти в ближчу церкву і задати то запитання священику? Як ви думаєте, що він скаже? І на 100 % впевнений що більшість з ваших філософських постів абсолютно не співпаде з відповіддю даного священика. Але якшо вам настільки то цікаво, що ви готові сходити і в наступну церкву з цим питанням, чи можете ви бути впевненими шо відповідь наступного священика співпаде з відповіддю попереднього? Кількість смертних гріхів має конкретне число і обговорювати котрий із них є більш тяжчим, а котрий менш. по краінй мірі є тупо. Гріх є гріх, який би він не був. Результат завжди один і той самий-ваша душа іде в пекло...HELL ON THE EARTH...
Дух Святий працює через нашу совість - хочемо ми того чи ні.
Коли буддист вкраде щось, йому також буде совісно. І він або припинить бути злодюжкою, або ж вперто продовжуватиме, чим з кожним наступним разом притуплюватиме докір Святого Духа.
гріх - з грецької "непопадання в ціль". Це те, чого не мало б бути. Саме тому Бог радить визнати гріх і більше так не чинити.

додано через 3 хвилини 44 секунди:

Lucifer пише:
Гріх є гріх, який би він не був. Результат завжди один і той самий-ваша душа іде в пекло...HELL ON THE EARTH...

визнані гріхи омиті кровю Ісуса Христа, бо Христос поніс покарання за наші гріхи на Голгофі.
Це і є благодать Божа - незаслужена милість до нас, грішників.
Бог викупив нас. Він любить нас, бо БОГ Є ЛЮБОВ!!!
Вічна слава і подяка Йому за це!
Можна багато говорити на цю тему, і у кожної людини буде своя точка зору на це запитання.
Та як що людина відносить себе до християнина, повинна звертатися до Біблії, щоб знайти правильну відповідь. А там написано -
- Тому говорю вам: “Усякий гріх і хула проститься людям, а хула на Духа не проститься людям. І хто скаже слово проти Сина Людського, проститься йому; а хто скаже слово проти Духа Святого, не проститься ні в цьому віці, ні в майбутньому. Мт. 12:31-32
- Хто ж зневажить Духа Святого, не має прощення повік, а винен вічного осуду.
Мр. 3:29
AVB пише:
Luther, а хіба не можливо визнавати гріх і каятися без Духа Святого?

Не можливо, якщо йдеться про біблійне покаяння.
Люди добрі... та ж в біблії написано шо ціна за гріх - смерть, немає значення який гріх, бо з будь яким гріхом ви не ввійдете в Царство Боже.

Скажем в вас є чиста біла скатертина, в цьому випадку ви її назвете чистою, але нехай на ній буде одне малесеньке пятно, то ви вже назвете її брудною... так само і з людиною.

А розглядати гріх з точки зору себе, мене, тебе, їх, його, її... немає сенсу, бо його тре розглядати з точки зору біблії.
"Заплата за гріх - смерть, а дар Божий - життя вічне в Ісусі Христі, Господі нашім!" (Римл. 6:23).
Визнаний гріх - прощений гріх. Як і написано: "Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний і праведний, щоб гріхи нам простити та очистити нас від неправди всякої" (1Івана 1:9)
Гріх нищить усіх!
Визнаний гріх - прощений гріх. Як і написано: "Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний і праведний, щоб гріхи нам простити та очистити нас від неправди всякої" (1Івана 1:9)
Ми, християни, іноді можемо спіткнутися на життєвому шляху, але наше ставлення до гріха завжди є і залишається однозначне: гріх - це неправильний вчинок, бо це є те, чого не мало б бути.