Золочів Плюс
Форум міста Золочів

А ти віриш в ангелів?

Автор Повідомлення
А ти віриш в ангелів?
Іноді в нашому житті з’являється хтось і все змінює, а тоді йде далі. Не озираючись. Наче нічого не сталося. Ніби світ такий, як і був.
Ти намагаєшся утримати його, біжиш за ним, просиш зостатися. А він не чує. Здається, що це кінець. Бо тобі подарували надію і покинули. Ти відкрив серце, а тебе полишили. Розпач роз’їдає зсередини. Чому? Навіщо?

Нехай мине трохи часу. Так, це тяжко, але відпусти його. Зараз тобі важко усвідомити, але то був Ангел. Він показав тобі справжній світ, де кохати можна, де відчувати пристрасть потрібно, а бути щасливим – не міф чи легенда, а реальність. Твоя реальність.
Не закривайся, не спопеляй душі самотністю, спробуй відчути пристрасть знову. І у твоє життя знову прийде Ангел. І тоді це вже буде Твій Ангел. І ти кохатимеш так, наче ніколи нікого не кохав, бо твоя душа народиться знову, очі сяятимуть як у дитини, а серце радітиме від того, що нарешті горить тим почуттям, задля якого б’ється у твоїх грудях.
Я бачу хтось находиться під дуже сильним враженням від фільму "City of Angels" с Мег Райaн і Ніколасом Кейджом
Що до самої теми, то в Ангелів вірю, правда після першого разу вони рідко коли приходять знову... а якщо приходять то вони вже не такі яскраві як ті перші...
Якщо розібратись то в тому є своя правда, наприклад ті люди які пережили клінічну смерть вони вірють в присутність Бога , дехто з них докорінно міняє свій погляд на світ. Я думаю що є Бог на світі і ми повинні усвідомлювати свої вчинки людина є істота як має розум та свідомість. Хто би ти не був на тому світі ти все одно залишит тут на землі все матеріальне, а забереш з собою свою совість (душу, субстанцію) то можна називати як хочеш. І я думаю що ангели є , тому що є Бог. До якого занепаду прийшла б людська цивілізація, якщо би вона не вірила в присутність Бога, і не боялася би кари за свої вчинки? Я думаю я зможу посперечатися в темі.
Так... Але тут мова йшла про земних ангелів
Я думаю що та тема що я підняв теж доречна, я хотів спитати Ви зустрічали земних ангелів ? Якщо так то Ви щаслива людина
Абсолютно знайомі почуття людини з ніком Esperanza, тому можу з впевненістю сказати , що земні ангели таки існують, але як правило вони недосяжні , і напевно тільки через те вони залишаються божественними!
Я думаю що є матерії яких ми просто не можемо побачити, але можемо відчути інакшими почуттями, наприклад сон, сновидіння?
Був в мене такий Ангел..... і зараз зявляється ще один... але він ще не встиг ввійти в моє життя.. як вже зробив боляче
То про яких ангелів зараз йде мова? Добрих чи поганих?
Про ангелів, як трапляються в житті... почитайте уважніше, а у вас не було такого ангела?
Я думаю що то велика рідкість на рахунок ангелів в житті. В мене не було ?
Був в мене такий "Ангел". Змінити моє життя ця людина змогла, однак зміни не було надто позитивними... тому не впевнений чи можна назвати цю людину Ангелом...
та у кожного з нас були такі "ангелочки", але чомусь вони довго не забуваються... і часто згадуються...
Чомусь вважається, що ангелом має бути хтось інший, чужий, але ніхто не думав над тим, щоб стати ангелом самим? (я не про таких ангелів, які розбивають серця, бо дійсно важко їх назвати ангелами) Мене на таку думку наштовхнула новорічна смс від моєї подруги, в якій вона написала таку фразу: "Бажаю тобі сміливості бути янголом". Не обов"язково бути зовсім святим і безгрішним, але усмішка до людини, яка поряд, чи безкорисливі прояви доброї волі до інших, навіть зовсім чужих людей, це вже великий крок до того.
Гадаю, шо людина не може бути ангелом, ні добрим, ні поганим. Природа ангелів суттєво відрізняється від людської. І скільки людина би не намагалась бути святою чи монстром, вона всеодно залишиться людиною. А шкода! Ото би було цікаво! Допоміг перейти старенькій через вулицю 100 разів - отримав Бонус; назбирав 10 Бонусів - обміняв їх на крила. Але "народжений з глини гончаром не стане!"
Цікаво, що в перекладі Ангол - це посланець. Посланець завжди має джерело, або того, хто його послав. Також, він завжди має мету послання. Визначити джерело можно по плодам , які приносе життя після прийняття послання. Якщо плодом є руїна - то джерело не від Бога.
Приклад:
Любий посланець(ангол), який посилає людині пристрасть, має мету зруйнувати ії довіру до майбутньої любові, тому що відчуття будут дуже подібні, але пристрасть спале людину дуже швидко. Через це вона в майбутньому може не прийняти справжню любов, пройти мимо через ожесточення від минулого досвіду. Типовий приклад дії ангола, або точніше - демона пристрасті, який теж посланець.
Приклад:
Людина шукає правду, свій життєвий шлях, всім сердцем шукає Бога, але ще не знає Його. Під час пошуків раптово бачить ті речі, або тих людей, мимо яких проходила завжди, не помічала. Ангол посилається для того, щоб ненав"язливо привернути ії увагу. Типова дія найпростішого ангола від Бога.
Висновок:
По плодам упізнаєте їх...
Я Sergio так і не зрозумів. Хто є ангелом? Людина, котру ЛЮДИ оцінюють по плодах її міссії? Чи якась інша істота, плоди якої оцінює Верховний Суддя?
Кожна людина після смерті може стати ангелом, але це вже про небесних Ангелів Хоронителів... Я таке в молитві вичитала, з молитовника.. була здивована.. перспектива непогана.. отже і стимул праведно жити зявився
Чому така сліпа віра молитовнику? Як щодо багатьох інших народів світу, які не мають такого молитовника? У них що, тієї перспективи вже нема? Чим вони гірші?
Людина ніколи не зможе стати ангелом, навіть після смерті. Цей молитовник безпідставно дає дуже дивне вчення. Люди та анголи - це зовсім різні істоти, навіть по призначенню. Достатньо просто уважно дослідити Біблію з цього приводу. АНГОЛИ - це не дітки з крильцями, духи, створенні для служіння Богу та людям.
Чекайте, чекайте... Ангел - це ангел. А людина-ангел - це метафора. Шо кому не ясно?
2Sergio
Ангели матеріяльні? Не свідчення про їхні дії чи з'явлення. Я говорю про реальні матеріяльні докази їхнього існування. У Біблії сказано про природу ангелів стільки ж, скільки в шкільному 'підручнику з інформатики' про ІНФОРМАТИКУ! Ми оперуємо лишень неясними і незрозумілими описами реліґійного пляну, та ше припущеннями свідків їхньої діяльності.
Я назвала в першому пості АНГЕЛОМ - просто хорошу і чудову людину... А про небесних анголів, це вже зовсім інша тема...
Ангели всі ми а от хто білий а хто чорний хто зна???
думаю це залежить від ситуації. Не буває ідеально поганих, або ідеально хороших людей.
Так-так, як і не буває досконалих анґелів. А отже і людина, яку би вже з себе туво не показувала, а на глобальні крайнощі мало хто іде. Рівносильно і навпаки, на сонці теж є плями .
всі ми не без грішні(на жаль???)
В земних ангелів я не вірю... Таких не існує, усі ми грішні.
Є тип людей які надихають до вищих почуттів і вчинків. Такі дійсно є і їх багато. Але мені здається вони мають силу тільки у випадку своєї романтичної недосяжності... Знайомство, зустріч, пізнання тієї людини і т. д. просто зводить на нівець усі ці почуття які жили у тобі до того.
Хоча в кожної людини усе відбувається по-своєму.

cras amet qui numquam amavit
quique amavit сras amet
(завтра познает любовь не любивший ни разу,
и тот, кто уже отлюбил, завтра познает любовь)
Ангели - це прояви любові?
Esperanza
Красиво. І романтично. Справді, по-справжньому ціниш лише коли загубиш. Деколи хочеш спробувати відновити попередню естафету, тільки в більшості випадків буває вже пізно. Якщо і повернеш те, що пропустив здуру колись, то це вже не те, не той ангел. Ореол гасне, віддаляється, і ти вже з простою людиною. Залишається прив'язаність чи як...
А Карлсон це ангел? Напевне. Але на нього крил бракнуло...

останнім часом починаю вірити, і думаю що в мене особисто їх мінімум 2
Отже, ангели існують лишень в нашій уяві. Насправді ж це ілюзія, лише нам солодка і втішна. І віримо ми в неї оманливо, самі те не розуміючи. Натомість, більше заглиблюючись в своїй примарі, наштовхуємо інших на заморочення непробудне. Аж страшно стає, як осягнути реалії безграничних крайнощів, що вже само по собі є абсурдним і помилковим. Незважаючи на те, вбачається якесь там світло, яке нібито всеохоплююче і до глибини кожної душі проникне. А насправді достатньо розплющити очі, повністю виключивши несправний механізм містичної підсвідомості і взяти до уваги лише фікцію відображення всесвіту, яка ніби інертно пульсує в епіцентрі загаслої темноти. Не вірте побаченому, бо не може знати людина справжності уявленого мороку. Це абсурдно. Як можуть АНГЕЛИ БУТИ?
AVB пише:
Отже, ангели існують лишень в нашій уяві.
то в тебе звідки такі дані ?
Проаналізував усі попередні пости...
З іншого боку, сам подумай. Все, що ми бачимо, чуємо і т. д. обробляється в доступну нам інформацію вже в нашій голові. А звідки ти знаєш, що це працює саме твій розум, а не, скажімо, вклинився хтось і крутить нам "кіно"!
Так чи інакше, Все, що існує - воно існує вторинно в нашому розумі, як уявне відображення зовнішнього світу, який не обов'язково має бути первинним оригіналом. Може це якраз зовнішній світ разом з тими всіма ангелами разом взятими відображається, як уявність нашого реального мислетворення?
AVB пише:
Проаналізував усі попередні пости
суб"єктивна думка малої кількості населення.

Останні м часом я стараюся категорично нічого не заявляти по темі "невпізнаного і невідомого", насправді, ми не можем заявити, що не існує нічого іншого крім того що ми бачимо. Наприклад уявити собі що обна собака каже десятьом іншим, що в світі те тільки чорний та білий колір, а ще є інші кольори, іншим собакам не збагнути, як то можуть бути інші кольори, бо вони їх ніколи не бачили, а дуже важко уявити собі те чого ніколи не бачив. Мораль така: не можна говорити, що чогось нема, тільки тому що цього не видно.
В когось дуже матеріалістичне сприйняття метафор...
AVB пише:
Це абсурдно. Як можуть АНГЕЛИ БУТИ?
А я вірю в те, що ангели існують. Так навіть цікавіше жити. А то, наприклад, добираєшся в темноті додому одна. Страшно. Кругом небезпека може очікувати, а тут раз-подумала про те, що мене мій ангел - охоронець охороняє і вже легше на серці, не страшно, а впевнено йду собі, бо не одна. І нехай хто - завгодно стрінеться!!!
ангели є але вони нематеріальні. проте , для когось ангелом може бути дорога серцю людина, значить такій людині повезло більше за інших
Ага, я собі уявила, як той ангел п'яний до хати заходить
VIA
ти чого опошлила твій ангел так і робить?
VIA, крутий в тебе ангел
Не хотів би з ним зустрітися в темному перевулку!

st.fergi
Та нє, слава Богу, просто уявила, як воно
Чесно... Вірю!!!
Хоча в шо я тільки не вірю...
І в мене був такий ангел, як описує ESPERANZA. Показав що таке кохання, справжній поцілунок, яким цікавим може бути життя.... показав і зник... назавжди..... а може....
появиться другий ангел, покаже ще щось цікаве)))
НАдіюсь.... але... так важко забути....
А треба, щоб продовжувати життя далі, а то зупинишся на спогадах і наступного АНГЕЛА можеш пропустити!
МОЄ ЖИТТЯ-СУЦІЛЬНІ СПОГАДИ І ЗМІНИТИ, ПОКИ ЩО , НЕ МОЖУ НІЧОГО.
так воно ж само все зміниться, навіть якщо ти того і не можеш(або не хочеш) змінити. життя само по собі завжди міняється, але просто невідомо в яку сторону воно само зміниться, так що настоятєльно рекомендую взятися за своє життя і змінити його так як тільки ти сама хочеш))))тоді на нікого і на ніщо нарікати не будеш(мол, во жизнь пошла))))