Золочів Плюс
Форум міста Золочів

А ти віриш в ангелів?

Автор Повідомлення
ПРАВДУ КАЖЕШ, ТРЕБА ЩОСЬ РОБИТИ, А НЕ ЗАЦИКЛЮВАТИСЬ НА ОДНОМУ ПЕРІОДІ ЖИТТЯ.
почни з того, що повикидай речі які нагадують про минулого ангела і розслабся, не чекай від інших людей таких же падлянок які зробив тобі хтось попередній, і не придирайся до нового ангела, і не вишукуй в ньому якісь скриті (на твою думку)нещирі відносини на рахунок тебе. Адже ВІН не винний що він всього-навсього ДРУГИЙ і що ти обпікшись на молоці дуєш і на воду, але звісно обережною будь, і вуха не розвішуй надто))))
Другий ангел.... а якщо взагалі вже не буде ніяких ангелів, або буде такий як попередній, або ще гірший. Такого я точно не витримаю. Але в душі я ДУЖЕ надіюсь, що Бог такого не допустить, і я таки знайду свого ангела, СПРАВЖНЬОГО АНГЕЛА, який буде любити мене всім серцем і душею... як би наївно це не звучало, але я вірю в це.
Y.L. пише:
Другий ангел.... а якщо взагалі вже не буде ніяких ангелів, або буде такий як попередній, або ще гірший

в твої то роки про таке думати!!!!!
той урок ти маєш для того шоб вчитися на ньому а не думати чи витримаєш щось подібне!
якщо і станеться то витримаєш, бо маєш уже закалки трошки від попереднього, саме головне настроїти себе на позитив бо думки матеріальні-про що думаєш те і буває переважно!
Y.L. пише:
який буде любити мене всім серцем і душею... як би наївно це не звучало, але я вірю в це.

то не тільки наївно але і банально, бо наше хороше життя якраз і складається з простих банальностей: пішли щасливі в кафе , в кіно, просто по вулиці походили і поговорили, приніс каву у ліжко і все таке інше.... час пройде і ти зрозумієш, що щоб щось мати хороше то треба до хорошого тянутися і хорошого прагнути, а назад дивитися тільки інколи, і то з усмішкою, ніби згадувати як сон(якщо само нагадається)
А знаєш, з тебе б вийшов хороший психолог! Серйозно! Вмієш давати поради, пояснити, дякую!!!
а немазашо
Ангел... Коли ти його зустрічаєш, то світ для тебе стає справді світлішим... А якщо цей ангел ще й знаходить поруч... живи і насолоджуйся!!! Та людина - це таки трохи дивне створіння... Здавалося б, все складається так, як ти хочеш - ангел поруч, життя - майже казка... Та чомусь ми раптом відштовхуємо усе... і починаємо шукати щось... що нібито може бути кращим...
Може людина - це така істота, яка дуже швидко до всього звикає і прагне нових відчуттів...??? Ангели стають звичайними людьми... бо ми їх просто відштовхуємо...
А може ангел просто ще не нагулявся, він хоче спробувати все, насолодитися, як то кажуть, життям, але коли він зрозуміє, що йому потрібна тільки ВОНА-єдина, що він помилявся, і тільки з нею зможе бути щасливим, може бути занадто пізно.
Y.L.
то будуть проблеми тільки того ангела, так як ти уже давним давно будеш щасливою!
навіщо тобі ангел, який залишив тебе ради
Y.L. пише:
не нагулявся, він хоче спробувати все, насолодитися, як то кажуть, життям
хіба ти сама і не є життя? хіба ти сама і не є насолодою?
чуш.
не потрібно тобі таке.
Та так, знаю, що ніколи не зможу йому пробачити того всього що він натворив, ну хіба що він зробить щось ТАКЕ.... але, майже, з впевненістю можу сказати, що в нього і в думках нема і не буде, щоб щось робити, бо зараз я розумію, що була для нього тільки іграшкою.
Та ти йому в думках вибач, пробач все що він зробив і відпусти його з свого серця нехай собі і дальше гуляє і насолоджується життям!
Скажи собі: я відпускаю тебе, іди і більше не повертайся в моє життя бо для тебе місця в ньому немає. А сама будь відкритою для нових знайомств і склади собі САМА своє життя як пазли, розумієш? Який собі пазл вибереш то так твоя картинка і складеться!
Іграшка-неіграшка, згадай про хороше що між вами було і як я уже сказала вище-як сонІ сама дивися у майбутнє з надією і вірою що ТОГО РАЗУ все буде ок!
Y.L., не кажи, що не зможеш пробачити. Думаю зможеш... Я тоже колись так казала, але треба було, щоб просто час минув... і себе в голові треба перестроїти Забути? Ні не забути, бо то нічого не дасть. Просто зрозуміти, що людей на світі є багато, а шансів, що ти з кожною з них можеш порозумітися ой як мало. Все робиться на краще, повір. Мине час, може навіть дуже багато часу і ти пробачиш, можливо навіть той ангел знову стане для тебе кимось дорогим. Якщо не коханим, то хоча б добрим знайомим... то також непогано. Не вчися змолоду викреслювати людей з життя... навіть, якщо дуже хочеться. Можливо ти колись будеш дуже потрібна цій людині... не обов'язково в ролі вічної супутниці, може захоче так поговорити. Добро завжди добром винагороджується І не думай сумвати, відволічися... відпочинь, посміхайся... бо як хтось вже казав
Цитата:
Усміхайся. Хтось може закохатися в твою усмішку
Дякую дівчатка! Приємно, що комусь не байдужі чужі проблеми.
Шо за розмова? Ангели і кохання? То той дядько що блимає світлом в очі, задурманює свідомість і пускає мурашок по тілу під час оргазму?
Я завжди вважав і буду вважати шо то звичайні хіміко-біологічні процеси в закоханому чи в такому шо вдає закоханість тілі. Для мене ангел- то якась вища енергія котра береже життя людини. Після серйозної аварії , в котрій навколо мене моментально загинули люди, а я залишився абсолютно неушкоджений, хоча свідки аварії були в шоці не стільки від аварії, а від того шо ХТОСЬ залишився живим
Ангел-охоронець важливіший за амурчика.