Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Найвідоміша людина Золочева

Автор Повідомлення
Найвідоміша людина Золочева
Отже, хто ж ця людина? Я маю на увазі не політиків та інших великих шишок, а простих смертних, таких, як ми з вами.
Я думаю Теодор Кукурудза. Я б назвав Гусіна, але фактично він не золочів"янин. Його батько - золочів"янин, а він тільки на канікули до бабці приїжджав.
Теодор у Золочеві теж досить рідко буває. А з постійних жителів міста можна розділити по категоріям, наприклад найвідоміший підприємець,
лікар, бомж, спортсмен, хабарник, вчитель, неформал і т. д. і т. п. Ану, напрягаєм мізки!!! Хто в нас самий-самий???
так починаю:пiдприэмецъ-певно Кудрявець., вчителi в 1 школi Верба.I.I., Эфименко С. В., лiкарi:Урбанович, Зумбая, Павелко., за хабарникiв лiпше промовчу
Незнаю. Багато відомих. А напевно самий відомий виходець з нашого міста, то був нобелівським лауреатом.
І багато про нього знають? Та будь-який продавець на ринку більш відомий серед золочів"ян, аніж той лауреат.
Найвідоміший лікар - Урбанович, бомж - не знаю, не спілкуюсь, вчитель - Дубас, підприємець -Балацький, хабарник - їх стільки, що навіть важко сказати хто найбільший, неформал - Мопс.
mops пише:
І багато про нього знають? Та будь-який продавець на ринку більш відомий серед золочів"ян, аніж той лауреат.

ЧИТАЄМО (!!!): Він називаєцця Роялд Гоffман, а нобеля отримав з галузі хімії! Прочитав - скажи сусідові. Кожен може долучитися до усунення тотального невігластва!
Досить цікава тема . Я пропоную дещо вдосконалити. Чому б нам тут на сайті не провести опитування, на кшалт - "Людина Золочівщини 2006 року " в різних номінаціях, як позитив так і негатив.
ну і хто візьме на себе сміливість це написати?
А потім переможцям чукулядки роздавати коло бетмена!!!
Ну що ж, спробую бути сміливим...
Хоч 2006 рік ще не закінчився, можна дещо підсумувати.
1. У цьому році різко загострилась проблема сміття у місті. Після того, як забрали сміттєві баки, люди почали складати сміття просто на вулиці. Сміттєві гори з"явились навіть у тих місцях, де раніше їх не було. Тому на звання "Нечупара 2006" пропуную пана Федицького Р. В. також відомого під псевдонімом "Дохолєри"
2. Постать нашого міського голови п. Володимира Володимировича останнім часом у золочів"ян стала викликати досить недвозначну реакцію, особливо у зв"язку з комунальними послугами (опалення і т. д.). По місті вже довго ширяться чутки про його величезний борг за компослуги. Чи був той борг чи ні - мені невідомо, тому брехати не буду. Але сам кар"єрний злет ВВ викликає заздрість і повагу. Тому пропоную пана ВВ у номінацію "Із грязі в князі". Хто за?
3. На фоні проблем з опаленням та систематичних глюків із водопостачанням робота Золочівського РЕМу виглядає просто чудово - великих перебоїв не було, а якщо були, то їх швиденько ліквідовували. Тому пропоную: переіменувати Золочівський водоканал у Районні Зрошувальні Системи, а РЕМу присвоїти почесне звання "Просвітитель 2006".

Далі буде...
перша чоколядка твоя-за сміливість. хто наступний???
Набридло про чиновників, давайте про щось веселіше.
Отже.
Не так давно у нашому місті відкрився іще один "богоугодний" заклад - не то ресторан, не то готель бід веселою назвою "Гостинний двір". Все б нічого, але знаючі люди стверджують, що там пропонують не тільки поїсти і переночувати, але і, скажімо так, послуги представниць найдревнішої професії. Хм, не дурно там на вікнах червноі занавіски висять... Бракує ще червного ліхтаря і вивіски «тільки для дорослих». Воно і не дивно: є попит – буде і пропозиція.
Тому на звання "Найгостинніший заклад міста" пропоную вищезгаданий гостинний борд... тьху, вибачте, двір
мдя-а, і де ж той заклад відкрився?
точніше де розмістився цей нетиповий для нашого міста заклад, хтось мені скаже?
Між діагностичним центром і ратушею, там де був виборчий штаб Тимошенко
mops пише:
Набридло про чиновників, давайте про щось веселіше.
Отже.
Не так давно у нашому місті відкрився іще один "богоугодний" заклад - не то ресторан, не то готель бід веселою назвою "Гостинний двір". Все б нічого, але знаючі люди стверджують, що там пропонують не тільки поїсти і переночувати, але і, скажімо так, послуги представниць найдревнішої професії. Хм, не дурно там на вікнах червноі занавіски висять... Бракує ще червного ліхтаря і вивіски «тільки для дорослих». Воно і не дивно: є попит – буде і пропозиція.
Тому на звання "Найгостинніший заклад міста" пропоную вищезгаданий гостинний борд... тьху, вибачте, двір

Блін, а те, що в місті вже два роки функціонує бордель Бартківа ніхто навіть не згадує. При чому не просто бордель а цілий розважальний комлекс.
mops пише:
Між діагностичним центром і ратушею, там де був виборчий штаб Тимошенко

По - перше в цьому приміщенні знаходився не штаб а громадська приймальня Блоку Юлії Тимошенко.
По-друге, Ви маєте щось проти БЮТу?
По-третє, назвіть факти , які підтверджують , що в даному приміщенні бордель і бажано з фотографіями, як Ви це любите казати?
Можна тупе запитання? А де це є? і шо входить в комплекс?
AVB пише:
Можна тупе запитання? А де це є? і шо входить в комплекс?

Тупа відповідь - старий чи новий кінотеарт . Тупо можна підійти і подивитись, щро туди входить.
Аааа. Ясно!
і шо туди входить?
lenhen пише:
і шо туди входить?

Ще одне тупе запитання ! Тупа відповідь знаходиться вище - читайте!
та питання не таке й тупе, а ось відповідь...
lenhen пише:
та питання не таке й тупе, а ось відповідь...

щоб відповідь не була тупою попробую пояснити:
ще не встиг готель відкритись а його вже охрестили борделем .
Інший діє під боком у "Побуту" та "Казанови" і до того ж має свій літній кабак чомусь порядний.
Здається мені, що той хто написав це повідомлення має безпосереднє відношення до "всечеснішого" пана Бартківа і відповідно таким чином усуває конкуренцію . Це в стилі А-ля Бартків . Пригадується щось подібне було коли Ігор Васильців зайнявся мобілками то також в хід пішов чорний піар від Бартківа.
kvartyrant пише:
Ви маєте щось проти БЮТу?

Проти Бюту я нічого не маю, це ж не моя вина що він там був
kvartyrant пише:
По-третє, назвіть факти , які підтверджують , що в даному приміщенні бордель і бажано з фотографіями, як Ви це любите казати?

Хм, фотографії представити не можу, бо буде розцінено як порнуха. І, вже як на те пішло, а чи є у Вас фото, які підтверджують "бордель Бартківа?"
mops пише:
Проти Бюту я нічого не маю, це ж не моя вина що він там був
Хм, фотографії представити не можу, бо буде розцінено як порнуха. І, вже як на те пішло, а чи є у Вас фото, які підтверджують "бордель Бартківа?"

Ви так нічого і не зрозуміли, на жаль.
Чесно кажучи, не хочу продовжувати цю тему, але повірте все є і всьому свій час.
В контексті цієї теми хочу запропонувати присвоїти пану Бартківу титул - "хамелеон року". Він це звання заслужив сповна.
2 kvartyrant
У мене таке враження, що Ви взагалі не в Золочеві живете. Ви коли останній раз бачили кінотеатр? В курсі, які там зміни відбулись?

kvartyrant пише:
Він це звання заслужив сповна.

Я принаймні свою думку обгрунтовував. А Вам слабо?
mops пише:

Він це звання заслужив сповна. Я принаймні свою думку обгрунтовував. А Вам слабо?

А ви до всього іншого ще й читати не вмієте. Прочитайте попередні пости і зрозумієте - звання цілком заслужене. Які ще Вам потрібні аргументи?
Щодо додаткових аргументів. Ви ж титул "Найгостинніший заклад " присвоїли без будь-якої аргументації.
Ось і я вирішив і постановив, за :
1. зраду
2. шантаж
3. зміну орієнтації (політичної)
4. дії, несумісні з визначенням громадянин України

присвоїти Ігорю Бартківу почесне звання "ХАМЕЛЕОН 2006 РОКУ"
kvartyrant пише:
Здається мені, що той хто написав це повідомлення має безпосереднє відношення до "всечеснішого" пана Бартківа і відповідно таким чином усуває конкуренцію

Це вам тільки здається, я маю до нього відношення не більше ніж до Вас.
kvartyrant пише:
Інший діє під боком у "Побуту" та "Казанови" і до того ж має свій літній кабак чомусь порядний.

Скажіть мені, в які двері заходити, щоб потрапити до борделю. Чи він замаскувався під банк чи магазин автозапчастин?
Пропоную ввести щорічну номінацію найкращого хабарника Золочівщини званням "ЛИПУЧА ЛАПА"!
або приміром "Ручки Загребущі"
Шановна квартирант!!! Чому ви вважаєте, що у п. Ігоря - бордель??? Ви були і бачили??? Чому ви говорите, що він хамелеон чи ще щось в тому роді. Наприклад мене, цей вислів обурив!! Для чого так казати? Ви знаєте його біографію, ким він був і як починав свій бізнес??? А Я ЗНАЮ!!! Чи може вас давить щира українська жаба, що він так розкрутився? Щодо чорного піару - то у кожного свої методи.. але мені щось не дуже в це вірится. На мою думку він просто успішний бізнесмен.. який реально щось зробив для міста.. якби не він те приміщення давно вже розвалилось... так що не робіть передчасних і субєктивних висновків
Esperanza пише:
Шановна квартирант!!! Чому ви вважаєте, що у п. Ігоря - бордель??? Ви були і бачили??? Чому ви говорите, що він хамелеон чи ще щось в тому роді. Наприклад мене, цей вислів обурив!! Для чого так казати? Ви знаєте його біографію, ким він був і як починав свій бізнес??? А Я ЗНАЮ!!! Чи може вас давить щира українська жаба, що він так розкрутився? Щодо чорного піару - то у кожного свої методи.. але мені щось не дуже в це вірится. На мою думку він просто успішний бізнесмен.. який реально щось зробив для міста.. якби не він те приміщення давно вже розвалилось... так що не робіть передчасних і субєктивних висновків

Шановна Esperanza!
Я також цього пана знаю дуже добре і по бізнесових та інших справах. І не потрібно представляти його таким вже білий та пушистим. Якщо Ви хоч трохи розумієтесь на бізнесі то напевно знаєте, що досягти успіху , працюючи чесно і відкрито неможливо. Але мова не про це. Мене обурив сам факт того, що не встиг інший бізнесмен відкрити готель, який так потрібен місту, як його одразу ж прозвали борделем. Що це - випадковість чи замовлення конкурентів. Вище я навів факти , які спонукали мене назвати ім'я людини - замовника. Дуже вже метод подібний до того, яким усували конкурентів щодо торгівлі мобільними телефонами. Можу навести ще ряд факторів "доброчесності " Бартківа але ...
А те, що пан Ігор відновив кінотеатр честь йому і хвала. Як і те, скільки зусиль він доклав до того, щоб в Золочеві стояв пам'ятник Чорноволу і до багато ще іншого, в тому числі і відсоювання інтересів бізнесменів в місті. Але ... всі його добрі справи перекреслює прагнення будь-яким способом усунути конкурентів.
2 kvartyrant
Різниця між нами у даній суперечці полягає в тому, що не знайомий з п. Бартківом особисто, не представляю чиїхось інтересів і тому є більш об’єктивним у своїх висновках.
Сьогодні мені до рук потрапило наше "Народне слово". На першій шпальті надрукований лист до редакції за підписом Надії Вишинської, Ярослава Марківського (діячі ОУН-УПА) і Ірини Посполити (голова Товариства пол. в’язнів та репресованих). У листі автори спочатку висловлюють своє обурення щодо звинувачень, висунутих Бартківом на адресу В. Зубара у статі "Міський голова нас не послухав". Ці обурення займають десь третину листа. Ну а далі йде вихваляння нашого шановного голови - який він хороший і скільки всього зробив.
Добре, дивимось далі.
Відразу під цим листом надруковано інтерв'ю із Зубаром. Читаємо. Про сміття. «У Золочеві коріння цієї проблеми вкладається в два аспекти. Перший – неефективна робота МВЖКП». Важко не погодитись, робота справді дуже неефективна. «Другий – низька культура частини громадян, які собі дозволяють викидати сміття, для прикладу, в поліетиленових пакетах просто на вулиці рідного міста». Блін, були б смітники, викидали на смітник, а так бігай за тою машиною! Хто не догнав – той програв «По-перше, ми плануємо перейти на дворазовий вивіз сміття». Я теж собі дешо напланував – здобути Нобелівську премію наприклад «По-друге, за кожним двірником буде чітко закріплена територія, за порядок на якій він нестиме відповідальність» Спочатку дайте людям нормальну зарплату, а потім вже накладайте якусь відповідальність. «По-третє, у центральну частину міста будуть повернуті контейнери». Ага, спам’ятались! Ну а ті, хто живе не в центрі про таке благо будуть тільки мріяти. «По-четверте, при міській владі буде створена інспекція з благоустрою. По-п’яте, вестимуться роботи з впорядкування міського сміттєзвалища.» Мужик пообіцяв – мужик зробив. Мужик не зробив те, що пообіцяв – мужик пообіцяв ще раз.
Далі. «Що зроблено нашою командою? У цьому році проведено ремонт доріг у Золочеві на суму близько 1,5 млн. гривень». Все, капут, пропали гроші – з нашим водоканалом з тих доріг скоро одні траншеї будуть.
І на завершення інтерв’ю Зубар розповідає, що вони напланували на наступний рік. Дуже багато обіцянок… Можна присвоювати звання «Обіцяльник 2006». От якщо він то все виконає, то можна буде присвоїти звання «Людина слова». Поживемо – побачимо…
mops пише:
2 kvartyrant
Сьогодні мені до рук потрапило наше "Народне слово". На першій шпальті надрукований лист до редакції за підписом Надії Вишинської, Ярослава Марківського (діячі ОУН-УПА) і Ірини Посполити (голова Товариства пол. в’язнів та репресованих). У листі автори спочатку висловлюють своє обурення щодо звинувачень, висунутих Бартківом на адресу В. Зубара у статі "Міський голова нас не послухав". Ці обурення займають десь третину листа.

Я також читав цю статтю . Але щоб зрозуміти звідки ростуть ноги я вчора віднайшов номер "Народного слова" в якому надруковано саме звернення пана Бартківа. Так от пан Бартків звинуватив в цьому зверненні мера міста в тому. що той відмовився на вимогу 10 депутатів міськради скликати позачергову її сесію щоб прийняти рішення щодо вояків ОУН - УПА. А дальше йде звинувачення Зубара в дволикості і всіх смертних гріхах. Своє відношення до мера міста, як господарника я викладав на цьому форумі але навіть попри всі його упущення чи некомпетентність , як господаря міста його патріотизм в мене викликає щонайменше повагу. Цілком згоден в цьому плані з авторами вчорашньої статті.
mops пише:
Різниця між нами у даній суперечці полягає в тому, що не знайомий з п. Бартківом особисто, не представляю чиїхось інтересів і тому є більш об’єктивним у своїх висновках.

Об'єктивність - це факти. Їх в Ваших коментарях, принаймі з цього питання, на жаль досить мало.

mops пише:

І на завершення інтерв’ю Зубар розповідає, що вони напланували на наступний рік. Дуже багато обіцянок… Можна присвоювати звання «Обіцяльник 2006». От якщо він то все виконає, то можна буде присвоїти звання «Людина слова». Поживемо – побачимо…

Успіху міський голова може досягти тільки за певних умов:
1. Зміна команди , і не стільки заміна заступників як керівників комунальних підприємств, які не можуть і не вміють працювати в ринкових умовах.
2. Новими ініціативами - продуманою стратегією роботи міськради щодо реформування навіть не комунальних служб а створенням альтернативних форм господарювання.
3. залученням до управління міста громадськості через створення та активну діяльність органів самоорганізації населення ( вуличних, будинкових комітетів, Громадської ради при міськраді) з делегуванням їм часттини повноважень міськради та комунальних сліжб з правом самостійно укладати угоди на обслуговування відповідних територій.
4. створенням генерального плану забудови міста, Статуту міста.
5. ... і т. д.
Одним словом поки не буде чітко розробленої стратегій розвитку міста ( поставленої на наукову та аналітичну основу) , поки не буде виконавців, які здатні цю наукову стратегію реалізувати цей міський бардак буде продовжуватись далі.
Пропоную присвоїти mopsу почесне звання найкращого модератора року. Так тримати!
cmihno jutatu, tej meni polituku-patriotu vu til7ku duvutus6 yak prostux lyoudey obikrastu Zolotnuk perhuy pomijnuk krav,krav ne vse he vudno vkrav yak vladu he trumaet6sya.htab tumohenko yak raz i e htabom politujnux prostutytok. a spravjn6ogo nacionalista-polituka v Zolochevi nema i ne byde.odna lyouduna varta pohanu Igor Karpa do svogo pruizdy v U.S.A. ne byla z num znayoma taper znayou Ukraine vtrajae genial6nux lyoudey i hje dovgo vtrajatume.cikavo ju kolu nebyd6 nahi polituku sxamenyt6sya
2 fat
Ви мене звичайно вибачте, але нічого смішного тут нема. Щоб кричати "злодій!" в бік Золотника, треба було навести хоч якісь аргументи, це раз.
Щодо штабу Тимошенко, то перебіжчиків було повно в будь-якій партії, так що штаб БЮТу нічим осоливим тут не виділився, це два.
І три - І. Карпа це, як я зрозумів, депутат Львівської обласної ради, завідувач діагностичного відділу Золочівської ЦРЛ? І чим він такий геніальний, дуже цікаво!
fat пише:
cmihno jutatu, tej meni polituku-patriotu vu til7ku duvutus6 yak prostux lyoudey obikrastu

Не судіть всіх по собі!

fat пише:

Zolotnuk perhuy pomijnuk krav,krav ne vse he vudno vkrav yak vladu he trumaet6sya. htab tumohenko yak raz i e htabom politujnux prostutytok.

Пустомеля наш Ємеля! Чи точніше fat!

fat пише:

a spravjn6ogo nacionalista-polituka v Zolochevi nema i ne byde.odna lyouduna varta pohanu Igor Karpa do svogo pruizdy v U.S.A. ne byla z num znayoma taper znayou Ukraine vtrajae genial6nux lyoudey i hje dovgo vtrajatume.

А я був знайомий. Ігор Карпа і справді був чудовою людиною і фахівцем. На рахунок політика і патріота в мене двояке відношення до нього. Тому, що коли тобі люди довірили відстоювати район в обласній раді, коли в момент загострення протистояння і епогею спроб клану Медведучка скинути з посади єдиного демократичного голову облради Сендака він все кидає і їде на постійне місце проживання в США - цього не можу зрозуміти. Чисто з людської позиції можу і розумію а ось як політика - ні!

fat пише:

cikavo ju kolu nebyd6 nahi polituku sxamenyt6sya

Покажіть приклад. Схаменіться , покайтесь і не пишіть дурниці.
ho tak zolotnuka zahuhjaete, a mabyt6 razom lyiudey obkradaete.a karpa pravul6no zrobuv ho z vahogo zadrupanogo "mista" vuixav.Dovodulos6 pobyvatu v zolojevi kudu ne glyan6 smittya i boloto os6 vam i fakt yak vaha vlada pracyoue
fat пише:
a karpa pravul6no zrobuv ho z vahogo zadrupanogo "mista" vuixav.Dovodulos6 pobyvatu v zolojevi kudu ne glyan6 smittya i boloto os6 vam i fakt yak vaha vlada pracyoue

Саме так поступають справжні "nacionalista-polituka " - плюють на народ, на його проблеми і тікають світ за очі, точніше за океан.
Принаймі ми намагаємось щось змінити, а не тікаємо, як дехто...
то шо зараз при владі мустафа нічого доброго не передрікає. і прошу не осуджувати мене за мої слова, я просто висловив свою думку
fat, чому ви так обізлені, говорите про українців в третій особі, так нарікаєте на звичайне провінційне галицьке містечко? Якшо ваша україноподібна латиниця це все, що пов'язує вас з Україною, то просто чистосердечно вам би порадив забути про такого роду неприємності і більше не перейматись проблемами якоїсь там "zadrupanoі" України.
Якшо ж я помиляюсь, то прошу вибачити мені мою щиру відвертість, яка спрямована лешень на захист мого рідного міста, батьківщини, народу. Будь-ласка, викладайте ваші пропозиції, щоб у нас не було "kudu ne glyan6 smittya i boloto". В інакшому випадку ми будемо і без ваших докорів нам за нашу владу розбиратись із нею як вона працює.

З найкращими побажаннями, AVB
vj.Aver пише:
то шо зараз при владі мустафа нічого доброго не передрікає. і прошу не осуджувати мене за мої слова, я просто висловив свою думку

А мустафа - це хто?
Громадяни! Тема називається "Найвідоміша людина Золочева" а не "Хто такий мусафа"! Натяк зрозумілий?
Зашди, mops. А може саме мустафа і є найвідомішою людиною!