Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Найвідоміша людина Золочева

Автор Повідомлення
AVB пише:
Зашди, mops. А може саме мустафа і є найвідомішою людиною!

Саме так! Не знаючи хто такий мустафа ми не можем бути об'єктивними в присвоєнні званння найвідоміша людина.
кому треба, той знає хто це такий і де він сидить(без образ)
Цитата:
fat, чому ви так обізлені, говорите про українців в третій особі, так нарікаєте на звичайне провінційне галицьке містечко?

А шо так тяжко зрозуміти? Людина якимось чином мала шанс виїхати в Штати, думала "Ну вот, я тепер заживу! Бассейни, Хати, Машини! Санта-Барбара ай"м камінг!!!!" А в реальності все вийшло зовсім інакше. Унітази, унітази, унітази... і ні-якого прогресу вперед. Ще гірше чим було на Україні. Яка в людини може бути реакція? Озлобленість і агресивність.
І знов про найвідоміших.

В нашому дорогому Народному слові знову з’явилась стаття на захист п. Зубара. На цей раз за підписами групи депутатів міської ради. Знов прославляють патріотизм Зубара, знов звинувачують Бартківа у дискредитації мера. Нудно, панове! Зубар сам себе дискредитував своєю позицією щодо індивідуального опалення та іншими речами. Але як не крути, і Бартків, і Зубар досить відомі в місті люди. Пан З. уже проходить у нас в кількох номінаціях, а пан Б – наразі тільки в одній. Так і живем…

P.S. Про газету. Сьогодні один мій знайомий, побачивши мене з цією газетою в руках, сказав «Напиши їм, щоб друкували її на туалетному папері – буде набагато практичніше».
mops пише:
І знов про найвідоміших.

В нашому дорогому Народному слові знову з’явилась стаття на захист п. Зубара. На цей раз за підписами групи депутатів міської ради. Знов прославляють патріотизм Зубара, знов звинувачують Бартківа у дискредитації мера. Нудно, панове! Зубар сам себе дискредитував своєю позицією щодо індивідуального опалення та іншими речами. Але як не крути, і Бартків, і Зубар досить відомі в місті люди. Пан З. уже проходить у нас в кількох номінаціях, а пан Б – наразі тільки в одній. Так і живем…

Можна звичайно сперечатись з тим, що Зубар себе дискредитував як господарник але ще раз повторюсь в його патріотизмі, відстоюванні національної ідеології та всього українського його звинувачувати просто непорядно.
А щодо звань - я все більше переконуюсь, що пан Бартків звання "хамелеон року" заслужив сповна.
Яке звання отримає Зубар не знаю . Були пропозиції "з грязі в князі" та "Обіцянка року" . По-моєму вони найбільше підходять. А вже наступного року він може стати або "Розчаруванням року " або "Людиною слова" - все залежить тільки від нього.
moje tu doroguy stydent i dymav ho tebe v u.s.a. jekayout6 dolaru na pal6max a ya duvlyous6 na reji real6no- krahje unitazu mutu v normal6niy derjavi de lyoudu povajayout6 zakon, jum v ukraine jekatu na zminu yakux nikolu ne bude, ukrain6ci mayout6 te jogo varti.i ne treba tyt rozkazyvatu yaki vu patriotu ,bo vu zaluhulus6 v ukraine, byla b mojluvist6 vu b vsi vuixalu, krim nahoi lyouboi vladu, cya zgraika tak prustroilas6 ho im netreba za kordon.vubajayte yak ho pravda vuglyadae yak obizlenist6, meni nema jogo zlutus6 ya juvu v normal6niy derjavi daleko vid zludniv,zavusti i bezzakonnya.vertayoujus6 do temu nayvidomihux meni cikavo a prosti lyoudu yaki kojen den6 tyajko pracyouyout6 des6 v opakax ju v bonuhuni ne mayout6 rodujiv za kordonom,jolovika v moskvi,titku v administrasii hob dala nakaz pruznajutu dopomogu,ju dyadka yakuy zareestrue na birji po lupovux dokymentax, lyoudu yaki bajat6 bagactvo nahoi vladu i - golodni oji svoix ditey, taki lyiudu gidni nazuvatus6 nayvudatnihumu?taki lyoudu na c60my forymi svoyou dymky vuslovutu ne mojyt6 bo mabyt6 na kompyouter vonu mojyt6 xiba hjo v marketi lyoubyvatus6.
"Богові - боже, а кесарю - кесареве". А впадати у відчай - саме останнє діло.
kvartyrant пише:
Пригадується щось подібне було коли Ігор Васильців зайнявся мобілками то також в хід пішов чорний піар від Бартківа.

І де тепер Ігор а де Бартків з мобілками
Мопс Що зовсім неграмотний чи просто газет не читає? Телепні так про того ж Гофмана "Народне слово" цьогоріч писало тричі!!! А ше писам такий культурний молодіжний журнал CITY LIFE! А ще подруга Мопса (чи вже не подруга?) До речі у серпні Нобелівський лауреат був у нас, я з ним спілкувалась. Та й що там говорити, ви ж нічим крім форумів-чатів не займаєтесь, а робите втигляд, що від Вас щось залежить і Ви щось знаєте. Та нічого Ви не знаєте! Хоча б якимись елементарними речами поцікавились би!
Olesya пише:
Телепні
, це звертання? Якщо так, то до кого?
Olesya, ви мабуть не правильно зрозуміли назву цієї теми. Вона називається "Найвідоміша людина Золочева" а не "Відома людина, яка колись дуже давно тут народилась і тепер живе десь дуже далеко".
Пан Гофман приїхав і поїхав, а ми тут живемо постійно і проблеми нашого міста - це наші проблеми, які нам докучають і які треба вирішувати нам а не пану Гофману. Ось тому і була створена ця тема.
>mорs
ти щось курив...
ПОВАЖАЮ.

Posted from a Nokia mobile phone
Olesya пише:
А ще подруга Мопса (чи вже не подруга?) До речі у серпні Нобелівський лауреат був у нас, я з ним спілкувалась. Та й що там говорити, ви ж нічим крім форумів-чатів не займаєтесь, а робите втигляд, що від Вас щось залежить і Ви щось знаєте. Та нічого Ви не знаєте! Хоча б якимись елементарними речами поцікавились би!

До речі я розмовляв з п. Гофманом особисто, і бачив як до нас віднісся він?!
VIA пише:
Olesya пише:Телепні
, це звертання? Якщо так, то до кого?

Та я також хотів спитатися до кого це звертання?
кура, як тему спортили! стільки різного хауна написали! ОДНОЗНАЧНО В СМІТНИКК!!!
Васілій
voshkaniridze пише:
Васілій

Ніпоняв? шо за намьокі? ти давай ту Вошка не падстрікай Зуб даю-не маю до свиноголового ніякого стосунку в ПТУ просто карантін
Я тя на людина міста висунув, а ти ....
Тю. Пардон. я чось зтормозив і подумав.... та фіг з тим. ну-ну. і шо там положено главній людині міста?
Не хвилюйся, шо тобі положено, то на тебе і положемо
Пройде не багато часу і найвідомішою людиною міста стане Мамука Злой . Василько, дякую за комплімент
Васілій пише:
свиноголового
Мамука Злой пише:
найвідомішою людиною міста стане Мамука Злой

та всьо може бути. я вже нічому не здивуюсь. не здивуюсь якшо це буде навіть собака свиноголового з нашою то громадоуу......
А Мамука дєйствітєльно Злой
Ну то вкуси си за пятку. мо попустить
га-га, який дотепник. Дякую доктор Василько, шо підказав. А Мамука всерівно Злой
Найвідоміша людина Золочева. Напередодні місцеих виборів це актуально. Пропоную обговорити. Для об"єктивності подаю в алфавітному порядку:
Гриньків
Городиловський
Золотник
Зубар
Недзельський
Окрепкий
Тимків
Фенчак
Шептицький
Яким
Ясінський

Якщо кого забув - вибачайте. Прошу добавити.
дурік. тут сі питали про людину в харошем смислі слова. а не про шелупонь всяку
Васілій, я пропоную обговорити ймовірних кандидатів на мера , тому що 5 років хтось з них буде представляти наше місто . Маєш достойніших - прошу...
Найвідоміші люди-"бізнесмени" сидять в магазині "МЕЛОМАН", і продають людям всяку х.. ню, спорчені диски, і ще багато чого ер......