Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Страшилки i мiсцевi легенди

Автор Повідомлення
Страшилки i мiсцевi легенди
хто які знає??? ну почну з себе:один мій знайомий примудрився побачити жінку в білому біля нашого замку... ну звичайно перед тим немало випивши. А ще чула що в парку біля Микол. церкви блуд чипляєтся. а ще що наші золочівські відьми збираються на шевченківському озері, в ніч на 1 травня, і роблять там шабаш.
На ПІдгородньому є криничка , біля якої чипляється блуд. Я в то не вірив , поки не переконався сам , одного разу я йшов з Бенева і мене вчипився блуд я від першої ночі ходив аж до ранку , і не міг зрозуміти що зі мною твориться.
хм... мабуть без "50гр."не обійшлось??? Ау-у, люди, невже більше ніхто не знає ніяких"жутіків"???
Не знаю, чи це страшилка, та колись давно я став свідком шпигування НЛО за колишніми складами радіозаводу на залізниці проти Підгороднього. Тоді якраз був бум спостереження НЛО, деякі фанати наівть організовували нічні походи в сторону Козаків і Полян. Ми з колєгою теж вирішили троха глянути, шо ж то вони усі там таке бачать, і поїхали на мопеді пізно увечері в сторону заправки на Тернопільській. Вертаючись в сторону комсомольського озера, мопед раптом заглох (хоча це було для нього звичне діло). Ми позлазили, шоб посц... и. Стою я, тово, дивлюси на Воронєки, аж раптом помічаю як ніби якесь авто спускається з гір донизу світячи фарами. Все би добре, та коли воно спустилось троха нижче половиги гори, я помітив, шо воно зовсім не їхало по поверхні, а кружляло ниспадаючи, як листок з дерева. Далі воно зависло над довгим ангаром складу і почало нишпорити променем фари по вікнах з висоти десь 60-80 метрів. Так тривало близико пів-хвилини, як враз об'єкт раптово зупинився і направив світло в нашу сторону. Миттю пізніше світло почало різко наближатись до нас подолавши тих кілометр чи два за якихось 5 секунд. Ми мовчки як по команді рвонули до мопеда, якось в метушні завели його і стрімголов чкурнули додому. Шо ми тоді переср.. и, то не описати. Але відтоді захцянок типу поспостерігати за НЛО в мене вже не виникало. Хочете вірте, хочете - ні. Але то таки правду кажуть, шо на тих Воронєках можна і дідька зобачити!
веселенька історійка
Може історія і веселенька, та для мене той вечір запам'ятався на завжди. Дуже вже не хотілось бути розчленованим (чи розклонованим) на паддослідному столі в зелених чортиків!
ти в це справді віриш???
Ну, може про зелених чортиків я і загнув дешо, а в решті - шо було, то не скриєш.
ага, популяризції, вони ж паразити, не розуміють нас... ну або вдають що не розуміють
Колись давно, коли я ше малий був, мене батьки лякали 'Океанським Оком', яке нібито блукає-перетікає десь у плавнях Золочівки біля Шевченківського ставу, власне для того, шоб ми, дітлахи-заср... ці, не ходили туди бавитись. Казали, шо як потрапиш в те місце, то провалишся і віднесе тебе підземноводними чорними дзюрами у невизначену точку світового океану. А може й справді там існує якась просторово-часова складка, портал, аномальна зона? Не раз чув історії про зниклих з незрозумілої причини рибалок і мисливців. Хто шо знає - відгукніться.
У місті є такі аномальні точки, що просто жах. Заходить туди цілком нормальна людині і бац! - пропала! А через деякий час бац! - і з"явилась, тільки зовсім в іншому стані - йти рівно не може, хитається, горлає різну фігню і взагалі веде себе неадекватно. Називються ці аномальні зони просто - кабаки.
У мене теж є декілька історій. Одна до сих пір наводить на мене мурашки по тілу, може колись і розповім.
Про блуд чув, і сам переконався в ньому, тільки не в лісі чи парку а в самому центрі одного з великих міст Європи. Був тверезий і при пам'яті як кажуть, але довго блукав допоки добрався додому.
А, в місті я сама частенько блужу. А з трамваями і метро в мене взагалі ситуація особлива. Чомусь маю здатність то проїхати свою зупинку, то взагалі заїхати хто-зна куди
Між іншим, ці дві аномалії (блуд і гомотрансформація) пов'язані між собою. Під кабаками криються портали для переміщення людей в інший простір, що безповоротньо впливає на людину, а блуд - це наслідок дії приворотних хвиль психомаяків, встановлених на кожному з тих кабаків-порталів. Ось наприклад, перегляньте будь-яку розповідь потерпілих. Вони можуть не знати про вулицю, район, місцевість, пору доби чи року, але обов'язково буде зазначено про якусь корчму, кабак, ресторан, кафе з деревом і мужиком, що стоїть...
Усе це - діяльність таємної змови влади з інопланетянами з метою експерементування над населенням. Але не лякайтесь! Усе для нашого ж блага. Ставлячи нас в такі жорсткі умови, вони намагаються виробити в нас протидійну реакцію і зрештою самим таки взятися за свою майбутню долю......
AVB пише:
Між іншим, ці дві аномалії (блуд і гомотрансформація) пов'язані між собою. Під кабаками ...

А може це справді так? Хто може щось заперечити?
Взагаліто перечити не буду і не буду погоджуватися але чув від таксисттів шо на трасі між зхозулями і золочевом є відсік дороги де перед машиною постає біла стіна і водії незнаючи шо робити потрапляють в рів кому пощасть а кому ні то на зустрічну або в дерево!!! от така то історія!!!
Знаю. Та біла стіна Єлиховичами називаєсі!
А в тих місцях зазнав аварії Тоцький, коли мав повну машину яєць! От тільки причина більш банальніша - п"яний і рум"яний водій іншої машини.
Тоцького, звичайно, шкода. А от місце там дійсно якесь закручене, бо вже не одна аварія сталася.
А мені колись знайомий розказував про "Відьмине коло" (кільце дерев в парку біля Комсомольського). Казав шо його там тоже добре блуд вчепився. Ну не впевнена я шо він тоді при свідомості був (може випив забагато), але таке казав серйозно.
Аааааааа, ше одна фішка. Казав один друг, що коли побачиш білого коня вночі на дорозі - то точно до блуду. Так от - їхав він з колєгами на Козаки, та так після того коня і не попали туда де треба було, десь аж на ранок виїхали з лісу.
До речі, про Комсомольське озеро. Там, де тепер деколи каруселі приїжджають, колись невеличкий басейн був. І там потопились діти, дівчата. Так люди казали, шо раз на рік 1-го Листопада привиди тих дівчат ходили на цвинтар провідати своїх батьків, які померли з горя від втрати дітей. А коли басейн засипали і зрівняли з землею, привиди дівчат тужать по ночах і видають душерозтинаючі стогони. В перші роки після цього випадку багато людей відчули їхні ціпкі руки на собі, коли пірнали з дамби озера. З часом ці пристрасті потроху вшчухли і люди позабули трагічну історію про бідних дівчаток-русалок і їхніх нещасних батьків. Та якшо хтось побачить на цвинтарі вночі біле марево утоплениць, не лякайтесь і не чіпайте їх - вони прийшли не до вас.
AVB, Так моторошно розказуєш, особливо останні слова, шо я аж повірила
Щось ви всi, певно, з кринички (Олеговоi) попили i блуд вас вчипився. т. т. флуд.

Posted from a Nokia mobile phone