Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Зимовий вiдпочинок

Автор Повідомлення
Зимовий вiдпочинок
хто куди зiбрався, дiлимось планами
Залишилось дочекатись снігу і на Тростян))
Я в карпати напевно поїду , в Долину в мене там дядько, буду вчитися їздити на лижах. Я вже правда забув як то робити
А решта шо знов по кабаках Ганьба
briziz пише:
А решта шо знов по кабаках Ганьба

Чому одразу по кабаках? Не у всіх же є мождивість десь поїхати відпочити. То будем тут на місці, на Вороняках з гори на лижах, ше по якихось горах в районі...
А чому мовчить автор теми?"Гілку" треба тримати, бо впаде. Питання ж цікаве.Lena, ау-у
ну, була б я в Україні, то б вже давно "лижі гострила"у Карпати... ну а так... може доберусь таки до Альп???
Lena а хіба з Амстердаму не все одно куди їхати-Карпати, Альпи? Спробуйте з"їздити на Ай-Петрі! Траси для катання не дуже складні, але година часу-і Ви наберезі моря
так на Ай Петрі була... правда літом. А Альпи... бачила тільки на фотках.
Всі решта напевно дуже добре відпочили влітку і не збираються відпочивати зимою. Виявляється тема зимового відпочинку для Золочева не є актуальною
Вибір зимого відпочинку для багатьох людей на Західній Україні дуже бідний: або Карпати, або вдома на ліжку перед телевізором. Ті хто мають гроші можуть собі позволити поїхати куда потепліше, але в нас на Україні, відпочинок у людей асоціюється з літом. Зимою мало хто їздить відпочивати, багато різних свят і приготувань.
а шкода...
Як приходить зима, то всі чекають на Миколая, як прийде Миколай, то всі чекають на Різдво, як мине Різдво, то всі чекають на Йордан, а як пройде Йордан, то всі чекають на 8 березня, а як мине 8 березня, то там вже і весна... Ну і коли, скажіть, активно відпочивати???
ось так і життя минає... в очікуванні
Я сьогодні злий, тому звиняйте. Як на мене то свята якраз на те і є щоб кудись з"їздити, а не сидіти вдома і ЖЕРТИ шинку з самогонкою А на рахунок грошей, то скільки їх залишається в кабаках:ЙОЙ!! Інерція, лінь і страх перед змінами-це причина
В нас тут зимовий відпочино не дуже розвинутий був, і все зводилося до свят , коляди, колись років 25 тому то ми відпочивали катаючись на лижах і санках, колядували, а зараз потрібно розвивати відпочинок в Карпатах. Більшості наших людей такий відпочинок зимою не по кишені.
Олег, Вам по кишені? Ну то напишіт кінец кінцем куда збираєтесь та й всьо!!!
А тепер "па дєлу":сьогодні отримав отаке от повідомлення з тростянівського сайту:
"Поздравляем с началом сезона на Тростяне.
Когда официальное начало сезона - смотри условия пари на сайте.

В прошедшие выходные можно было наслаждаться покровом снега, который доходил порой до пояса. Те, кто поверил прогнозу - не прогадали. ПОЗДРАВЛЯЕМ !!!"
Ви собі як хочите, а я пішов мастити лижі
Я дуже погано розбираюсь в географії, не можу точно сказати де наприклад Запоріжжя. А Тростян - це москальщина? Ніколи не поїду відпочивати на курорт, сайт якого представлений на собачому 'нарєчіі'! Це напевно загальна біда України - незнання свого місця на карті світу. Тому і чуємо в Карпатах: " Боже, какіє у НАС красівиє ґори!"
Тростян в Україні!!!
Дякую за просвітлення
Шкода шо бізнесмени-курортники цього не знають
ну що ж поробиш...
А поробити така можна шось. Наприклад, методом популяризації мови.
ага, популяризції, вони ж паразити, не розуміють нас... ну або вдають що не розуміють
Нічого! Головне діяти спокійно, наполегливо і, головне, ненав'язливо.
avb не флудіть! Гілка не про мову Як написати про зимовий відпочинок, тишшииинннннаааааа
Сайт, з якого інформація , існує на трьох мовах:укр, рос,eng. Поскільки на сайті я був зареєстрований з російської ІРадреси то і повідолення вони мені присилали(як виховані люди)на рос. мові.
АВБ, так ви де збираєтесь відпочивати?
Гаразд. Про відпочинок, то про відпочинрк:
ЛЮДИИИИИИ!!!!! Хто знає де можна відпочити від тих москалів? Нема на то ради!
БУКОВЕЛЬ
Гаразд! Спробую.
АВБ! Хіба вдома в підвалі Але тре викинути телевізор і радіо
Або нє. Найменша ймовірність зустріти зараз москаля в Грузії! Так шо Батумі Сухумі-ваш вибір
100 балів!!! Це вже звучить як анекдот!
Можна навіть такі тури відкривати спеціяльно для наших людей! , аґенцію відкрити: "Moskalless Paradise!"
рекомендую:Воловець, Закарпатської обл., ціни там не відшугуючі, гори височенькі.
Можна ходити колядувати. Від хати до хати! Навіть грошей збирати не конче! Головне мати веселу компанію і добрий голос!
Ото діло!
А я би хотіла на лижах спробувати покататись. Давно не ставала, цікаво, чи це, як на ровері, не забувається? Та прийдеться, як завжди і, як більшість з вас, - ( до свят на кухні кілька днів ) за столом в сімейному колі
От зараз би санки витягну і з вороняцької гори зїхати, от діло? В нас були такі санки на яхих поміщалось 7-8 чоловік о то ми гнали!!
Олег пише:
о то ми гнали

Так і гониш