Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що ми вважаєм шкідливими звичками?

Автор Повідомлення
Що ми вважаєм шкідливими звичками?
Я наприклад ввжаю шкідливою звичкою куріння .
В кожної людини своє розуміння шкідливих звичок. Але все ж таки, для мене це також куріння, хоч я і сам курець, також алкоголь, говорильня безпідставна і таке інше.
НАРКОТИКИ - ТОЖЕ ЗГУБНА ЗВИЧКА !
а я вважаю дуріння і інтернет
Тупо наслідувати тупість - теж шкідлива звичка. Щоправда, це шкідливо для оточуючих (бо заразно), а не для самого себе (бо з часом самовдосконалюєшся). А взагалі - чим погані шкідливі звички?
Гріх - це сама шкідлива звичка.
Щкідливі звички, це такі звички, що завдають шкоди тому, хто до них звик Отож різні звички стають шкідливими для різних людей. Ті звички, які є шкідливими для одних людей можуть бути зовсім не шкідливими для інших. Тому поки що я не відповідатиму, аби не розголошувати свої слабкості :)

Sergio пише:
Гріх - це сама шкідлива звичка.

Що таке гріх, чому він звичка, і чим вона шкідлива?
ненавиджу наріків і алкашів
коли все в норму і є саме головніше контроль. о не страшне вам все, окрім наркоти... не тре наркотиків навіть пробувати.... ому, що це тропонація вашого мозку... і воно нічьо не дає...... дав бог, я ще не пробував і не хочу
Вже що переходить межі , я думаю є шкідливою звичкою. Також те що приносить погані наслідки для здоровя і морального стану людини, приводить до депресії і розладів повязаних з нею.
Абсолютно підтримую. Повний контроль за нормою і не пропустити точку повернення.
Наприклад, пиво полюбляю вже 10 років. Тяга до алкоголю поки що не виробилась! Здоровля теж не скапарав! Значить - усе ОК!
Інше питання, чи взагалі можна дозволяти собі пробувати шось шкідливе?
то ардрій

гріх - це сфера, середовище, причинно наслідковий зв"язок, у якому перебуває більшість людей сьогодня. З другого боку - це прокляття, від якого самому ніяк не позбавитись. Але цей стан можно усвідомити через інструмент сумління, навіть тоді, коли мишлення вже зіпсуте.
Це натяк на те, шо в мене мишлення зіпсуте? Гадаю, якшо я висловлюю свої думки, значить я до них якось домислився, відповідно і мислення в мене працює (не зіпсувалось). Зовсім інакша річ, коли я мислю інакшими шляхами, а це не може бути зле. Бо немає в світі двох однаковомислячих.
Sergio пише:
то ардрій

Я
Sergio пише:
гріх - це сфера, середовище,

Тобто гріх це щось матеріальне, повязане із середовищем? При чому сферичної форми. Я знаю таку річ - це атмосфера!
Sergio пише:
причинно наслідковий зв"язок, у якому перебуває більшість людей сьогодня.

О! То Ви матеріаліст-діалектик? Не сподівався. Читаємо: ru.wikipedia.org/wiki/Причинно-следственная_связь
Справедливості заради, я теж вважаю, що все у світі перебуває у пичинно-наслідковому зв'язку
Sergio пише:
З другого боку - це прокляття, від якого самому ніяк не позбавитись.

Прошу пояснити мені, що таке прокляття, і чому від нього обов'язково необхідно позбавлятися...
Sergio пише:
Але цей стан можно усвідомити через інструмент сумління

Я не до кінця зрозумів, що таке "інструмент сумління"
Sergio пише:
, навіть тоді, коли мишлення вже зіпсуте.
Тут вже щось писав про це AVB, я навіть не маю що доповнити до його слів.

На жаль, я так і не зрозумів, що ви маєте на увазі під словом "гріх"
Холєра з ним (з гріхом)! Ви от мені розтлумачте (Sergio) як це можливо позбутися наслідків, покутувати гріх, (скажімо, сповідь). Я суджу по собі, оскільки знаю шо робиться в моїй голові, і можу заявити, шо така процедура, як сповідь (яка б вона не була відверта і чистосердечна), в жодній мірі не позбавляє мене відчуття провини чи пом'якшення страждань за вчинений гріх. Хочу цим сказати, шо в кінцевому результаті між Суддею і грішником не буде посередників, як от церковнослужителі, лже-учителі, різноманітні секти. Ці усі науки слугують в доброму пляні лише шоб вести (направляти) людину безгріховним шляхом.
To AVB
Ви повністю праві, АВБ, що так названа сповідь перед людиною, яка вважає себе посередником - це не шлях до покути, тим більше до справжнього прощення. Скоріше всього хтось на цьому крупно користує довірою простих людей. Існує тільки один єдиний посередник для нас - це Ісус Христос.
Метою Його приходу була плата за гріх, отже це звершилося, тому кожен, хто увірує в Його жертву, може прийняти справжнє прощення. Не тимчасове, але назавжди увійти в Божу сім"ю, минаючи секти, лжевчителів та тому подібні людські перепони. Цей шлях сьогодні відкритий і для Вас...
то Андрій

прокляття - це ціла низка зв"язків, яки негативно впливають на людину у всіх або деяких сферах життя. Зупиняють розвиток, успіх, часом забирають здоров"я, ведуть або штовхають до катастрофи. Бувають вспадковані, як гріх, а бувають придбані, як чаклунство.
По наслідкам можно побачити дію прокляття, а з причиною вже складніше визначитись.
Приклад:
Блуд - це не тількі гріх, але одне з самих сильних проклять. З одного боку людина запутується у зв"язках, з другого приходять наслідки не тількі у життя самого блудника(блудниці) але і в життя його ( її) дітей, часом і онуків.
Відносно сумління - це дійсно інструмент, прилад, щось, що має функцію компаса всередині людини, певний лакмусовий папірец істиності вчинків. Хоча, нажаль, сумління також можна настроювати і навіть спалювати з часом.
Відносно мислення - мислення не зіпсоване працює на основі усвідомлення Творця, створіння, та реального прогноза наслідків своїх вчинкив, відповідальності. Мислення зіпсуте працює на основі матеріалізму, на основі гордині - людина міра всього. Зіпсуте мислення з часом приводе до повного фіаско, краху всіх цінностей. Приклад - комунізм, матеріалізм, гординя, гуманізм, релігія.
Ну гаразд, ото втішили! А я ж не за себе, я за менші народи світу переживаю. Шо, по-вашому, мають робити зо своїм Маніту люди племені Навахо? На мою думку, вони народжуються безгріховно, жиют праведно, і помирают з достойністю. Без жодних докорів сумління чи в тяжких муках за нібито скоєні гріхи.
Думаю, шкідливі звички не обмежуються тільки наркотиками, спиртом і курінням. Є і менш драматичні звички - гризти нігті наприклад, чи відрізати скибку хліба тільки наполовину, а решту відламувати. Після цього виходить якийсь буханець-недорізок
Ну і писати без зупину теж, напевне, шкідлива звичка. На собі відчуваю.....
AVB пише:
Ну і писати без зупину теж, напевне, шкідлива звичка

Інколи це називається "флуд", але це легко лікується

Кажуть, що азартні ігри теж шкідлива звичка. Хтось захоплюється?
Ну, бан по пальцєх не б'є! (а шкода!).
На азарт попався, коли в Пуск/Програми/Ігри/ надибав на Сапер. От я тоді не заспокоївся, поки 1-й рівень за 7 секунд не пройшов.
Цитата:
Хтось захоплюється?

Ну як сказати? Був пару раз в Вегасі(НЕ в Тернопільському нічному клубі). Перші три рази практично не грав на автоматах, якщо і грав то тільки для того щоб вбити час. Третій раз, після походу в Руський ресторан і поглинанням самогоночки з хрону(ото вещь!), пішов в казіно. Ну тусувався-тусувався, побачив знайомого. Грав в Блек-Джека.

Він: Нам тобі $20, іди заграй!
Я: Да ну.... не візьму
Він: Бери!
Я: окей, давай...

Сів за його стіл. Він кстаті за ним програв. Ну я почав грати під градусом і не знаючи добре правил того блек-джеку. Непоганий кущик зірвав. Міг значно більше, да вот добре правил не знав, і тупив в простих моментах. Потім в мене виросли крила, я взнав правила. Підготовився і... всьо програв, плюс трохи своїх Вот такий то Лас-Вегас. Спочатку трохи дає, а потім в 2 рази більше забирає
після Львівського"лохотрону", де зосталася без копійки, заріклась-більше ніяких ігор!!!
Шкідливо усю ніч дивитись телевізор, а потім цілий день ходити, як пришиблений.
Мабуть, телевізор просто шкідливо дивитись...
Шкідливе те що нездорово, а нездорово те що шкідливе
Ага! Осоюливо якшо до цього звикаєш.
Сидіти днями перед телевізором і постійно щось жувати, їсти, гризти також шкідлива звичка! А ще просто байдикавати і нічим не займатися не цікавитися. Будь яка звичка стає шкідливою коил вона переходить межі норм. А ще дуже погана звичка постійно брехати!

додано через 4 хвилини 29 секунд:

Пропоную проголосувати! Щоб кожен написав одну звичка яку він вважає найшкідливішою, потім скласти дані і вивести середнє статистичне. Думаю буде цікаво подивитися яка ж звичка найбільше заважає людям жити. Але писати kbit одну, ну максимум двы звички!
моя найбільша шкідлива звичка - це інтернет... дуже багато часу даремно в ньому витрачаю... скільки раз вже обіцяю собі, що ключаю комп на 15 хв., а завжди виходить на 2 години як мінімум...
ооо.... не тільки в тебе така звичка є.... я ото вчора як з Львіва приїхала, то думала зразу піти поспати.... але вже як засіла в неті, то до ночі не вилазила)
І в мене те саме . Той нет - то якась холєра! Ніц в ньому мудрого нема, а примагнічує чогось. Так невільно починаєш замислюватись про глобальну аферу...
... в мене нет то вже життя, а от шкідлива звичка в мене така, що збираю купу всяких файлів на сортування (а може згодиться...), до того руки як завжди не доходять і таким чином замусорюю вінт

п. с. а потім збираю то всьо на ДВД і кидаю її до свого "фізичного" непотребу
astrolik пише:
збираю купу всяких файлів на сортування

до того відносяться аватари на 400 мб?
в мене трошки менше
AVB пише:
Ніц в ньому мудрого нема,

Ну ти дарагой, прогнав! На порнушних сайтах певно шо нема