Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Золочів the Best

Автор Повідомлення
Золочів the Best
Побував я вбагатьох районних центрах Зах. України, і можу з впевненістю сказати всім, що наше місто суттєво почало рухатися. В області трішки кращими є Дрогобич та Стрий, може ще Самбір., тай населення Золочева почало зростати. За останнім переписом близько 28 тис. чол. без військовослужбовців (разом десь біля 30 тис. чол.). До прикладу наш сусід Броди має біля 22 тис. чол., Буськ - 8,5 тис. чол, Кам'янка-Бузька 21. тис. чол.
Хто не згідний зі мною, то проаналізуйте що є зараз в Золочеві, і є в друхих районах. Такого торгового центру немає в жодному районі області, та іншого.
cenzored
Такого торгового центру може і нема. зато в інших містах є дещо своє, нафтопровід наприклад.
cenzored
Ні, влаштую екскурсію по магазинам На нафтопроводі і біля нього працює купа людей і заробляють гроші, а знаєш, звідки береться основна частина того капіталу, який наші золочів'яни тратять в магазинах і кабаках? З Італій, Іспаній, Грецій та інших подібних Португалій. От вернуться ті, шо там пашуть, або перестануть гроші присилати, от тоді буде "багате" життя! А то мамаші по закордонам працюють, гроші пересилають, а їх нащадки тут грошики тринькають.
Люди, я ж Вам пояснюю вдруге на рахунок Бродів. По-перше- нафтопровід зараз підзаглох з різних причин, по-друге на ньому будуть працювати до 8 тис. чоловік, це інформація конкретно для Mr. PIP, а не 20 тис., по-третє там крім мебельної, молокозаводу, який вже практично розвалюється, та механічного заводу на даний момент нічого немає. Хай взагалі дякують що там вирішили класти трубу, вана практично їх і витяхнула з лайна. І будь-ласка будьте патріотами свого міста, бо від нас все залежить, а робота з'являється, я вам гарантую, бо готується дуже хороший проект в ношому місті.
Можливо ти і правий, не буду сперечатись. У нас є досить підприємств, де можна працювати, але це така робота і зарплата, що краще бути безробітним.
Та дійсно в нашому місті з роботою складно. Колись працювало на радіозаводі 4 тис людей, то ніхто нікуда не їздив. А тепер сумніваюсь, шо населення міста 28 тис. По тих даний шо я чув трошки більше 23 тис. приписано, а реально є майже 20 тис. Життя стає складнішим. Дійсно, шо я зрозумів останнім часом, шо чесним людям важко жити.
Зараз ще йде така політика, шоб повністю знищити промисловість в малих містах.

Кожне місто і кожна людина жила б краще, якби влада не тратила гроші на армію і на пенсії для бувших воєнних. Я напевно ніколи не зрозумію, як люди, які не зробили ніякої користі суспільству, проматюкались пів життя на солдатів, випили цистерни горілки і отримують пенсії в 10 - 40 раз більші за трудяг, які колись піднімали господарство країни на високий рівень. Я тут вислову таку думку, трохи глобальну, але бачу що самі жителі нашого містечка ні інших малих міст не в змозі підняти міста на вищий рівень, доля малих міст і далі залежить від політики. що йде із столиці. Це звичайно політика, але якшо я не правий, то пишіть.
Погоджуюсь з тобою Енді та навіть можу ще додати, що краще вже було зробити нормально парк Лебедів ніж ставити памятник в центрі міста. Площа вона і має бути площею.
Те, що військові отримують велику пенсію - річ цілком логічна і зрозуміла, тому що військові, люди рішучі і знайомі із зброєю, не терпіли б знущання в 400 грн, а витягнули б із загашників автомати і зробили б владі капут.
Угу і потім нахлялися як скоти
Про пам'ятник: на пам'ятник скидались люди, мешканці району, а хто б скидався на парк? усі б казали: це клопіт міської ради а не наш.
Добре а що важливіше бачити кожен день памятник чи мати дійсно обладнаний дитячий майданчик, місце для прогулянок з дівчиною, чи просто для проведення вільного часу
Звичайно парк краще
Якби чиновники, хотя б не мішали піднімати наше місто.. повірте.. знайшлися б такі.. які думають не стандартно.. і живуть не лише заради себе... а так... тільки силові методи можуть щось змінити на краще...
cenzored
pip пише:
Броди рулять однозначно. Нафтоповід - це та ланка, яка дає і робочі місця і прибуток шефам і авторитет в обласному центрі. Поки наші дятли-передовики продають земельні ділянки, там люди навчились заробляти гроші на оренді цього ж квадратного метра. Золочеву до них ше треба добігти - думають є замок, будуть туристи, капіталовкладення і т. д... Потрібна активна участь в області - це ж конкуренція між районами: хто скоріше продвинув проект, тому й почьот і грошенята на реалізацію. Висновок - виграє не той хто думає, а той хто робить.

Броди вже дорулились. Клюєв і Янкувич заморозили будівництво до 2008 року.
Наскільки мені відомо на території Золочівського району планується реалізувати серйозний міжнародний проект в якому буде задіяно до 20 тис. робітників а після здачі деклька тисяч працівників. Хоча думаю нинішній уряді його заморозить або ж взагалі відкине. А жаль - це був шанс для Золочівщини.
cenzored
Не можу не погодитись
Мені здається. шо всі ми вже дорулились, тепер буде Донбас рулити )))
хоча ні, тільки Донецьк і Київ.
Цілком можливо. Ну і що робити
Броди дови..... лись з своїм нафтопроводом, коли не приїду ".. а в нас нафтопровід буде , а у Вас?" Взагалі хто там був може оцінити реально, що це за нора. Дві вулиці на все СМТ, паро магазинів
і руху авто дорівнює нулю. Хіба що кладовище та ......, ну і тільки кладовииииищщщщееее. Броди АДІОС, бо уряд не тільки відклав питання до 2008 року, а може взагалі визнати проект нерентабельним, бо величеньке кольцо пулучається до Гданська. Золочів ФОРЕВА
Також хочу повідомити Всім, що в Золочеві можливий дуже хороший проект. Можливо прийдуть два світових бренда з іменем. Територія радіозавод. Вже ведуться серйозні переговори. Знаю бо маю фірму на території, а також відбудеться проект будівництва паралельно чотирьох житлових будинків. Один біля мікрону, другий біля кладовища - інтузи, третій об'їзна, четвертий район Васильян. Ми рулим! як сказав мій товариш по чаті.
putrya пише:
Броди дови..... лись з своїм нафтопроводом, коли не приїду ".. а в нас нафтопровід буде , а у Вас?" Взагалі хто там був може оцінити реально, що це за нора. Дві вулиці на все СМТ, паро магазинів
і руху авто дорівнює нулю. Хіба що кладовище та ......, ну і тільки кладовииииищщщщееее. Броди АДІОС, бо уряд не тільки відклав питання до 2008 року, а може взагалі визнати проект нерентабельним, бо величеньке кольцо пулучається до Гданська. Золочів ФОРЕВА

Чисто українська натура - Ніщо так не псує здоров'я українцю як багатсво і добробут його сусіда!
putrya пише:
Також хочу повідомити Всім, що в Золочеві можливий дуже хороший проект. Можливо прийдуть два світових бренда з іменем. Територія радіозавод. Вже ведуться серйозні переговори. Знаю бо маю фірму на території, а також відбудеться проект будівництва паралельно чотирьох житлових будинків. Один біля мікрону, другий біля кладовища - інтузи, третій об'їзна, четвертий район Васильян. Ми рулим! як сказав мій товариш по чаті.

Що тут скажеш! Дай Боже нашому теляті та й вовка з'їсти!
Цікаво, скільки коштуватиме квартира?
Особисто мене цікавить, щоб зняли огорожу навколо заводу - його довго обходити, а так пройшов напряму і все.
Підтримую. Замахав той паркан!
putrya зник і тільки його задниця іноді проблискувала з кущів...