Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Антисемітизм. Чому у нас не люблять євреїв?

Автор Повідомлення
Антисемітизм. Чому у нас не люблять євреїв?
Хто вони: сірі кардинали, які потайки керують світом, розумні й працьовиті, хитрі і корисливі типи чи бідолашні жертви голокосту?
Хто б шо не казав, на мою думку, якщо люди мають хист керувати світом, то так воно і має бути і це правильно. Не те шо те татарське нашестя!
Народ - Золочівський!
Якщо будете слухати порад цього форуму то гріш Вам ціна.
Але враховуючи те, що Ви, шановне панство а я бидло і відпоідно я Вам, панове, щось рекомендувати не можу і вважаючи, фактор Зубара в МР та Борі Золотника в РР я не можу і не бажаю Вас переконати в чомусь - прошу звернути увагу на законодавство України .
Іх не люблять по одні причині що вони хитрі і розумні. Вони зараз на Україні шукають свої поховання щоб нам доказати що вони теж мають право на ту територію.
2Олег
Троха не так. Їх не любимо, бо МИ не такі хитрі і розумні. А доказувати нам ніц не треба. Це і так усім нам відомо, шо ми не господарі у СВОїй БОгом Даній ДержАві!
Сумно. Особисто мене заїла одна річ. Коли хто був на відкритті пам"ятника на жидівському цвинтарі, то мав би пам"ятати тітоньку з Нью-Йорку (вона, здається, помічник прокурора там), бабця якої жила в Золочеві. Ах! Як вона розказувала про демографічну ситуацію, та ше й з цифрами!!! Так, ніби більша частина населення - то були самі жиди. Я не витерпіла і полізла в нет по статистику. От що я знайшла: їх там було 13 %!!!!!
Їх також не люблять по причині релігії, метерикового розміщення, тому що вони дружній нарід, українець українця втопить а єврей єврея витягне. Може то не правду я написав? Але зчасом ми зрозуміємо на свому гіркому досвіду що ми теж повинні бути дружніми, а навчить нас доля, наші заробітки по світу і повинні зрозуміти що ми повинні бути дружніми, поляки зрозуміли то раніше за нас , але то є ще наш менталітет, якого перебороти треба. І якби ми не старалися шукати вину в євреях, австріярах і тд.. ми всерівн6о маємо шукати вину в собі , в своїй совісті.
Панове, все залежить від того про якого саме єврея ми говоримо - пересічного, такого як і ми з вами роботягу чи дійсно про тих сіоністів які вже дуже давно керують світом. Висоцького слова пам'ятаєте? -
"Где гарантия что жид,
В мавзолее не лежит?
Говорят что Аджубей
Раньше тоже был еврей"

А ось і тлумачення поняття "антисемітизм" по Павленку -
"Антисемитизм" - это социально-политическое движение, направленное против евреев как элемента, вносящего в силу своих рассовых особеностей, религии, нац. черт и традиций разложение в современную культуру".
Ну як вам??? Цитати, статті, цілі праці які стосуються цього питання можна продовжувати і продовжувати. І повірте, не лише слов'янських авторів але й світил світового рівня. Питання в іншому - воно вам потрібно??? В наш час цікавитись такими питаннями вкрай небезпечно. Згадайте минулорічний (здається) випадок з нашим земляком В. Яременком в "Сільських Вістях", пригадуєте? От тут і воно...
У Висоцького є й інша пісня:

Зачем мне считаться шпаной и бандитом
Не лучше податься мне в антисемиты?
На их стороне хоть и нету законов
Поддержка и энтузиазм миллионов

Решил я и, значит, кому-то быть битым
Но надо узнать – кто такие семиты?
А вдруг это очень приличные люди?
А вдруг из-за них мне чего-нибудь будет?

Це часом не про нас? Бо помічаю, що дуже багато людей трішечки, але антисеміти
Якщо вірити Клімову ("Божий народ", "Имя мое Легион", "Красная Каббала") то саме євреї являються запеклими антисемітами (хоча і звучить така теза парадоксально). Взяти наприклад Гітлера...
Ну, в сім'ї не без .... ! (Штірліца, одним словом)
Nikolas Erfe пише:
Взяти наприклад Гітлера...

А звідки відомо, що він єврей? Тільки не треба посилатись на "жовту" пресу - там і не таке напишуть. Якісь конкретні факти, які можна перевірити.
Не знаю про факти.
Можу сказати, шо українці між собою такі ж антиукраїнці, як і євреї-антисеміти. Те шо одні клани не дружать з іншими, то і в інших народів спостерігається. Тому вони і розділені на 12 різних колін. Те саме можна бачити і в нас: звідси і взялося внутрішнє ставлення між собою лемків, волиняк, хохлів і т. д.
А я ше не люблю москалів, негрів і різних організацій типу: "За права жінок, геїв та лесбіянок".

Взагалі найбільш незахищеним є білий чоловік гетеросексуал.
Олег пише:
Іх не люблять по одні причині що вони хитрі і розумні. Вони зараз на Україні шукають свої поховання щоб нам доказати що вони теж мають право на ту територію.

Як Українець народився то жид перехресився.

Є на ту тему довгий анектот, але коротко так:

В пеклі біля казана з євреями 15 чортів, томущо вилізе один витягне інших
біля казана з німцями один чорт, і круг казана лінія крейдою намальована, їм сказали, що не можна перелазити лінію і ті не лізуть
біля казана з Укр. ніодного чорта, як один полізе, то решта його потягне назад.

Скорше то якась притча
massimo пише:
біля казана з Укр. ніодного чорта, як один полізе, то решта його потягне назад.

І найстрашніше тут те, що це правда....
Сам знав
Nikolas Erfe пише:
то саме євреї являються запеклими антисемітами

а точніше етнічні євреї, які себе такими не усвідомлюють. Сам знаю кількох. І вони на кожному кроці голосять як вони "жидів ненавидять"
Очень серьезные люди, знают свое дело и делают его во всю.
Есть у меня дальние родственники. Хочу в Израиль.

Жена-еврейка не роскошь, а средство передвижения
Муха V Далі, на "солов'їній" розкладці краще набирати "... в Ізг'аіль"..."
Слухай, а ти не родич Кота, бо той так само якісь фіґлі на почєтках виказував, але потім з'єсувалосі, жє нормальний пацан!
AVB там у темі " фільми " написано на англійській мові, біжи скоріш туди і також їм таке напиши
AVB пише:
на "солов'їній" розкладці краще набирати

Я звичайно перепрошую шо не втему, але уряди англомовних держав не завдавали моєму родові стільки лиха. А мовчати не можу, бо таку маю натуру.
Стосовно євреїв немаю АБСОЛЮТНО нічого негативного. Навпаки девчому поважаю, тим більше за значний вклад у становленні Золочева в 14-му - поч.20-го століть. І розумію горе голокосту не тільки як особисто їхнього народу, але як і горе в тому числі жителів мого рідного міста.
Скільки я передивився різних антисемітів, бачив в очах лише заздрість і недалекість.
AVB пише:
Я звичайно перепрошую шо не втему, але уряди англомовних держав не завдавали моєму родові стільки лиха. А мовчати не можу, бо таку маю натуру

ага там десь і по польськи було написано, можна подумати, що ти не читаєш нічого на російські мові, і не дивешся російські передачі та фільми з російським перекладом
Звичайно, шо читаю, дивлюся і слухаю. Але СТАРАЮСЯ більше схилятися до рідної мови і ВИКАЗУЮ незадоволення національним станом нашої держави.
Взагалі вважаю, шо то мала бути тема не про висяний з пальця "антисемітизм", а про явний пофігізм до своєї культури і про відкритий антиукраїнізм.
AVB пише:
Звичайно, шо читаю, дивлюся і слухаю. Але СТАРАЮСЯ більше схилятися до рідної мови і ВИКАЗУЮ незадоволення національним станом нашої держави.
Взагалі вважаю, шо то мала бути тема не про висяний з пальця "антисемітизм", а про явний пофігізм до своєї культури і про відкритий антиукраїнізм.

У меня родной - Беларусский. Если я тут начну писать Тростянкой - обломаешься читать. Можно сделать. А коверкать Украинский не хочу принципиально.
So. What you think about it?
Про евреев: Я думаю, им не надо, чтоб их жалели. еврейский вопрос в отпал еще в Российской империи начала 20 века. Европа невсчёт, там гитлер и т д.
Просто показывают, что такая нация существует. И все их знают такой Пи Ар. А возбухаешь - значит антисемит...

додано через 6 хвилин 4 секунди:

AVB пише:
Слухай, а ти не родич Кота

с Коренными Обитателями Тюрьмы родственных связей нету....
Муха V Далі, а ти спробуй. Не стидайся своєї землі. Пиши рідною мовою. Гарантія шо буде ефектніше. А якшо і солов'їною, то буле ше й прикольно.
Всі ми з одного місця... З планети Земля :)!
Муха V Далі пише:
Есть у меня дальние родственники

Якщо Біблії вірити, то у всіх нас є дальні родичі, і у антисемітів тоже...
Муха V Далі пише:
с Коренными Обитателями Тюрьмы родственных связей нету

Муха:для тебе.
Скажу вам одне, у нас не те, що не люблять євреїв. У нас просто не люблять людей занадто мудрих, хитрих, жмотів, яким легко все вдається і на них просто кажуть - ЖИД. Антисемізм тут ні причому. Я наприклад зовсім не є націоналістом і теж на таких людей кажу ЖИДи. Це просто такий діагноз в багатьох людей, яких трохи побільшало останнім часом.
Ще інакше кажучи, всі українці є жидами. Бо хіба не жидом називається українець, який заздрить свому сусідові, називаючи його так само жидом за те, що той в чомусь хитріший?

додано через 3 хвилини 13 секунд:

Ну а те, що побільшало людей з власним достатком, це здається на краще!
Десь колись я читала, що ми не любимо якраз тих людей, які на нас більше всого похожі...
AVB пише:
Бо хіба не жидом називається українець, який заздрить свому сусідові,

По-моєму євреї якраз і не заздрять один одному, а навпаки - завжди допомагають своїм і підтримують своїх. Вони дуже згуртовані, а українці навпаки - поділені по всьому, чим тільки можна. По релігії, по мові, по регіону проживання...
їх не що не люблять їх бояться..... бо не знають шо від них чекати
Ївреї один одного не люблять, але дружні, українці один одного люблять, але не дружні, от чим ївреї відрізняються від українців!!!
Не є вже такі святі ті євреї, вони дуже хитрі, колись в кожному селі була корчма, власники їх були здебільшого євреї, споювали український народ, і зараз багато синів Ізраїля займають місце під сонцем в багатьх пострадянських країнах, отак то.
andy suncraft пише:
споювали український народ
мені так "подобається", коли говорять що хтось когось споює , як людину можна споїти коли вона того сама не хоче, а слабодухі люди завжди находять якесь собі оправдання.
andy suncraft а хто споював козаків, які медовуху відрами пили?
Ще в євреях мені не подобається їхня не чистоплотність!
Це те, коли довго не миються?
Олег не чистоплотні хасиди, а решту навіть дуже чистоплотні, а хасидів не так уже і багато
А хто такі хасиди?
ХАСИДЫ (евр. хасидъм -- благочестивые, греч. ўasidatoi), течение в *иудействе, возникшее в 1-й трети 2 в. до н. э. Община Х. вела борьбу против западного, гл. обр. греческого, влияния. В начале Маккавейского восстания Х., "крепкие силою в Израиле, все верные закону", примкнули к повстанцам (1 Макк 2:42, по греч. тексту). Но вскоре после первых побед над язычниками они устранились от политич. жизни. По всей видимости, хасидское движение распалось на неск. ветвей, из к-рых вышли *ессеи и *фарисеи. В 18 в. Х. стали называть членов одной из мистических сект в *иудаизме.
Та чим же вони "не чистоплотні"?
З вигляду нормальні акуратні люди.
AVB а насправді вони рідко миються, їм не можна користуватися парфюмерними речами
Вай, яка неприємність! Висновок: євреїв у нас не люблять через нечистоплотність хасидів.
То Олег має якусь особисту неприязнь, може з ним в маршрутці їхав на одному сидінні
Я з ними вчився на одному курсі просто і їх трохи знаю. То що вони розумні то факт, а то що вони неряхи деколи то теж факт.
Олеже, люби ближніх своїх!
І євреїв теж.
Мені наприклад єврейки дуже подобаються... Щось в них таке є, чого словами не поясниш...
Олег ти якщо бачиш що в недалекому минулому ступив, то так і пиши, що я помилявся, а тепер свою думку поміняв під впливом фактів яких я раніше не знав, а ти замість цього пишеш
Олег пише:
мені не подобається їхня не чистоплотність
а потім
Олег пише:
вони неряхи деколи

Олег Може ти не докінця розумієш тлумачення слів "не чистоплотний" і "неряха" це різні слова а тим паче "неряхи деколи", от хто хто а українців не можна віднести до найчистоплотнішої раси - це не моя думка, а факти які я неодноразово спостерігав у різних місцях України
Я, би не сказав що я поміняв свою думку, просто я виразився трохи культурніше, суть в тому що вони є люди розумні, але нечитоплотні чи там неряхи , то вже таке. Ну і я думаю що багато хто згідний в тому.tymofiy я не сказав що їх не треба не любити (любити всіх не можливо, поважати так), то є моя оцінка. І немає чого тут в"язати Українську расу до тої теми, коли мова йде по євреїв massimo! Ще мені "прив"яжіть" антисимітизм і все буде ок
От шо шо, а чим можуть подобатись єврейки, так цього я взагалі не розумію. Я говорю не про кохання, бо тут діє закон "Любов сліпа..."
Я про чоловічі вподобання стосовно жінок. Як на мене, то вони всі якісь НЕГАРНІ, не сумісні з місцевими усталинами жіночої ґрації і естетичності.
А в решті плану всі жінки мають безліч характерних рис своєї етнічної групи, які в кожному конкретному випадку є як позитивні, так і негативні. Кому що краще підходить. Тут таки дійсно має силу народна мудрість "... кінь з конем, а віл з волом..." (доречі, якась голуба мудрість із зоофілічним нахилом, хоча це вже зовсім інша історія... ).
Отже, там, де нема чим блиснути в естетичному пляні, відіграють своє вирішальне значення інші якості, як ото на кшталт розум, хитрість, красномовність, окозапудрення...
А щодо жіночої краси єврейок, то навіть міс Ізраїль мене якось відлякує.

Цитата:
Щось в них таке є, чого словами не поясниш...

І це щось неприємне...
Олег я рідко молюся за когось, але я сьогодні буду молитися, щоб Бог дав тобі розуму і знань, бо мені дуже стидно за тебе, бо гості нашого форуму можуть подумати, що ми в Золочеві всі такі як ти
Олег пише:
Українську расу

як можна таке написати, тобі ж не 10 років, соромно, мені дуже соромно

додано через 1 хвилину 52 секунди:

AVB пише:
міс Ізраїль мене якось відлякує
ой мене багато всяких місс відлякую. Немає не гарних чи гарних національностей, єж гарні і не гарні люди. Ніколи не можна судити по одній людині, ось якщо всі будуть судити форумчан по Олегу?
massimo, а хіба ні? То напевне, якшо яка з кобіт не має бородавок, то вже зразу Міс Ізраїль!