Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Антисемітизм. Чому у нас не люблять євреїв?

Автор Повідомлення
AVB ну не знаю, я бачив багато гарних єврейок
Мила дівчИна)))
Помолися і все буде добре, а на рахунок їхньої чистоплотності, то напевно мені хасиди зустрічались в житті massimo.
Таак, всі ша! Якшо Олегу зустрілись в житті пара облізлих хасидів і він їхав раз з ними в маршрутці, то він має повне право обізвати цілу націю нечистоплотними неряхами . І не треба багато думати (типу по кількох людях не судять про всіх і т. д.), від цього голова болить . Думати взагалі шкідливо. Чи не так, пане Олег?
Олег пише:
напевно мені хасиди зустрічались

скоріш за все
Вони вбили Ісуса. Тому більшість їх і не полюбило. А далі пішло і поїхало. Якщо не полюбили за одне то можна і заінше. Так не любили їх 2000 років і навіть забули з чого почалося
MUBa пише:
Хто вони: сірі кардинали, які потайки керують світом, розумні й працьовиті, хитрі і корисливі типи чи бідолашні жертви голокосту??

Та все набагато простіше!!! Вони просто спадкоємці Божих обітниць, вибраний Богом народ і сповнений Божого благословення. Наслідники не лише по духу, а й по тілу .
Моє особисте ставлення -- прихильність і симпатія.
kalef_f 100% підтримую
kalef_f пише:
Та все набагато простіше!!! Вони просто спадкоємці Божих обітниць, вибраний Богом народ і сповнений Божого благословення. Наслідники не лише по духу, а й по тілу .

Віриш? Все ще набагато простіше... вони народ з своїми рисами як негативними так і позитивними.... в нас тоже такі є....
І в нас не тільки євреїв не люблять....
А давайте обговоримо таку темку:
КОГО ЛЮБЛЯТЬ ЄВРЕЇ?
Просимо семітських братів прокоментувати.

Така сама надумана тема, як і попередня

додано через 1 хвилину 9 секунд:

kalef_f пише:
Наслідники не лише по духу, а й по тілу

Я не зрозумів чогось, можеш пояснити?
Pangea пише:
Віриш? Все ще набагато простіше...

Pangea, я вірю в те що написав. І ти ж не будеш заперечувати, що до жидівського народу все таки ставлення особливе.
tymofiy пише:
kalef_f пише:
Наслідники не лише по духу, а й по тілу
Shocked
Я не зрозумів чогось, можеш пояснити?

Не маю натхнення вдаватися до обширних пояснень -- почитай Бт.15. Там описано, як Бог з праотцем жидів Авраамом заключив Союз по крові. "Союз по крові", як обряд існував в багатьох народів і вносив виняткову вартість і зобов"язання в стосунки між людьми. Фактично "побратими", тобто особи, які перейшли через цей обряд, ставали найріднішими людьми. При смерті одного з них інших продовжував піклуватись про сім"ю померлого. Тобто кожен жид залишається дитиною Божою по крові, по тілу, а всі решта, через Ісуса Христа, стають Божими дітьми по духу, тобто по вірі в Смерть на хресті і Воскресіння.
Не впевнений, що достатньо ясно -- може хтось доповнить.
а от мене завжди цікавило питання: чого Бог вибрав своїм народом саме євреїв?
st.fergi пише:
а от мене завжди цікавило питання: чого Бог вибрав своїм народом саме євреїв?

Пишу, те що знаю, тому "зцил" прошу не вимагати. Можливо Бог не вибирав, в тому вузькому розумінні, як це уявляє собі більшість людей. Так як і зараз Бог звертається до кожної людини, так і в часи Авраама, намагався знайти відгук в серцях багатьох людей... -- відповів на Божий заклик лише Авраам.
Якось так, напевно.
Не вимагаю
Але беруть сумніви, шо прям так і не знайшлося ні однієї гідної людини, яка б відповіла на Божий заклик, окрім АвраамаПитання продовжує мати свою секретну відповідь
Чому не люблять євреїв? Напевно тому, шо не люблять українці самі ж себе, то чого ж вони мають полюбити когось зовсім іншогоПо житті з євреями не стикалася, тому не можу сказати одразу чи люблю я їх як українка чи не люблю(виходячи з питання теми).
st.fergi пише:
Але беруть сумніви, шо прям так і не знайшлося ні однієї гідної людини, яка б відповіла на Божий заклик, окрім АвраамаSmile

Насправді це величезний крок. В ті часи переважав політеїзм (панував я би навіть сказав), тому відкинути вірування предків (та й сучасників) і прийняти Єдиного Бога було не так вже й просто, а повірити настільки, щоб піти за його покликом в чужу землю... хм.
st.fergi пише:
Питання продовжує мати свою секретну відповідьSmile

Як і безліч питань, на які ми не будемо мати відповіді...
Як на мене , то майнула навіть така думка , шо євреї настільки розумні і хитрі, шо встигли самими першими "започаткувати собі для себе Бога" і зробити себе обраним Богом народом, а на сьогоднішній день навіть не віруючи в то, шо Спаситель уже був на землі, продовжувати чекати його. А тепер в результаті шо ми маємо? Вихідці євреї правлять світом, хтось втіхаря але для себе а хтось і відкрито, з певними наслідками для остальних людей.

додано через 1 хвилину 41 секунду:

kalef_f пише:
Як і безліч питань, на які ми не будемо мати відповіді...

нездійсненна мрія: побувати у всіх часах історії і побачити і почути все саме сокровенне і навіть не дуже власними очами і власними вухами
Не пам"ятаю, де прочитав, але хтось висловив думку, що переслідування євреїв під час ІІ св. війни, було єдиною можливістю зрушити їх з насиджених місць і заснувати нарешті власну державу, тобто повернутись знову ж таки в обіцяну їм землю.
st.fergi пише:
Вихідці євреї правлять світом, хтось втіхаря але для себе а хтось і відкрито, з певними наслідками для остальних людей.

Наслідки благословення, яке їм (як народу) було обіцяне Богом, -- дотримуються Божих заповідей -- будуть благословенні. Не вірять в Христа -- попадуть до пекла, але не в змозі благословити їх спасінням, Бог змушений дотриматися свого слова, своїх обіцянок, тому благословення їхнє обмежується речами земними, як-то розум, багатство...
То такі собі спрощені узагальненя.
Да, тяжко... То як, благословення до пекла? Шот тут хтось пагнав... Не знаєш часом хто?
tymofiy пише:
Shocked Да, тяжко... То як, благословення до пекла? Шот тут хтось пагнав... Rolling Eyes Не знаєш часом хто?

З чого ти зробив такі висновки?
Жиди, як і всі решта мають можливість спастися. Різниця полягає в тому, що Бог власне їх "повинен" (згідно своїх обітниць) хоч якимсь чином благословити, а всіх решта народів це не стосується (до певної міри).
kalef_f пише:
Різниця полягає в тому, що Бог власне їх "повинен" (згідно своїх обітниць) хоч якимсь чином благословити
В тому і біда народу, що чує себе асобєнним, шо йому вічно хтось шось должен. А тим часом... Євангелія від Матвія 21 розділ, вірш 43: "Тому кажу вам, що від вас Царство Боже відійметься, і дасться народові, що плоди його буде приносити".

Так от, до чого мова, може націоналізм чимось вигідна річ, але ніколи не треба втрачати чуйку. Бо можна обломатись...
tymofiy пише:
В тому і біда народу, що чує себе асобєнним, шо йому вічно хтось шось должен.

Ти особисто знаєш багатьох жидів, що можеш стверджувати таке???
tymofiy пише:
Євангелія від Матвія 21 розділ, вірш 43: "Тому кажу вам, що від вас Царство Боже відійметься, і дасться народові, що плоди його буде приносити".

Царство Боже відійметься, але ж не благословіння матеріальне!
kalef_f пише:

Ти вважаєш, шо то тіпа розводу з довічним утриманням

kalef_f пише:
Ти особисто знаєш багатьох жидів

Причому досить близько , але справа не в них, то ж стосується кожного народу
Мені здається, було б прекрасно якби пости були винесені в окрему тему. Розмова цікава
tymofiy пише:
але справа не в них, то ж стосується кожного народу Idea Embarassed

А що незвичного в тому, що кожен народ вважає себе "асобенним"? хіба так не є? навіть кожна людина має достатньо підстав, щоб вважати себе особливою. А що стосується жидів, то, з біблійної точки зору, вони мають найбільше підстав для цього.
tymofiy пише:
kalef_f пише:

Ти вважаєш, шо то тіпа розводу з довічним утриманням Question Mr. Green

непогане порівняння, але на мою думку тут більше підходить відношення батька до блудного сина з притчі... Бог не відібрав у них можливість спастися -- тут діє вже свобідна воля і відкритість кожного особисто, а от благословення для цілого народу їм все ж таки було обіцяне. Бог залишається вірним свому слову, незважаючи на людську невірність.
зависть

+ куча исторически объективных причин
Такий інтересний факт, коли найбагатшу людину світу лорда Родшельда спитали Чи є він коль жидів, на що він відповів, що він є жид коколів.
Олег, а коль коколів коли коколє?
Олег пише:
Такий інтересний факт, коли найбагатшу людину світу лорда Родшельда спитали Чи є він коль жидів, на що він відповів, що він є жид королів.

в тому проблема наших українців, що жид з жида не буде сміятися, а наш завжди готовий продати і висміяти.
Не поняв зовсім! Але всеодно смішно.

І всеж таки, можна якийсь транслейт, пліз?
Олег пише:
жид з жида не буде сміятися, а наш завжди готовий продати і висміяти.

Як до української працьовитості додати єврейську товаристкість (спільність), то сховались би ті жиди в одне відоме місце
Інтересний виканання нашого гімнну
http://video.i.ua/user/2091793/42648/208897/
«НАША РАСА буде правити світом!»

Повний текст знаменитої промови рабина Еммануеля Рабиновича 12 січня 1952 на терміновій нараді європейських рабинів в Будапешті
http://uznai-pravdu.ru/viewtopic.php?f=6&t=199
ніколи ніяка раса не буде правити іншими. Правити напевно буде той в кого більше бабла)
Дэвид Дюк: ЕВРЕЙСКіЙ РАСИЗМ З ПОГЛЯДУ РАВВіНА
http://www.youtube.com/watch?v=DCtW2mbU0pw
ЄГИПЕТСЬКИЙ СЦЕНАРІЙ ОБЕЗЗЕМЕЛЕННЯ НАЦІЙ З ДОПОМОГОЮ КОМУНІЗАЦІЙ, ГОЛОДОМОРІВ, КОЛЕКТИВІЗАЦІЙ, ГЛОБАЛІЗАЦІЙ, ЛІБЕРАЛІЗАЦІЙ, ПРИВАТИЗАЦІЙ ТА ІНШИХ АНТИНАРОДНИХ РЕФОРМ

http://ridnavira.org/index.php/9-bez-kategoriji/359-egipetski-stsenari-obezzemelennya-natsi
Чому всі мовчать за теперешній ГЕНОЦИД Українського народу? За роки перестройки наша держава втратила 7.8 міліона людей!!!
А скільки зараз на Україні сіл де немає людей? І роблять зараз це люди в вишитих сорочках!!!

Якір Йона Еммануїлович
Каганович, Лазарь Моисеевич
Хатаевич, Мендель Маркович
Цей список можна продовжувати.

P.S. Тимошенко - Капітельман Юлія Володимирівна.