Золочів Плюс
Форум міста Золочів

В чому є зміст нашого життя?

Автор Повідомлення
В чому є зміст нашого життя?
Щось не подібно, що змістом життя людини є тількі біологічне існування. Цікаво знати Вашу думку.
З біологічної точки зору - саме так: існування і продовження роду. На цьому грунтується життя та поведінка усього живого в т. ч. людини.

Якщо не секрет, а чому не подібно?
Біологічне існування само по собі не має змісту. Мабуть
Люди, ви шо СЕРЙОЗНО хочете тут на це питання відповісти??
ЦЕ ФІЛОСОФСЬКА ТЕМА ! тут можна довго і нудно говорити , але кожен для себе мае усвідомити в чому сенс
Кожен розуміє по свому зміст життя, в одного то продовження роду , в другого то карєра і над тою темою можна довго дискутувати. Але головне то продовження роду, тобто діти. Тому якщо би не вони взагалі би не було ніякого сенсу в тому житті.
Не правда! Як би не було дітей - ми би жили вічно. А це наступні сенси:
Ми би їли, їли, їли... а потім ср.. ли, ср..,....... - тобто збагачували планету перегноєм, шоб родило більше їжі, шоб можна було більше ср.. ти!!! КЛАСНО!!!!!!
А ще ми би слугували для ЗБОРУ ВСЕСВІТНЬОЇ ІНФОРМАЦІЇ . А коли би назбирали її до хрена, то нею би вже ср.. ли, ср.. ли, ср......
Коротше кажучи, ми би собі знайшли застосування
Сергій, якшо ти атеїст, то саме таким і є твоє життя - біологічним існуванням на цій планеті Сонячної системи.
Якщо ж ти людина віруюча, відкрий для себе книгу книг і не задавай дурних запитань. Без образ будь-ласка!
Покищо я зрозумів що одним з основних сенсів життя є вчитися і пізнавати світ.
AVB пише:
що одним з основних сенсів життя є вчитися і пізнавати сві

От подумай. Людина вчиться, і що?? Навчилась, навчила когось і померла. Ні це не є сенс життя. Навчання в суспільстві один із засобів існування. І все знову йде до того, що ми живемо щою дати потомків і померти (як би це не було сумно). Таке от життя.
Людство завдяки своїй науці вже впритул наблизилось і до керування процесами продовження свого роду і впевнений, з часом дійде і до проблеми життя і смерті (як би це не звучало парадоксально). Такщо не таке то і просте наше життя.
AVB пише:
Людство завдяки своїй науці вже впритул наблизилось і до керування процесами продовження свого роду і впевнений, з часом дійде і до проблеми життя і смерті (як би це не звучало парадоксально). Такщо не таке то і просте наше життя.

Я так розумію, що "проблему" із смертю буде вирішено, тобто ми будемо жити вічно???

Люблю дивитись фільми, навіть не серйозні. Так в фільмі "}{@табь)ч" прозвучала така фраза. "Вічне життя і що в результаті? Перенаселення, війна, розруха?".

На рахунок вічного життя я б поспорив, лише дурню прийде в голову ідея жити вічно на Землі повній страждань, ненависті, злоби і т. д.
Фройд зазначав: "якщо ви починаєте шукати сенс життя - ви захворіли старістю."
Сенс свого життя поки що вбачаю в самореалізації.
Не тре' мені ні вічного життя, ні багато бабок. Мета моя - прожити його таким чином, аби більше не захотілося і не жалкувати ні про що.
Ото поки всьо!

З. І. Куме, привіт! :о)
А чого б не жити вічно? Я б хотіла, але тільки без хвороб і старості. А наше життя, мені так здається, немає змісту. Напевно просто є заняття або справи, які ми робимо кожен день.
якщо брати з точки зору релігії-то зміст нашого життя полягає в тому, щоб пізнавати все своє життя бога, його творіння, вчитися тобто, ну і звісно старатися не грішити, з точки зору біології-жити в своє задоволення, наробити діток щоб на старості самому не залишитися і щоб хтось подав води, заробляти гроші-щоб мати змогу отримувати якісь захцянки. кожен сам собі вибирає свій зміст життя. в когось зміст життя-очі коханої людини, наприклад, і більше ніщо....
st.fergi пише:
якщо брати з точки зору релігії

А якщо не брати за основу чужих точок зору, то відповіді-то і нема...
tymofiy пише:
чужих точок зор

чужих то яких?
Чужих то певно прибульців