Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Комуністична партія

Автор Повідомлення
Комуністична партія
Слухаю сесію Верховної Ради, і в мені прокидається політолог!
Як ви вважаєте, чи не являється комуністична партія пережитком тоталітаризму, чи не варто б її заборонити в нашій країні? Після розвалу рейхстагу фашистів в Німеччині заборонили, чому ж після розвалу СРСР не заборонили компартію? Хіба комуністи менше шкодили людству, аніж фашисти?
І який с того толк? Людям стане легше жити? Може краще росформувати партію "Українського Жиріновського" Наталі Вітренко? Мені здається в багатьох людей вуха перестануть менше боліти від її параної... Вона до речі, які і УНА-УНСО, є прототипом фашизму на Україні...
Комуняків - банити!
Хай собі живуть і проповідують свою утопію, поки не діють не в супереч Закону. Тих, хто веде протидержавну політику карати згідно Закону. Нікого не треба банити, усі мають право на свободу совісті.
То нехай собі жиют тихенько і не п.. дят, шо воїни УПА залишили після себе повні криниці закривавлених трупів безневинних людей. Власне з історії нашого рідного міста ми добре знаємо, хто залишив 700 закривавлених і спотворених трупів безневинних людей в Золочівському замку.
От-от!!!
Я не розумію але при владі вони знов, просто перефарбувалися. То до чого та бесіда. Пропоную скласти весь список комуняк які далі сидять при владі , але які перефарбувалися? Ото вже є менш більш піднята тема. Ті що ловили дітей біля церков і знімали хрестики в школах вони живуть? То є не далека історія.
Олег пише:
Ті що ловили дітей біля церков і знімали хрестики в школах вони живуть? То є не далека історія.

Живуть, і уяви собі, займають і в даний час досить високі посади.
Так, вони жувуть, як казав вуйко Лєнін "СЛАВА ПАРТІЇ ЗАВЖДИ ЖИВА", отож КОМУНІСТИ ФОРЕВА

А я взагалі то є людиною аполітичною, просто через те, що мені категорично не подобається ситуація з нашою політикою... так політику не роблять
Маємо те, на що заслуговуєм.
Коли політика твориться перевертнями, то народу нема чого бавитись в демократію!
Потрібно заборонити як це зробили у Прибалтиці. Хочеш бути комуністом? В підпілля тобі пряма дорога а не у Верховну Зраду. Копай собі "земляночки" у лісах, степах. Їдь в Китай в кінці-кінців...
Хоча я сподіваюсь що їм залишилось недовго. Головне шоб повимирало останнє покоління комсомольців-партійців і все. Сучасна молодь вже усвідомила що це за політика і таких помилок більше не повторить.
Сучасна молодь не знає хто такі комуняки. І , відповідно, зможе легко купитись на комуняцьку пропаганду.
mopsе, тут ти не правий або не знайомий з ідеологією комунізму. Вона своє віджила і сучасну молодь нею не купиш - на щастя! Та й маємо причинно-наслідкову практику щоб робити висновки.
Пригадую випадок, коли в перших класах мій однокласник наступив (ненароком) на зірочку ілліча (у жовтенят їх було два різновида якщо пам'ятаєте). Так на другий день батьків було викликано у школи і його чуть не вигнали зі школи, уявіть собі! Така от в мене була перша вчителька-паскуда комуняцька.
2 Nikolas Erfe
Це ти просто не знаєш молоді. Я маю на увазі ту молодь, яка вже не пам"ятає СРСР. Їм буде дуже легко запудрити мізки байками про соціалізм, світле майбутнє та інші подібні речі.
Mops безперечно правий щодо зеленості молоді, та, всеж-таки, і імовірність відновлення комуністів в Україні стрімко згасає. Принаймні, у такому контексті, як в сирисири.
Але у світі теж є комуністи, і є серед них партії, що дійсно працюють на благо суспільства, і сприймаються людьми зовсім не так, як та вимираюча банда Сіманєнка. І, як не парадоксально, але саме завдяки комуністам я і решта сотень тисяч еміґрантів у Португалії змогли скористатися перевагами трьох законів про еміґрацію, а також змінами до трудового і соціального законодавства.
Але нема чого їхні стереотипи прикладати на нашу соціально-політичну модель суспільства. Їхня епоха в Україні віджила себе. І слава Богу!
От скажіть мені. Ну на холєри треба було приймати той закон про геноцид, та ше й з такою крутою на словах поправкою? Невже хоч одного вилупка посадять за те, шо організовуватиме антимітинги проти дня пам'яті жертв? Нашо то всьо, коли воно не працює? Їх треба тупо ....., а решта нащадків самі повиздихають з часом. А хто має свідомість, той і без законів буде пам'ятати і шанувати.
AVB пише:
От скажіть мені. Ну на холєри треба було приймати той закон про геноцид

Добре, що його голосували. Тоді регіонали показали своїм виборцям, що насправді їм глибоко десь і їхні виборці, і предки цих виборців, що сконали від голоду в ті роки.
Вони то показали. А от чи їхні виборці це побачили?
А це вже інше питання. Хоча інколи непробудна людська тупість мене щиро дивує.
Мені в дитинстві батьки розказували, шо їх в дитинстві годували казочками, ніби ми будемо жити при комунізмі. Так от. Доля правди в тому є! Як вони казали? Грошей не буде, в магазині будеш брати все, шо потрібно, ні в чому собі не відмовляти, працювати, відпочивати. Одним словом - чудова казка, думав я.
Та всеж таки вони певною мірою мали рацію. Хто побував у Европі, той пожив при комунізмі! Я, наприклад, працював як на себе, відпочивав комфортно, грошей взагалі в очі не бачив (усе на карточці ), комунальні послуги - ніяких проблем, товари - купляв все шо було потрібно бо на все вистачало ше й лишалось.
Може ось таке людське благо і мали на меті ті старі пердуни, шо засідали в президіях ЦК?!
Ах... Комунізм придумала людина... Все що придумане людиною не може бути ідеальним... особливо така річ, як політика... До утопії нам далеко...
Потрібно негайно заборонити комуністичну ідеологію. Комуністичну партію прирівняти до нацистів. Серп і молот до фашистського хреста. Комуністів - завойовниками і гнобителями України. Комуністів - такими що творили геноцид проти Українського народу. Ветеранів ВВВ - завойовниками (ті хто не вбивав неповинних людей, а лише воював за наказом комуністів - реабілітувати і присвоїти статус учасників воєнних дій), а повстанців УПА - захисниками України, та ветеранами антизагарбницької війни.
Цитата:
Потрібно негайно заборонити комуністичну ідеологію. Комуністичну партію прирівняти до нацистів. Серп і молот до фашистського хреста. Комуністів - завойовниками і гнобителями України. Комуністів - такими що творили геноцид проти Українського народу. Ветеранів ВВВ - завойовниками (ті хто не вбивав неповинних людей, а лише воював за наказом комуністів - реабілітувати і присвоїти статус учасників воєнних дій), а повстанців УПА - захисниками України, та ветеранами антизагарбницької війни.

Клініка Людина в здоровому глузді не може такого написати...
Впринципі має бути вибір для людини, яку ідеологію її вибирати, і чим більше її забороняти тим більше вона буде розростатися, як ідеологія правди "Запретний плод, всегда сладок". То є принцип демократії не забороняти і поки що нічого розумнішого люди не придумали!
Комуністична ідея не є поганою, не плутати з радянською комуністичною ідеологією. А в Укр вона була уже заборонена, і вона була "воскрешена" Кучмою перед президенськими виборами 1999 року. Тоді для перемоги Кучми був зроблений цей політтехнологічний хід який чотко зпрацював. Замість того щоб люди вибирали кращого з кращих, прийшлося вибирати кращого з гірших. Політ технологи у другий тур вивели Кучму і Симоненка і більшість українців проголосували не за Кучму а проти Симоненка.
От кого заборонити, то треба партію регіонів. Бо як може бути таке, що партія на словах лівоцентристи, а на ділах справжня тоталітарна буржуазна олігархія, ще й розкололи Україну на 2 частини. Це справжній злочин. КПУ також не завадило би заборонити, а потрібно створити справжню українську компартію, на зразок таих які є в західно-європейських країнах і відстоюють права незахищених верств населення. Але на все свій час. А щодо того, що хтось нищив український народ, то це не була комуністична ідеологія це була тоталітарна ідеологія, яка нажаль через необережність жителів східних областей повертається назад разом із партією регіонів.
Які комуністи! Аж матюкатися хочеться. Я як бачу їх по ТВ то мене аж підкиає і взагалі кому шось не подобається то чухайте з України на більше місця буде!
andy suncraft пише:
нажаль через необережність жителів східних областей
Гадаю, тепер їм троха порозвиднілось в очах, коли побачили покращення свого життя "вже сьогодні". Одночасно як і західним "Нашим", котрі все сподівались нарешті досягти справжньої незалежності, а отримали купу "компромісів" і "універсалів", на які
andy suncraft пише:
тоталітарна ідеологія
, що ще довго буде прагнути влади, клала завжди!
Комуністична партія насправді не повинна бути заборонена. Заборонити треба діяльність "комуністів" совітської школи і осудити на загальнодержавному рівні наслідкі їхнього правління. Коротше кажучи, поступити так, як це зробили Прибалти. Включно з демонтажем ідолів.
Але хіба це можливо, коли навіть досі вони нагло брешуть в очі, заперечуючи нам нашу справжню історію?! Бо де людина може шукати істини, не бачачи прикладів минулого?
Гадаю, було вірно підмічено, що основний електорат КПУ років за 5-10 вимре і от тоді й буде видно, чи купиться на застрарілу ідеологію про світле майбутнє сучасна молодь.
Насправді старші голосують не за комуністів, а за свою молодість, отак то. Комуністичного електорату, як такого в Україні нема. Світлого майбутнього не було би ні при комуністах, і не буде при капіталістах. КПУ, думаю через років 10 - 20 відійде в історію, разом з поколінням, яке її підтримує. Но ідеології не вмирають.
І ще хочу сказати, шо ті, хто колись садили людей в тюрми, висилали в сибір, з інститутів виганяли за віросповідання, вони зараз перефарбувались з червоного на інакші кольори і купаються в багатстві, от якраз таких треба знаходити і судити.
От наприклад п. Золотник він дальше у владі, але був час і він ловив по селах "вертепи", я би таку людину заставив превселюдно вибачитись перед народом України. Інтересно чи порвав він свій "партбілет", а може "заникав" десь (нагороді в слоїку закопав) , а тепер, якби щось то би було потрібно міношукача, чи весь город би перекопав? Зато би може знайшов, а може ту землю "нечайно" сусіду переписав? Якто кажуть "просто корові вчепили зелені окуляри, а сіно вона теж саме їсть", так і наш НАРОД. "Але маємо те що маємо"
Олег, не все так невиправно.
Безперечно, ті, хто при владі, просто поперемальовувалися. Але що було інакше робити? Адже у нас не було середнього класу, інтелігенції, прошарку, з якого могло утворитися нормальне політичне представництво. Слава Богу, зараз потроху таке вже народжується. Але стане на ноги ще дуже не скоро.
Інша справа, що ті люди дійсно повинні би були привселюдно признати свою вину і засудити справи комуністичного минулого. Натомість, рештки тої банди в особі 5-ї колони ще намагаються будувати на своїх фальшивих минулих ідеалах наше з вами майбутнє, дориваючись до влади. І дуже добре, що люди вже давно зневірились через той цирк, який вони влаштовують постійно.
AVB щодо тих що перемальвались я вже написа, а інтелегенція з тими принципами моралі які є в нашому суспільсві ще довго буду формуватись, але 5 колоні то вигідно. От Медведчук прийшов знову в юстицію і людей він приведе своїх. І знов в суспільстві нашому програється той ж самий "спектатакиль".
Ну і для чого тут роздувати, шоб там шото забороняти? Для чого прирівнюєте комунізм до нацизму? Радянські війська визволили всю Європу від коричневої зарази. Після війни держава під проводом саме комуністів добилася небувалих результатів в народному господарстві, науці, медицині. Але нажаль в комуністичну партію поналазило ціла купа бидла, кар'єристів, перевертнів, які витіснили справжніх комуністів на задній план і підступно під приводом перебудови планомірно розвалили велику державу. Для чого ви теперішніх комуністів звинувачуєте в так званих голодоморах, яке вони до того мають відношення? Вони що його організовували? Вам запудрили мозги антикомуністичною пропагандою, націоналізмом, щоб ви дупля не давали, що твориться в державі зараз. А взагалі то маєте, те на що заслуговуєте. Комуністи вам залишили в 91-му році 52-мільйонну державу, в якій кожна людина мала своє місце і ціль в житті, де була безплатна медицина, освіта, де не було масової злочинності, наркоманії, проституції, педофілії, країна яка по економічному потенціалу входила в десятку найрозвинутіших країн світу.
Зараз ви живете в 40-мільйонній деградованій країні, в якій за 20 років планомірно розвалено майже всі наукоємкі галузі промисловості, закрито тисячі заводів, процвітає злочинність, наркоманія, педофілія, проституція, торгівля людьми. Ви вечорами йдучи по місту бачите молодь, яка кожного дня вживає алкоголь? А молоді люди останнім часом масово помирають від алкоголю, навіть не доживаючи до 20-річного віку. І що далі? Будете забороняти комуністичну партію? Ви зажрались шановні деграданти, або дійсно такі вже мозги ваші залиті пивом, шо ви так легко купляєтесь на ту пропаганду, той бруд, який вам ллють на голові ці 20 років. Просрали ваші батьки державу 20 років назад, але трезво мислячі молоді люди ще є і це мене радує (ви до них не відноситесь).
Ernesto, як ти можеш в одному реченні ставити під сумнів існування такої трагічної події в історії України словами:
Ernesto пише:
так званих голодоморах

а потім вигороджувати правонаступників знову ж таки тим самим голодомором і його організацією???!

Вже судячи з цього сміливо стверджую, що як раз твій пост є "запудренням мозгів". В решті, на превеликий жаль, погоджуюсь. Країна практично деградована.
AVB. суть в тому що при комунізмі тепер при демократії в управління державою "налізло" купа бездарних керівників, які нічого не розуміють в управлінні державою та просто зловживають своїм посадовим становищем, та тратять наші гроші.
AVB пише:
Ernesto, як ти можеш в одному реченні ставити під сумнів існування такої трагічної події в історії України словами:

Ernesto пише:так званих голодоморах

та борони боже заперечувати цей злочин раддянської влади, але всюди потрібна об'єктивність, а об'єктивно про голод 33-го за 20 років ніхто так і не розказав, бо нікому зараз не вигідно це розказати. Зате з року в рік звучить все більше число жертв голодомору. Починалось наприкінці 80-х з цифри 2,5 мільйони, наприкінці 90-х цифра стала майже 8 мільйонів, а під час апельсинового правління кількість жертв коливалася від 10 до 16 мільйонів!. І по ТВ при Ющенку таку картинку вже жалісливу робили, що реально люди плакали. А до того всього, ще випади в сторону Симоненка, мол це він винен, його судити треба! Дибілізм одним словом. Людям можна втерти абсолютно все, тому що більшість схаває, а істину почнуть шукати одиниці. І мені ніколи ніяка прищава морда не втре, що в Україні від голоду померло 8-16 мільйонів людей, коли населення тоді було 31 мільйон. А офіційні цифри через рік після голоду зафіксували населеення наа рівні 29 мільйонів, а пеед самою війною, коли приєднали західні області населення було вже таке, як зараз 40 мільйонів. Тому такі випади в сторону минулого, топтання по кістках померлих це страшний злочин і відволікання від того, що зараз нас не 52, 40 мільйонів. Без голоду, війни і т. зв. червоного терору.

Для не дуже обізнаних із формами суспільного ладу скажу, що в нас комунізму не було, а був соціалізм - етап на шляху до комунізму, який може тривати навіть декілька тисяч років. І взагалі комунізм це в першу чергу дуже серйозна і складна наука, яку нажаль не всім дано освоїти, суспільство повинне бути дуже наполегливим, освідченим і культурним, щоб втілювати в життя таку складну місію, як побудову соціально справедливого суспільства. На даному етапі ніякого культурного, освітнього прогресу народних мас у всьому світі нажаль не спостерігається, йде планомірне підкорення людського мозку, формування суспільної думки вигідної для сильних світу цього, розпалюються яккомога більше конфліктів на різних підгрунтях, одним словом робиться те, що ще давним давно писав і Маркс і Ленін, та інші теоретики комунізму. Сталін, як практик будівництва соціалізму перед смертю передбачив, що через декілька десятиліть спроби будувати комунізм зайдуть в тупик і будуть всіляко осуджені а імя його обпльоване, бо він сам бачив, що вже тоді його оточували лише одні користолюби, бюрократи, які заради вислуги зможуть розстріляти і позакладати кого угодно а потім перефарбуватись в інший колір. Суспільство пробувало будувати комунізм вже 2 рази. Перший раз це була Паризька Комуна, вона існувала 70 днів, Радянський Союз проіснував вже 70 років. Не виключено і нової соціальної революції в майбутньому і спроб будувати комунізм, але це буде ще не скоро, а КПУ підтримую, бо знаю звідти багатьох чесних порядних людей, які нааагато ближчі до простого народу, ніж власники буржуйських партій, за які чомусь досі голосує бідота.