Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Шукаю бізнес партнерів

Автор Повідомлення
Шукаю бізнес партнерів
Маю на меті познайомитись з цікавими людьми, які ставлять перед собою мету досягти чогось в цьому житті, продукують креатині ідеї та готові до співпраці. Оскільки я корінний киянин, було б чудово поєднати певні мої можливості з цікавими вашими ідеями.
Ну в мене є можливість по нармасних цінах брати кокс... тіки тре брати не менше 5 кілос.... Шо ше..? Возити тачки з Німеччини...
Якшо ти "корінний киянин", то чьо пишеш Київ-Золочів...
Саніто пише:
Ну в мене є можливість по нармасних цінах брати кокс... тіки тре брати не менше 5 кілос.... Шо ше..? Возити тачки з Німеччини...

Випадково народився в Золочеві. )
НУ шо ти йому зробиш , якщо він крім коксу нічого не може продати. Поки мама і тато гудують доти він ще існує.
Олег... знаєш чому я не люблю отаких слів? тому, що вони висосана із пальця, вони пусті - ТИ знаєш про шо говориш?
я не збираюсь тебе переконувати, але я важе півроку працюю в Києвському журналі, а зараз в мене дуже серйозна робота.... Не кидай кривих слів, які не мають ваги.... ОК?
Саніто пише:
то ти писав? Чи я може то придумав?
Олег, я тобі говорю - шоб ти не писав того чого незнаєш.. всьо шо я тут пишу це так в прікол... а працюю серйозно.....
Чистосердечно вітаю Саніто! Дуже радий, шо 'безграматність' і цей татаросхилений діалект при більш серйозних репліках обернулись лишень пріколом. Приємно здивований, бо раніше такого не бачив.
Мені пофіг..... тому що і вреалі я так говорю, АЛЕ Я ПОВНІСТЮ ДАЮ ДУПЛ ЩО ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ ЛИШЕ КЛАСНА ФОРМА... но ніяк не зміст...
І до речі хатить шовінізм талкати на форумі, бо будем сваритись... В мене тато росіянин , а тут такі фрази проскакують - я впевнений що реальності за свої слова ніхто б не відповів.... Так шо Росіян мені не рухати... оукей???
Запевняю! Шовінізм в сучасній Україні - не більше як дешева сатира. Для нашого типу 'громади' це зовсім не заразно. В той же час він потрібен для того, щоб розбудити в людях хочаби націоналізм.
Я чомусь переконаний, що той київський журнал не стоїть на полицях українською мовою, і що бізнес за принципом 'мені пофіг' не буде на користь нашому місту.
А от харить те, що діти-внуки досі мавпують своїх предків і їхню висосану з пальця ідеологію невільних загарбників, будуючи ахметівські бізнеси.
Саніто пише:
Ну в мене є можливість по нармасних цінах брати кокс... тіки тре брати не менше 5 кілос.... Шо ше..?

Скажи будь-ласка, яка ставка оподаткування доходу від продажу коксу, чи сплачується внесок в пенсійний фонд (яка його ставка) і чи нараховується при продажі ПДВ???
приходь - переговоримо - гроші тоже принось і я тобі всьо поясню... ти будеш задоволений, Дядя...
Липова Алея 5б.... маяч.... стрєлканемся
ДАВАЙТЕ ДІЙСНО МУТИТИ РЕАЛЬНІ ТЕМИ В МЕНЕ Е ТАКОЖ ПЕВНІ МОЖЛИВОСТІ В ЗОЛОЧЕВІ ! АЛЕ ЯК НА МЕНЕ ТРЕБА СПОЧАТКУ ЩОБ ХТОСЬ ЗАКИНУВ РЕАЛЬНУ ПРОПОЗИЦІЮ !! ----- РЕАЛЬНУ ДЛЯ НАШОГО МІСЦЕВОГО БІЗНЕСУ!
Саніто пише:
приходь - переговоримо - гроші тоже принось і я тобі всьо поясню... ти будеш задоволений, Дядя...
Липова Алея 5б.... маяч.... стрєлканемся

Ага, прийду, а разом зі мною і наряд УБОЗу завітає до тебе в гості, потолкуєм, можу і вдасться нам зорганізувати всім РАЗОМ бізнес...
Тіпуля! приїжджай з УБОЗом. Ти знаєш, даже президент казав, що Кокс застосовквати, як альтернативу газу.... А ти УБОЗ, ти явно щось не то вкладаєш в слово кокс... може ти бандит , а дядя?
Ну все таки я чекаю. Мужик має своє слово тримати. Коли ти там з УБОЗом будеш. Чи ти як і більшість політиків(яких ви тут і критикуєте) - БАЛАБОЛ?
Чекаю в гості.... Салют!
Запитання до Саніто:Скільки потрібно коксу для опалювального сезону? По нормальним цінам я візьму для села, як альтернативу газу. І яка ціна?
Олег, все залежить від к-сті і якості.... я працюю тільки з оптовими клієнтами.... Збирай гроші в селі і приїжджай купувати - там і поторгуємся... якщо встигнеш, бо зараз кокс розбирають....
Скоро зима , паца.....!
Олег, не поспішай і не слухай шо скоро зима, бо переплатиш. Скоро кокс подешевшає!
Читай тут http://www.zn.kiev.ua/nn/show/489/46143/
Я так розумію, що окрім коксу, золочів'яни нічого актуального запропонувати не здатні...
О, то вже по нашому. Респект важілям бізнесу.
2Malin: Є купа лопоки на городах, можна поробити крейди дітям до школи. . Але обов'язково шоб завжди собака нюхова перевіряло, бо можуть знову кокс пхати.
Malin пропоную рекламу на нашому сайті, ціна договірна, я думаю що то реальна пропозиція.
Будiвницьтво та ремонт. Мобiльний зв\'язок. Як що щось цiкавить можем розвернути тему.

Posted from a Nokia mobile phone
Malin пише:
Я так розумію, що окрім коксу, золочів'яни нічого актуального запропонувати не здатні...

Привіт.Malin Ідеї є, можливості немає (чи незначні). В якій сфері ти знаєшся, чи готовий зайнятись. (п. п. ..... ! ) Партнери просто необхідні!
Ідеї є у всіх.. Можливості комбінуються... Пиши, обсудимо.
є реальна тема. бізнес вже працює. колесо вже придумали. треба лише серйозне бажааання працювати. хто бажає???
Оглосите весь список пожалуйста...
спісак? пжалста:
кар"єр
стройка
мясакамбінат
лікьоро-водачний(ням-ням)....
Васілій пише:
лікьоро-водачний(ням-ням)....

Коли приступати???
ну ти юріг шустрий. спочатку кар"єр і стройка
Ну що ж..
Якщо в когось є свій інтерес в розширенні власного бізнесу на Золочів, але немає часу/можливості зайнятись цим - пишіть в приват.
Тут в коллєги є і місце і можливість.
Теоретичні ідеї без попередніх напрацювань не цікавлять.
Привіт! Є ідея. Давай поспілкуємось. Пиши на olegan79@gmail.com
oleg_an
Мені не потрібно спілкування і мейли. Якщо ви не можете зробити так як я написав вище - не пишіть взагалі.
Місце не резинове. Один-два компаньйона - і closed..
Мій месідж to Malin взагалі то...
Угу, тепер ясно.. Перепрошую
Камради, кому цікавий консалтинговий бізнес із практичним виконанням? У виробничій сфері - будівництво, документи, персонал, наладка роботи підприємства?
Ну давай напиши в приват що ти маєш на увазі. Я в принципі працюю зараз в цій сфері і якесь поняття маю, подивимось чи то щось серйозне...