Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Податки для Церкви

Автор Повідомлення
Податки для Церкви
Хотів би оживитиспілкування на форумі. І почати з такої теми це обкласти Церкву як комерційну структуру податком на нерухомість і отриманний прибуток, так як церква на ринку послуг виготовляє продукт, такий як віра, продаж золотих виробів і біжутерії, духовної літератури. А таукож я бачу ті речі які творяться з наданням в оренду лімузинів, які належать церковні громаді, бань і басейнів Якщо взяти собівартість свічки то вона обраховується 1 до 17, а мощі святих, які виставляють в Церкві 1 до 100 по шкалі прибутку. В Голандії наприклад церква платить податок. Хто що скаже?
Церква в нас давно не виробляє такого продукту як віра. Скоріше, навпаки - відбиває людей від віри. Можна сказати, що чим більше церкви - тим далі від Бога. А церква нині - бізнес. Проте на обкладання податком ніхто не піде. На виборах - це могутній агітаційний чинник, найчастіше за правлячу партію. Хто буде рубати сучок, на якому сидить?
А мені здається, що відбулося поєднання церкви і бізнесу. Наприклад, раніше не задумувалися, в чому хрестити дитину, за що скільки платити. А зараз - спеціальний одяг для хрещення (!!!), прейскурант цін за все, починаючи від обряду і закінчуючи хрестиками і обідом. Причому церква і бізнес підтримують тут один одного. Адже не все ми купляємо в церкві. Так нещодавно сестра хрестила свого синочка - мого племінника - то комплект одягу для хрестин замовляла на Розетці. Тобто бізнес бере релігійний обряд і через рекламу нав'язує нам певні товари. Церква ж не засуджує це, а навпаки часто перехвачує ініціативу в бізнесу і починає сама шукати прибуток там, де повинна ширити віру.
А ще церква видумала свята і чим більше свят тим більше приводу випити. Ще такий немаловажний фактор це коли кажуть священники" на тому світі терпи і працюй а на тамтому світі буде тобі рай" що на руку правлячі верхушці. Це є великий фактор маніпуляції суспільством
Олеже, ви маніпулюєте. Щоб була повноцінна розмова, треба залишати на місці всі повідомлення. А якщо ви вигідне для себе залишили, щоб створити видимість присутності людей на форумі, а невигідне - видалили... Це не розмова. Якщо видаляєте спам, то видаляйте всі повідомлення, баньте спамерів. Але тоді ви знову залишитесь самі... Адже вам, як адміну, видно, що і Nazira, і Basya, і Snizhana, і Angili - одна особа. Заради своєї мети вони підтримували розмову. Ви ж видаливши частину повідомлень хочете продовжити діалог... Так не піде. Я від теми відписуюся.
Snizhana я зврвз не адмініструю сайт.
Ми могли б поспілкуватися з користю для форуму. Але на пустопорожні розмови в мене нема часу. Якщо посилання, які ми виставлятимемо, переживатимуть неділю, цей форум буде цікавим. Поки ж що мені не хочеться тратити на це часу, в мене є інші форуми. Цей форум для мене не є ключовим. В тиждень я виставляю понад 40 посилань і на даний час в мене достатньо площадок. По правилах: одне посилання - один нік - один форум. Кількість посилань на одному форумі протягом тижня залежить від заявок на рекламу, які я маю. Зараз в мене три замовники, але для одного ваш форум маленький, тому я й писала про два посилання. Але це не обов'язково.
Мене не цікавить, хто тут адмін. Факт, що перші мої посилання пройшли, а потім були видалені всі пости з рекламою. Реклама в моїх постах тісно пов'язана зі змістом. Видалення таких постів перериває логіку і хід спілкування.