Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто визначає моду?

Автор Повідомлення
Хто визначає моду?
Чи можно залишатися самим собою, ідучи за більшостью?
Моду придумали виробники продукції, щоб не морочит исобі голову, який саме вигляд має мати їх продукція. А так все просто - вони точно знають, що треба робити і впевнені в тому, що їх товар куплять. Так що можна сказати, що мода - це наперед визначений стиль життя, причому визначений не нами, а за нас. А людей, які не хочуть жити "по модньому", вважають диваками і сміються з них або навпаки, дуже захоплюються ними.
Якшо особа не має своєї особистості, то вона може сміло іти за більшістю, не переживаючи.
Мода... нармальна штука... не розводим філософію... ділимся стилем...
Мої фаворити на всі врємєна - ЛаКост, Фред Перрі, Ламбретта, Класичний адік.....
Плюс ше портивні шмотки Еір Джордан, Найки кроси(класичні моделі)...
Хто шо носить?
Zara,Wrangler,Mexx,Esprit,Spazio... та дiло шмотках,"встречают по одежке-провожают по уму"
Лєнхен! та прекрасно всі упля ріжуть... в життєвих принципах, "я нікого не вчу жити, тому що не люблю, щоб вчили мене..."
А сма в тебе - гуд.... Мекс - рулить! ну Еспріт - також нормасна фірма...
А ти дівчинка чи пацик, і ти реально з Золочева?
GAP, Ralph Lauren, Banana Republic, Robe Di Kappa, Guess.
Саніто пише:
А ти дівчинка чи пацик, і ти реально з Золочева?

реально дівчина, і реально з Золочева
Ральф Лорен - рулить... шо кешуал речі, шо і спортивін моделі - Поло Спорт.... я прусь від тенісок цієї фрми, ну ГЕП - американці перетворили в посякденний одяг... мене пруть їхні більш, якби це сказати - Стилізовані під Англію речі......
2 Ленхен - може пересікались десь, колись? Ти які заклади вихідними відвідуєш? Якщо будеш сьогодні в Монако - можна було б пересіктися
Саніто пише:
2 Ленхен - може пересікались десь, колись? Ти які заклади вихідними відвідуєш? Якщо будеш сьогодні в Монако - можна було б пересіктися

ох Монако... давненько в ньому не була... справа в тому що знахожусь в іншій країні. люди, хто знає:чому я не можу добратись з свого компа в ваш форум, ось вже два дні? що я можу зробити?(пишу з чужого)допоможіть!!!!!!!!!
Мабудь, твою IP-шку модератори забанили
да... цікаві пости людина пиши... і вже забанили....
Цитата:
Ральф Лорен - рулить... шо кешуал речі, шо і спортивін моделі - Поло Спорт.... я прусь від тенісок цієї фрми, ну ГЕП - американці перетворили в посякденний одяг... мене пруть їхні більш, якби це сказати - Стилізовані під Англію речі......

А ти шариш в моді
В мене якраз тенісок від Лаурена саме більше, дуже подобається лінія Polo Jeans, правда зацепити багато речей не вдалося...
До GAPa ставлюсь так собі, якість/ціна підходить, але щоб багато речей подобалось не сказав би.
Banana Republic більш стільніші речі випускає, правда ціна трохи дорожча.

Я взагалі замітив що в Європі є свої популярні компанії, а в Америці свої. Тільки де-які дуже вдало працюють на два континенти, якщо звичайно не рахувати таких зубрів кутюрьє як CK, Boss, Armani і тп.

Розчарувався трошки в Дизелі(футболки & олімпійки), якість слабенька, а ціна надзвичайно висока... добре хоч кроси непогані випускають.
AVB пише:

Мабудь, твою IP-шку модератори забанили

так за що? нічого поганого вроді і не робила... то ж до кого мені звертатись?
Да... мода..... слабеньке місце... Дізєль... Кроси??? Шота не прусь - мене годинники їхні і джинса пруть - дуже якісні... Поряд з Ральф Лоуреном в мене є ще дві фірми - які рвуть мене своїми тенісками - Фред Перрі(лондон, клачина тенісна фірма, футбольні хулігани носять, лого - лавровий вінок) і Ла Кост.... Ну Ламбретта ще мене рве футболками..
Кроси - то тут класика від Адіку і Найку... Зараз от наприклад в мене Найк Еір Форс Ван(хол вайт), Найки твенті, Суперстари... ше є Конвєрси Чакси.... але не пруть мене вони.. ні разу за літо не одягнув.. мене снікерси пруть більше...
Геп, Банана - не пруть..... Любю Найкі... у вас там в штатах Найкі рулять!
Річчі, а ти в Штатах.... ти маєш змогу звідти передавати журнали - раз в місяць... філки я б тобі переводив на карточку.... ок?
Мене цікавлять ХХЛ, Соурс, Вайб, Комплекс....
Спишемся в асі?
Взуття - Lambretta, Ecco
Джинси - Red Herrings, Levi's, Wrangler
Верхній одяг - від La Costa до Guide of London
ну і годинники звичайно - Tissot, Rado, Rotary...

Хоча справжній денді завжди буде виділятися з сірої маси навіть не крокуючи в такт з останніми тенденціями моди.
Є речі модні а є і класичні...
Ніккі, а ти ж носиш годинник Армані.....
Впізнав?
Але вважаю шо годинник має бути від справжнього виробника який на цьому спеціалізується а не від кутюр'є...
Так хто усе ж таки визначає майбутні течії моди: "справжній виробник" чи "кутюр'є"?
Думаю шо кутюр'є. Які б не були якісні та дешеві шлакси, піраміди, варьонки чи жаті костюми, якшо вони зараз не в моді то і купувати (носити) їх ніхто не буде.
Хоча можливо є і винятки, у спортивному одязі наприклад чи у костюмах для пожежників та міліціянтів В цьому випадку мабуть виробник "заправляє"...
Ну, вийнятки є, то точно! Я, наприклад!
Мені до лампочки у чому вийти на двір (звичайно ж якшо це одяг, просто, м'яко кажучи, "не з тієї опери")
Взагаліто класні слова є групи В. У. З. В.(прчатки карєри:
... і ось ти уже одіваєшся швидко не важно у що голвне, що у моднє, тому що не знаєш куда ти потрапиш, ати завждив формі і це є природньо...
повністю підтримусь цієї позиції серед улюбленців
нікі, марк & спенсер, лакост, поло, аір джордан,
да...... пашик...... ти правий сто пуд....."встрєчают по одьожці".... так шо одіівайтесь і одівайтесь стильно....
Хенрі ЛЛойд хочу собі олімпієчку цепанути.....
Так. Поки ше "пацик", а мама, скажімо в Іспанії, а тато, скажімо пияк, то "пацик" хоче шоб в гадюшнику-клубі-денсхолі він виглядав стильно. А потім, як каже Олег, діти підуть і з'ясується "ху із ху".
Скажу так. Якшо голова не тільки для того, шоб носити стильну кепку, а ше й знати, для чого цей стиль направлений, то з часом, а ше й при добрій жінці, "пацику" стане пофіг у чому ходити, бо в будь-якому випадку виглядатиме стильно. До цього досягають одиниці, а решта шантрапи продовжує "проводжати його по одежі", так і не змінивши ту "стильну" кепку.
АВБ.... я на свої речі , клуби і пріколи заробляю сам... ще батькам по можливості допомагаю.... ти в свої 20 також таким був.... мав то шо хотів і не бравв батьків гроші?
от шоб не говорити дурниць.... скажи.... дай мені відповідь.....
виглядати весь час стильо - ну-ну... це може по-золочівських канонах стильно... знаєш я не та людина... яка любить схєму - СТАНДАРТ: РОБОТА, ДІМ, СІМЯ І ВСЬО ОДНАКОВО..... СТАРАЮСЬ урізноманітнювати своє життя і свій зовнішній вигляд.... і всі до речі старші мужики, які чогось досягнули і дають дупля і в 40 років слідкують за одягом і за своїм видом...
чого і тобі бажаю , АВБ.....!
Саніто я тільки ЗА , і надалі продовжуй урізноманітнювати своє життя. ти тут сказав за пациків яким під 40, я з тобою не згоден знову. Може ти людина не тої думки ніж я , але повір потім під 40, приходиш додому змучений з роботи ти вже якщо чесно нічого не хочеш, ти зараз живеш для себе , потім живеш для сім"ї і якщо то просто не встигаєш слідкувати за модою , я говорю за пересічну людину. моду диктує той хто має грощі.
нє норма... але нашо раз у раз повторювати тіпа я такий
Хлопаки модні речі не ті шо тільки ті шо зявилися і є новинками я можу ходити престарому сведрі який прікольно виглядає і вважаю цемодно, тобто олег якшо ти мав шо одіти в 20 то і в 40 тобі буде шо вдіти теж все залежить від людини!!!
Згідний з Шоком, мода не тільки черговий сезон але й уміння одягатись... навіть якшо речі і старі...
Ну впринципі я згоден з вами хлопці "Все забуте старе. є нове" то є принцип моди. і то ще як казав Nikolas Erfe все залежить від людини, якщо вона не має смаку тоді її дай що наймодніше і вона то не одіне по модному.
Отже, зустрічають не по одягу, а по тому, як він сидить на людині. Інакшими словами, справляє враження вигляд, зовнішність людини, а не ціна лейблу.
ну точно... якшо одягнешш Армані с..... розміру... а ти сам 190 ,90 кг... то тупарило.... буде дивитись.... а стиль - це вміння гарно поєднати...... одяг... а не одіти сині джинси, зелений піджак , кафєйну футболку..... і коричневі туфлі.... і потім базарити шо я з жінкою - і тому я стильний і так......... правда , АВБ?
.. афжеЖ'
Кльово пацани! Реально стільки брендів назвали, катастрофа. Реально і я люблю якусь " фірму " заципити, але реально навіть в брендових бутіках фуфла аж гай гудить. Ві Львові видів пару модних штук з позаминулих сезонів, а так лівак конкретний. В Києві видів в бутіку HUGO BOSS як тіп приніс назад коштюм купуваний в тому бутіку на якому в дома було дві лєйби одна тіпа босс а друга маленька незамітна Воронін. Воронін тоже кльові костюми але різниця 5 разів. Отака малята повідка. Бережітсі лівака
у львові лєвайсовий - ла костік... а то вже залежать від твоєї обізнаності...... тобто.... інколи стоять такі моделі, які та фірма просто ніколи не випускала і не випускає...... А Хюго вєоняк хороший... особливо Орандж.....
Саніто пише:
...... А Хюго вєоняк.....

Ну хлопці, вас же попросили не матюкатись!
Подарували мені недавно джинси із заниженою талією, та настільки заниженою що і носити якось соромно - в обтяжечку, все з них вилазить... І що мені з ними робити?
якщо соромно то не носи. я б сказала таке:що чоловікам рідко кому ідуть такі штани, і то тільки моделям з журналу.
не люблю коли мужчини ходять в таких штанах, які описав ти
Шкода, але ти мабуть права. Одяг має бути зручним, а я в тих штанах нагнутись не можу бо копчик вилазить!!! Мода буржуйська!!!
mops пише:
Подарували мені недавно джинси із заниженою талією

Саме такі тут зараз дуже модні, можна сказати "останній піск". Вони такі занижені в талії, бо має(спеціально)виглядати верх якихось прикольних плавок(чи хто там що носить ). Але це ще в нас(на Україні) мабуть виглядатиме дивакувато...
mops
А з підтяжками не пробував?
lenhen пише:
має(спеціально)виглядати верх якихось прикольних плавок(чи хто там що носить).

Тут мода пішла ше дальше.... замість плавок виглядає половина грубезної жо... и (с... аки), а джінси мало не на колінах болтаються...

Мораль: застав дурака богу молитися, то він головою всю плитку на підлозі поб'є....
massacra пише:
а джінси мало не на колінах болтаються...

А тут минулого року були дуже модні штані з видовженою матнею, так щоб доколін болталась. Виглядало дуже кумедно-тіпа попа довга, а нозі маленькі-худенькі(де-коли й кривенькі) ледво то всьо тримають. Мода
тааак,lenhen, маленькі-худенькі та ще і кривенькі то сміхотаааа
Мода з двору.
Но-но! Тема про то шо не подобається в "чоловіках" ще не втратила актуальності?
Моду в Європі визначає кутюр'є, а в нас - вулиця. Що побачу в знайомого(ої), те й натягну на себе.
Хтось намагається одягатися по "Бурда моден", або щось на зразок таких журналів?
особисто я, якщо побачу щось хороше в журналі і приблизно таке ж в продажі( якщо копію, то теж підійде )і якщо мені в тому зручно( відчуття "в своїй тарілці")і воно мені сподобається і буде можливість купити ту річ-то куплю її , звичайно
Кот да Винчи пише:
Хтось намагається одягатися по "Бурда моден"

Ти знаєш, колись дуже любила шити. Багато. І не раз "передирала" звідтам викройки. Правда виріб таки трохи по-іншому переробляла. І взагалі, завжди шось дошивала-перешивала-доштуковувала в своєму одязі, щоб бути "як не всі". Тепер потреба "щось вигадувати" відпала, так як в асортименті є куча магазинів, а в них ку-упа одягу, який один на другий не подібний
Це у вас. А у нас все по старому, все більш-менш однакове. Навіть на Південному. Спочатку здається шо повно всього і різного, а починаєш шукати щось конкретне то вже ні. Купував недавно літню куртку, то майже весь ринок обійшов поки знайшов одну оригінальну річ (а дорогуща!)
погодьтеся що одягатися хоч трохи модно треба.
не думаю, що хтось справить гарне враження, одягнувши спортивні штани пуму стару синю аж блискучу, або босоніжки чоловічі які носилися ще за союзу(може хтось пам"ятає, такі жовтуваті з широкими полосками)( знаю таких моделей, ходять собі), то правда, що проводжають по розуму але розум і такі штани-явище дивака
mops пише:
Це у вас. А у нас все по старому, все більш-менш однакове. Навіть на Південному. Спочатку здається шо повно всього і різного, а починаєш шукати щось конкретне то вже ні.

І на тому ж "Південному" також є досить цікаві та унікальні речі, от наприклад, бачила недавно там такі собі літні жіночі штанці мішкуватого кольру з заниженою матнею, яка внизу ще й прорізана , а від колін йдуть в обтяжечку. Не знаю, чи то для ефекту спідничко-штанців чи то просто там така вентиляція. Але виглядало досить незвично. Напевно якби по Золочеву в такому пройтись, то всі бабки тебе в лице будуть знати і надовго запам"ятають.