Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Сексуальні стосунки поза шлюбом

Автор Повідомлення
Сексуальні стосунки поза шлюбом
Сексуальні стосунки поза шлюбом - це шлях до деградації людини?
Ні в якому разі!!!
Це шлях до деградації особи в суспільстві.
Чому?
Та дуже просто.
Без сексуальних стосунків чудо спухне, зів'яне і відсохне - повна деградація для хлопа!
А от ламання праведних усталин суспільства призводить до ламання самого суспільства (деградації). Хоча, як відомо, ніц не стоїть на місці. Одні цивілізації відходять, інші приходять.
Праведність має основу в здоровому глузді, а блуд каліче людину.
Re: Ваша думка
Sergio пише:

Це шлях до зміни шлюбних стосунків.
Андрій, дай витлумачення цієї фрази, будь ласка.
Тут нема що тлумачити. Кожен зрозуміє відповідно до свого рівня і стану.
Тлумачення - це можливість дати людині краще зрозуміти свою думку, тому тут не іде питання про рівні, та стани, це дуже суб"єктивні речі. Тому, всеж таки, спробуй пояснити, спустись, це є спілкування, а не змагання.
Я не збираюся тлумачити усім свої думки. В кожного є своя голова, тому я намагаюся висловлюватися більш загально. Якщо є щось конкретне - давай обговоримо. Слухаю запитання.
Ти маєшь наувазі, що сексуальні стосунки поза шлюбом руйнують сам шлюб?
Якщо хочеш, то і так.
Не тільки шлюб, А, що ще гірше, сам інститут шлюбу.
хм... ви всі так цікаво розсуждаєте... якщо чесно то ще не чула ні про одного мужчину який би не "блудив"до шлюбу... навпаки ви так любите хвалитись один pеред одним своїми "перемогами"
Це не про мене
а ще хотіла сказати, що вас, мужчин, ще й після одруження добряче "блуд"чипляєтся, погодьтеся, частіше ніж жінок... мені дуже цікаво чому
lenhen пише:
погодьтеся, частіше ніж жінок

А звідки це відомо?
та замітила... роблю висновки з того що чую і бачу...
Не варто з часткових випадків робити глобальні висновки
та висновки не такі вже й глобальні а ось випадки більш ніж часткові...
Цитата:

Ну... залежить де? якщо я мусульманин, тоді немає проблем в питанні, а в нас не бажано таке діло чудити
А ти Коран читав?
lenhen пише:
вас, мужчин, ще й після одруження добряче "блуд"чипляєтся, погодьтеся, частіше ніж жінок

Та ні, шановна, факти (точніше статистика) річ вперта а вони (вона) свідчать якраз про протилежне...
Nikolas Erfeможете довести?
Якби я був мегакомп'ютерною базою даних то мабуть що так. А в нашому випадку посиди трішки на google.com - пошукай, почитай.
Десь я вичитала, що якщо жінка зраджує, то їй бракує тепла, розуміння, уваги. А якщо чоловік-то це, мовляв "інстинкт мисливця", завжди хочется чогось свіженького
В мене останній пост викликав лише посмішку... чи насмішку? Ти хоч сама зрозуміла шо написала??? Звучить як виправдовування жіночих зрад. Хоча це виправдовування мабуть найгірше з тих що я будь-коли чув
шановний, я нікого не виправдовую, зрозуміло??? я лише написала те, що прочитала в книжці.
Насміхання над дівчиною, тим більше в даному питанні, показує певну слабину і неспроможність відстояти свою думку. А виправдання цілком достойне. Жінка блудить без чуйного чоловічого керівництва, коли він не спроможний на таку природню для нього задачу. Тоді він біситься, насміхається і знущається з неї. А в свою чергу чоловік блудить, коли в нього "зав'язані очі", або у голові пусто! І потім знову ж у цьому звинувачує не себе, а туж жінку.
Ну шо, Микола? як тобі таке виправдовування, ше й не від жінки?
2 AVB
Думка звичайно вірна, але тоді можна стверджувати, що і чоловік блудить без "чуйного жіночого керівництва", що йому бракує її ласки і т. д. і т. п.
Я так само як і ленхен висловив свою думку (яка теж має право на існування) і нікого я не збирався принижувати. А от ти справжній підлабузник (тільки будь-ласка не виправдовуйся і не ображайся...)
AVB, скажи мені, з яких це пір жіноча зрада вважається нормальним явищем. І прочитай ще раз уважно свій пост -
AVB пише:
Жінка блудить без чуйного чоловічого керівництва
- а якщо спроможній? Що тоді?
AVB пише:
чоловік блудить, коли в нього "зав'язані очі", або у голові пусто!
- це ти по собі судиш???
Ніколи не писав, шо жіноча зрада вважається нормальним явищем. Навпаки, усю ганебність такого жіночого вчинку в бульшій мірі списую на провину чоловіка. Адже жінка по природі своїй є гармонійним доповненням чоловіка, віддзеркаленням чистоти чоловічих намірів. Чоловік же за своєю суттю є головою сім'ї, і якшо його думки не є відвертими і чистими, то шия (жінка) звичайно ж буде крутити в сторону від таких напрямків, куди дивиться голова. З іншого боку якшо чоловік строє з себе ідеального, а жінка всеодно починає блудити, значить той хлоп є бездара, який не осягнув усіх ідеалів своєї чоловічої сутності.
Звичайно ж я, в першу чергу суджу по собі (чужа душа - сутінки, як відомо). І оскільки бачу, що досі моя теорія мене не підводила, можу із значною імовірністю заявляти про її певну раціональність.
І усеж таки, галантний чоловік не став би відкрито висловлювати свою насмішку з думки жінки, оскільки це лишень виказує його недостатній рівень володіння тематикою. Можна було просто смайлик вліпити
ОВВА! Чесно кажучи приємно вражений побачивши шо мене не було забанено як злосного "єретика" політики форуму і його провідних (як я зрозумів) дописувачів.
Повертаючись (напевно в останнє) до нашої теми, додам, насмішку в мене викликала теза а не її автор (яка скоріш за все ще далеко не заміжня і не має досвіду в таких питаннях). І мені стало дивно що з певного часу жінку можна оправдовувати зі сторони чоловіка. Дивно насамперед, шо ви шановний АVB, за своє життя ні разу не зустріли заміжніх жінок легкої поведінки які стали (були) такими не з вини чоловіків.
повторюю:я нікого не оправдовую. І заміжніх жінок легкої поведінки я ще ніколи не зустрічала, а ось чоловіків... Знаєш, можеш насміхатися з моїх слів, скільки завгодно, мене це не гребе, це-моя думка
Ну не потрібно одразу ж ображатись. Тим більше нічого особистого! До того всього ти не уважна! Мене розвеселила ЦИТАТА, це ж не були твої слова, твоя думка, квіточка. А ти зразу гребе, не гребе...
Да тємочка цікавенька і багато різних думок а чи не здається Вам шо все залежить від обох половин, і всі прагнуть знайти той ідеал, а коли знаходять заспокоюються.
да..... ну я в принципі погоджуюсь з Ленхен... реально... коли пацику бракує... адреналіну то він і шукає її на стороні..... а от коли дівчинка відчуває себе не потрібною , то вона і хоча доказати... в першу чергу собі... що ВОНА ЩЕ ЧОГОСЬ ВАРТУЄ....
Безперечно, обидва винні у зраді шлюбу. Та коли вони прагнуть поєднання, то звичайно ж можуть досягти певної сумісної гармонії. І дійсно усе знову починає іти шкереберть коли припускати, що знайдена гармонія була ідеалом. Це - велика помилка! Насправді ідеал шлюбу є безмежним і неосяжним, тому до нього треба постійно прагнути і отримувати від знахідок задоволення, піднімаючись на все вищі і новіші вихили спіралі сімейного щастя.
тобі напевно видніше....... я базарив як це бачу із зовні... а ти ізнутрі.... вже досвід якіта мінімальний є....
Я тут читаю і думаю "Хто винуватий в тому що чоловік блудить", але хто запропонував йому так зване "Яблуко"? Я не можу зрозуміти чого чоловіка першого хочуть звинуватити в тому що він "Блудить", і я також не думаю lenhen що ти би хотіла мати справу з чоловіком без досвіду в такому плані, просто тобі би було не інтересно з ним , а на рахунок того чого чоловік йде "Наліво" після шлюбу винувата жінка на 70 відсотків , чоловікові просто стає не інтересно з жінкою. До шлюбу ви дівчата намагаєтесь будь яким- чином заволодіти хлопцем , якого ви хочете, після шлюбу коли він в "клітці" вам вже не інтересно стає і ви починаєте ставитись байдуже до проблем сексу, я не кажу що всі , але нехай буде 50 процентів. Далі починаються грошові проблеми. як не крути на одні любові довго не протягнеш , потім починаьть ДІТИ. о там настає перевірка шлюбу , чи він міцний чи ні? До того ви молода сім"я живете для себе.
Якщо я помилився то прошу вибачення в тих хто мене читає. дуже багато дівчат також стає неохайними і починають до себе неуважно ставитись після шлюбу.
Стосунки до шлюбу, вважаю нормальними, а от походи в шлюбі наліво мені не подобаються... Якщо людей щось не влаштовує, то чому вони разом? Можливо я трохи категорично у цьому питанні, але така моя думка. Шлюб, як на мене це важливо.. заміж не ходять на екскурсію, а раз і на життя. І тому з такою людиною., з якою тобі буде приємно займатись коханням і через багато років. А на лііво право ходити в шлюбі це абсурд. А ще й гріх.. перед самим собою.. адже совість має бути
Олеже, друже, дай но я тобі потисну руку!!!
Тисніться.. але не судіть про всіх дівчат зразу... НЕ всі однакові, не всі такі... то що вам такі попадаються.. то ваше
Хлопці, давайте будемо мужиками і признаєм: ми далеко не ідеальні, п равда ж? І часто псуєм стосунки з коханою дівчиною, бо впевнені: "Вона мене любить, а отже нікуди не дінеться"
Esperanza, я тисну думку однодумцеві. І впевнений що нечемних дівчат набагато менше ніж чемних. І нам такі якраз не подобаються. Тому не думай про нас так погано будь-ласка!
mops, я тебе прошу, тільки не треба тут відповідати за нас всіх, гаразд?
І дівчата часто через те псують стосунки.... ти правий, Мопсику
Nikolas Erfe пише:
mops, я тебе прошу, тільки не треба тут відповідати за нас всіх, гаразд?

Хто тут ідеальний чоловік, хай перший кине в мене камінь
Дайте мені каменюку!!!