Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Сексуальні стосунки поза шлюбом

Автор Повідомлення
Я не сказав що є ідеальні чоловіки, але немає ідеальних жінок. Переважно та дівчина яка перед шлюбом гуляє знайде собі "дурачка" , який ще й повірить в те що вона була невинна, а та що не гуляла знайде собі пияка і ледацюгу, переважно в 90 ввипадках то правда, так що залишати невинність перед шлюбом не варта, просто нам потрібно перейти на інше мишлення, зрозуміти що жінка тоже така сама людина і хоче сексу і все. Я звернувся до чоловіків.
Я не вважаю, шо жінка повинна забавляти чоловіка, шоб йому було цікаво з нею у шлюбі. Так. Жінка для чоловіка, як вогонь для метелика - заворожує і приманює, це правда. Але не слід вважати це основною задачею жінки у шлюбі. Адже Магія Справжнього Кохання це не є якась запаморочлива головозакрутна похіть, через яку люди зближуються, а є чудотворним ефіром, шо дозволяє язикам полум'я облизувати оксамитові крильця метелика-чоловіка, не обпікаючи їх, які в свою чергу ґраційними помахами можуть роздмухувати спалахи пристрасті у вуглинах багаття жінки.
Олег, ти безперечно правий, шо справжність намірів зближення підтверджується з часом, проведеним у шлюбі, і на превеликий жаль дуже погано, коли справжня сутність таких спонукань з'ясовується не одразу при знайомстві, а вже у шлюбі, коли це є занадто пізно. Безперечно і Esperanza права, шо заміж не ходять на екскурсію. Але шо поробиш, коли зараз люди не мають чим керуватись у розпізнаванні 'справ сердечних', оскільки ніхто не передає вже від покоління до покоління усталені традиції праведності у шлюбних стосунках, ні батьки, ні школа, ні суспільство. Все зводиться до неосмисленої примітивної тяги, коли 'кортило' свербить і пухне, а моралі мізер. От і виходить, шо у шлюбі щасливі лишень одиниці.
В сімейних відносинах за деякий час приходить такий момент коли з своїм партнером вже не цікаво, так як постійно одне і те саме, нереалізованих сексуальних фантазій купа. Партнеру сказати не хочеш, боїшся шо не зрозуміє і йдеш шукаєш втіхи на стороні. Дуже важно до весілля мати вже взаємний сексуальний досвід і максимум відвертості - Реалізацій фантазій вистачить на ве життя.
Mas, жінкам подобаються сміливі і відверті. І на мою думку, ліпше говорити на такі теми з дружиною. Бо інакше такий шлюб сам по собі не є повноцінним і не має майбутнього.
То я про те саме говорю, бо знаєш є різні мужики і різні жінки, одна не хоче анал, а він не хоче орал, і всьо по сім"Ї
В основі-інстинкт, просто всі по різному контролюють(можуть контролювати) свої дії. Як кажуть "Играй, ГАРМОН"
Я от не упереджений в самоконтролюванні. Якшо між партнерами порозуміння і взаємопрагнення, то контроль тут зайвий. Більше того відпустити свою буйну сексуальну фантазію, це тільки на краще! Для обидвох!
От недавно подивився одну передачу, про японців. Йшов хлоп з роботи додому. По дорозі вступив до "гадалки" (напевне, скорше "глоталка" ). Залишивши в неї (чи в ній ) усе накипівше зло, він, щасливий пішов додому, сповнений обнадійливих пророцтв про довге і щасливе сімейне життя.
Хіба розв'язання сексуальних проблем на стороні веде до укріплення шлюбу? Хіба є шлюб повноцінним, якщо уникати його в певних проблемах?
Цитата:
То я про те саме говорю, бо знаєш є різні мужики і різні жінки, одна не хоче анал, а він не хоче орал, і всьо по сім"Ї

І все таки поза шлюбом не бажано, хоч
Цитата:
одна не хоче анал, а він не хоче орал,

треба шукати компроміси