Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Щодо питання щеплень

Автор Повідомлення
Щодо питання щеплень
Чи є чітке доведення, що введення напівмертвіх вірусів в організм дитини викликає імунітет?
А може це чергова брудна політична та фінансова афера?
Існує наукове обгрунтування щеплень. Щоб ставити такі питання, необхідно вказати, де саме це обгрунтування є хибним, навести конкретні факти.
to mops

Крім однієї наукової версії відносно щеплень існують інші, альтернативні дослідження, яки приводять до протилежних результатів. Чому ці данні не публікуються ніде, окрім певних сайтів в інтернеті? Вже, не входячи навіть в чисто наукову сферу, можно побачити явну необ"єктивність, промивку мозгів.
2Sergio
Якшо бути таким недовірливим до науки, та можна підставити під сумнів повністю увесь наш життєвий розклад. Скажімо: людина повинна харчуватися, щоб підтримувати життя. А якшо то брехня? Може якби малюкам одразу після народження не давали цицьки, вони би не звикали до тієї пагубної звички - їдження? Може тоді люди би жили не старіючи (вічно), бо в них би не відбувалися процеси обміну речовин (тобто старіння)?
З такими роздумами можна прийти до того, шо світу взагалі не існує, а ми - то якийсь хворобливий глюк в матриці.
Справжня наука оперує тільки фактами, а не байками ЗМІ.
Хочь один факт?
Прошу дуже! Нещодавнє тестування дії препарату на 30 тисячах жінок показало 100% видужання від захворювання папелом-вірусом раку. Це ФАКТ! а не вистава з Happy End.
Мова про щеплення, а не про ліки. Якшо відбулося одужання, то це вже лікування.
Я думаю , якщо вакцинація проводиться не просроченою вакциною тоді все нормально, і якщо вакцина розрахована на певну територію проживання , тобто в людей які живуть в Криму імунітет сильніший , а в людей які живуть біля Чорнобиля імунітет слабший.
Наприклад вакцинації проти пташиного грипу не має? Штам грипу розвивається і стає сильнішим за рахунок впливу на нього забрудненості навколишнього середовища, тобто працює система природнього добору в штамі. А імунітет людини стає слабшим, в наслідок забруднення навколишнього середовища. Наскільки мені відомо то є один з найсильніших вірусів в природі.

УВАГА ГРИП!!!!
Це правда! Грип наступає черговою епідемією. Закарпаття вже в епіцентрі. А це наші сусіди!!! Негайно вживаймо всіх можливих засобів і заходів!
Порібна профілактика грипу, тобто вітаміни і менше мочити ноги! Також можна 100 грам випити, помагає
Олег, гадаю, шоб менше мочити ноги, тре менше обдудлюватись до свинячості! Але з іншого боку, грип не візьме!
http://ua.for-ua.com/ukraine/2007/02/01/090939.html на Україну знов насувається епідемія грипу!!!
Не знаю на рахунок щеплень, не робив вже 10 - 15 років. І нічо. Боюсь заплювати монітор...
А от сироватка від правцю дуже помічна
Правда о прививках (док. фільм. Росія 2006)
Хлопака з євангелістського приходу дав подивитись...
Дивились нині з мамою - ше досі волосся на місце вкладаєм (хоч я і лисий). ПЦ! Моя дитина буде народжуватись вдома і прививатись навряд чи...
tymofiy пише:
Моя дитина буде народжуватись вдома і прививатись навряд чи

Чому?
Щось страшне в тому фільмі показували?
То торба. Наслідки. +(
Моя сусідка принципово не водила дитину на щеплення. Проте допитатись, чому саме, я так і не мала змоги. Невже справдi
tymofiy пише:
Наслідки. +(

?
tymofiy пише:
Моя дитина буде народжуватись вдома

на мою думку все таки краще в лікарні.
tymofiy пише:
Наслідки. +(
наслідки не у всіх дітей негативні, а в дітей, у яких аналізи не зробили попередньо і не перевірили стан імунної системи і взагалі всього організму(хоч правда в тому є, у нас роблять прививки навіть тоді коли у дитини температура є 37 і насмарк-нічого не спиняє).
+халатність лікарів(медсестер) і їхні помилки у застосуванні вакцини(або взагалі іншої, не по віку дитини).
Прививки від гепатиту Б і туберкульозу робляться в роддомі в перші 12 годин життя та на 5 день. Аналіз імуноглобулінів (а таке за бабло мені зробили лише в ЛОДЦ після місячної черги) займає мінімум 2 тижні. Думай...
Та певне що ризик є, Тимофію, але черезчур панічно не треба відноситися до того, так як всі ми змалечку виросли на прививках. Тим паче, без прививок не хочуть брати в садочок дитину і в школі робитимуть також. Є прививки які необхідні(від краснухи наприклад)
Я останню АКДС мав в 11 років. Далі - косив як міг. І нічим інфекційним не хворів. А до того - напастой! А шо в її склад, як консерванти, входяти формалін і ртутьорганічна сіль (інформація з того фільму).

додано через 10 годин 46 хвилин 28 секунд:

Краснуха не є важким захворюванням.
А от по прививці від кору мене на довгий час звалив... кір .
З тих часів про прививки не тільки я, але й вся моя родина забули .
Мав купу можливостей заразитись свинкою - і нє! І прививки не робив .
AVB пише:
Нещодавнє тестування дії препарату на 30 тисячах жінок
то певно були наші жінки? А негативні результати хтось рахував?
До речі, я стрічався з тестуваннями препаратів і там завжди були конкретні "але" і умови, і тобі перед тестуванням надають всю інформацію про препарат, страхують на енцяту суму баксів чи євро, роблять повне обстеження до і після та весь поточний моніторинг. Ну, але то німці і американці. А наші (за виключенням деяких профі) певно просто тестують.
АВБ, Покажи пені хоч один сертифікат відповідності тих вакцин.
А шоб його дістати - треба тестувати.
А фільм раджу глянути.
Тимофію, краснуха якраз є важким захворюванням для вагітних жінок!
тобто, якщо хвора-вагітна, то буде дуже небезпечно для її дитинки, так як там одразу іде нерозвиток дитинки, куча всяких болячок ужасних у плоду. Короче-нефайне то діло-краснуха
tymofiy пише:
фільм раджу глянути
Ну заінтригував! Вистав вже його десь в мережах, най всі подивляться.
Прививки... медсестри... незавжди нормальної кваліфікації...
Навіть не пам"ятаю, коли мені останню прививку робили... В мене на них реакція завжди була... А їм все одно...

І взагалі, перед тим як робити дитині щеплення треба проводити обстеження, а не просто перевірити темпаратуру, бо наслідки всякі можуть бути!
Я зараз хочу заступитися за середній медперсонал, поперше, медсестра має більше практики роботи з хворим чим лікар, лікар назначив, а медсестра виконує, а гроші бере лікар. Два, зараз на кожного громадянина є заведені Медичні книжки в, яких фіксуються всі проведені щеплення і знімки ренгеном (пишу доступно), крім стоматологічних ренгенівських фотограцій. В медичні книжці мають бути вказані всі прведені щеплення
st.fergi пише:
Тимофію, краснуха якраз є важким захворюванням для вагітних жінок!

А в скільки роблять прививку? Малоймовірно в такому віці завагітніти
Олег пише:
В медичні книжці мають бути вказані всі прведені щеплення
І я щасливий, що не такий як більшість стосовно цих записів.
Олег пише:
медсестра має більше практики роботи з хворим чим лікар, лікар назначив, а медсестра виконує

Олеже, скільки років медсестри вчаться в колєджах? І шо їх там тоді вчать? Уколи робити? Тоді "я ізвіняюсь", уколи я собі як треба було, робив сам, і внутрішньовенну інфузію також. Нічо, живий.
П. Олеже, ви чи то з дуба, чи то з неба впали? Чи ви забули в якій країні живете?
Далі... Медичні книжки були вже давно, але от насікльки кваліфікований мед. персонал там писав? І чи писав взагалі?
Я не голослівна. Говорю на своєму гіркому досвіді... Хоча мені не так вже і багато років, але вже встига стикнутися з реаліями нашої медицини...
Навіть за її відсутності смертність через природній відбір була б менша ніж зараз, через наслідки нашого лікувння...

Цитата:
медсестра має більше практики роботи з хворим чим лікар,

Не сумніваюсь...

Цитата:
лікар назначив, а медсестра виконує, а гроші бере лікар

Да... лікарі назначити вміють... І при тому ше не один діагноз вам понаписують... причому він дуже рідко відповідає реальності... А медсестра виконує... дуже рідко попадаються такі, які мозгами трошки порухають і скажуть шо то може зашкодити... але не будьте наївні... вони і вказівки виконують платно... маєте вибір: здохнути попередньо заплативши, чи просто так... вдома...

Вакцинація? Ха! Зробили мені ту прививку від кору... і шо б ви подумали? Я після того хворіла на кір.... Причому ДВА рази...

О, і ще... Хворіла я з сестрою колись... Десь з рік в нас якийсь кашель був... Мама пішла до одної лікарки. Та виписала лікування.. Лікувала нас мама тим. Результату ніякого. Потім пішла до другої... Та сказала шо то лікування не правильне і лікувати треба інакше... Лікувала мама так як вона сказала... Тоже результату ноль. Пішла мама до Тершовчина. Він на неї накричав і сказав шо тим можна було нас взагалі угробити... Лікування те могло викликати лейкемію...
Коротше в кінцевому результаті нас оглянули якісь німецькі лікарі. Виписали нам рецептик.... Через тиждень часу ми були живі і здорові...

То знаєте як в анекдоті...
Пішов чоловік до лікаря. Щоб той виписав рецепт, назначив лікування... Дав йому гроші ( бо ж в лікарів зарплата мала, а жити то хочеться...). Пішов в аптеку, купив лікарств, а деяких не було то і тим дав гроші щоб дістали ( бо і їм жити хочеться...). Накупив того і прийшлов додому... Та й викинув то всьо в мусорник... Бо тоже ЖИТИ ХОЧЕТЬСЯ...!!!
П. Олеже... заступатися це добре... але було б за кого заступатись... Ви ж прекрасно знаєте, що я кажу правду про переважну більшість нашого медперсоналу....

І взагалі, вакцниація має робитися за бажанням батьків, а не примусово, так як в нас роблять... І нормальною вакциною... в нас і так смертність досить висока....
Тимофію, ні, я говорю про прививки від краснухи для дорослої жінки яка планує завагітніти

додано через 4 хвилини 3 секунди:

Pangea пише:
вакцниація має робитися за бажанням батьків

згідна повністю
Pangea пише:
Через тиждень часу ми були живі і здорові...

То ліпше ніж мертві і хворі...
Тре вам той фільм дати...
tymofiy пише:
Через тиждень часу ми були живі і здорові...

То ліпше ніж мертві і хворі...

Тре вам той фільм дати...

Треба! Я таке люблю подивитись... щоб більше потім аргументів було
То добре, завтра отримаєш.
Я проконсультувався зі знайомим лікарем. Чи треба робити щеплення?
В принципі треба. Лише завдяки щепленням вдалося ліквідувати
таку небезпечну хворобу, як натуральна віспа.
Саме завдяки щепленням вдалося 20-30 раз зменшити смертність від дифтерії, правцю. Тільки завдяки щепленням можна запобігти захворюванню на сказ(смертність 100%).
Та в кожної доброї справи, як і в Місяця є зворотна темна сторона.
Ніде про це не говориться, але в принципі допускається, що на на
1 мільйон вакцинованих можливі дуже серйозні ускладненя(параліч
або смерть). І питання не тільки в тому, чи була якісна індійська вакцина від кору. Це могло цілком статися з любою , самою надійною європейською вакциною. Та щодо медицини є допустимо , для кожної матері і батька-це велика трагедія. Як з краматорським хлопцем
Антоном Тищенко![/list][/u][/i]
Pangea, таке питання, коли Ви приходити до Банку, то чому Вам висують квитанцію без хабара? Хоть все на копютері переглядають? Я навів трохи невдале порівння? Що я тут маю наувазі? Справа що ми повинні виживвати в тій системы охорони здоров"я. Ніхто не спитав скільки та медсестра має зарплату? 500 грн.-600 грн. і як вона має за то вижити, як його забезпечують медикаментами? ЯК ЛІКАР МОЖЕ ЛІЧИТИ ЛЮДИНУ, КОЛИ ВІН НЕ МОЖЕ ПРОГУДУВАТИ СВОЄЇ СМ"Ї ЗА ЦІ КОШТИ!!!! Хто не робив в цій системі охорони здоров"я той незнає що тут робиться!!!!!!! Що до питання щеплень, спочатку попередити захворювання, а не вже лічити його, маю наувазі треба спочатку прибрати місто, санстанція що "дивилася" більше по базарах і стихійних ринках, а особливо по супермаркетах, щоб був строгий контроль бездомних людей в районі, відлов бродячих собак та котів. Тоді може треба буде менше проводити щеплень?
Реставрувати Будинок убогих, одна з передвиборчих обіцянок нашого мера! http://forum.zl.lviv.ua/topic146-20.html
Pangea. я згоднен цілком з Вами про те що кваліфікація наших медиків не відповідає дійсності, по ті причині що більшість людей прийшли працювати в медицині за гроші, а не за якість роботи, в тих училищах і вищих учбових вчаться і здають сесії за гроші, тоді який то може бути спеціаліст? І кого він і до чого долічить? Я кажу що тут не всі такі спеціалісти, але процент таких є малий.
Олег пише:
Реставрувати Будинок убогих, одна з передвиборчих обіцянок нашого мера!

щоб туда на щеплення приходити?
вакцинація - це дуже хороший для декого бізнес. З держбюджету виділяються мільярди на сумнівні речовини дл ящеплень. Фатальні для життя або здоровя наслідки щеплень частішають.
Введення напівмертвого вірусу сильно ослаблює організм і імунітет. Наслідком щеплень є слабкий імунітет людини на усе життя, навіть безплідність, яка виявляється у жертв першої хвилі масової вакцинації.
Фармацевтам і ВОЗ вигідно щоб у людей був послаблений імунітет і вони частіше зверталися до медикаментів - це комерційний інтерес.
Моїй дитині - рік, але для чого мені її щепити від кору, краснухи, етс, якими нормально може перехворіти будь-яка дитина? для чого вводити сумнівні речовини в організм? а поліемеліт? невже є загроза епідемії, щоб масового вакцинувтаи всіх від цієї хвороби?
Як на мене все продумано.
Міша пише:
Моїй дитині - рік, але для чого мені її щепити від кору, краснухи, етс, якими нормально може перехворіти будь-яка дитина?

Ти бальной? Нормально може перехворіти тіко завдяки щепленням
st.fergi пише:
щоб туда на щеплення приходити?

Щоб приходили туду люди, які не мають достатніх коштів на придбання ліків та їжі, де медики можуть виявляти людей з хворобами, такими як туберкульоз чи СНІД, вони будуть тим самим попереджати розповсюдження епідемії. Але нашим чиновникам вигідно щоб наші люди хворіли і помирали, а вони на тому будуть заробляти ще більші гроші. Аптеки в Золочеві колись було дві, а зараз тьма!!! І кажуть що будують Україну!
щеплення спеціально придуманы щоб розповсюджувати хвороби.
Думаєте, як Снід розповсюдили? Всі поголовно спали один з одною, або кололися тими ж шприцами? Так хвороба розповсюджувалася б століттями. А так за 2 десятки майш тобі епідемію по всіх країнах. А випадок з болгарськими медсестрами в Лівії знаєте? А таких мільйони по Африці і не тільки. А чому Україна лідер по сніду у Європі? Не задумувалися? Вигідно ВОЗ і владним структурам щоб люди хворіли, тому і щеплення придумали і аптеки як гриби після дощу ростуть.

Васілій, навичсь спілкуватись культурно. Таке враження, що з вороняцького лісу вийшов. Больной може й ти. я наприклад краснухою, кором, вітрянкою у дитинстві нормально, без проблем перехворів, вітрянкою до речі, в 11 класі. Жодних проблем не було, і від того мене не прививали.
Міша пише:
Таке враження, що з вороняцького лісу вийшов

Нічо шо я зі своїм рилом ше троха встряну? Спасібо
Міша, взяв бись і почитав хоч троха шо то за хвороби. Від кору до прививок вмирали 2-3 проценти хворих.
Міша пише:
без проблем перехворів, вітрянкою до речі, в 11 класі.

Дай боже щоб це було не так, але думаю шо не все так радужно як тобі сі здає. Ти просто ше молодий, імунітет в тебе покищо справляється, тому тобі здається що всьо окей. Я б не став жартувати з вірусними захворюваннями
Васілій пише:
Я б не став жартувати з вірусними захворюваннями

Цілком підтримую, вчора дивився передачу про біологічні віруси, казали що їх недуже вже й так вивчили, і загроза глобальної пандемії таки існує
Мені здається, що чим більше люди "вивчають" ті віруси, тим більше вони вражають людей.

З вірусами дійсно жартувати не можна. Ми зараз не живемо в ідеальній гармонії з природою. Отже і наша імунна система не є "в ідеальній формі". Тому вакцинація є якоюсь альтернативою щоб захистити себе в нашому технозбоченому житті.

Я десь читав, що віруси початково були створені "в придачу" разом іншими живими формами як автономні самогенеративні біокоректори для керування і вдосконалення життєвих функцій основних форм життя. І дуже хочеться вірити, що це саме так, а не навпаки...