Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Консервування на зиму

Автор Повідомлення
Консервування на зиму
Привіт, дуже цікава тема. Прийшла осінь і ми почали готовити запаси на зиму. Прошу вас поділитися рецептами домашніх консервацій. Рецепт від мене це томатний сік. Ми його закриваємо 70 - 100 літрів кожного року. Кукпляємо помідори по 2 грн можуть бути побиті. В супермаркеті банка соку коштує 32 грн. а на 3 літрову банку соку потрібно 3.5 кг помідорів. Отже рецепт купляємо насамперед ручну соковижималку Мотор січ https://www.youtube.com/watch?v=BZoJSLREHsk
Миємо помідор. Перепускаємо через ручну соковижималку і зливаємо в каструлю. Сік варимо в кструлі , коли він закипить розливаємо по банках, перед тим добарляємо сіль цукор до смаку. Такий сік не до порівняння, який продається в магазині.
Щороку роблю аджику із черв. перцю. До м"ясного просто клас!! Можу поділитися
Чекаємо рецепту
в цьому роцi зробила гостру штуку з хрiну, солодкого перцю, гiркого перцю, часнику та томату)
рецепт рибної тушонки в автоклаві, яку я робив цього року на 0,5 банки.
Рибу почистити від луски, нутрощів і плавників, порізати на менші куски (якщо велика)
на дно банки ложимо 3 перчини (чорний перець) пів лаврового листка і неповну чайну ложку солі, банки закатуємо і складаємо в автоклав. При температурі 100 градусів та тиску 4 атмосфери готуємо 35-40 хв. Смачного.