Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вибори 2015

Автор Повідомлення
Вибори 2015
привіт
починаються нові перестановки у владі
наше суспільство ще більше зневірюється і люди опускають руки
кому ви довіряєте з політиків чи нових політичних сил?
"... Опять вибори..."
А як хто вважає, що на місцевих виборах важливіше - людина, яку поважають усі чи політичний осередок, який її висуває на вибори?
Я згоден в тому що треба дивитися по особистості, а не по партійні приналежності. В країні має відбутися зміна поколінь влади.
Колодка! Ну шо то за х**ня? Ото обовязково було ту тушку гриньківого однофамільця на вибори мера пхати??
Ти ж навіть якшо щось набереш то тільки тому шо половина тупо не за того гриньківа галочку поставить. Або просто здуру поставлять за іншого (напр. за тебе) шоб не вгадувати...
Як можна бути таким хитрожопим на очах у своїх виборців?

Ну не повірю шо цей тушка-волонтер сам до такого додумався.

Ще один нюанс: партійний мер - це дерибан міських ресурсів між однопартійцями які потім будуть за ним бігати з витягнутою рукою.
Зубарівщина, проходили. От і можем повторити, для закріплення.
Ну мер, сільський голова то все норм...
А от з новим законодавством до місцевих рад свиню конкретну нам підсунули...
Я хочу конкретно голосувати за людину, а не за партію яка його висуває
Вибачте так нам виписали законтам на верху. Голосуйте по совісті!
Цитата:
Голосуйте по совісті!

По роботі. Я так думаю.
Я бачу результати Порошенка, бачу результати Садового. А решта?

Свобода навіть в Золочеві має своїх людей майже всюди і які досягнення? Бандерівці, Юльківці - взагалі дно. Тільки виступають голосно про люстрації і патріотизм. І про совість, ага.

В жопу цей псевдо-партіотизм, вишиті сорочки і бандерівські марші! Вдіньтесь як нормальні люди і хоч трохи попрацюйте не тільки в свій карман, дерібанщики.

Дуже цікаво скільки вати тут наберуть ляшкоукропи, це ж взагалі цирк))
В народі росте невдоволення з приводу відсутності робочих місць, люди не можуть собі дати ради. В нас як ніколи буде ставати питання комунізму, рівності. Там де Капіталізм там завжди ідеї рівності (Комунізм). Ми маємо нового - старого мера. А можна спитати владу, чому якщо Гриньків такий для них нездалий знову став мером міста? Чому ніодин Регіонал не посаджений в тюрму?