Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Створіння чи теорія еволюції?

Автор Повідомлення
Створіння чи теорія еволюції?
Чи насправді існує хоча б один доказ теорії еволюції, чи скоріше серед певних людей діє принцип прийняття бажаного за дійсне?
Я думаю що теорія єволюції Дарвіна як така починає бути не дійсною , тому що наука все більше що нас створила якась позазимна цивілізація. Я думаю що вона не є дійсно правильною теорією.
сам дарвін вкінці свого життя визнав свою теорію повною брехнею і чушшю.
Мені це питання нагадує спір про первинність яйця і курки. Так от знаєте ким би там був Дарвін? Кугутом!
На днях переглядав фільм про роботів і дізнався цікаву річ - виявляється, найбільш успішними є ті моделі, автори яких скопіювали будову живого організму.
mops пише:
скопіювали будову живого організму.

я читала що вчені розробили проект створення робота, з інтелектом однорічної дитинки, і саме головне, що той робот буде постійно вчитися...
Повінь не повінь, а робота треба.
mops пише:
найбільш успішними є ті моделі...

Хто би сумнівався. Але думаю що навіть до хворої старої блохи на коті будь-якому роботу далеко. Життя не повториш.
До теми скажу: дивлюся фільм "200-ИЙ ЧОЛОВІК","трогатєльна" фантастика, важко уявити що буде щось подібне в реалі...
st.fergi пише:
і саме головне, що той робот буде постійно вчитися...

TERMINATOR 2 пише:
... компьютер СКАЙНЕТ, командовавший роботами, счёл человека лишним в управлении и взял полное управление на себя...

... И пошла война на уничтожение человечества... / з фільму "Термінатор 2"/
Чим більше ми пізнаємо світ, тим більше теорія Дарвіна є не правдоподібною. Людина вдосконавлювалась, але була створена , вищим розумом.
Обговоримо процес еволюції шурупа у вінчестер "Фуджицу"?
Про те створились чи були створені можна прочитати у цій книжці

ССИЛОЧКА

мене це рве на клаптики вже довший час
Щось таке знайшла тільки що в "КОРЕСПОНДЕНТІ".

Цитата:
ТЕХНОЛОГИИ И НАУКА

АР

Череп Homo erectus

Два черепа перевернули теорию эволюции человека

Корреспондент.net
09 Августа 2007, 14:09

Группа ученых из исследовательского проекта Куби Фора и университетского колледжа Лондона сообщают, что найденные палеонтологами в Кении два черепа, противоречат современной теории эволюции человека.

В Кении, к востоку от озера Туркана, палеонтологи обнаружили верхнюю челюсть Homo habilis - человека умелого. Возраст найденной челюсти составляет не более 1,44 миллиона лет, что значительно меньше возраста всех прочих останков этого вида. Эта находка показывает, что Homo habilis и Homo erectus - человек прямоходящий - одновременно проживали на одной и той же территории в Восточной Африке примерно в течение полумиллиона лет.

А это противоречит линейной гипотезе, которая принята в современной теории эволюции человека и которая говорит о том, что Homo sapiens (человек разумный), непосредственный предок современного человека, произошел от Homo erectus, а тот от Homo habilis.

Но новые данные заставляют предполагать, что Homo erectus и Homo habilis являются не последовательными, а параллельными линиями, и, скорее всего, имеют неизвестного пока общего предка.

Исследователи сообщают, что для того, чтобы два вида могли сосуществовать на одной территории в течение длительного времени, они должны занимать разные экологические ниши. Так что, скорее всего, Homo erectus и Homo habilis имели разный рацион и разные маршруты передвижения, что позволяло им избегать прямой конкуренции.

Второй череп, возраст которого составляет 1,55 миллиона лет, - это очень хорошо сохранившийся череп Homo erectus. Специалисты отмечают, что это самый маленький из когда-либо найденных черепов Homo erectus.

По мнению ученых, череп принадлежал самке, а значит, разница размеров самок и самцов была очень значительной. Это изменяет представление об укладе жизни Homo erectus и заставляет предполагать, что один самец жил с несколькими самками. А такой образ жизни ведут современные гориллы. А ведь ранее считалось, что Homo erectus в этом отношении был ближе к человеку.

По материалам Lenta.ru

st.fergi пише:
Щось таке знайшла

Саме про це моя книжечка (на 1 пост вище)
Створення , чи еволюція - нгеможливо сказати, що одне без другого, і те друге! (у всьому проблема у неправильному розумінні)
phantom пише:
Створення , чи еволюція - нгеможливо сказати, що одне без другого, і те друге!

Знову ця путанина, оця "мікро" еволюція це просто пристосування організмів до навколишнього середовища, а не перехід від одного виду в інший (якого доречі не ічнує).
Це те саме шо використовувати окуляри з метою захистити очі від сонячного проміння... ваш вигляд частково зміниться, але ви залишетесь людиною.
Світ був створений, а вся проблема в тому, що людям важко повірити у прості речі, от вони і придумують всякі "неправильні розуміння"
Ви непоняли, я як за одну так і за другу позицію і все воно між собою вяжеться, а протиріччя визвані штучно.
і за одне і за друге... ???
вяжеться... протиріччя...

не обіжайтесь, але це горох з капустою або звичайний брак інформації
Якщо на то пішло, шо саме Вам не вяжеться?

додано через 12 хвилин 48 секунд:

Тут йдеться не про еволюцію людини, а по загальну еволюцію тварин, а за промахи дарвінізму я знаю, від схеми 1930 еволюції людини, у 2008 залишились тільки точки і вчені ломають голову як їх зєднати, особливо після знахідок Флоренсіанських Хобітів і 60см людей Палау і враховуючи повністю відмову від теперішньої парадигми після виявлення підігнання історичних фактів:
-Пирамида Тота и ее две супутницы на плато Гиза(Хеопс-Хефрена-Менкаура)+Сфинкс (человека иной расы), + пристройки (Кроме! реставраций, пирамидиона, мелких пирамид супутниц "военачальников"...) (Здесь не идет речь обо всех 59-ти, а только про 7-мь самых загадочных...) 11500 л. т. 29°58''42.91"N, 31°07''59.37"E , 29°58''34.50"N 31° 7''52.25"E
-пирамида ОбурАш
-гробница Оссирион
-у Дашуре пирамиды "Красна" и "Коса"
-Медумская пирамида
-гигантские гранитные статуи
-фундаментальные камени ливанского города Баабльбак 34° 0''25.02"N 36°12''13.72"E
-фумдамент пирмиды Джосера (только фундамент а не сама пирамида!)
-наскельные рисунки Наска 14°43''0.10"S 75°10''38.45"W
-Теотиуаканские: Солнца и Луны та Кецелькоатля (кроме реставриций и достроек позднее!) 19°41''35.99"N 98°50''39.64"W
-Паленке (идет речь не про дворец на пирамиде, а про саму пирамиду под дворцом!)
-Чолула (кроме церкови построеной дебильнымы конкистадорамы на пирамидном слое породы, пирамида только на 4-ть отрыта из шара породы, нанесеного потопом)
-статуи у Туле
-город Тиуанако
-пирамида Куи-Куилька накрыта слоем лавы которому 7000 л. т.
-дорога Бимини (под водой)
-загадки сферх точного календаря Майя!
-загадка холмов Ель-Чиба и Ель-Торра
-загадочные фигурки авиации в Мексике (уже известно, что модель идеальна для сферхзвукового полета), деревяные планеры у Египте, судна Египта которые уже доказано могли перетнуть океан, батареи багдада, сельвыйские сферы, тибетские камни Дропа, камни Ики, механизм Антикутера, артефакт Косо-Олача, африканские магнитные сферы, електрика египтян, станные ресунки авиации и танков у храме Солнца, загадочное луч-оружие Рамсеса Великого, меч-молния Арменского Давыда...
-крепость Инков и розгромленых храм Санксанаман
(И ето я все могу хоть прям шас захистить - что ети откритыя были подогнаны под парадыгму минуя логику!)
-Тебетские зеркала
-пирамиды в Китае 34°22''55.01"N 109°15''10.97"E и 34°23''52.22"N
108°42''45.07"E
-пирамида скала Ампер (под водой)
-пирамида около Окинава (под водой)
-пирамиды около Кубы (под водой)
-пирамида около Бермуд (под водой)
-странная пирамида в Австралии (не одной научной статьи про ее нет!) 32° 7''13.51"S 137°19''35.64"E
-структура Ришат. Мавритания. Что это такое никто не знает. 21° 9''48.97"N 11°23''23.53"W

"А якщо факти суперечить теорії (парадигмі), значить потрібно міняти теорію, а не факти. Непотрібно звинувачувати людину незрозумівши її суті, а попробувати глянути на світ очима тієї людини, і подумати "а чи туда я дивлюся? І що я зробив що змінилось на краще?"

Людина взагалі із земної еволюції не розвивалась! Так як має 33-гена, які немає у тварин, і ще до того має душу!
Аналогічно такі як сумчасті, альбіноси або навіть клевер і "дерево трави"... просто появились нізвідки так як у них не знайдено предків, але це неозначає, що хибна еволюція наприклад птахів, ссавців чи рептилій!
Також дивним є якщо не помиляюся "архейський вибух": із нізвідки появились молюски, ракоподібні, водорості в одночас із бактеріами і вірусами - причому їх еволюційний звязок не виявлено.
В даному випадку розглядаються дві теорії виникнення світу:
1) створення, яке базується на біблійних (чи інших релігійних) описах;
2) еволюція, яка базується на доводах різних вчених.

Перша теорія каже що за шість днів був створений весь світ, друга теорія каже що все що є, виникло з нічого і за дуже довгий період часу і продовжує мінятись.

Питання: що спільного між цими теоріями, як вони повязані ?
Те що у бутті то міф, а те що у Іоана то правда:

Євангеліє від Іоана: "1. Споконвіку було Слово, а Слово в Творця було, і Творець був Слово. Воно в Творця було споконвіку. Усе через нього повстало і ніщо, що повстало без нього. І життя було в нім, а життя було Світлом людей. А Світло у темряві світить, і темрява не обгорнула його"

адже воно має і таке значення:
“Спочатку було ніщо і все було темнотою і тишиною, Дух – Вищий інтелект Творця вирішив створити світ всесвітів і зкерував у 4-ри вищі сили. Астральна душа засвоює це коли у фізичному тілі, но перевершивши себе – повертається до самого початку. Спочатку не було нічого крім темноти і Духа – який був безкінченно могутнім, щоб створити вибух із багатьма цепними реакціями, щоб створити нальбільш великі і найбільш дрібні. Він уявив собі атоми, коли він уявив себе ним він створив у своєму відображенні, все, що переміщене і перемістить, все, що пожите і поживе, все що нерухоме або здається – кожна єдина річ – матерія. Але все було лише у уяві і все ще була темрява і створив негайно 4-ри сили всесвіту і створив перший величний вибух всього часу – Великий вибух. Дух будучи у своєму центрі – створив це, темнота зникала і всесвіт створив себе по бажанню Духа, який є у центрі всесвіту – як майстер – Творець. Протягом мільярдів років, які для творця вічно нинішє, час – лише умовний, де створився світ атомів, зірок, де планети із своїми супутниками. Де планети охолоджуються і тверда порода сформовується і твердіє, формують океани і континенти, потім на планетах виникає життя – і все це атомне зусилля. Дух відчуває через спеціальні творіння – які ми називаєм людина із душою під 3-м зусиллям Ovoastromic. Людина була створена, і все живе завдяки інтелекту, щоб серце працювало і кров циркулювалась, легені які прочищують кров, нервова система і мозок яки виконує завдання, керовані 5-ма чуттями, спинний мозок який чутливий і керує рефлексами, як 1/10 секунди дій мозку щоб забрати руку із вогню. У мільярдів особистостей не має ні одного однакового відбитку пальця – кристалічна кров, де відбиток унікальний. І багато є експертів, щоб ствоювати клонів – які насправді є добре сформованими роботами. Щоб повертатись до кристального, як певна вібрація на кров кожної особистості і немає нічого спільного із кровяною групою, тому переливання є поєднання різних вібрацій, хоча не є небезпечним повне переливання, але має певний період вплив на отримувача, і через 1-н місяць вібрація донора зникає, характеристика донорського фізіологічного і потокового тіла чим фізичне тіло.”
а ссилку на даний матеріал можна чи на те, на чому він базується ?
Нема, умене це із печатного варіанту...

додано через 58 секунд:

базується на Євангеліє від Іоана
Ну а печатний матеріал, думаю, має якогось автора і назву.
У мене тільки частинка книги самої книги нема, книга втрачена історією.... а зверху самої сторінки написано Naacal Lemuria
Я думаю це дуже давня книга, мабуть ще допотопна так як та імя Лемурія? х. з.

додано через 35 секунд:

а це лише фрагмент переведений на англ. невідомим...

додано через 25 секунд:

тому можеш рахувати, що доказів у мене ніяких нема....
ясно
astrolik пише:
Питання: що спільного між цими теоріями, як вони повязані ?

Мені все здавалося шо фактично воно і є спільне, одне-єдине... АЛЕ НЕ ГОРОХ З КАПУСТОЮ!!!!)))
а просто неправильно розділене людиною... з домальовочками)))

AVB пише:
Мені це питання нагадує спір про первинність яйця і курки.

Однозначно шо яйце)))
ржунімагу.
tymofiy пише:
ржунімагу.

Ти собі уяви: я тоже. і то вже давно....
З того шо як і одні, так і другі, так і треті не можуть абсолютно НІЧОГО довести до кінця.... я маю на увазі прихильників різних теорій.

а взагалі то ми ж з вами вже всьо давно знаєм. Бо було так:
В ніч на шостий день сотворив Бог першу людину, і назвав він її Богданом.
Богдан огледів сотворенний світ, порівняв з садом Едемським і втік з раю бо був дуже свободолюбивим і не хотів жити в Едемському зоопарку. Для життя він обрав собі накрасивіше місце на землі - Карпатські гори і сказав "Моя хата скраю!".
Образився за це Господь і перетворив Богдана на неандертальця і сказав "Азм еси ти у края жити, то всея твоя нащадки зватимуться українцями! А я собі сотворю нову расу!". І сотворив він Адама.
Нащадки Богдана розселились від Сяну до Дону. Вони першими приручили тварин - собак, корів та диких свиней. Вони винайшли колесо й зробили перший велосипед. Вони стали першими землеробами винайшовши плуг, борону та комбайн. І вже подумовували про утворення Січі.
На той момент Адама вже прогнали з раю і його нащадки жили в Гоморі та Содомі займаючись розпустою.
Але прийшов льодовиковий період і військові походи довелось відкласти. Українці винайшли ткацтво та прялку. А коли стало зовсім холодно молодий українець Микола Прометей вкрав у древніх греків вогонь і приніс на Вкраїну давши людям тепло. За це давньогрецькі фашисти упіймали його та дуже катували. Древні греки були частково нащадками Адама, котрі злягались з копитними тваринами й утворили різні гібриди - кентаврів, сатирів, мінотаврів та інших пегасів. Наразі вони вимерли - потопились через всесітній потоп, котрий розпочався після того як розтанули льодовики. Також втопились динозаври, бо Ной мав огиду до плазунів і не взяв їх на свою баржу.
Українці винайшли писемництво. Передусім щоб фіксувати для нащадків та інших народів свої пісні, та поезію, бо українська мова була найспвочішою. Досі людство кристувалось тільки ієрогліфами.
Українці знайшли на Донбасі каміння що горить і котре плавиться, й назвали їх вугіллям та рудою. І незабаром винайшли ковальство збудувавши першу в світі кузню яку назвали Запоріжсталлю.
Досягнення в науці та техніці привертали все більшу увагу інших народів. До України потягнулись каравани купців. Евреї взагалі вирішили забити на розведення нильських крокодилів та виготовлення з них жіночих сумочок і податись всім табором ближче до культурного центру світу - України. Темної ночі вони втекли з Египту в бік України. Але через 40 років зупинились на півдорозі - помер Мойша-провдник, єдина людина що знала дорогу та українську мову.
В цей час в Україну приїхав Ченгізхан з Улан-Батора. Він навчив українців кататись верхи на конях, а вони йому подарували собаку, свиню та корову і пояснили як їх доглядати, щоб Ченгізхан більше не тинявся по Евразії морочачи всім голову й десь нарешті осів.
Ченгізхан повернувся в Азію. На близькому сході по дорозі додому в нього здохла свиня. Потім трохи далі втекла корова, по дорозі він зустрів корейських вчених-астрономів які повертались з Назарету. Вони спитали що це, вказавши на собаку. Батий був неписьменний, і наплутавши те що йому казали в Україні пояснив що собаку можна або доїти або їсти - в неї смачне сало. Корейці які голодували через свого вождя Кім Чен Іра купили того собаку для розплоду.
Корову зустріли індуси. Вона стояла посеред шосе перегородивши рух транспорту. Індуси попадали долілиць й стали поклонятись небаченій досі тварюці.
Свиня що здохла, під жарким сонцем Близького Сходу почала розкладатись й смердіти. Всі народи що там жили довго рвало через той сморід. Їх досі тошнить при виді свиней. Аборигени близького Сходу вирішили що то була свиня іудеїв, котрі приперлись з Египту і сказали щоб ті забирались геть. Так зявився антисемітизм.
Крим стає европейською здравницею. Тут відпочивали та творили такі видатні люди як Сократ, Арістотель, Діоген. Сюди припливали аргонавти та інші алканавти щоб покращити своє здоровя.
Найбільшим курортом було кримське місто Троя. Але в надцятому році древньогрецькі москалі від заздрощів зруйнували Трою і тоді троянські українці на чолі з отаманом Енеєм заснували Древній Рим де збудували колізей. Тем вони годували левів москалями й насолоджувались цим видовищем. Так завдяки українцям зявився цирк та театр.
В той же час в українських заробітчан Марічки та Йосифа в невеликому ізраїльському місті Віфлеємі народився син Іісус засновник християнської віри. Іісус проповідував любити всіх ближніх та неньку Україну. Його учні заснували Ватикан, Царгород, Нью-Йорк та багато інших міст світу.
Зокрема апостол Андрій мандруючи набережною Дніпра обираючи де б збудувати ДніпроГЕС зустрів чотирьох бурсаків, що повертались з бурси КІСІ додому. "Тут буде велике місто, з каштанами та стекляними теплицями в центрі міста" - вказав він на пагорби біля дорогожичської телевежі (Колись під час її будування Бог пемішав мови народів, доти все людство гоорило українською). І бурсаки Кий, Щек та Хорив заходились його будувати, а Либідь була за архітектора.
Так зявилось найбільше в ті часи місто - Київ. В ньому було повно церков, університетів та універмагів, місто стало духовним, освітнім та торговим центром.
В цей період на півночі дикі племена москалів зївши останнього мамонта вирішили що далі так жити не можна і треба загарбати Україну й поневолити свободолюбивих нащадків Першобогдана.
Вони в глухому лісі на болоті будують кілька шалашів та обносять його парканом. Паркан нарікають Деревяним Кремлем, а болото - Москвою.
В цей час Колумб відкриває Америку. Але відкривши її думає що потрапив до України тільки з іншого боку, бо мистецтво вишивки інків повністю співпадає з гуцульськими узорами. Народ інків та індійців був започаткований древніми гуцулами, які ще до Всесвітнього потопу, коли ще не було винайдено ГрінКард потрапили до Америки.
В цей же час у Львові зявляється перший друкарський станок створений Федоровичем. Україна навчила весь світ друкувати паперові гроші та книжки.
В Києві розквітає Могилянська Академія. В котрій винаходять порох, динаміт, пініцілін, безпечну бритву, та багато інших предметів необхідних у побуті.
В Запоріжжі зявляється Запорізька Січ - наймогутніше військове формування в історії людства. Тільки через тисячу років за зразком Січі на острові посеред Токомаку буде збудовано Пентагон. Але звитягу українських військових так нікому й не вдасться повторити.
В Україні розквітає культура та мистецтво. Твори Шевченка перекладають на всі мови світу. Завдяки Шекспіру котрий перекладав твори Шевченка, Лесі Українки та Франка англомовне населення планети дізнається про романтичну історію кохання української пари Романа та Юлі.
Тим часом лютим москалям не давав спокою добробут українців і вони починають все частіше й частіше шкодити Україні, забуваючи що Київ мати російських міст, а Україна виплекала для московії таких видатних людей як Ломоносов, Гоголь, Хрущов та Мазепа. Що саме в Києві вони навчились користуватись туалетом, носити брюки та краватки, та голити бороди. Москалі почали все частіше й частіше робити набіги на Україну, нищучи її. Українців вони або вбивали або гнали в полон де русифіковували та робили янучарами. Піком москальської навали стала середина 20-го століття, коли москалі разом з фашістами захопили Україну. Тільки титанічна боротьба українських опришків під проводом ОУН-УПА звільнила Україну та нші народи Европи спершу від коричневої чуми, а згодом в 90-хх роках і від москальської. Потомки Першобогдана зберегли його нестримну любов до Свободи та власної землі.
Дарвін таки дійсно коли помирав то сам спростував свою теорію назвавши її недостовірною.
Чи знаєте ви що навіть гени людини насправді більш подібні до свинячих аніж шимпанзе...

Ось тут доктор Кент Ховент пропонує 250.000 у. о. за наукове доведення революції.

http://www.drdino.com/articles.php?spec=67
emmanuil пише:
Дарвін таки дійсно коли помирав то сам спростував
... ладно, розказуй байки, був ти там, як він помирав? А от то шо Дарвін назвав свою теорію теорією - то факт від її початку
emmanuil пише:
Ось тут доктор Кент Ховент пропонує 250.000 у. о. за наукове доведення революції.
Може еволюції? До речі, якшо ти маєш таку інфу, то може ще й поінформований, чим "доктор" Кєнт заробив 250 штук убитих єнотів, які так наполегливо хоче злити оратору, який зможе його забакланити? Чи маєш ссилочку на його декларації?
Цитата:
Може еволюції?

Ой, звісно Еволюції Тимофію, дякую за виправлення.

Цитата:
... ладно, розказуй байки, був ти там, як він помирав? А от то шо Дарвін назвав свою теорію теорією - то факт від її початку

Я звісно річ що не був, але як ти гадаєш, всіх людей залишають перед смертю на одинці ? Чи вони як коти йдуть з дому ? Мені здається інколи таки збираються рідні-друзі. Та й мабуть люди інколи здатні говорити перед смертю те чого ніколи б не розповіли при житті, мабуть таким чином полегшують собі відхід.

Цитата:
може ще й поінформований, чим "доктор" Кєнт заробив 250 штук убитих єнотів, які так наполегливо хоче злити оратору, який зможе його забакланити? Чи маєш ссилочку на його декларації?

Ти анг. мовою не володієш взагалі ? Чи просто легше сказати-написати "ніасіліл" ?
emmanuil пише:
Ти анг. мовою не володієш взагалі ? Чи просто легше сказати-написати "ніасіліл" ?

1) На науку декому : Якшо я чогось не знаю, - то я кажу, шо не знаю, а не хамлю в ефір.
2) Я тобі задав конкретне запитання
tymofiy пише:
чим "доктор" Кєнт заробив 250 штук убитих єнотів, які так наполегливо хоче злити оратору, який зможе його забакланити? Чи маєш ссилочку на його декларації?

і хочу почути конкретну відповідь. Якшо ти більше мене
emmanuil пише:
асіліл
той ленгвідж, то повідом плз. широкому загалу, а якщо не маєш інформації, то скажи: "не маю такої інформації". І всьо панятно Можеш поступити великодушно і перекласти мені хоча б ту інфу, яка мене цікавить.
tymofiy пише:
Якшо я чогось не знаю, - то я кажу, шо не знаю, а не хамлю в ефір.

Трохи сумніваюсь у щирості ваших слів...

tymofiy пише:
Я тобі задав конкретне запитання

Даруйте, а якщо людина має такі гроші ви в стані будете доказати теорію еволюції по Дарвіну ?

tymofiy пише:
той ленгвідж, то повідом плз. широкому загалу, а якщо не маєш інформації, то скажи: "не маю такої інформації". І всьо панятно Можеш поступити великодушно і перекласти мені хоча б ту інфу, яка мене цікавить.

Для особливо "адарьонних" повторюю ще раз - я дав лінк, на якому є інформація, хто захоче той зі всім розбереться чи мені сюди в один пост слід викладувати весь сайт в перекладі ???

tymofiy пише:
то я кажу, шо не знаю, а не хамлю в ефір.

Я не хамив і не збираюсь, та й іншим БАЙОК не розповідаю...

P.S. Дивна річ, на вулиці, серед білого дня, свідки Єгови виглядають культурними, охайними та ввічливими. Лише вдома, після довгого дня "проповідувань", вони нарешті знімають свої білі овечі шкури та показують своє справжнє лице....

додано через 38 хвилин 48 секунд:
Поза темою. Десь тут давно про "показування свого справжнього ЛІЦА" вже йшлося...

Теорія Ховента дуже проста і, як на мою непрофесійну думку, побудована на індуктивних здогадках при аплікації симантичних фактів з різних сферин геофізики щодо конструктивності комунікаційної депенденції...
Коротше, хлоп серйозно попрацював, і хочаби ознайомитись з цими шедеврами варто.
Дарвін похоронений у Вестмінстерському аббатстві у храмі, і ще є цікава деталь Кальвін похоронений там же на міськом кладовищі без надгробної таблички, но тепер на місці його могили автобусна зупинка.
Ну, і яка різниця? Dust to dust...
Атеїст похоронений у храмі, а християнин взагалі незрозуміло де...
tymofiy пише:
Dust to dust...

Я перекладу: Порох в порох... Ну, і яка різниця, чи то порох в середині споруди чи то назовні. Я думаю, як одному так і іншому вже все одно.
Я всеж таки схильний вважати, що люди походять не від Дарвіна...
я теж, однак у мене не креаційна і не еволюційна теорія походження людини...
Ну то ділись своєю теорією
І може тоді, через тисячу років, люди будуть обговорювати і твоє місце поховання.
(я не всмислі "шоб ти здох", дай Боже тобі здоровлячка і многая літа!)
це вирізка із мого діалогу на рускоязичних форумах...
...
человек пришел на землю из неба... и ето следует что человек - сещество кторое не имеет биологических связей из Земными жывотными...
Даже у Шумерских (допотопный Вавилон) табличках говориться что "Королевская влада людей пришла из небес"
...
- от влияния природных условий человек менялся
согласно Дарвинизму, а я думаю наоборот: черные
африканские/австралийские - отдельно, желтые
азиати и часть африки - отдельно, полинезийци -
отдельно, белые блондины (аррато-шумеры они же
европейцы) - отдельно, белые других окрасок -
отдельно, цигане - отдельно, индианцы - отдельно,
индусы и часть африки - отдельно, народ банту -
отдельно, лемминги - отдельно, флоренсианцы -
отдельно, палау карлики - отдельно, тибесткией
народ дропа - отдельно, индианцы ленислан -
отдельно, черные индианцы - отдельно, сим/хам/яфет
- народы от Адама - отдельно и их потомки Гебреи,
познее Евреи.
- человечество действительно имеет один корень, только из чего взяли что етот корень на Земле? От ангелы непример - почему они такие же как люди?
...
От вырезка из диалога про потоп:
Небольшой космический астероид пр.5000л. т. упал у Индийский океан, такым образом вызвал волну цунами, которая дистигала до 30м, образованая воронка (Маскаренские о-ва) дала трещину у кору литосферы, таким образом как результат испарение, цытата из мифа "У перший день буря дула і принесла затоплення, ніхто не міг бачити свого сусіда, неможна було зрозуміти де люди і де небо, 6-ть днів був вітер, затоплення і буря володіла світом. Коли ж настав ранок 7-го дня все стихло, а поверхня моря стала рівна як покрівля, все людство перетворилось в глину" (Шумеры) "Як побачив ніч то земля похитнулася і близьке її знищення і кричав сумним голосом: скажіть мені що робиться із Землею, що вона так мучиться і трясеться"(Янкх). Під час потопу не всю Землю затопило, а лише окремі її частини у основному навколо Індійського океану.
Результат очень большой цунами даже виден на поверхне острова Мадагаскар.

Все народы всех континентов берегут упоминания о Всемирном потопе в былинах, мифах, легендах и даже еще на глиняных табличках, и эти упоминания отличаются одна от одной только в деталях, но не в главном. И фольклор это подтверждает, например, в украинском и русском языках являются распространенными выражения: «Это было до потопа» или «допотопный». При жизни Моисея не было возможности собирать свидетельства о Всемирном потопе из разных континентов у всех народов мира, поэтому Библию нельзя считать сборником легенд и мифов разных народов мира о Всемирном потопе.
Народы: греции, рим, литва, ассирия, танзания, индия, маори (Нов. Зел), микронезия, акимо (шт. Вашингтон), чокто (шт. Миссисипи), мексика (шт. МИчоукан), кочуа (Юж. Амер), чиригуана (Боливия), аранаки (гайяна), гебреи (Израиль и Египет)...
...
"большенство археологических открытий были подогнаны по парадыгму миная карбоновый анализ.
И вы даже можете их перечислить?"
допотопніе постройки:
-Пирамида Тота и ее две супутницы на плато Гиза(Хеопс-Хефрена-Менкаура)+Сфинкс (человека иной расы), + пристройки (Кроме! реставраций, пирамидиона, мелких пирамид супутниц "военачальников"...) (Здесь не идет речь обо всех 59-ти, а только про 7-мь самых загадочных...) 11500 л. т. 29°58''42.91"N, 31°07''59.37"E , 29°58''34.50"N 31° 7''52.25"E
-пирамида ОбурАш
-гробница Оссирион
-у Дашуре пирамиды "Красна" и "Коса"
-Медумская пирамида
-гигантские гранитные статуи
-фундаментальные камени ливанского города Баабльбак 34° 0''25.02"N 36°12''13.72"E
-фумдамент пирамиды Джосера (только фундамент а не сама пирамида!)
-наскельные рисунки Наска 14°43''0.10"S 75°10''38.45"W
-Теотиуаканские: Солнца и Луны та Кецелькоатля (кроме реставриций и достроек позднее!) 19°41''35.99"N 98°50''39.64"W
-Паленке (идет речь не про дворец на пирамиде, а про саму пирамиду под дворцом!)
-Чолула (кроме церкови построеной дебильнымы конкистадорамы на пирамидном слое породы, пирамида только на 4-ть отрыта из шара породы, нанесеного потопом)
-статуи у Туле
-город Тиуанако
-пирамида Куи-Куилька накрыта слоем лавы которому 7000 л. т.
-дорога Бимини (под водой)
-загадки сферх точного календаря Майя!
-загадка холмов Ель-Чиба и Ель-Торра
-загадка засыпаних потопом структур в Омске
-загадочные фигурки авиации в Мексике (уже известно, что модель идеальна для сферхзвукового полета), деревяные планеры у Египте, судна Египта которые уже доказано могли перетнуть океан, батареи багдада, сельвыйские сферы, тибетские камни Дропа, камни Ики, механизм Антикутера, артефакт Косо-Олача, африканские магнитные сферы, електрика египтян, станные ресунки авиации и танков у храме Солнца, загадочное луч-оружие Рамсеса Великого, меч-молния Арменского Давыда...
-крепость Инков и розгромленых храм Санксанаман
(И ето я все могу хоть прям шас захистить - что ети откритыя были подогнаны под парадыгму минуя логику!)
-Тебетские зеркала
-пирамиды в Китае 34°22''55.01"N 109°15''10.97"E и 34°23''52.22"N
108°42''45.07"E
-пирамида скала Ампер (под водой)
-пирамида около Окинава (под водой)
-пирамиды около Кубы (под водой)
-пирамида около Бермуд (под водой)
-странная пирамида в Австралии (не одной научной статьи про ее нет!) 32° 7''13.51"S 137°19''35.64"E
-структура Ришат. Мавритания. Что это такое никто не знает. 21° 9''48.97"N 11°23''23.53"W

Неподобається то непишіть що неподобається, кожен думає по своєму...
Мдя... Це все?
Афігєнна теорія

Ну а звідки, по твоєму, взялися люди "на небі"?
Еволюційно розвинулись там же... із допомогою Сотворителя.

додано через 1 хвилину 29 секунд:

от недавно астрономи знайшли що і навколо інших зірок є планети, трохи пізніше, що є пригодні для життя, а що буде далі? коли вийде у небо телескоп нового покоління так як Хаббл вже устарів..